Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2008 nyara  (Megtekintve 56642 alkalommal)
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Dátum: 2008. április 20. - 08:42:59 »

Valami kis buli a Balcsin idén nyáron?? Mondjuk egy campingben egy kis főzőcske ilyesmi, nem tervezitek?  Pedig milyen jó lenne!
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
Szilárd
Vendég
« Új üzenet #1 Dátum: 2008. április 20. - 17:44:06 »

Valami kis buli a Balcsin idén nyáron?? Mondjuk egy campingben egy kis főzőcske ilyesmi, nem tervezitek?  Pedig milyen jó lenne!
Üdv
Nem rossz ötlet! Piál gyozo Igen
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #2 Dátum: 2008. április 20. - 22:19:57 »

Csatlakozom!
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #3 Dátum: 2008. április 22. - 14:10:43 »

Van egy kiváló hely a Szigetközben Halászi, szabadstrand a Duna-mellékágon, madárparadicsom, horgászati lehetőség, kishajós, vagy kenus rövidtúra lehetőség, úszómedence, szép faházikók, vagy igazi wigwamok, /kinek mi az ízlése/, a szakács vadász is és jól készíti sz összes vadételt, íjjászati és lövészeti lehetőség, lovaglás, vagy lovaskocsikzás, focipálya, quadpálya és ha érdekel valakit kötélpálya, mindez nagyon elfogadható árakon.
Naplózva

Carpe Diem.
Steve
Vendég
« Új üzenet #4 Dátum: 2008. április 22. - 14:33:07 »

Van egy kiváló hely a Szigetközben Halászi, szabadstrand a Duna-mellékágon, madárparadicsom, horgászati lehetőség, kishajós, vagy kenus rövidtúra lehetőség, úszómedence, szép faházikók, vagy igazi wigwamok, /kinek mi az ízlése/, a szakács vadász is és jól készíti sz összes vadételt, íjjászati és lövészeti lehetőség, lovaglás, vagy lovaskocsikzás, focipálya, quadpálya és ha érdekel valakit kötélpálya, mindez nagyon elfogadható árakon.

Meséljen kegyed erről bővebben nekem ha megkérhetem! gyozo ÖrömNeked
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #5 Dátum: 2008. április 22. - 14:56:52 »

Szia!

Nem szeretnék reklámot csinálni belőle, így megpróbálom virágnyelven. Halászi falucska Mosonmagyaróvár mellett van, nagyon szép természeti adottságokkal bíró település. Keresztül folyik rajta a Dunának egy mellékága. A településen kívül a folyó parton található egy major és egy out-door centrum. Én velük dolgozom együtt gyakorta. Rengeteg lehetőséget kínál ott helyben, nagyon elfogadható árakon. 5-7 ágyas faházaik vannak, tavalyi áron, 17 ezer/nap és van egy szép panzió is a település szívében, valamint igazi indiánsátrak annak, aki nem félti a derekát (a gyerekek, mindig ott alszank kint). Több kiváló étterem van a településen, de a majorban egy vadász szakács főz és isteniek a vadgrilljei. A faházaktól mintegy 100 méterre van a folyó, és lehet horgászni, fürödni, kristálytiszta a vize, kenuval túrázni csorgóssan, hogy senki ne köpje ki a tüdejét. Igazi vadvizi világ van ott, én tavaly fotóztam a nádasban nádiposzáta fészket tele fiókákkal, szárcsák, gémek, récék, bukók. Van az ártéri erdőben egy épített kötélpályánk, aki egy kis különlegességre vágyik felvihetjük. Én pocakosan másztam rajta többször is, még belefértem a beülőbe, szóval férfiembernek szórakozás. Hatalmas a tér és igazán barátságosak a kollegák, nincs olyan, hogy nem tudnak valamit megoldani. Van egy központi épület "kiskocsmával" és mellette a medence. További kérdések? Ha úgy gondoljátok, kérek idei árakat a programlehetőségekről is.
Naplózva

Carpe Diem.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #6 Dátum: 2008. április 22. - 15:03:36 »

Ez jól hangzik. Közel is van. gyozo gyozo (nekem)
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #7 Dátum: 2008. április 22. - 15:16:07 »

Nekem sajna nem... :'(
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #8 Dátum: 2008. április 22. - 15:28:19 »

Nekem sajna nem... :'(

Akkor Én mit modjak...??? Wave
De naggyon ígéretesen hangzik... Táncol Piál :GR :KAJA :PIHI :SERV :N

Soroljam még... Röhög
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #9 Dátum: 2008. április 22. - 15:33:29 »

Az persze: :N ... ezt Kriszta előtt is meg mered ismételni?! Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #10 Dátum: 2008. április 22. - 15:35:51 »

Az persze: :N ... ezt Kriszta előtt is meg mered ismételni?! Röhög Röhög Röhög

Ezt nem kellene ismételgetnie...??? Táncol Röhög
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #11 Dátum: 2008. április 22. - 16:20:23 »

Kértem árakat, egy-két napon belül meglesz Wave
Naplózva

Carpe Diem.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #12 Dátum: 2008. április 22. - 21:29:01 »

Van egy kiváló hely a Szigetközben Halászi, szabadstrand a Duna-mellékágon, madárparadicsom, horgászati lehetőség, kishajós, vagy kenus rövidtúra lehetőség, úszómedence, szép faházikók, vagy igazi wigwamok, /kinek mi az ízlése/, a szakács vadász is és jól készíti sz összes vadételt, íjjászati és lövészeti lehetőség, lovaglás, vagy lovaskocsikzás, focipálya, quadpálya és ha érdekel valakit kötélpálya, mindez nagyon elfogadható árakon.

Én azt a helyet ismerem! Hely de sokszor eveztünk fel oda Óvárról sörözni, fürdeni, zsíros deszkát enni! Visszafele azért már érdekesebb volt az út, olyankor volt, hogy a négyes kenuval mentünk be a fák közé gévagombáért vagy a nádba szárcsatojásért... de jó lenne megint ott lenni pár évet!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #13 Dátum: 2008. április 24. - 22:07:49 »

A Pyrus által szervezett fórum találkozóra reméljük szombaton meg lesz a pörköltnek való disznó. Mert a mult héten annyira örültem a fejemnek hogy az teljesen ki ment a fejem ből hogy még nincs alapanyag. Zavarodott
« Utoljára szerkesztve: 2024. Március 14. - 13:09:48 írta Pyrus » Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #14 Dátum: 2008. április 24. - 22:46:31 »

A Pyrus által szervezett fórum találkozóra reméljük szombaton meg lesz a pörköltnek való disznó. Mert a mult héten annyira örültem a fejemnek hogy az teljesen ki ment a fejem ből hogy még nincs alapanyag. Zavarodott

Az megint olyan messze van... na jó, Neked, Horridonak, Frucinak, vagy épp Csabának közel...

Skacok! Úgy lenne igazságos, ha Pusztavacsra szerveznénk! Az az ország mértani közepe! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2024. Március 14. - 13:10:12 írta Pyrus » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: