Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szakmai rendezvények  (Megtekintve 113442 alkalommal)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #75 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 12:24:21 »

Szia Taki !
Nekem tavaly volt szerencsém látni a bemutatót Szentén ott mintha több mádár lett volna.Akkor nekem tetszet a bemutató.Üdv HSanyi
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #76 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 21:07:10 »

Szia Taki!

Köszönöm at információkat - ebből is látszik, hogy lehetőségeink néha igen korlátozottak, hogy finoman fogalmazzak.
Más: jövőre is szeretnék eljutni, ekkor egyeztetnék Veled előre, hogy összefuthassunk! Már egyszer emlmaradt a megismerkedés tavaly, sajnálom, hogy most sem jött össze! De "jövőre ugyanitt, ugyanekkor".

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #77 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 11:41:42 »

Üdv!

Családomnak és nekem nagyon tetszett a rendezvény, külön örömet okozott a személyes találkozás (Marksman, Zsömbi, Erdőjáró, Burhinus65 és Lupi).
Szia Janika,én is örülök hogy megismerhettelek téged s kedves családodat.Kár hogy nem tudtunk többet beszélgetni.Majd legközelebb. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #78 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 13:00:34 »

Szervusztok!

Én is nagyon örültem a személyes találkozásoknak, és szívből sajnálom, hogy nem jutott idő hoszabb beszélgetésekre, de az "üzleti megbeszélések" kissé lekötötték az időmet.
Ezért IS! jó lenne valahol egy fórumtalálkozót rendezni, mert ott csak egymással lennénk elfoglalva!

Nekem nagyon tetszett a rendezvény, és főleg az, hogy szép számmal vettek részt rajta vadászok. (Mert merem remélni, aki ilyen rendezvényekre eljön, és zöld ruhát visel az nem a "puskások" közül kerül ki.)
Külön szeretném kiemelni a kitüntetettek közül, Kemény Dénest, Török Henriket, a Vadcoop Vadásztársaságot, és nem utolsó sorban azt a három hivatásos Vadászt, akik az idei Pest megyei csapdázási programban élen jártak! Az hiszem, megérdemelten részesültek elismerésben!
Akit kihagytam, azoktól elnézést kérek!

Maga a rendezvény pörgő, jól szervezett volt, és a vadászprogramokon kívül valóban gondoltak a nem vadász érdeklődőkre is. Összességében nekem tetszett, és nagyon jól éreztem magam. Igen

Két negatív észrevételt is szeretnék megemlíteni!
Az első, hogy a szlovák ragadozómadár bemutató igazi látványosságai a magyar hatóságok túlbuzgó, merev , és számomra teljesen érthetetlen hozzáálllása miatt maradt ki a programból. Még az elmúlt évi rendezvényen résztvett nadarakat sem engedték behozni az országba! Vállat von Fejvakarás Kalapal Fej a falba (De Taki ezt korábban részletesen leírta.) Nem tudom ez az agyament hozzáállás mikor fog megszünni nálunk!
A második, a főzőversennyel kapcsolatos. Én úgy gondolom, egy főzőverseny zsűri tagjai akkor járnak el megfelelően, ha a versenyzőket "munka közben" is megnézik. Meggyőződnek a főzés tisztaságáról, az elkészítés mikéntjéről, és néhány szót váltanak a verseny résztvevőivel. Itt ilyen nem volt, csak a végtermék érdekelte Őket! Vállat von Ezt maguk a versenyzők kifogásolták legjobban!!!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #79 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 21:05:59 »

Trófeabemutató
A Zalaerdő Zrt. október 9-én, 14 órakor Szentpéterföldén, a vadászháznál trófeabemutatót rendez, melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak.   

További hírekért, informácókért látogasson el honlapunkra!
www.vadaszlap.hu
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #80 Dátum: 2008. Október 17. - 19:44:53 »

Sziasztók!
Vasárnap 19 én Gödöllőn vadásznap (gondolom a kastély környékén) össze jöhetnénk egy páran egy kis eszme cserére.
Esetleg van aki többet tud a rendezvényről?
Üdv HSanyi
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #81 Dátum: 2008. Október 30. - 20:05:15 »

Sziasztok!
Hétfőn November 3án Gödön a Nemeskéri Kurjában idén az utolsó vadász találkózo "Szent Hubertus Nap" lesz 13,30h tol.
http://www.nemeskerikuria.hu/index.php
Esetleg egy ujabb alkalom lenne a találkozásra ismerkedére .
Üdv HSanyi
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #82 Dátum: 2008. Október 30. - 20:21:16 »

Sziasztok!
Hétfőn November 3án Gödön a Nemeskéri Kurjában idén az utolsó vadász találkózo "Szent Hubertus Nap" lesz 13,30h tol.
http://www.nemeskerikuria.hu/index.php
Esetleg egy ujabb alkalom lenne a találkozásra ismerkedére .
Üdv HSanyi
Sanyi két fórümossal biztos fogsz találkozni ha kimész!
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Bandi
Vendég
« Új üzenet #83 Dátum: 2008. November 17. - 21:40:04 »

VIII. Tatai Vadlúd Sokadalom - 2008. november 28-29.

2008. november utolsó hétvégéjén immár nyolcadik alkalommal invitálja Tatára az ország terepmadarászait, a madarak iránt érdeklődőket és a természetet kedvelőket a Magyar Madártani Egyesület Komárom-Esztergom megyei Csoportja.

Bővebben:
http://www.mme.hu/cgi-bin/mmehir.pl?sorszam=497
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #84 Dátum: 2008. November 29. - 18:42:58 »

Ma este Albertirsán hagyományteremtő Vadásznapot tartottunk öt Gerjementi Vadásztársaság tagjai, a Polgármesterek, a jegyzők, és az érdeklődő  lakosság részvételével.
(Pilis, Mikebuda, Ceglédbercel, Albertirsa 2 társaság),
Az ünnepi beszédeket az ünnepélyes vadászrész kiosztása követte. (a Pipacs Vadászkürt Együttes, és a Baranya Vadászkürt Együttes közreműködésével.)
A rendezvényt a Hubertus mise zárta.


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #85 Dátum: 2008. November 29. - 21:35:31 »

Vadon élő állatok karácsonya

Először a Magyar Vadászlap 1997. decemberi számában hirdette meg a Vadászati Kulturális Egyesület a „ Vad-Karácsony” gondolatát. Az akcióval sikerült felhívni a figyelmet az állatok téli etetésének fontosságára, a vadászat a vadgazdálkodás céljainak megvalósulására, a vadászok etikus viselkedésének népszerűsítésére és a közvélemény vadászellenes hangulatának megváltoztatására. A kezdeményezéshez 1998-ban elsőként a „Matulások” csatlakoztak és megrendezték az első „Vad-Karácsonyt” a Fővárosi Állat-és Növénykertben. Azóta a VKE Matula Programjában ez a rendezvény hagyományos ünnepi eseménnyé vált, és idén immár 10. alkalommal kerül megrendezésre.
A VKE felhívással fordul az ország vadásztársaságaihoz, hogy a karácsonyi ünnepek közeledtével legyen egy nap, amikor az iskolás fiatalokat kiviszik a vadászterületre, és közösen töltik fel az etetőket, szórókat. Legyen a vadnak is KARÁCSONYA!
Az országos 10. jubileumi „Vadonélő állatok karácsonya program” központi rendezvénye december 18-án 9 órai kezdettel Cegléden, a Vörösmarty téren lesz, melyre minden természetkedvelő érdeklődőt szeretettel várnak.
További információ: Mészáros Iván 06-70/702-5016

Forrás: Magyar VADÁSZLAP
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Paledog
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #86 Dátum: 2009. Január 20. - 07:44:16 »

Üdv mindenkinek! Február 13-15. között Bécsben Jaspowa.

Nem tud valaki pontos címet adni nekem? Három éve tervezem, talán idén sikerül

Helyesírás miatt szerkesztve..
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 20. - 14:03:48 írta Viktor » Naplózva

Minden fegyver annyira vadászias,amennyire a forgatója!
K_Matyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120



« Új üzenet #87 Dátum: 2009. Január 20. - 18:52:33 »

Üdv mindenkinek! Február 13-15. között Bécsben Jaspowa.

Nem tud valaki pontos címet adni nekem? Három éve tervezem, talán idén sikerül

Helyesírás miatt szerkesztve..

Sziasztok!

Ha valaki tud valamit és megosztaná azt én is megköszönném, mert ebben az időpontban valószínüleg én is Ausztriában leszek, és nem lenne rossz megnézni a kiállítást. Valaki volt már ott egyébként? Milyen a színvonala?
Naplózva
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #88 Dátum: 2009. Január 20. - 19:18:52 »

Itt mindent megtaláltok róla! Jegyár 9 Euro, megközelítés, kiállítók stb.

http://www.jaspowa.at/index.html
Naplózva
K_Matyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120



« Új üzenet #89 Dátum: 2009. Január 20. - 19:46:45 »

Itt mindent megtaláltok róla! Jegyár 9 Euro, megközelítés, kiállítók stb.

http://www.jaspowa.at/index.html

 Igen Köszi! Valaki volt már esetleg?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: