Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rendellenes bakok  (Megtekintve 142525 alkalommal)
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #90 Dátum: 2008. Május 12. - 20:22:11 »

Sziasztok!
Én még új vagyok itt a fórumon,de látván a rendellenes bakjaitokat...

Ejnye, de bak!
Hiába, a természet felülmúlja néha a legmerészebb képzeletet is!  Éljen
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #91 Dátum: 2008. Május 12. - 20:31:19 »

Viktornak elmondtam telefonon, hogy hogy néz ki a trófea, alig várja, hogy hazaérjen...
Gratulálok, tényleg különleges!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
kanyagabor
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #92 Dátum: 2008. Május 12. - 21:09:24 »

Sziasztok!
Egy másik fórumon már leírtam a történetét ennek a baknak,de ti még nem hallottátok.Barkás korában lettem rá figyelmes,rendszeresen egy repcetáblából váltott ki a búzára.Alig vártam már hogy letisztítson.Aztán pár napig nem láttam.Mit ad isten,egy vendéggel pont az a tábla mellett cserkeltünk amiből ez a dugóhúzó szokott kiváltani.Valami megugrott mellettem a repcében,és hirtelen megállt.Gondoltam sebzett őz.Mint hivatásos vadász egyből bevetettem magam a repcébe utána,és amikor megláttam majdnem idegösszeomlást kaptam.Ott volt a bakom lefososodva,menni sem tudott már.Le kellett tarkóznom.Igy is az enyém lett,de jobb szerettem volna íjjal levadgazdálkodni. 
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #93 Dátum: 2008. Május 12. - 21:10:07 »

Sziasztok!
Én még új vagyok itt a fórumon,de látván a rendellenes bakjaitokat,nekem is van egy, hátha ilyet még nem láttatok.Megpróbálom feltenni,hátha összejön mert elég béna vagyok a géphez.

Szia Gábor! Ez egy álom.... Igen Igen Igen Igen Igen
Naplózva
kanyagabor
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #94 Dátum: 2008. Május 12. - 21:13:06 »

Csak az elejtése nem volt az!Azt az érzést nem kivánom senkinek amikor megláttam szerencsétlent.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #95 Dátum: 2008. Május 12. - 21:15:32 »

Csak az elejtése nem volt az!Azt az érzést nem kivánom senkinek amikor megláttam szerencsétlent.

Megosztod velünk?
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #96 Dátum: 2008. Május 12. - 21:16:44 »

Csak az elejtése nem volt az!Azt az érzést nem kivánom senkinek amikor megláttam szerencsétlent.

Megosztod velünk?


Wetzlar : A figyelmes.............. Vigyorog
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #97 Dátum: 2008. Május 12. - 21:30:18 »

Csak az elejtése nem volt az!Azt az érzést nem kivánom senkinek amikor megláttam szerencsétlent.

Nem semmi egy bak.  Igen
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #98 Dátum: 2008. Május 12. - 21:31:52 »

Csak az elejtése nem volt az!Azt az érzést nem kivánom senkinek amikor megláttam szerencsétlent.

Megosztod velünk?


Wetzlar : A figyelmes.............. Vigyorog

Igaz! Túl érzékeny a touchpad, mindig ugrik egyet....
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #99 Dátum: 2008. Május 12. - 21:35:01 »

Sziasztok!
Egy másik fórumon már leírtam a történetét ennek a baknak,de ti még nem hallottátok.Barkás korában lettem rá figyelmes,rendszeresen egy repcetáblából váltott ki a búzára.Alig vártam már hogy letisztítson.Aztán pár napig nem láttam.Mit ad isten,egy vendéggel pont az a tábla mellett cserkeltünk amiből ez a dugóhúzó szokott kiváltani.Valami megugrott mellettem a repcében,és hirtelen megállt.Gondoltam sebzett őz.Mint hivatásos vadász egyből bevetettem magam a repcébe utána,és amikor megláttam majdnem idegösszeomlást kaptam.Ott volt a bakom lefososodva,menni sem tudott már.Le kellett tarkóznom.Igy is az enyém lett,de jobb szerettem volna íjjal levadgazdálkodni. 

Mi okozta ezt az agancstorzulást szerinted? Nyilván sérülés, de miféle? Drót, vagy ritkaszemű kerítés?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
kanyagabor
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #100 Dátum: 2008. Május 12. - 21:46:35 »

Semmi rendellenességet nem találtam rajta,belső szervein semmi elváltozás,látszólag a heréinek sem volt semmi baja.Még mikor nem volt fosos,úgy viselkedett mint a többi bak.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #101 Dátum: 2008. Május 12. - 22:03:59 »

Semmi rendellenességet nem találtam rajta,belső szervein semmi elváltozás,látszólag a heréinek sem volt semmi baja.Még mikor nem volt fosos,úgy viselkedett mint a többi bak.

Ezek a rejtélyek (is) teszik izgalmassá a vadászatot.  Wave  Egyébként üdv a fórumon!
H.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #102 Dátum: 2008. Május 13. - 13:24:51 »

Semmi rendellenességet nem találtam rajta,belső szervein semmi elváltozás,látszólag a heréinek sem volt semmi baja.Még mikor nem volt fosos,úgy viselkedett mint a többi bak.

Szia Gábor!
Nagyon érdekes bak, gratulálok hozzá!
Valóban kár, hogy így kellett végezze, de ezen már nem lehet változtatni.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #103 Dátum: 2008. Május 13. - 17:29:30 »

A kutyafáját Gábor ez igen!
(átérzem mennyire szeretted volna ezt a bakot vadászként elejteni)  Kacsint
Naplózva
kanyagabor
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #104 Dátum: 2008. Május 13. - 21:36:20 »

Szerettem volna,de ez van!Abban bízok,hogy legalább még ebben az életben valami hasonló kerül az íjam elé.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: