Oldalak: 1 ... 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 [375] 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 924276 alkalommal)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #5610 Dátum: 2014. Szeptember 08. - 11:38:43 »

+1
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #5611 Dátum: 2014. Szeptember 08. - 19:33:41 »

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki kitöltötte a kérdőívemet! Ha még esetleg valaki valami fészbúkos vadászoldalra is feltenné...  :Mosolyog De már így is 117-en töltötték ki, nem is számítottam ilyen jó eredményre!

Az első 100 kitöltés hevenyészett statisztikáját hamarosan felteszem az apróvadas topicba, talán oda illik legjobban...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #5612 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 13:25:26 »

Sziasztok!

Akit esetleg érdekelne,két darab 8 hetes Jagd terrier kan kiskutya ingyen elvihető.
Érdeklődni nálam lehet.Remélem lesz helyük,ahol majd kiélhetik tépő,morgó vágyaikat.
Üdv:Magesz  Emelem
Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #5613 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 14:00:34 »

Ha még esetleg valaki valami fészbúkos vadászoldalra is feltenné...
Tegnap este megtörtént.
Azt te látod, hogy volt-e értelme, mert ez a fészbúkos társaság az egymás baszogatásában és a "Ki a legnagyobb vadász" szócsatákban nagyon nagy penge, de egyébként
túl sok értékes dolog nem történik az ilyen csoportokban... Vállat von
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #5614 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 14:21:15 »

Tegnap este megtörtént.
Azt te látod, hogy volt-e értelme, mert ez a fészbúkos társaság az egymás baszogatásában és a "Ki a legnagyobb vadász" szócsatákban nagyon nagy penge, de egyébként
túl sok értékes dolog nem történik az ilyen csoportokban... Vállat von

Köszönöm Csaba!  Igen

Majd a kitöltések száma megmutatja, érdemes volt-e? A válaszok igazságtartalmát úgysem tudom ellenőrizni, el kell fogadnom mindet valósnak.

 Wave

Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5615 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 11:24:25 »

Igen tisztelt Vadász Urak!
Nem szoktam és nem is szeretek kérni, de az egészségügyi helyzet anomáliái miatt mégis hozzátok fordulok.
A lányunknak egy előirányzott gerinc műtéte lett volna ma, de az általunk leadott vért kénytelenek voltak felhasználni más műtétekhez, ezzel nincs is semmi probléma, de most szólt az orvos, hogy kellene vért adjak és ha tudok még valakit aki adhat vért az jó lenne.
Ha esetleg valaki tud olyat aki "A Rh+" és adna vért óriási segítség lenne. A további részleteket esetleg privátba leírom vagy elmondom.
Előre is megköszönve, tisztelettel: Laci  Emelem

Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #5616 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 11:24:51 »

Köszönöm a fáradozásokat!  Igen Piál
 

Kitöltöttem Péter de meg kell mondanom hogy néha erőszakolt a válaszlehetőség. Például a 6. kérdés  Vagy igen vagy nem de nem igaz az indoklás a nem válasz esetén vagyis az hogy nem tudom hogy hogyan boldoguljak velük. Ez a fajta sugalmazó kérdés illetve válaszlehetőség téves következtetéshez is vezethet.                Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #5617 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 11:30:28 »

Igen tisztelt Vadász Urak!
Nem szoktam és nem is szeretek kérni, de az egészségügyi helyzet anomáliái miatt mégis hozzátok fordulok.
A lányunknak egy előirányzott gerinc műtéte lett volna ma, de az általunk leadott vért kénytelenek voltak felhasználni más műtétekhez, ezzel nincs is semmi probléma, de most szólt az orvos, hogy kellene vért adjak és ha tudok még valakit aki adhat vért az jó lenne.
Ha esetleg valaki tud olyat aki "A Rh+" és adna vért óriási segítség lenne. A további részleteket esetleg privátba leírom vagy elmondom.
Előre is megköszönve, tisztelettel: Laci  Emelem



Én példáúl A RH+ vagyok és minden évben 1-2 alkalommal adok is vért ! Azt írd meg nyíltan hogy hogyan intézhetem azt hogy a kislányod műtétére legyen felajánlva a leadott vér. Hol és milyen határidővel kell ezt intézni .      Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5618 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 11:49:11 »

Igen tisztelt Vadász Urak!
Nem szoktam és nem is szeretek kérni, de az egészségügyi helyzet anomáliái miatt mégis hozzátok fordulok.
A lányunknak egy előirányzott gerinc műtéte lett volna ma, de az általunk leadott vért kénytelenek voltak felhasználni más műtétekhez, ezzel nincs is semmi probléma, de most szólt az orvos, hogy kellene vért adjak és ha tudok még valakit aki adhat vért az jó lenne.
Ha esetleg valaki tud olyat aki "A Rh+" és adna vért óriási segítség lenne. A további részleteket esetleg privátba leírom vagy elmondom.
Előre is megköszönve, tisztelettel: Laci  Emelem


0+ vagyok,adhatok vért a lányodnak. Szintén kérném,hogy írd meg,hogy hogyan segíthetek!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #5619 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 13:25:42 »

Én példáúl A RH+ vagyok és minden évben 1-2 alkalommal adok is vért ! Azt írd meg nyíltan hogy hogyan intézhetem azt hogy a kislányod műtétére legyen felajánlva a leadott vér. Hol és milyen határidővel kell ezt intézni .      Emelem
Futottam egy kört. A területi vérellátó állomáson (nekem Szekszárd ) lehet holnap fél 2 ig vért adni .
laci által e-mailben továbbítható nyomtatványt kell a megadott adatokkal kitölteni és leadni a vért.                      Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #5620 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 15:52:36 »

Ez egen...
 Emelem
Naplózva

Üdv End
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #5621 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 18:17:38 »

Igen tisztelt Vadász Urak!
Nem szoktam és nem is szeretek kérni, de az egészségügyi helyzet anomáliái miatt mégis hozzátok fordulok.
A lányunknak egy előirányzott gerinc műtéte lett volna ma, de az általunk leadott vért kénytelenek voltak felhasználni más műtétekhez, ezzel nincs is semmi probléma, de most szólt az orvos, hogy kellene vért adjak és ha tudok még valakit aki adhat vért az jó lenne.
Ha esetleg valaki tud olyat aki "A Rh+" és adna vért óriási segítség lenne. A további részleteket esetleg privátba leírom vagy elmondom.
Előre is megköszönve, tisztelettel: Laci  Emelem


Küld át a nyomtatványt. "0 Rh+"-os vagyok, elvileg mindenkinek adhatok
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 11. - 19:02:24 írta Boar » Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5622 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 19:42:31 »

Küld át a nyomtatványt. "0 Rh+"-os vagyok, elvileg mindenkinek adhatok

Tisztelt Vadász Urak!
Szeretném megköszönöm önzetlenségeteket, és kedvességeteket, mert meglett a kellő mennyiségű donor, így most pillanatnyilag nem lesz szükségünk több vérre ( remélem).
Megható volt látni ahogy és amilyen gyorsan reagáltatok!
Mégegyszer köszönöm a lányom nevében is!
 Emelem Laci Meghajol
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #5623 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 19:59:45 »


Mégegyszer köszönöm a lányom nevében is!
 Emelem Laci Meghajol


Babonás vagyok ezért nem írok semmit !                             Rózsa
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #5624 Dátum: 2014. Szeptember 11. - 20:17:36 »

Le a kalappal előttetek!!!!!!  Emelem Igen
Laci, a leánynak mielőbbi gyógyulást!

Lyme kór miatt nem adhatok vért, több alkalommal próbáltam, de mindig kiszuperáltak.
2010-ben takarította ki belőlem a motorbalesetem utáni brutális antibiotikum kúra.
Előtte évekig b@szakodtak mindenféle gyógyszerekkel sikertelenül, de eléggé súlyos volt a fertőzés foka, hogy csak egy egyhetes, napi 4x-i infúziós kúra végezze ki.
Habár állítólag pár év múlva érdemes lesz újból próbálkoznom, mert 10 év alatt a nyomai eltűnnek a szervezetből.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 ... 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 [375] 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: