Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az apróvad gazdálkodás létesítményei  (Megtekintve 8830 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Ork Firehand

« Új üzenet #15 Dátum: 2014. Január 20. - 11:45:29 »

Emelem
Nem találtam alkalmasabb topikot mint ezt. A társaságunk vett hattyúnyakakat (rendelt). De nem kaptunk semmi útmutatót hogyan kell használni. Neten is keresgéltem már de nem leltem semmit. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek ha valaki leírná nekem hogyan kell felhúzni esetleg pár képet is tudna felrakni azt nagyon megköszönném.

Üdv: Baliiii  Emelem
http://vadaszforum.net/forum/index.php/topic,117.720.html
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
baliiii
Vadász

« Új üzenet #16 Dátum: 2014. Január 20. - 18:46:31 »

Hú köszönöm a linket  Stoel  Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
Elérhető Elérhető

« Új üzenet #17 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 18:43:39 »

Ma találtam ezt a felhívást, és mivel nagyon tetszett megosztom veletek!

"Itt az ideje rendbe tenni az apróvad etetőket barátaim, mert az állatvédők hamarosan hordják alájuk az ocsút!"
 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Mindenütt jó, de legjobb vadászni!
szőkejancsi
Liget

« Új üzenet #18 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 20:07:59 »

Gyönyörű! Röhög
Naplózva
Balogh Lajos
Vadász

« Új üzenet #19 Dátum: 2017. Október 17. - 21:20:09 »

Rugós vödrös apróvadetetőt használ valaki, tapasztalat?Esetleg beszerzési forrás?Milyen apróvad etetési módszer vált be a szórjuk le a földre/legjobb esetben a fedett fácánetető alá/?
Naplózva
vadasz75
Vadász

« Új üzenet #20 Dátum: 2017. Október 17. - 22:13:20 »

Rugós vödrös apróvadetetőt használ valaki, tapasztalat?Esetleg beszerzési forrás?Milyen apróvad etetési módszer vált be a szórjuk le a földre/legjobb esetben a fedett fácánetető alá/?
Nem ismerem a területet, de ha van sűrű bokros fasoraitok, akkor csak folyamatosan pár méterrel odébb kell a takarmányt az avarra önteni , fix etető alatt meg nő a fertőzés veszély .. Emelem
Naplózva
Balázs1987
Vadász

« Új üzenet #21 Dátum: 2017. November 15. - 11:25:37 »

Sziasztok! Fokozottan vaddisznós területre milyen fácánetetőt ajánlotok, amihez a disznó nem fér hozzá? Rajzért, fotóért különösen hálás lennék. Köszönöm!  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: