Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 72   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csapdázás  (Megtekintve 303927 alkalommal)
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #150 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 23:24:44 »

Ez kicsit elszomorít Woest lehet valaki azért regisztrál itt hogy némi nemű vadorzói orvvadászi tapasztalatokra
akar szert tenni.Akkor nagyon rosszul gondolja.Kíváncsian várom a magyarázatot mért kérdezett ilyent Fejvakarás

Mert nem tudja, mit szabad, mit nem! Ne ostorozd! Megállapodtunk abban, hogy ez egy nyílt fórum, mindenki olvashatja, mindenki írhat ide, nem tilt ki senki senkit. Mutassuk meg, hogy ez a jó, járható út, ha következetesek vagyunk, pár év múlva lesz eredménye! Talán.

Szia Sanyoooo  nem ostorzom,félre ne értsd,amit írtam inkább kérdés volt mint megállapítás.Természetesen igazad van,nem is arra gondoltam hogy egy vadorzó beiratkozik ide. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #151 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 23:32:06 »

 Wave
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 23:41:24 »

Ez kicsit elszomorít Woest lehet valaki azért regisztrál itt hogy némi nemű vadorzói orvvadászi tapasztalatokra
akar szert tenni.Akkor nagyon rosszul gondolja.Kíváncsian várom a magyarázatot mért kérdezett ilyent Fejvakarás

Mert nem tudja, mit szabad, mit nem! Ne ostorozd! Megállapodtunk abban, hogy ez egy nyílt fórum, mindenki olvashatja, mindenki írhat ide, nem tilt ki senki senkit. Mutassuk meg, hogy ez a jó, járható út, ha következetesek vagyunk, pár év múlva lesz eredménye! Talán.

Most nagyon okos és szép dolgot írtál, ugye tudod? Igen Igen Igen
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #153 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 23:47:23 »

Ez kicsit elszomorít Woest lehet valaki azért regisztrál itt hogy némi nemű vadorzói orvvadászi tapasztalatokra
akar szert tenni.Akkor nagyon rosszul gondolja.Kíváncsian várom a magyarázatot mért kérdezett ilyent Fejvakarás

Mert nem tudja, mit szabad, mit nem! Ne ostorozd! Megállapodtunk abban, hogy ez egy nyílt fórum, mindenki olvashatja, mindenki írhat ide, nem tilt ki senki senkit. Mutassuk meg, hogy ez a jó, járható út, ha következetesek vagyunk, pár év múlva lesz eredménye! Talán.

Most nagyon okos és szép dolgot írtál, ugye tudod? Igen Igen Igen

Igen, én ilyen vagyok, okos, szép, szerény! Tudod!  ÖrömNeked   Bion
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #154 Dátum: 2008. Augusztus 03. - 07:54:01 »



Igen, én ilyen vagyok, okos, szép, szerény! Tudod!  ÖrömNeked   Bion
És hazudós... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #155 Dátum: 2008. Augusztus 03. - 11:02:12 »



Igen, én ilyen vagyok, okos, szép, szerény! Tudod!  ÖrömNeked   Bion
És hazudós... Vigyorog

 Bion Bion Bion
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #156 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 07:16:07 »

Igazán szép fogás Szik! Gratulálok!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #157 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 12:30:50 »

Elég rég jártunk már itt úgy látom!
Ma egy számomra is meglepetést okozó fogásom volt. Reggel körbejártam a csapdáimat. Ezt tegnap kicsit arrébb kellett rakni, (akkor volt benne két szarka) mert gyananúsan gyorsan fogyott a kutyatáp belőle, amivel a csalit etetem. Valami elveteműlt egér beleszokott és éjszaka szépen kihordta belőle a tápot. Kb. 8-10 méterrel arrébb raktam. Ma reggel a 88. szarka és legnagyobb meglepetésemre egy bagoly volt benne. A szarka még gondolom tegnap ment bele mert délelőtt néztem utoljára, a bagoly meg az éjjel valami kiadósat szeretett volna enni. Természetesen most nem volt nálam a fényképező ezért otthagytam őket és 12 kilómétert hazamotoroztam a gépért. Telefonáltam a nemzeti parkőr barátomnak. Ő is kijött, lefotóztuk és meggyűrűztük mielőtt elengedtük.







Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #158 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 12:46:02 »

lefotóztuk és meggyűrűztük mielőtt elengedtük.

Szia Szik!

Csodálatosan szép és ritka fogás, gratulálok! Az utolsó kép különösen jól sikerült róla!  Igen
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #159 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 11:37:33 »

Elég rég jártunk már itt úgy látom!
Ma egy számomra is meglepetést okozó fogásom volt. Reggel körbejártam a csapdáimat. Ezt tegnap kicsit arrébb kellett rakni, (akkor volt benne két szarka) mert gyananúsan gyorsan fogyott a kutyatáp belőle, amivel a csalit etetem. Valami elveteműlt egér beleszokott és éjszaka szépen kihordta belőle a tápot. Kb. 8-10 méterrel arrébb raktam. Ma reggel a 88. szarka és legnagyobb meglepetésemre egy bagoly volt benne. A szarka még gondolom tegnap ment bele mert délelőtt néztem utoljára, a bagoly meg az éjjel valami kiadósat szeretett volna enni. Természetesen most nem volt nálam a fényképező ezért otthagytam őket és 12 kilómétert hazamotoroztam a gépért. Telefonáltam a nemzeti parkőr barátomnak. Ő is kijött, lefotóztuk és meggyűrűztük mielőtt elengedtük.

Igazán szép fogás!Nagy szerencse kell az ilyenhez!Gratulálok hozzá!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #160 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 11:59:43 »

Elég rég jártunk már itt úgy látom!
Ma egy számomra is meglepetést okozó fogásom volt. Reggel körbejártam a csapdáimat. Ezt tegnap kicsit arrébb kellett rakni, (akkor volt benne két szarka) mert gyananúsan gyorsan fogyott a kutyatáp belőle, amivel a csalit etetem. Valami elveteműlt egér beleszokott és éjszaka szépen kihordta belőle a tápot. Kb. 8-10 méterrel arrébb raktam. Ma reggel a 88. szarka és legnagyobb meglepetésemre egy bagoly volt benne. A szarka még gondolom tegnap ment bele mert délelőtt néztem utoljára, a bagoly meg az éjjel valami kiadósat szeretett volna enni. Természetesen most nem volt nálam a fényképező ezért otthagytam őket és 12 kilómétert hazamotoroztam a gépért. Telefonáltam a nemzeti parkőr barátomnak. Ő is kijött, lefotóztuk és meggyűrűztük mielőtt elengedtük.


Ínye, mily érdekes vendég a Larsenben. Gondolom, nem vetné meg a fácáncsibét sem.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 01. - 12:04:10 írta Viktor » Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #161 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 12:04:58 »

Aaaz igen! Taps Taps Taps
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 12:45:41 »

Gyönyörű ez a fülesbagoly, nagyon örülök, hogy feltetted ezeket a képeket! Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #163 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 14:31:34 »

Érdekes vendéget fogtál Szik mester, gratulálok  Igen Igen Wave
Naplózva

Üdv End
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #164 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 18:31:28 »

Szia Szik! Azt a term.őrt nem Sanyinak hívják véletlenül Bion
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 72   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: