Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Emlékezetes utánkeresések  (Megtekintve 303035 alkalommal)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #45 Dátum: 2009. Január 04. - 20:34:59 »

Szia Attila!
Nem az én kompetenciám az Űgy.
Én csak azért irtam meg,hogy ilyenis előfordúlhat kis hazánkban.A húst leadták a trófea meg valakinek a falán virit.
Mikor olvastam a cikket akkor már borsodzott a hátam mert azt hittem,hogy az a vége,hogy a kutyát lelőtték.
De szerencsére nem igy tőrtént.Üdv HSanyi
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #46 Dátum: 2009. Január 04. - 20:36:40 »

Az el sem jutott az agyamig, hogy ez megjelent cikk!
Mostanában nagyon figyelmetlen (fáradt) vagyok! Szomorú Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #47 Dátum: 2009. Január 04. - 20:38:42 »

Én is olvastam, a gyomrom még mindig forog Woest.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #48 Dátum: 2009. Január 04. - 21:11:26 »

Nem értem, hogy a kutya gazdája miért hallgatott rájuk. Engem tuti nem tartóztatott volna fel senki azért, hogy a kutyámat visszahozzam.
Naplózva
Sziju
Vendég
« Új üzenet #49 Dátum: 2009. Január 04. - 21:28:58 »

Ha ez igaz, akkor sz@r van a palacsintában.
Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #50 Dátum: 2009. Január 05. - 11:06:26 »

Nem értem, hogy a kutya gazdája miért hallgatott rájuk. Engem tuti nem tartóztatott volna fel senki azért, hogy a kutyámat visszahozzam.

Igen ez érdekes. Ahhoz le kellett volna lőnie a hivatásosnak, hogy ne menjek a kutyámért. Szerintem a kutya gazdája részéről sántít valahol a történet. Főleg ahogy eddig láttam, hogy milyen kapcsolat van egy Vérebes és Kutyája között. Nem hiszem el, hogy csak úgy otthagyta és hagyta, hogy egy idegen lője ki a kutya mellől a bikát.

Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #51 Dátum: 2009. Január 05. - 13:11:33 »

Nekem ez az egész sztori olyan egyoldalú. És kicsit büdös is.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #52 Dátum: 2009. Január 05. - 15:15:02 »

Anti! Ne keseredj el a sikertelenségen, lényeg az, hogy a kutyádnak semmi baja, épségben megkerült! Ahogy olvastam  a történetet, féltem közben, hogy valami rossz történt vele.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #53 Dátum: 2009. Január 05. - 17:40:27 »

Nem értem, hogy a kutya gazdája miért hallgatott rájuk. Engem tuti nem tartóztatott volna fel senki azért, hogy a kutyámat visszahozzam.

Nekem is itt sántít a dolog.
Mert kérdezem én mi lett volna, ha a vérebvezető azt mondja nem érdekel és elindul a kutyájáért, ami az ő jogos tulajdona?
Megverik, vagy mit csinálnak vele???
Feljelentik??? Miért, mit követ el azzal, ha saját kutyáját egyszerűen hazaviszi???
Nem tudom kik voltak jelen, de azt hiszem egy kicsit több vér kellett volna a pucájukba... :Mosolyog
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #54 Dátum: 2009. Január 05. - 20:19:41 »

Szia Roli!
Nem tudom,hogy kit mi motivált.Azért is irtam meg egy ilyen országos Fórumon,hogy hátha valaki többet tud az esetről.Az én vérebes ismerőseim a pokol kéköves tüzén is át mennének a kutyájuk ért.A történet a Bakonyban zajlotle.Üdv HSanyi
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #55 Dátum: 2009. Január 05. - 20:36:20 »

Szia Roli!
Nem tudom,hogy kit mi motivált.Azért is irtam meg egy ilyen országos Fórumon,hogy hátha valaki többet tud az esetről.Az én vérebes ismerőseim a pokol kéköves tüzén is át mennének a kutyájuk ért.A történet a Bakonyban zajlotle.Üdv HSanyi

Én is olvastam a cikket, szvsz ez az érem egyik oldala. Meg kellene hallgatni a másik felet is ahhoz ,hogy véleményt mondhassunk az ügyben.

Vagy nagyon gyanús a történet, vagy egy egyszerű ügy, csak bután van leírva.  Vállat von
Naplózva
fabrigo
erdész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 313



« Új üzenet #56 Dátum: 2009. Január 06. - 00:31:47 »

Üdv Mindenkinek!

Én is olvastam a cikket, szvsz ez az érem egyik oldala. Meg kellene hallgatni a másik felet is ahhoz ,hogy véleményt mondhassunk az ügyben.

Vagy nagyon gyanús a történet, vagy egy egyszerű ügy, csak bután van leírva.  Vállat von

Hát igen, egyet értek az előttem szólókkal! Ebben a történetben is "kilóg a lóláb"!
Ugyanis, egy vérbeli vérebes tűzbe tenné a kezés a kutyájáért, és nem hagyná csak ott, "majd lesz vele" valami alapon! Főleg, ha képzett és értékes kutya!
Én személy szerint biztos elmentem volna a kutyáért, ha ütnek vernek! Saját tulajdonom, nem akadályozhatnak meg benne, elvigyem!

Üdvözlettel:Fabrigo
Naplózva

Olyan a békéért harcolni, mint a szüzességért dugni.
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #57 Dátum: 2009. Január 15. - 11:39:05 »

Sziasztok!
A januári Magaslesben van egy érdekes cikk,melyben egy utánkeresésről szól.
...Ezt csak azért irtam le,hogy ilyen is előfordul a kis hazánkban.A másik fél érveit nem ismerem.
Üdv HSanyi

Én letettem volna a puskát, és JAJJ lett volna annak, aki megpróbált volna távoltartani a kutyámtól...
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #58 Dátum: 2009. Január 15. - 11:40:56 »

Igen ez érdekes. Ahhoz le kellett volna lőnie a hivatásosnak, hogy ne menjek a kutyámért. Szerintem a kutya gazdája részéről sántít valahol a történet. Főleg ahogy eddig láttam, hogy milyen kapcsolat van egy Vérebes és Kutyája között. Nem hiszem el, hogy csak úgy otthagyta és hagyta, hogy egy idegen lője ki a kutya mellől a bikát.

Ebben egyetértünk.
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #59 Dátum: 2009. Január 15. - 11:48:41 »

Anti! Ne keseredj el a sikertelenségen, lényeg az, hogy a kutyádnak semmi baja, épségben megkerült! Ahogy olvastam  a történetet, féltem közben, hogy valami rossz történt vele.

Szervusz Péter!

Szerencsére nem történt kiskutyámmal baj. De valahogy, ahogy telik az idő, annak ellenére, hogy tudom, hogy vigyáz magára ebem, mégis egyre jobban féltem....Főleg félálomban jönnek elő olykor -olykor szorongó érzések, hogy szegény kutyám, abban a szűk levegőtlen kotorékban...vagy szinte hallom a sírását ahogy a nagy disznó ropogtatja a csontjait....olyankor nagyon -nagyon féltem kiskutyámat. De aztán reggelre ahogy elindul az élet, valahogy az ész elnyomja az érzéseket...

Remélem nem terheltelek ezzel.

 Wave
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: