Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szakmai rendezvények  (Megtekintve 113445 alkalommal)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #90 Dátum: 2009. Január 20. - 20:03:35 »

Szia Matyi!

Én voltam már kint kétszer.Azért másabb mint az ithoni,lehet látni ezt azt.A kiállitok késségesek meg mutattak mindent,még a vitinből is kivették a fegyvert.Aztán megtörölte és vissza tette.De tudod nem is ez a legfontosabb,ha nem az a egységes kép ami lejőn a vadásztásadalomrol.A közös kinézet a felépés a kuyta az étteremben a lábánál fekszik (nem bántja senki).
Nem kell a standon értékesiteni,van külön könyves rész (és micsoda irodalmi választék) Külön gasztronomiai rész (még Girgesz is  nézne)
és  még sorolhatnám.
Ha kint vagy és időd van szerintem menj ki de pénteken (mert hétvégén ott is sokan vannak köztük a magyarok is)
Üdv:HSanyi
Naplózva
K_Matyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120



« Új üzenet #91 Dátum: 2009. Január 20. - 20:43:34 »

Szia Matyi!

Én voltam már kint kétszer.Azért másabb mint az ithoni,lehet látni ezt azt.A kiállitok késségesek meg mutattak mindent,még a vitinből is kivették a fegyvert.Aztán megtörölte és vissza tette.De tudod nem is ez a legfontosabb,ha nem az a egységes kép ami lejőn a vadásztásadalomrol.A közös kinézet a felépés a kuyta az étteremben a lábánál fekszik (nem bántja senki).
Nem kell a standon értékesiteni,van külön könyves rész (és micsoda irodalmi választék) Külön gasztronomiai rész (még Girgesz is  nézne)
és  még sorolhatnám.
Ha kint vagy és időd van szerintem menj ki de pénteken (mert hétvégén ott is sokan vannak köztük a magyarok is)
Üdv:HSanyi


Szia Sanyi!

Köszi az infót! Mindenképpen szeretnék kimenni, a Fehovára is mindig kimegyek. Szerdától vasárnapig leszek Ausztriában és arra gondoltam, hogy hazafelé beugrok Bécsbe. Szóval valószínű csak a vasárnap jöhet össze ha valami összejön.

Üdv: Matyi
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #92 Dátum: 2009. Február 08. - 13:59:25 »

Szép napot!

Jön valaki az ezévi FeHoVa-ra? Ha igen, melyik napon? Lesz mini fórumos találkozó, ha igen, mikor és hol?  Mosolyog Wave
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #93 Dátum: 2009. Február 08. - 15:41:57 »

Szép napot!

Jön valaki az ezévi FeHoVa-ra? Ha igen, melyik napon? Lesz mini fórumos találkozó, ha igen, mikor és hol?  Mosolyog Wave

Perszehogy!!! Standot keresünk.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #94 Dátum: 2009. Február 08. - 18:49:29 »

Szép napot!

Jön valaki az ezévi FeHoVa-ra? Ha igen, melyik napon? Lesz mini fórumos találkozó, ha igen, mikor és hol?  Mosolyog Wave

Szia Tomi!

Én nagyon szeretnék menni (sajnos nem biztos hogy sikerül) de ha sikerül biztos, hogy szombat lesz a nap mert pénteken dolgozom, vasárnap meg itthon szeretnék lenni Mosolyog

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #95 Dátum: 2009. Február 08. - 19:29:46 »

Szia Tomi!

Én nagyon szeretnék menni (sajnos nem biztos hogy sikerül) de ha sikerül biztos, hogy szombat lesz a nap mert pénteken dolgozom, vasárnap meg itthon szeretnék lenni Mosolyog

 Emelem Wave

Nekem vagy péntek, vagy szombat....
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #96 Dátum: 2009. Február 08. - 20:32:07 »

Én, ha el tudok menni, szombaton megyek. Ezt a trófeakiállítást nem szeretném kihagyni.  Táncol
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #97 Dátum: 2009. Február 08. - 20:37:52 »

Ha minden igaz minden nap kint leszek két másik fórumos társammal.Nekem az a gondom hogy sokan nem ismerjük egymást, s így
elmegyünk egymás mellett.utólag derült ki hogy a tavalyi FEHOVAN találkoztam fórumossal de nem tudtunk egymásról.Ezért úgy
döntöttem hogy idén ha kint leszek,egy kitűzőt fogok kirakni magamra Vigyorog a fórumos nevemmel.Így aki akar megismerkedhet velem Táncol
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #98 Dátum: 2009. Február 08. - 20:44:24 »

Ha minden igaz minden nap kint leszek két másik fórumos társammal.Nekem az a gondom hogy sokan nem ismerjük egymást, s így
elmegyünk egymás mellett.utólag derült ki hogy a tavalyi FEHOVAN találkoztam fórumossal de nem tudtunk egymásról.Ezért úgy
döntöttem hogy idén ha kint leszek,egy kitűzőt fogok kirakni magamra Vigyorog a fórumos nevemmel.Így aki akar megismerkedhet velem Táncol
Ez nagy ötlet.  Ördög Ördög
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #99 Dátum: 2009. Február 08. - 20:47:20 »

Már tavaly is gondoltam rá,de féltem Rííí hogy leszavazzátok.Mármint hogy aki támogatná ilyennel mozogna.Már csak azért is mert nem biztos
hogy mindenki el tud menni a napi találkozókra. gyozo
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #100 Dátum: 2009. Február 08. - 20:48:30 »

Ha minden igaz minden nap kint leszek két másik fórumos társammal.Nekem az a gondom hogy sokan nem ismerjük egymást, s így
elmegyünk egymás mellett.utólag derült ki hogy a tavalyi FEHOVAN találkoztam fórumossal de nem tudtunk egymásról.Ezért úgy
döntöttem hogy idén ha kint leszek,egy kitűzőt fogok kirakni magamra Vigyorog a fórumos nevemmel.Így aki akar megismerkedhet velem Táncol

Mi lenne, ha mindegyikünk a fórumos matricát tűzné ki, és ha akarja alkoholos filccel ráírja a nick-jét?  Vállat von
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #101 Dátum: 2009. Február 08. - 20:51:41 »

Nekem szégyellem de nincs matricám Vállat von
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #102 Dátum: 2009. Február 08. - 20:54:36 »

Majd ráragasztom a kalapomra.  Vigyorog
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #103 Dátum: 2009. Február 08. - 21:07:11 »

A matricás topikban ott a kép, töltsd le, írd rá a neved, nyomtasd ki, tedd kitűzőtokba és máris megoldva.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #104 Dátum: 2009. Február 08. - 21:09:49 »

Voldi köszi a segítséget. Emelem
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: