Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rendellenes bakok  (Megtekintve 142541 alkalommal)
white wolf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



WWW
« Új üzenet #705 Dátum: 2014. Január 18. - 09:54:27 »

Semmilyen módon ne kérj bbocsánatot ,Mi örülünk,hogy láthattuk és mozoghatott az agyunk ... :EmelAmit itt látunk nagy valószínűséggel egy iker (egy pete) ellés során képződött ahol a hímivar elszippantja a nő ivarú egyed ivarszerveit sokezer egyedből egy néhánynak vannak kezdetleges szervei amik talán alkalmas a szaporodásra,(de itt lehetséges ,hogy valami termel nagyobb mennyiségben tesztoszteront ),de én még nem láttam ilyet.Viszont mivel mind annyian lányként kezdűnk és később változunk v.sz itt történhetett az,hogy a külső ivarszerv nőt mutat viszont benn a petefészkek mást gondolnak ,ha vannak és még küllemre hasonlitanak is ,de hereként viselkednek (szarvas marhánál már láttam ilyet)az egyedet nem lehetett vemhesíteni.
Nagyszerű a teória! Akkor minden bizonnyal ez lehet az értelmes magyarázata az elváltozásnak.
Főleg hogy szarvas marhánál már látható volt ehhez hasonló.
Jövő héten találkozom Józsival és kikérdezem a zsigerelés közbeni észrevételeiről rendesen.
Addig is telefonon megkérdeztem tőle a zsigerelt súlyát. 16 kg/70 dkg volt.
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #706 Dátum: 2014. Január 18. - 12:46:46 »

Mielőtt valaki le ütné ,nem csak háztájiban vagyok érdekelt...... Vigyorog
Asszony tudja?.....
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #707 Dátum: 2014. Január 18. - 16:48:44 »

Asszony tudja?.....
Még Ő küld nap mint-nap ,hogy menyek, csináljam... Vigyorog
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #708 Dátum: 2014. Január 18. - 16:50:41 »

Még Ő küld nap mint-nap ,hogy menyek, csináljam... Vigyorog
Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #709 Dátum: 2014. Január 18. - 17:02:33 »

Semmilyen módon ne kérj bbocsánatot ,Mi örülünk,hogy láthattuk és mozoghatott az agyunk ... :EmelAmit itt látunk nagy valószínűséggel egy iker (egy pete) ellés során képződött ahol a hímivar elszippantja a nő ivarú egyed ivarszerveit sokezer egyedből egy néhánynak vannak kezdetleges szervei amik talán alkalmas a szaporodásra,(de itt lehetséges ,hogy valami termel nagyobb mennyiségben tesztoszteront ),de én még nem láttam ilyet.Viszont mivel mind annyian lányként kezdűnk és később változunk v.sz itt történhetett az,hogy a külső ivarszerv nőt mutat viszont benn a petefészkek mást gondolnak ,ha vannak és még küllemre hasonlitanak is ,de hereként viselkednek (szarvas marhánál már láttam ilyet)az egyedet nem lehetett vemhesíteni.
Állattenyésztés szigorlaton volt a húzott tételeim között, de ennél a példánál eszembe sem jutott.   Mosolyog
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #710 Dátum: 2014. Január 18. - 17:21:00 »

Állattenyésztés szigorlaton volt a húzott tételeim között, de ennél a példánál eszembe sem jutott.   Mosolyog
Napi szinten találkozok szuper ivarzással,sz. ovulációval.felemás iker ellés vizsgálattal, szap programokat  csinálok ,de mindig akad kakukktojás amin lehet agyalni ,vizsgálni ezért előnyben vagyok Kacsint
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #711 Dátum: 2014. Január 18. - 17:33:55 »

Napi szinten találkozok szuper ivarzással,sz. ovulációval.felemás iker ellés vizsgálattal, szap programokat  csinálok ,de mindig akad kakukktojás amin lehet agyalni ,vizsgálni ezért előnyben vagyok Kacsint

Akkor szegről-végről kollégák vagyunk! Vigyorog Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #712 Dátum: 2014. Január 18. - 17:55:03 »

Akkor szegről-végről kollégák vagyunk! Vigyorog Igen
 Emelem
Vadőr vagy te is? Vigyorog Vigyorog
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #713 Dátum: 2014. Január 18. - 18:16:00 »

Vadőr vagy te is? Vigyorog Vigyorog

A "papírjaim" szerint valami hasonló, de mégsem... Vigyorog
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #714 Dátum: 2014. Január 18. - 19:18:46 »

A "papírjaim" szerint valami hasonló, de mégsem... Vigyorog
 Emelem
Ki barkóbázzuk ? Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Lesipuskás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


vadász


« Új üzenet #715 Dátum: 2014. Február 18. - 18:14:13 »

Hogyan készül a torz bak? Ezzel a bakkal ma találkoztam területbejáráson. Friss légpuskalövedék a barkás kis agancskezdeményen. Remek! Itthon a fotók utómunkái során vettem észre. Hova tart ez a világ??? A torz bakok nagy kedvelője vagyok, de ilyen módon "előállított" trófea... katasztrófa. Nem az én területemen van egyébként.


Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #716 Dátum: 2014. Február 18. - 18:44:39 »

Hogyan készül a torz bak? Ezzel a bakkal ma találkoztam területbejáráson. Friss légpuskalövedék a barkás kis agancskezdeményen. Remek! It

Adminisztrátor társam bevett szófordulatával tudok csak élni: a jó NKA-kat az ilyen gusztustalan köcsögöknek!  Nem

Eszébe sem jut az állatjának, hogy egy rossz mozdulat és oda a szeme a baknak?

Mert ugye senki nem gondolja, hogy ez véletlen lenne. Sajnos van ismeret hasonló durva dolgokról!  Hány
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 18. - 19:40:19 írta Pyrus » Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #717 Dátum: 2014. Február 18. - 20:05:06 »

Adminisztrátor társam bevett szófordulatával tudok csak élni: a jó NKA-kat az ilyen gusztustalan köcsögöknek!  Nem

Eszébe sem jut az állatjának, hogy egy rossz mozdulat és oda a szeme a baknak?

Mert ugye senki nem gondolja, hogy ez véletlen lenne. Sajnos van ismeret hasonló durva dolgokról!  Hány

Miféle aberrált idióta képes ilyesmire?  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #718 Dátum: 2014. Február 18. - 20:07:34 »

Miféle aberrált idióta képes ilyesmire?  Vállat von
Semmivel sem különbözik egy fejlövésnél.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #719 Dátum: 2014. Február 18. - 20:22:35 »

Semmivel sem különbözik egy fejlövésnél.

Petya, szerintem egy cirkalmazott "konyhalövést" ne keverjük ezzel. Ha igaz a kép, ez légpuskával agancstőlövés. Ennyi erővel a heréit is szétlőhették volna...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: