Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legendás Vadászok!  (Megtekintve 172138 alkalommal)
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #105 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:19:16 »

Van amikor ott vitatkoznak előttünk a cimborák hogy visszaadtad nem adtad,összevesznek.Visszatérve
 a topic címhez ne adjunk kölcsön vadászkönyvet,pláne a legendás vadászaink által írtakat. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Viktor
Vendég
« Új üzenet #106 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:22:03 »

 Wave
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #107 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:25:39 »

Szép Estét!
A fiataloknál sajnos tapasztalom hogy,nincs tisztelet bennük. És igen,otthon kellene tanítani még, fiatal korban. Taxizom és az esetek 85%-ban ha beül hozzám egy fiatalkorú,kapásból letegez és úgy beszél velem mintha a,suli padtársa lennék.
És még a fiatal vadászok is sokszor úgy beszélnek az idősebbekkel mintha,( onnan )húzták volna ki őket. Kevés a, kivétel.
Ahhoz a mondáshoz hogy,asszonyt,kocsit nem szabad kölcsön adni,hozzá kell írni a, könyveket is!:)
Csak akkor esetleg ha,vezetünk róla egy noteszben listát, kinek mikor adtuk kölcsön!
 Wave
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #108 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:32:05 »

Ezekben mind igazad van/nem baj hogy tegezlek/ de már nem ebbe a topicba tartozik,inkább az etika
vagy valami hasonlóba.Van ilyen???
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:35:04 »

Szép Estét!
A fiataloknál sajnos tapasztalom hogy,nincs tisztelet bennük. És igen,otthon kellene tanítani még, fiatal korban. Taxizom és az esetek 85%-ban ha beül hozzám egy fiatalkorú,kapásból letegez és úgy beszél velem mintha a,suli padtársa lennék.
És még a fiatal vadászok is sokszor úgy beszélnek az idősebbekkel mintha,( onnan )húzták volna ki őket. Kevés a, kivétel.
Ahhoz a mondáshoz hogy,asszonyt,kocsit nem szabad kölcsön adni,hozzá kell írni a, könyveket is!:)
Csak akkor esetleg ha,vezetünk róla egy noteszben listát, kinek mikor adtuk kölcsön!
 Wave


Szép Estét!
Sok igazság van abban, amit mondasz (milyen érdekes a magyar nyelv "igazság-gazság"  csak eszembe jutott), nekem sajnos a vén f@szokkal van problémám! Nem taxizom, de egész nap a városban autózom és sajnos az öreg sofőröknél bosszúállóbb, hitványabb "emberek"-kel kevéssel találkozom. A fiatalság olyan, amilyenné neveljük őket! Ha hitványak, az a mi hitványságunk! Sajnos! Szomorú
Bocsáss meg, ha túl őszinte voltam! Wave
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #110 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:37:41 »

Szép Estét!
A fiataloknál sajnos tapasztalom hogy,nincs tisztelet bennük. És igen,otthon kellene tanítani még, fiatal korban. Taxizom és az esetek 85%-ban ha beül hozzám egy fiatalkorú,kapásból letegez és úgy beszél velem mintha a,suli padtársa lennék.
És még a fiatal vadászok is sokszor úgy beszélnek az idősebbekkel mintha,( onnan )húzták volna ki őket. Kevés a, kivétel.
Ahhoz a mondáshoz hogy,asszonyt,kocsit nem szabad kölcsön adni,hozzá kell írni a, könyveket is!:)
Csak akkor esetleg ha,vezetünk róla egy noteszben listát, kinek mikor adtuk kölcsön!
 Wave


Üdv!

Én úgy gondolom hogy a tisztelet nem jár automatikusan, azt ki kell érdemelni. Én egyáltalán nem várom senkitől hogy tiszteljen csak azért, mert valahány évvel idősebb vagyok nála.
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #111 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:37:51 »

Igen nem ide tartozik de,kikívánkozott belőlem. Tiszteletteljesn is,lehet tegeződni. Ezt csak a ,fiatal korosztályra értem!!!:))
Nem tudom,van-e ilyen topik?
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #112 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 21:58:02 »

Szervusztok!:)

Igen,ki kell érdemelni! De ha először látsz valakit  hogy,tudod róla hogy tisztelheted vagy,ne? Azonnal úgy beszél az emberrel  hogy, az már felháborító.
Már az eleje is rossz sajnos. 
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #113 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:01:41 »

 Szia,Sanyooo!

Nem vagyok annyira (öreg),56 múltam. Nem szoktam bosszuálló lenni.
De ha belegondolsz,a bosszúállásnak vannak előzményei is!Ha nem lenne miért, nem állna bosszút senki!!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #114 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:02:27 »

Hol taxizol Gábor?
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #115 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:07:19 »

Baja városában.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #116 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:31:06 »

Bunkók a kiscsikók? Vállat von

Nem!  Nem hinném, hogy bunkók!
Ez egy sokkal összetettebb dolog, mintsem,hogy egy hozzászólással ezt meg tudnám válaszolni.
Természetesen nem lehet, és nem is szabad általánosítani, és korosztályhoz sem lehet kötnia bunkóságot.
Nem kell messzire menni, elég itt a fórumon körülnézni, hogy igaz "Vadászpalántát" találjunk, (és ez nagyon jó!) de az ellenkezőjét sem kell sokáig keresgélni.
Az én tapasztalatom az, hogy  többségükben  türelmetlenek, figyelmetlenek, nincs bennük a Vadászat, a Vad iránti alázatosság,  és vadásztársaik tisztelete.
Nálam a Vadász nem ott kezdődik, hogy leteszi a vadászvizsgát, felvesz egy zöld ruhát, és vállára akaszt egy vadászpuskát.

De azt hiszem, Te is, és még néhányan ismeritek mi az én véleményem a mai vadászokról, vadászatról, és ha azt most részletesen leírnám,  nem igazán vívnám ki a nagy többség "barátságát".  Ez pedig az álmoskönyv szerint sem jó!


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #117 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:39:38 »





"Én úgy gondolom hogy a tisztelet nem jár automatikusan, azt ki kell érdemelni. Én egyáltalán nem várom senkitől hogy tiszteljen csak azért, mert valahány évvel idősebb vagyok nála."

Szia Jan!

Én pont fordítva gondolom!
A tisztelet minden embernek kijár, amíg azt el nem veszíti!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #118 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 22:44:23 »

Szia Attila!
Lehet igazad van!De te azért az elmúlt időszakban vettél jónéhányat.Meg azért a FEHOVAN is megálltál nálunk köszi.Minden ilyen rendezvényen jópáran mesélnek hasonló dolgokat kölcsönadott sose visszakapott vadászkönyvekről.Mi a tanulság akár milyen jó barát gyerekkori barát vadászkönyvet
ne
adjunk kölcsön mert nagy az esélye hogy nem kapjuk vissza.Később ezeket újra beszerezni nem olcsó
muri.Egy akármilyen új vadászkönyv nincs nagyon 3 ezer alatt.Nálunk vannak ezer ezerötér is jó könyv. Wave

Igazad van, minden alkalommal megfogadom, hogy nem adok többet kölcsön. De amikor valakin látom, hogy nagyon szívesen elolvasná, nem tudom megálni, hogy ne adjam oda.
Most már azt csinálom, hogy egy füzetkébe beírom, és aláíratom vele. Ha megsértődik, nem kell elvinni!!!

Ha legközelebb megállok, kérlek szóljál!
Szívesen megismernélek!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #119 Dátum: 2008. Augusztus 22. - 12:22:46 »


 Üdv Mindenkinek! A könyvgyüjtő 3-ik ellensége ,ha kölcsön ad egy könyvet.!
 Molnár Gábor azért nagyott alkotott a brazil irodalom polcára! gyozo Ezt nem szabad
 elfelejteni! Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: