Oldalak: 1 ... 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 199 200 201   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Horgászélményeink  (Megtekintve 407875 alkalommal)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2880 Dátum: 2020. December 31. - 21:39:51 »

Hamar kijott a napi szemelyes qvota



Bwana
Mindent meg lehet unni  Mosolyog
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #2881 Dátum: 2021. Március 24. - 09:36:09 »


 Évnyitó "peca", végre sikerült megejteni!







Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #2882 Dátum: 2021. Március 24. - 10:36:15 »

Gratulálok Nektek! Látom megfertőződött az új nemzedék. Igen
 Emelem
Naplózva

Üdv Chris
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #2883 Dátum: 2021. Március 24. - 12:58:54 »

Gratulálok Mindkettőtöknek!  Fishing
Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #2884 Dátum: 2021. április 08. - 22:42:53 »


 Köszönjük szépen!  Emelem  Nagyon bejön a horgászat (is) Fiatal Emberkének!
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #2885 Dátum: 2021. Május 02. - 12:28:32 »

Megáll az a maradék eszem is.
Ki volt az a barom, aki kitalálta, hogy az éjszakai horgászaton csak az vehet részt akinek megvan a "védettségi kártyája"?? Ki a f@szt fertőzők meg egyedül, vagy a 20-30 méterre horgászó sporik közül?  Nem hiszem el, hogy ezeket a f@szokat nem külön iskolába tanítják, hogy minél hülyébb szabályokat alkossanak! Nooormalis? Nooormalis? Nooormalis?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #2886 Dátum: 2021. Május 02. - 12:50:28 »

Megáll az a maradék eszem is.
Ki volt az a barom, aki kitalálta, hogy az éjszakai horgászaton csak az vehet részt akinek megvan a "védettségi kártyája"?? Ki a f@szt fertőzők meg egyedül, vagy a 20-30 méterre horgászó sporik közül?  Nem hiszem el, hogy ezeket a f@szokat nem külön iskolába tanítják, hogy minél hülyébb szabályokat alkossanak! Nooormalis? Nooormalis? Nooormalis?
Na,itt is kezdődik!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #2887 Dátum: 2021. Május 02. - 13:31:11 »

Na,itt is kezdődik!
Ez is egy válasz, ha megmagyarázni, indokolni nem tudsz! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #2888 Dátum: 2021. Május 02. - 14:25:22 »

Ez is egy válasz, ha megmagyarázni, indokolni nem tudsz! Mosolyog
Tudok, csak itt a Fórumon nem politizálok!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #2889 Dátum: 2021. Május 02. - 20:59:09 »

Megáll az a maradék eszem is.
Ki volt az a barom, aki kitalálta, hogy az éjszakai horgászaton csak az vehet részt akinek megvan a "védettségi kártyája"?? Ki a f@szt fertőzők meg egyedül, vagy a 20-30 méterre horgászó sporik közül?  Nem hiszem el, hogy ezeket a f@szokat nem külön iskolába tanítják, hogy minél hülyébb szabályokat alkossanak! Nooormalis? Nooormalis? Nooormalis?
Ez nem a pecáról szól meg a biztonságról.
A duce megzsarolja a népét, vagy elfogadják a kínai vakcinát(amin sokat keresnek a ner-es köcsögök), vagy maradnak otthon a seggükön...
Ennyi.
Aztán majd rájönnek az átb.szottak, hogy a kínai cucc nem igazán népszerű nyugat-európában és nem ússzák meg a tesztelést.
De meccsre lehet menni, ez a lényeg. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
kofedr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #2890 Dátum: 2021. Május 02. - 22:16:53 »



Végre vízen, kezdődhet a szezon!
Naplózva
banshee
kutyapecér :-)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


WWW
« Új üzenet #2891 Dátum: 2021. Május 03. - 06:57:32 »

Megáll az a maradék eszem is.
Ki volt az a barom, aki kitalálta, hogy az éjszakai horgászaton csak az vehet részt akinek megvan a "védettségi kártyája"?? Ki a f@szt fertőzők meg egyedül, vagy a 20-30 méterre horgászó sporik közül?  Nem hiszem el, hogy ezeket a f@szokat nem külön iskolába tanítják, hogy minél hülyébb szabályokat alkossanak! Nooormalis? Nooormalis? Nooormalis?


Ez a fentieken kívül arról is szól hogy ne furikázhasson bárki éjszaka horgászengedéllyel meg horgászcuccal a csomagtartóban és ne szittyózzanak kisebb-nagyobb brancsok a vízparton horgászat ürügye alatt,  mert nem mindenki egyedül nyomja éjjel ugyebár...
Naplózva

A kutya jobb ,mint egy feleség, kevesebbet eszik, kevesebbet iszik, nem beszél vissza és már bundája is van.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #2892 Dátum: 2021. Május 03. - 12:16:26 »


Ez a fentieken kívül arról is szól hogy ne furikázhasson bárki éjszaka horgászengedéllyel meg horgászcuccal a csomagtartóban és ne szittyózzanak kisebb-nagyobb brancsok a vízparton horgászat ürügye alatt,  mert nem mindenki egyedül nyomja éjjel ugyebár...

Éjfélig brancsozhatnak, berúghatnak mint állat, és 05 után megint. Csak 24 és 05 óra között tilos. Vadászkutya legyek ha megértem!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #2893 Dátum: 2021. Május 03. - 17:14:27 »

Éjfélig brancsozhatnak, berúghatnak mint állat, és 05 után megint. Csak 24 és 05 óra között tilos. Vadászkutya legyek ha megértem!
Nem kell nekünk mindent érteni. Ördög
Egyik pergetős tagunk 1-én hajnalban beakadt a kihúzott spanolós harcsázóm zsinórjába a műcsalijával.
Azonnal kint voltam a stégen az éktelen csipogásra (persze 10 másodperccel korábban még édesen alukáltam a faházban, de az a távérzékelő olyan tapintatlan hangon ordít,
hogy kb. úgy nézhetek ki ilyenkor mint a rajzfilmekben, még a levegőben vagyok az ágy és a tanyaajtó között, de a lábaim már peregnek Ördög ) és szomorúan vettem tudomásul, hogy nem egy
harcsa inzultálja a csalikárászt.
Kibogozta a cuccot, és csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy úgy tudja, hogy én nem oltattam magam, ergo szabálytalanul tartózkodom a horgásztanyán.....
És hozzá is tette jószándékúan, hogy "nehogy ebből vééééletlenül bajom legyen"....
Csak annyit mondtam neki mosolyogva, hogy ha bárki egy kurva szóval is elkezd velem politikai meggyőződéstől fűtve kötözködni egy ilyen faszságon,
akkor úgy baszom szájon a somfából faragott halbunkómmal, hogy összefossa magát. Vigyorog
Érdekes, nem forszírozta tovább a témát.... Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
P Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Új üzenet #2894 Dátum: 2021. Május 04. - 10:01:09 »

Nem kell nekünk mindent érteni. Ördög
Egyik pergetős tagunk 1-én hajnalban beakadt a kihúzott spanolós harcsázóm zsinórjába a műcsalijával.
Azonnal kint voltam a stégen az éktelen csipogásra (persze 10 másodperccel korábban még édesen alukáltam a faházban, de az a távérzékelő olyan tapintatlan hangon ordít,
hogy kb. úgy nézhetek ki ilyenkor mint a rajzfilmekben, még a levegőben vagyok az ágy és a tanyaajtó között, de a lábaim már peregnek Ördög ) és szomorúan vettem tudomásul, hogy nem egy
harcsa inzultálja a csalikárászt.
Kibogozta a cuccot, és csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy úgy tudja, hogy én nem oltattam magam, ergo szabálytalanul tartózkodom a horgásztanyán.....
És hozzá is tette jószándékúan, hogy "nehogy ebből vééééletlenül bajom legyen"....
Csak annyit mondtam neki mosolyogva, hogy ha bárki egy kurva szóval is elkezd velem politikai meggyőződéstől fűtve kötözködni egy ilyen faszságon,
akkor úgy baszom szájon a somfából faragott halbunkómmal, hogy összefossa magát. Vigyorog
Érdekes, nem forszírozta tovább a témát.... Nyihi
Hjáába,aki finom úriember az bunkósbottal is az!!  Vigyorog Emelem
Naplózva

"Azt szeretném hát,hogy elsősorban hazai erdőszaga legyen ennek az írásnak.Gyantás fenyőszaga,frissen kaszált szénaszaga,eső utáni gombaszaga!"Gr Sz.Zs
Oldalak: 1 ... 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 199 200 201   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: