Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legendás Vadászok!  (Megtekintve 172526 alkalommal)
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #210 Dátum: 2010. Május 17. - 21:36:14 »

Nem kerülte el, de valahogy kevéskének találtam, ezért gondoltam, hogy Te tán többet, mélyebben tudsz erről a dologról.
Akkor alaptalanul vádaskodik a hárommal ezelőtti bejegyzés írója? A saját apjáról, nagyapjáról? Ha így van, megengedem, sőt, kérlek, hogy hívd föl erre a figyelmünket!
Nem szeretném itt a kavarást tovább csinálni, de ha valaki valakinek az családjához fűződő érzelmeit megsértette, nem biztos forrásból vett dolgokkal kiszínezte, tegye ezt jóvá, nagyon könnyű, egy bocsánatkérés, és kész. Akkor nem lesz több ellenségünk, hanem talán még egy híres vadásza unokája a a fórumtársunk is lesz, ezzel csak nyerhetünk!
(Ezt az "öreg" dolgot meg hagyjuk, jó?- kezet fogjunk ikont nem találtam.)
Moderátorként meg semmi bajom veled, attól eltekintve, hogy egy-két alkalommal azt követted el, amit az alapszabályzat megtilt, de mindegy, volt lényege, magyarázata.)
Viszont - bár elismerem, hogy nem jogom, és nem is itt kéne megemlítenem!!! - azt azért jó lenne teudnia modikról, hgy férfiak, vagy nők, és ahogy a világ melyik részén élnek. Leglább a kontinens.  Fejvakarás  
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #211 Dátum: 2010. Május 17. - 21:37:01 »

Tehát dióhéjban ennyit szerettem volna hozzáfűzni az itt leírtakhoz, ennyi hazugság után, ami nem tudom melyikük kútfejéből pattant ki, de felhívom a figyelmét arra, hogy a minimum a BOCSÁNATKÉRÉS a legkevesebb amit megtehetnek felénk.

Diószeginé Stoflitz Ágota és velem mindenben egyettértő hugom: Stoflitz Erika

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy a hazugság az én értelmezésem szerint az, amit az ember szándékosan követ el, mások megtévesztésére.

Én nem vagyok hazug, maximum hiszékeny , de tanultam az esetből, az biztos!

Minden tiszteletem Édesapjának!

U.A.
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #212 Dátum: 2010. Május 17. - 21:38:41 »

Szerintem ez a kérdés a nehézlovassági udvariasság szabályai szerint korrekt módon lezárult.
A Hölgy is megvédte az Apukája tisztességét és Urr Anti becsületén sem esett csorba.

Vadászemberek így intézik el a nézeteltéréseiket egymás között.
Tovább ragozni ezt a históriát méltatlan lenne mindkét fél részéről.

 Emelem

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #213 Dátum: 2010. Május 17. - 21:52:26 »

Szerintem ez a kérdés a nehézlovassági udvariasság szabályai szerint korrekt módon lezárult.
A Hölgy is megvédte az Apukája tisztességét és Urr Anti becsületén sem esett csorba.

Vadászemberek így intézik el a nézeteltéréseiket egymás között.
Tovább ragozni ezt a históriát méltatlan lenne mindkét fél részéről.

 Emelem

 Effendi

De mivel én a rozsdás kardomnak ez azt izét még mindig nem találom - mivel nem vagyok vele megszokva - inkább hívjuk meg a hölgyet fórumozni udvariasan, szerintem nem unatkoznánk vele.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #214 Dátum: 2010. Május 17. - 21:56:20 »

De mivel én a rozsdás kardomnak ez azt izét még mindig nem találom - mivel nem vagyok vele megszokva - inkább hívjuk meg a hölgyet fórumozni udvariasan, szerintem nem unatkoznánk vele.

Igazad van, engem már az is érdekelne, hogy milyen eredetű a neve?

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #215 Dátum: 2010. Május 17. - 21:59:57 »

A párbaj kódex szerint ilyen esetekben  a megoldás: félnehéz lovassági szablya , félbandázs, első vérig. vita
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #216 Dátum: 2010. Május 17. - 22:00:05 »

Nem kerülte el, de valahogy kevéskének találtam, ezért gondoltam, hogy Te tán többet, mélyebben tudsz erről a dologról.
Akkor alaptalanul vádaskodik a hárommal ezelőtti bejegyzés írója? A saját apjáról, nagyapjáról? Ha így van, megengedem, sőt, kérlek, hogy hívd föl erre a figyelmünket!
Nem szeretném itt a kavarást tovább csinálni, de ha valaki valakinek az családjához fűződő érzelmeit megsértette, nem biztos forrásból vett dolgokkal kiszínezte, tegye ezt jóvá, nagyon könnyű, egy bocsánatkérés, és kész. Akkor nem lesz több ellenségünk, hanem talán még egy híres vadásza unokája a a fórumtársunk is lesz, ezzel csak nyerhetünk!
(Ezt az "öreg" dolgot meg hagyjuk, jó?- kezet fogjunk ikont nem találtam.)
Moderátorként meg semmi bajom veled, attól eltekintve, hogy egy-két alkalommal azt követted el, amit az alapszabályzat megtilt, de mindegy, volt lényege, magyarázata.)
Viszont - bár elismerem, hogy nem jogom, és nem is itt kéne megemlítenem!!! - azt azért jó lenne teudnia modikról, hgy férfiak, vagy nők, és ahogy a világ melyik részén élnek. Leglább a kontinens.  Fejvakarás  

Ha figyelmesen olvasnád amit írok rájöttél volna, hogy miről is van szó.
Igen alaptalanul vádolta Antit, mert szerinted Anti gonoszságból és szándékosan írta le mindezt?
Én akár hányadjára is olvasom mindig ott találom kitől hallotta. Vállat von

Talán ha így kezdődött volna Ágota írása:

Tisztelt Urr Antal!

Olvastam XY hsz.-át, melyben Z-re hivatkozva az alábbiakat állítja édesapámról:
.....
.....
.....

Kérem, hogy Z-nek jelezze, hogy mindezek alaptalanok és nem igazak, a minimum, hogy Önön keresztül elnézést kér "nagyottmondásaiért", a valótlan állításokért.

Ehelyett, Anti "úgy lett beállítva", mint aki mindenféle tiszteletet és tradíciót áthágva "lazán" ide írta ezeket.
Nekem egy cseppet sem tűnt így, sőt én írásából pont az ellenkezőjét vettem ki...meg szerintem a vadászoknak is.

Mit követtem el amit az alapszabály tilt?
Az, hogy megvédem azt, aki jogtalanul lett pellengérre állítva.
Ha te írtad volna amit Anti, esetedben is így jártam volna el.

Ettől függetlenül ami kijár Ágota édesapjának "védelemként" az Antinak is.
Legalábbis az én olvasatomban ez így működik.

...és ha te ilyen precízen figyelemmel követed az én tevékenységemet, akkor elmondtam mi az útja annak, hogy leváltassál.
Menjél panaszra az adminhoz és váltsatok le, hidd el nem lesz az életem ettől kevesebb.

Egyébként meg egy magyarisztán nevű országban lakom, "hím" vagyok és az Urr Antal-féle VADÁSZokat tartom inkább szimpatikusnak, mint azokat akik csak a partról beszélnek bele.
Nem kifejezetten értékelem azt, aki nem tud értelmezve olvasni, nem lát a sorok között, és ennek ellenére simán meg tud bélyegezni valakit.

Tudod az apám 35 éves volt amikor meghalt, van a családunknak egy beceneve.
Mostanság már öreg... nek hívják csak, ismert volt az "öregem", mert NB.II-es volt a nagyközségi focicsapat akkor, ő pedig hálóőr volt ebben a csapatban.

...akkor most álljak neki hisztizni mindenkivel hogy ugyan mit képzelnek, mit öregezik az apámat?

Ugyan már, mint a dedóban...

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #217 Dátum: 2010. Május 17. - 22:05:01 »

Kedves Zsolt68!


"...de itt azért néhány dolog nem nem illő, főleg egy moderátornak megszavazott egyénhez nem."

Én ezt a mondatot -a magam részéről- sokkal sértőbbnek tartom, mint az ominózus jelzőt! Ezeknek a moderátornak megválasztott egyéneknek is van neve, (vagy nickneve) és ha Te sértőnek tartod az előző jelzőt, akkor ezt is ugyan úgy sértőnek kellene, hogy érezd. Ha csak nem direkt így írtad.
A moderátorok azt vállalták, hogy a fórum moderálási alapelveit betartják, és betartatják.  Azt nem várhatja el tőlünk senki, hogy saját véleményünket ne úgy mondjuk el, úgy ahogy gondoljuk. Természetesen a moderálási alapelvek ránk is vonatkoznak. Ha pedig nem tetszik a stílusunk,valóban lehet kérni leváltásunkat.


Az Öreg jelzővel kapcsolatosan  kíváncsi lennék hány olyan Vadász van, aki nem örülne igaz szívből, ennek a szaksajtóban nyomtatott idézetnek ha róla írnák: "A hazai és nemzetközi trófeabírálat „nagy öregje”,
 Az tény, hogy mások érzéseit, kérését tiszteletben kell tartani. Ezt pedig  Urr Anti is azonnal, és korrektül megtette!
Ahogy Ágota írását elolvastam, nem hinném, hogy védőre lenne szüksége, már csak azért sem, mert itt senki nem kívánja megsérteni, vagy kétségbe vonni igazát.


Miért kellene a moderátorokról többet tudni, mint más fórumozóról. Miért baj, ha modik is csak annyit árulnak el magukról mint a többi Fórumlakó! Nem hinném, hogy bármit is befolyásol a munkában az, hogy férfi, vagy nő e a moderátor, és Szombathelyen, vagy Ököritófülpösin él! Máshol még azt sem tudhatják, ki a moderátor. Itt pedig választják! Itt is jobb lenne, ha az üzemeltető egyszerűen kijelölné őket!


Üdvözlettel: Attila
 
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 18. - 07:38:36 írta Pyrus » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #218 Dátum: 2010. Május 17. - 22:37:29 »

és remélem sokára is lesz

Nem akarsz még egy irodalmi pályázatot? Fejvakarás Vigyorog
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #219 Dátum: 2010. Május 17. - 22:48:13 »

 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #220 Dátum: 2010. Május 17. - 23:14:46 »

Magam kicsit meglepődtem Ágota hozzászólásán, első olvasatra provokatív érzéseket keltett. Másodikra is. Főleg miután újra elolvastam Urr Anti indító hozzászólását. Tiszteletről szól az a hozzászólás az említett fővadász iránt, nem másról. Azért is lett témanyitó hozzászólás. Aki meg akarja érteni annak nem jöhet le más. Az "Öreg" megnevezés nálam szintén a tisztelet jele. Édesapámat, ki két éve hagyott el bennünket, a közös vadászbarátok csak "Öreg"-nek nevezik, sőt éltében is annak nevezték. Erre nagyon is büszke vagyok!

Moderátorságról annyit, hogy fiu vagyok, idehaza élek, a fórumtalálkozón megismerhet bárki.  Ördög Ördög Ördög Wave Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #221 Dátum: 2010. Május 18. - 11:43:17 »

Magam kicsit meglepődtem Ágota hozzászólásán, első olvasatra provokatív érzéseket keltett. Másodikra is.

Számomra egyértelmű, hogy a hozzászólást felfedező és arról S. Ágotát értesítő személy irántam táplált negatív érzései hatják át a reakciót.

Az ügyben telefonálgattam egy kicsit, mert nem hagyott nyugodni ez a kellemetlen helyzet, az eredményét megtartom magamnak.

A többit már leírtam.  Emelem
Naplózva
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #222 Dátum: 2010. Május 18. - 17:59:50 »

Ha figyelmesen olvasnád amit írok rájöttél volna, hogy miről is van szó.
Igen alaptalanul vádolta Antit, mert szerinted Anti gonoszságból és szándékosan írta le mindezt?
Én akár hányadjára is olvasom mindig ott találom kitől hallotta. Vállat von

Talán ha így kezdődött volna Ágota írása:

Tisztelt Urr Antal!

Olvastam XY hsz.-át, melyben Z-re hivatkozva az alábbiakat állítja édesapámról:
.....
.....
.....

Kérem, hogy Z-nek jelezze, hogy mindezek alaptalanok és nem igazak, a minimum, hogy Önön keresztül elnézést kér "nagyottmondásaiért", a valótlan állításokért.

Ehelyett, Anti "úgy lett beállítva", mint aki mindenféle tiszteletet és tradíciót áthágva "lazán" ide írta ezeket.
Nekem egy cseppet sem tűnt így, sőt én írásából pont az ellenkezőjét vettem ki...meg szerintem a vadászoknak is.

Mit követtem el amit az alapszabály tilt?
Az, hogy megvédem azt, aki jogtalanul lett pellengérre állítva.
Ha te írtad volna amit Anti, esetedben is így jártam volna el.

Ettől függetlenül ami kijár Ágota édesapjának "védelemként" az Antinak is.
Legalábbis az én olvasatomban ez így működik.

...és ha te ilyen precízen figyelemmel követed az én tevékenységemet, akkor elmondtam mi az útja annak, hogy leváltassál.
Menjél panaszra az adminhoz és váltsatok le, hidd el nem lesz az életem ettől kevesebb.

Egyébként meg egy magyarisztán nevű országban lakom, "hím" vagyok és az Urr Antal-féle VADÁSZokat tartom inkább szimpatikusnak, mint azokat akik csak a partról beszélnek bele.
Nem kifejezetten értékelem azt, aki nem tud értelmezve olvasni, nem lát a sorok között, és ennek ellenére simán meg tud bélyegezni valakit.

Tudod az apám 35 éves volt amikor meghalt, van a családunknak egy beceneve.
Mostanság már öreg... nek hívják csak, ismert volt az "öregem", mert NB.II-es volt a nagyközségi focicsapat akkor, ő pedig hálóőr volt ebben a csapatban.

...akkor most álljak neki hisztizni mindenkivel hogy ugyan mit képzelnek, mit öregezik az apámat?

Ugyan már, mint a dedóban...



Nem vagyok nagy Wetzlar fan,de szerintem igaza van. Emelem
Naplózva
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #223 Dátum: 2010. Május 19. - 08:31:56 »

Bár én pl. a Czech Drinking Team fan klub tagja vagyok 

 Ördög Taps OOO
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #224 Dátum: 2010. Május 19. - 16:28:16 »

Számomra ez a történet elsőre olyan egyszerűnek tűnt, hogy nem tudtam benne kételkedni: Egy személy kiigazítást kér egy őt közelről érintő ügyben, semmi több, ezt pedig nagyon gyorsan és lovagiasan rendbe lehet, rendbe is illik tenni - így tűnt elsőre.
Most, végigolvasva az elmúlt bejegyzéseket, már látom, hogy mégsem ilyen egyszerű a dolog, ezt bizony kissé "benéztem" -pestiesen fogalmazva. Semmi sem olyan egyszerű, mint elsőre látszik. (Sajnos...)
Ha valakit elhamarkodott okoskodásaimmal megbántottam volna, itt kérek elnézést, sok dologban nem volt igazam, belátom!  Stoel
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: