Oldalak: 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Emlékezetes utánkeresések  (Megtekintve 302971 alkalommal)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1350 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 16:01:06 »

Az igaz, hogy a Facebook-on vannak hülyeségek de nagyon sok hasznos dologtól fosztod meg magad. Sokkal több vadàszattal kapcsolatos info van fent mint a fórumon és sokkal naprakészebb. Szerintem felesleges ez a csakazértis megtagadom hozzáállás, se ezt mindenki maga dönti el. Az biztos,  hogy ha valaki nincs fent akkor sok mindenről lemarad.
Végülis regisztrálva vagyok...
Lehet ott olyat csinálni, hogy ne lássák, hogy fentvagyok éppen? Mert akire kíváncsi vagyok, az tudja a számom, akire meg nem, az ne irogasson már.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1351 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 16:05:34 »

Végülis regisztrálva vagyok...
Lehet ott olyat csinálni, hogy ne lássák, hogy fentvagyok éppen? Mert akire kíváncsi vagyok, az tudja a számom, akire meg nem, az ne irogasson már.

Ha eddig el voltál face nélkül, akkor ne idegesítsd magad vele! Szerintem.  Kacsint  Jókat lehet dühöngeni a sok hülyeség miatt, alacsony vérnyomásra jó!  Ördög
 Emelem
Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #1352 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 19:16:57 »

Végülis regisztrálva vagyok...
Lehet ott olyat csinálni, hogy ne lássák, hogy fentvagyok éppen? Mert akire kíváncsi vagyok, az tudja a számom, akire meg nem, az ne irogasson már.

Persze, hogy lehet. A chat ablakot jobb alul ki kell kapcsolni. Akkor nem latja senki hogy mikor vagy fent éppen.
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1353 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 21:13:30 »

Ha eddig el voltál face nélkül, akkor ne idegesítsd magad vele! Szerintem.  Kacsint  Jókat lehet dühöngeni a sok hülyeség miatt, alacsony vérnyomásra jó!  Ördög
 Emelem
Nem hinném, hogy idegesíteném magam miatta. Esetleg ha eltörne a szelfibotom, vagy nem lájkolnák sokan a kisőrgrofóval közös képemet. Jajj
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1354 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 21:14:15 »

Persze, hogy lehet. A chat ablakot jobb alul ki kell kapcsolni. Akkor nem latja senki hogy mikor vagy fent éppen.
Köszönöm
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #1355 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 09:51:00 »

Sziasztok!

Nem sokára írok majd ide a bikákról és egyebekről, csak most nem nagyon volt rá időm. Amikor meg volt egy kicsi, akkor egymás ellen horkoltunk a kutyákkal Mosolyog Voltak tanulságos esetek.
Aztán majd frissítem a honlapot is, képekkel, történetekkel, mert mostanában való igaz, hogy elhanyagoltam kissé  Stoel

Üdv
Dani
Naplózva

dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1356 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 11:03:02 »

Sziasztok!

Nem sokára írok majd ide a bikákról és egyebekről, csak most nem nagyon volt rá időm. Amikor meg volt egy kicsi, akkor egymás ellen horkoltunk a kutyákkal Mosolyog Voltak tanulságos esetek.
Aztán majd frissítem a honlapot is, képekkel, történetekkel, mert mostanában való igaz, hogy elhanyagoltam kissé  Stoel

Üdv
Dani

Várjuk. További jó ,,munkát"  Igen
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1357 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 19:59:07 »

Végülis regisztrálva vagyok...
Lehet ott olyat csinálni, hogy ne lássák, hogy fentvagyok éppen? Mert akire kíváncsi vagyok, az tudja a számom, akire meg nem, az ne irogasson már.
Számtalanszor előfordul olyan is, hogy ráír az emberre egy távoli ismerős -akinek nincs meg a számod és egyébként sem hívna fel ilyen miatt- olyan hírt, infót, amit megköszönni érdemes!
Ha meg a lányok nyomulnak nagyon és nem bírsz velük, add meg nekik az elérhetőségem!  Ördög  Kacsint
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #1358 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 20:38:34 »

Nekem nagyon jó a Facebook. Én nagyon szeretem. A munkám és a hobbim is ezen keresztül folyik. Naprakész információim vannak a többi tenyésztőkről mind kutyában és mind sünben, hüllőben. Perceken belül értesülök az eredményekről. De ez egyéni dolog. (ja és halkan jegyzem meg, hogy ledér nők is naponta írnak privát üzenetet, de ez a csodás alakom miatt lehet  Röhög  Táncol )
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1359 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 21:36:48 »

Számtalanszor előfordul olyan is, hogy ráír az emberre egy távoli ismerős -akinek nincs meg a számod és egyébként sem hívna fel ilyen miatt- olyan hírt, infót, amit megköszönni érdemes!
Ha meg a lányok nyomulnak nagyon és nem bírsz velük, add meg nekik az elérhetőségem!  Ördög  Kacsint
Elhiszem én, na. Ma fent is voltam, láttam, hogy volt pár utánkeresés, többre nem volt időm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #1360 Dátum: 2015. Október 01. - 23:41:00 »

Sziasztok!

Megígértem, hogy írok pár keresésről, de ez most csak részben teljesül, csak annyi időm van, hogy tegyek fel képeket. Valamikor részletesebben is írok azokról, amik érdekesebbek voltak. Egyébként épp tegnap számolgattuk. Az idei gímbikaidényben eddig kb 45-50 bikát találtak meg az egyesületünk tagjai.

Soma balesete óta ez volt ez első közös keresés Zengővel a jagddal. Rövid állítással a sebágynál.


Egy derék fiatal béllövött kan. Sebágyában kapta a kegyelemlövést, még mielőtt ő kezdeményezett volna.


Az idei első gímbika. Több, mint 36 órás vér nélküli csapán. 1700m-re feküdt dermedten


A kezdeti rengeteg vér ellenére egy küzdelmes, nehéz 2000 méteres csapa végén találtuk dermedten ezt a jó villás bikát


Vonatkoztassunk el a látottaktól, ha falunap van, akkor nehéz döntések is születnek a vadászok megítélése érdekében, mert a nép vadhúsra éhes... Ez érdekes és rendhagyó keresés volt. 1600m, első láblövött áldozati szarvas, sebágyban meglőve.


Vér nélkül volt ez is, magas első láblövés, 600 méterre feküdt, 1000m hajszával lett meg.


Egy veszélyes fegyvert viselő bika, ismét vér nélküli csapán keresve


Még egy vér nélküli keresés.


Természetesen voltak eredménytelen keresések is, azok is szolgáltak tanulsággal.

Üdv, Dani
Naplózva

Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1361 Dátum: 2015. Október 02. - 09:43:37 »

 Igen Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #1362 Dátum: 2015. Október 02. - 10:34:33 »

Szia Dániel!

Gratulálok, ügyesek vagytok!
Azt lehet tudni, hogy a képen szereplők milyen lövésekkel tették meg ezeket a távokat?
A kannál írtad, hogy béllövött. A többiekkel mi volt a helyzet?
 Emelem
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #1363 Dátum: 2015. Október 02. - 14:40:25 »

Azt is írta , hogy majd leírja részletesen ha lessz egy kis ideje ! Tasli Röhög Röhög Wave
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1364 Dátum: 2015. Október 02. - 14:41:11 »

Gratulálok! Jó a képes beszámoló is. Tényleg érdekes tanulságok születhetnek. Megdöbbentőek a teljesen vér nélküli bika keresések. Mennyi lehet amihez kutyát sem hívnak... Van összefüggés a kaliberek-lövedékek milyensége tekintetében, vagy inkább a találat elhelyezkedése miatt nincsen egy csepp vér sem? Mi lesz a testekkel a keresés után, például 36 órás...stb.?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: