Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 72   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csapdázás  (Megtekintve 304006 alkalommal)
Hunter87
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Új üzenet #495 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 17:05:39 »

Sziasztok! Petya! Előszeretettel várlak szeptemberben!:)
  Okés. Megyek és kézre kerítjük a nyestedet.
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem.
Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély,
erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #496 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 11:48:37 »

Hali !!

Egyik ismerősnél tegnap este valami kiszivta az őszes tyúk-vérét a nyakánál (6db-nak)  és ott hagyta  hogy az mi lehetett ?? görény vagy nyest?? és hogy lehetne megfogni ?? mer a szomszédjainál is történtek hasonló estek az elmúlt két hétbe !!   
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #497 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 12:25:00 »

Menyét? Fejvakarás
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #498 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 16:38:43 »

Papámnak is 4 tyúkját elintézte tegnap valami......
A menyét nem hinném hogy olyan erőszakos kis jószág hogy elkapja a tyúkot Vigyorog Bár lehetséges. Vállat von
Nálunk szerintem nyest járt megint, és lehet hogy az ismerősödéknél is yágerboy.
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #499 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 18:33:29 »

És azokat nem tudod véletlenül hogy lehet kiirtani ??  Vagy kiüljek a udvara azt várjam légpuskával ?? Vigyorog
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #500 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 18:41:29 »

De amúgy szerintem ismerősőhöz tuti befészkelte magát valami mer a tyúkól feletti padláson elég sok tojáshéjat találtak múltkor !!de hogy mi  Vállat von
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #501 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 20:13:28 »

De amúgy szerintem ismerősőhöz tuti befészkelte magát valami mer a tyúkól feletti padláson elég sok tojáshéjat találtak múltkor !!de hogy mi  Vállat von
Ha tojáshéj volt a padláson,az görény volt.A nyest amíg teheti gyümölcsöt eszik,ami nagyon jól látszik az ürülékében.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #502 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 20:59:23 »

Hali !!

Egyik ismerősnél tegnap este valami kiszivta az őszes tyúk-vérét a nyakánál (6db-nak)  és ott hagyta  hogy az mi lehetett ?? görény vagy nyest?? és hogy lehetne megfogni ?? mer a szomszédjainál is történtek hasonló estek az elmúlt két hétbe !!   
Most hívott ismerősőm estére megint elintézett két kacsát de megint csak ki szívta a vérüket és ott hagyta őket !! Fejvakarás holnap valami mérget vagy csapdát kitalálok neki de még nem tudom mit   Vállat von ???   
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #503 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 21:19:17 »

Ha tojáshéj volt a padláson,az görény volt.A nyest amíg teheti gyümölcsöt eszik,ami nagyon jól látszik az ürülékében.
Így van!!! Kacsint
De én láttam is már a papámnál a héten kétszer is a nyestet.
Esetleg megpróbálhatnád élvefogó csapdával, 1-2 tojással.
Az a baj, hogy nehéz őket nyakon csípni.
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #504 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 11:50:49 »

Most hívott ismerősőm estére megint elintézett két kacsát de megint csak ki szívta a vérüket és ott hagyta őket !! Fejvakarás holnap valami mérget vagy csapdát kitalálok neki de még nem tudom mit   Vállat von ???   

Menyét lesz az. Nem is hinnéd mekkora zsákmányt le tud küzdeni, csak a véréért. Megfogni nehéz lesz, csak spéci menyétcsapdával.
Méreg meg ugye szigoruan tilos! A kisegérnek egyébként nem tud ellenállni.....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #505 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:12:06 »

Most hívott ismerősőm estére megint elintézett két kacsát de megint csak ki szívta a vérüket és ott hagyta őket !! Fejvakarás holnap valami mérget vagy csapdát kitalálok neki de még nem tudom mit   Vállat von ???   


Kiirtani? Mérget? Milyen vadász vagy te???
Kis erőfeszítés és egy élvefogó csapdával, élő egér, veréb, vagy csirke csalival is el tudod kapni és egyből jobban hangzik. Amúgy meg nem kell kitalálni a csapdákat, mert találsz itt fent párat a rutinos csapdázók jóvoltából. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #506 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 13:41:45 »

Idézet
Kiirtani? Mérget? Milyen vadász vagy te???
Kis erőfeszítés és egy élvefogó csapdával, élő egér, veréb, vagy csirke csalival is el tudod kapni és egyből jobban hangzik. Amúgy meg nem kell kitalálni a csapdákat, mert találsz itt fent párat a rutinos csapdázók jóvoltából.

 Igen
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 09. - 20:01:58 írta Pyrus » Naplózva
diszmadaras
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #507 Dátum: 2009. Szeptember 20. - 20:40:23 »

Kedves fórumozók!

A fórumot visszaolvasva látom, hogy többen kérik a tapasztaltaktól a ládacsapda készítéshez a méreteket, tippeket, képketet. Én is ezt kérném, mert a díszamadaraimat eléggé zargatják a nyestek és a kóbor macskák, ezekhez szeretnék egy ládát. Előre is köszönöm!

highmouse@citromail.hu

Minden jót!
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #508 Dátum: 2009. Szeptember 21. - 11:13:25 »

Kedves fórumozók!

A fórumot visszaolvasva látom, hogy többen kérik a tapasztaltaktól a ládacsapda készítéshez a méreteket, tippeket, képketet. Én is ezt kérném, mert a díszamadaraimat eléggé zargatják a nyestek és a kóbor macskák, ezekhez szeretnék egy ládát. Előre is köszönöm!

highmouse@citromail.hu

Minden jót!

Szia!

Ha szétnézel a rovatok között, akkor minden szükséges adatot, képet meg is találsz :nye Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #509 Dátum: 2009. Október 16. - 20:39:15 »

Új csapdánk második vendége, volt már 2 róka is, csak róluk nincs kép.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 72   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: