Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 72   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csapdázás  (Megtekintve 303859 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #360 Dátum: 2009. Február 17. - 13:20:02 »

Úniós kérdőív a csapdázás jelenlegi helyzetéről és a jövőbeni elképzelésekről-lehetőségekről.
Az "unióbb" országokban már szervezetten töltik a vadászok annak érdekében, hogy kialakuljon egy pozítív álláspont.

Kiváncsi leszek, nálunk történik-e valami ez ügyben?
Vagy majd 2-3 év múlva csak módosítani kell a törvényt, hogy tilos minden élvefogó csapda. "Sajnos EU előírás" magyarázattal.......

Sajnos csak unióbb nyelveken:
http://ec.europa.eu/yourvoice/ipm/forms/dispatch?form=trapping&lang=en



Hát vannak benne lényegre törő kérdések. Kitöltöttem, amiről megvan a véleményem(még jó, hogy szinte mindenhol van "Don't know" lehetőség). Érdekes, hogy csak angolul van fent, ennek ellenére az egész Unióra, minden tagállamra  vonatkozik a kérdéssor.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #361 Dátum: 2009. Február 17. - 13:23:50 »

Hát vannak benne lényegre törő kérdések. Kitöltöttem, amiről megvan a véleményem(még jó, hogy szinte mindenhol van "Don't know" lehetőség). Érdekes, hogy csak angolul van fent, ennek ellenére az egész Unióra, minden tagállamra  vonatkozik a kérdéssor.
Az unió hivatalos nyelvein elérhető, van német és francia fordítás is fent.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #362 Dátum: 2009. Február 17. - 13:31:56 »

Az unió hivatalos nyelvein elérhető, van német és francia fordítás is fent.

Az Unióban minden nyelv hivatalos és mindent meg kellene jelentetni az összes tagállam nyelvén-ez egyike volt az elsők között tanultakkal Uniós ismereteken.

Ettől függetlenül, legalább egy hivatkozás lenne a magyar oldalakon-vagy csak én nem találtam meg?
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #363 Dátum: 2009. Február 17. - 13:51:25 »

Igazad van, minden tagország nyelve hivatalos. Próbálj meg magyarul kommunikálni Brüsszellel. Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #364 Dátum: 2009. Február 17. - 14:01:51 »

Igazad van, minden tagország nyelve hivatalos. Próbálj meg magyarul kommunikálni Brüsszellel. Ördög Ördög
Én tudtam-igaz, hogy egy magyar ült a vonal túlsó felén Nyihi

Ettől függetlenül, ha kiadnak valamit, akkor azt minden nyelven elérhetővé kellene tenniük, ha pedig te írsz nekik valamit az anyanyelveden, kutya kötelességük lefordíttatni uniós költségre. (Szép álom!)

Igaz angolul,de szépen megköszönték, hogy kitöltöttem a kérdőívet. Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #365 Dátum: 2009. Február 17. - 14:05:24 »


Ettől függetlenül, legalább egy hivatkozás lenne a magyar oldalakon-vagy csak én nem találtam meg?
Vagy a híres vadászsajtónkban...
Kár hogy ezek a dolgok senkit sem érdekelnek. Csapdázás?? Mit gondolsz ki csapdázik ma Magyarországon?? Néhány megszállott hivatásos aki szereti a munkáját. Meg néhány magunkfajta elvetemült.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #366 Dátum: 2009. Február 17. - 14:07:14 »

Vagy a híres vadászsajtónkban...
Kár hogy ezek a dolgok senkit sem érdekelnek. Csapdázás?? Mit gondolsz ki csapdázik ma Magyarországon?? Néhány megszállott hivatásos aki szereti a munkáját. Meg néhány magunkfajta elvetemült.
Édesapám is rendszeresen rak ki csapdát. Igaz, hogy az tenyérnyi, dióval van csalizva, de öl.Tényleg!-az egércsapda nem törvénybe ütköző szerkezet?
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #367 Dátum: 2009. Február 17. - 14:25:22 »

Édesapám is rendszeresen rak ki csapdát. Igaz, hogy az tenyérnyi, dióval van csalizva, de öl.Tényleg!-az egércsapda nem törvénybe ütköző szerkezet?

Hát ha így sodródiki az élet a júnió felé, valószínűleg majd aztat is betilják... Fejvakarás
Pistabácsi meg mehet a vilanyosszékbe, álllllatkínzásért...

Úgy látccik, hogy a világ a normális, mi meg mán hülék vagyunk...

 Wave
Naplózva

Üdv End
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #368 Dátum: 2009. Február 17. - 15:42:27 »

Csak azért, hogy legyen valami gyakorlati dolog is itt. A múlt héten egy ölyv került ebbe a csapdába, aki azóta mint szörnyű élményről beszél róla a barátainak. Aztán most a hétvégén pedig egy szép kan róka. A fotókat Szentpéteri fórumtársunk készítette mivel az én gépem nem volt nálam.



Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #369 Dátum: 2009. Február 17. - 15:45:33 »

Csak azért, hogy legyen valami gyakorlati dolog is itt. A múlt héten egy ölyv került ebbe a csapdába, aki azóta mint szörnyű élményről beszél róla a barátainak. Aztán most a hétvégén pedig egy szép kan róka. A fotókat Szentpéteri fórumtársunk készítette mivel az én gépem nem volt nálam.


Örülök, hogy Horridón kívül te is szolgálsz valami érdemlegessel ebben a rovatban.Már kezdtelek hiányolni!

Szép a rudi!-gondolom, ő már nem mesél a barátainak semmiről...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #370 Dátum: 2009. Február 17. - 15:49:35 »

Szik!  Igen Igen Igen
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #371 Dátum: 2009. Február 17. - 15:58:49 »

De nagyon szép róka...

 Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #372 Dátum: 2009. Február 17. - 16:34:14 »

A második képen nagyon megsajnáltam.....
De hát a vadász is csak aember...
 Wave Wave Igen
Naplózva

Üdv End
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #373 Dátum: 2009. Február 17. - 17:41:26 »

Csak azért, hogy legyen valami gyakorlati dolog is itt. A múlt héten egy ölyv került ebbe a csapdába, aki azóta mint szörnyű élményről beszél róla a barátainak. Aztán most a hétvégén pedig egy szép kan róka. A fotókat Szentpéteri fórumtársunk készítette mivel az én gépem nem volt nálam.

De szép tényleg....
Szik, komolyan mondom, én őt elengedtem volna.... :'(
Hadd örökítsen  >Nevet
Naplózva

Dávid
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #374 Dátum: 2009. Február 17. - 19:03:27 »

Dudu   Fa testápoló   Tasli
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 72   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: