Oldalak: 1 ... 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 [1371] 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 ... 1437   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vaddisznós élményeink  (Megtekintve 2753560 alkalommal)
Swarovski
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új üzenet #20550 Dátum: 2018. Augusztus 22. - 19:58:28 »

Ha esetleg érdekel valakit a Wild Boar Fever 7-8, most megtekinthető:



Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #20551 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 00:28:04 »

Wild Boar Fever...ja, ,,vaddisznóláz"...ha még vadászfilm lenne. De csak egy szaros Sauer reklám.  Nem Gondolom, valami ,,kerti szuperprofi csávóval". Semmi köze a vadászfilmekhez. Műmájer reklámfasziról szól, meg kell a márkának a reklám. Rühellem az ilyet. Ezzel aztán meglehet értetni a társadalommal, hogy miről szól a vadászat. Szegényseggi bizonyítvány a film elkészítőinek. Hány


Franz-Albrecht Oettingen herceg.

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Stefi
Vendég
« Új üzenet #20552 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 06:55:16 »


Franz-Albrecht Oettingen herceg.

 Emelem

Ettől még lehet ilyen - olyan az a film .   Kávé
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #20553 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 07:06:32 »

Volt már ekézve eleget sztem ez a wbf.
-reklámfilm termékmegjelenítésekkel.
-a herceg úr igencsak jól lő.

Még mindég jobb mint sok fisinghántingos vagy jutubos video.
Felesleges belemenni sztem meg köpködni, bár ez lenne a legnagyobb baja az vadászatnak...
 Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #20554 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 10:48:01 »

Wild Boar Fever...ja, ,,vaddisznóláz"...ha még vadászfilm lenne. De csak egy szaros Sauer reklám.  Nem Gondolom, valami ,,kerti szuperprofi csávóval". Semmi köze a vadászfilmekhez. Műmájer reklámfasziról szól, meg kell a márkának a reklám. Rühellem az ilyet. Ezzel aztán meglehet értetni a társadalommal, hogy miről szól a vadászat. Szegényseggi bizonyítvány a film elkészítőinek. Hány

Szeretnék én úgy lőni, mint "Műmájer" Albrecht. Meg gyanítom te is. Merthogy abban kurva sok gyakorlás, munka van. Nagyrészt lőtéren.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #20555 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 11:18:46 »

Szeretnék én úgy lőni, mint "Műmájer" Albrecht. Meg gyanítom te is. Merthogy abban kurva sok gyakorlás, munka van. Nagyrészt lőtéren.

 Emelem

A Herceg tényleg bravúrosan lő.  Igen
De a film...
Ráadásul már 8 rész...
Egy-kettő még hagyján.
Özönlik a disznó, hercegünk meg herzig módon aprítja őket.
Egyet még megnézek, másodikba belepörgetek, igen ott egy jó kan, ötös "dublé"  Taps stb.
De szinte ugyanaz nyolcszor...  Fejvakarás Vállat von
Ja, igen, mindig más kütyüt reklámoznak mellette...
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #20556 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 11:36:25 »

Emelem

A Herceg tényleg bravúrosan lő.  Igen
De a film...
Ráadásul már 8 rész...
Egy-kettő még hagyján.
Özönlik a disznó, hercegünk meg herzig módon aprítja őket.
Egyet még megnézek, másodikba belepörgetek, igen ott egy jó kan, ötös "dublé"  Taps stb.
De szinte ugyanaz nyolcszor...  Fejvakarás Vállat von
Ja, igen, mindig más kütyüt reklámoznak mellette...

Kb.a promó videók hosszáig köt le,amelyekben a fívör fívöre látszik. Sosem fogok így lőni,le a kalappal,de ez hosszan nézve tényleg egyhangú. Maradok a 12 hónap az erdőn stílusnál.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #20557 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 13:59:53 »

Üdv Urak!

Ha valaki már feltette ezt a videót, akkor elnézést, ha nem, ezt talán érdemes megnézni. Az "orosz Sullivan" vadászata nekem sokkal szimpatikusabb, izgalmasabb, mint a hercegé (minden tiszteletem az övé!), meg nem is gondoltam eddig, hogy a lajkák ezt tudják.



Üdv.
 Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #20558 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 14:01:27 »

Nekem más is lejön a filmekről.  Pl. nem lő addig másik vadra, míg a meglőtt vad helyben maradásában nem biztos. Nem forog össze vissza a puskával, igen fegyelmezetten vadászik. (lásd medvés jelenet!) Van ismerősöm aki vadászott vele, és elmondta, hogy nem egy pökhendi, nagyképű ember, hanem egy  szerény, jó vadász, aki tud örülni mások sikerének is!  Olyan akitől sok, magától elszállt  hazai vadász igen csak tanulhatna!  A lövéstudásához  pedig nincs mit hozzátenni. Nem csak lőni tud, el is tudja bírálni a vadat.  Nem lő meg un. mínusz pontos bakot, bikát, hiába erőlködnek vele.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Swarovski
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új üzenet #20559 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 14:29:23 »

Nekem más is lejön a filmekről.  Pl. nem lő addig másik vadra, míg a meglőtt vad helyben maradásában nem biztos. Nem forog össze vissza a puskával, igen fegyelmezetten vadászik. (lásd medvés jelenet!) Van ismerősöm aki vadászott vele, és elmondta, hogy nem egy pökhendi, nagyképű ember, hanem egy  szerény, jó vadász, aki tud örülni mások sikerének is!  Olyan akitől sok, magától elszállt  hazai vadász igen csak tanulhatna!  A lövéstudásához  pedig nincs mit hozzátenni. Nem csak lőni tud, el is tudja bírálni a vadat.  Nem lő meg un. mínusz pontos bakot, bikát, hiába erőlködnek vele.

Végre valaki!
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #20560 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 15:48:32 »

Nekem más is lejön a filmekről.  Pl. nem lő addig másik vadra, míg a meglőtt vad helyben maradásában nem biztos. Nem forog össze vissza a puskával, igen fegyelmezetten vadászik. (lásd medvés jelenet!) Van ismerősöm aki vadászott vele, és elmondta, hogy nem egy pökhendi, nagyképű ember, hanem egy  szerény, jó vadász, aki tud örülni mások sikerének is!  Olyan akitől sok, magától elszállt  hazai vadász igen csak tanulhatna!  A lövéstudásához  pedig nincs mit hozzátenni. Nem csak lőni tud, el is tudja bírálni a vadat.  Nem lő meg un. mínusz pontos bakot, bikát, hiába erőlködnek vele.

A mondjuk asszem pont nem a herceg volt, hanem valamelyik másik faszi, de egy 20-30-as kondát engedett el lövés nélkül, mert nem volt benne olyan ami szabadon lett volna, ne takarta volna egyik a másikat.  Emelem

Mondjuk vadásztatói szemmel nézve egyik-másik jelenetet, bizony emelgette a kalapot a hajam, hogy süldőre nem nagyon lőnek a kondából, hanem a kant válogatják, ami aztán vagy megjön a végén vagy nem - de ezt biztos megfizetik...
Tegnap este pl. asszem a 7.-est néztem - amikor a franciáknál vannak - itt pl. a végére már kimondottan zavart, hogy a kocákat mennyire válogatják, mennyire kímélik. De ez megint olyan dolog, hogy ha ezt kérte a terület, akkor ezt kell csinálni. De csinálták böcsülettel, és olyan helyen is, ahol nem igazán volt mód a bírálgatásra. Akkor inkább elengedték.

Szóval szerintem jó filmek, sokat lehet belőlük tanulni ha nem csak a disznóbukfencekre figyel az ember.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #20561 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 17:26:46 »

Lehet hogy ti is úgy vagytok Franz-Albrecht-el mint én?
Irigylem!!!!!
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #20562 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 18:04:47 »

Ja, jól tud lőni...azért a másik ,,lajkás-vaddisznós" filmben ( ami nekem legalább tetszik, mert az vadászat a javából ), 02:57-nél a támadó disznó kb. 2 méterről...na ott, abban a helyzetben meglestem volna a herceget, hogy akkor ott abban a pillanatban jól tudott-e volna lőni...mert már a hajtásokban is lihegett a drága a disznók megpillantásakor a lőálláson, mint fizetett qrva a fa..on. Én már voltam ilyen helyzetben, nem egyszer, nem kétszer. Eddig megoldottam. Ilyen helyzetben nincs idő semmiféle baszakodásra, hibázásra. Rendbe kell tartani az idegeket. Hiába csak egy-két méterre kell lőni, egy pillanat töredéked van rá, és nem ajánlatos bármiben is hibázni. Főleg, ha még egyedül vagy kint a semmi közepén, kutya nélkül. Na az, VADÁSZAT. Töménydisznószagú vadászat. SZERINTEM. De hát, kinek mi.  Emelem  Emelem  Emelem
Lőttem már néhány disznót (kettőt biztos), vadászni se ma kezdtem, mégis ha meghallom törni vagy meglátom, kitör rajtam a vadászláz.
Amikor ez már nem így lesz, abba is hagyom az egészet!
Azt meg hogy a herceg hogyan viselkedett volna, nem tudhatod.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #20563 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 18:22:54 »

Ja, jól tud lőni...azért a másik ,,lajkás-vaddisznós" filmben ( ami nekem legalább tetszik, mert az vadászat a javából ), 02:57-nél a támadó disznó kb. 2 méterről...na ott, abban a helyzetben meglestem volna a herceget, hogy akkor ott abban a pillanatban jól tudott-e volna lőni...mert már a hajtásokban is lihegett a drága a disznók megpillantásakor a lőálláson, mint fizetett qrva a fa..on. Én már voltam ilyen helyzetben, nem egyszer, nem kétszer. Eddig megoldottam. Ilyen helyzetben nincs idő semmiféle baszakodásra, hibázásra. Rendbe kell tartani az idegeket. Hiába csak egy-két méterre kell lőni, egy pillanat töredéked van rá, és nem ajánlatos bármiben is hibázni. Főleg, ha még egyedül vagy kint a semmi közepén, kutya nélkül. Na az, VADÁSZAT. Töménydisznószagú vadászat. SZERINTEM. De hát, kinek mi.  Emelem  Emelem  Emelem


Sokminden keveredik itten.
1.
A hercegről gyanítom hogy nem egy farkaslyuki cigány alapműveltségű. Nem is hiszem hogy egy német ma is élő “kutyabőrös” herceg valami kis balfasz kategória lenne. Pl csak egy amit én kis kibic majom, hogy az angol nyelvtudása és beszéde példaértékű.

2.
Ahogy Gézabátyánk mondja, aki nem izgul az ne is csinálja. Én a munkám során sok olyan dolgot teszek amive bele lehet dögleni. Igen en is izgulok pedig tudom mit teszek.

3.
Én abszolute nem vagyok afrika vadászat párti. Nekem kifejezetten tetszik hogy nem egy elefánt zebra zsiráf halomralövésére adta a nevét. Hanem európai vadfajok vadászatához.

4.
Ismeretlenbe lefiknyózni szerintem felesleges bárkit is.

5.
Aki 100mre így lő az nem hiszem, hogy 2m-re ne tudna.

Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #20564 Dátum: 2018. Augusztus 23. - 19:06:52 »

...vicces, de a vadászterületünk legszebb részét pont Farkasluk-nak nevezik...nem adnám oda semmilyen hercegi rezidenciáért...s igazán nem savanyú a szőlő alapon mondom.  Emelem
Gyanítom hogy nem az ózdi farkaslyuk...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 [1371] 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 ... 1437   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: