Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 41   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őzbak 2008  (Megtekintve 113260 alkalommal)
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #45 Dátum: 2008. április 22. - 18:43:29 »

"Szia!
Jól értem, hogy mindkét parókás ugyanazon megyében esett? Szomszédos területen?
Természetes, hogy előfordulnak parókás bakok, de érdekes lenne összesíteni ezek darabszámát az elmúlt tíz esztendőre.
A trófeabírálat felé ezeket hogyan jelentik, vagy hogyan regisztrálják?"

A szomszéd terület alatt a mi szomszédunkat értettem. Egész pontosan Jászapátin esett amiről én beszélek.  Wave
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #46 Dátum: 2008. április 23. - 04:11:03 »

Ezt a két képet Égő küldte nekem, hogy tegyem föl őket, mert vacakol a gépe.
A képek igazolják hogy a náluk esett parókás bak nem "csinált" bak.
A kommentet majd hozzáfűzi, ha gép előtt lesz.  Wave



Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
égő
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #47 Dátum: 2008. április 23. - 09:21:24 »

Ezt a két képet Égő küldte nekem, hogy tegyem föl őket, mert vacakol a gépe.
A képek igazolják hogy a náluk esett parókás bak nem "csinált" bak.
A kommentet majd hozzáfűzi, ha gép előtt lesz.  Wave





Köszönöm Wipe!

No csak annyit tennék, hozzá nem nálunk esett a bak, hanem a Tiszaburai Földtulajdonosoknál. Nekem csak annyi jutott belőle, hogy egy barátom révén már korábban tudomást szereztem róla, hogy látták. Helyét jól tartotta, rövidesen fotó is lett róla, majd rá 8-10 napra terítékre került. A körme normális volt. A fotó nagy távolságból készült, nagyítottam rajta. Tudomásom szerint és a képek alapján azt kell mondanom, hohy NEM nevelt bak!
Ennyi....
Naplózva
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. április 23. - 09:30:25 »

En ugy tudom, hogy tobb modja is van annak, hogy kulonleges bakokat csinaljanak. Ugy is lehet rendellenes bakot csinalni, hogy soha nem volt haznal tartva.

En minden evben eleg sok penzt hagyok ott ozbak vadaszatoknal, de ha csak a gyanu is felmerul bennem, hogy csinalt bakot soztak ram, akkor oda nem megyek soha tobbet vissza. Szerintem hosszu tavon ez nagyon veszelyes jatek (tul azon, hogy torvenybe utkozik es az osszes irott es iratlan vadaszetikanak ellentmond). Ha elterjed a vilagban, hogy milyen modszerekkel dolgoznak Magyarorszagon, akkor majd megnezhetjuk, hogy ki fog idejonni vadaszni. Csak azok jonnek majd akiknek mindegy, hogy mit ejtenek el es hogyan, mint a kovetkezo vicc:

A titkarno konyokol az asztalon felhuzott szoknyaval es hatraszol:
Titkarno - Fonok Ur! Bent van mar?
Fonok - Igen!
Titkarno - Hu!!! De nagy!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 23. - 15:26:32 írta Viktor » Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
égő
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #49 Dátum: 2008. április 23. - 09:36:21 »

En ugy tudom, hogy tobb modja is van annak, hogy kulonleges bakokat csinaljanak. Ugy is lehet rendellenes bakot csinalni, hogy soha nem volt haznal tartva.

En minden evben eleg sok penzt hagyok ott ozbak vadaszatoknal, de ha csak a gyanu is felmerul bennem, hogy csinalt bakot soztak ram, akkor oda nem megyek soha tobbet vissza. Szerintem hosszu tavon ez nagyon veszelyes jatek (tul azon, hogy torvenybe utkozik es az osszes irott es iratlan vadaszetikanak ellentmond). Ha elterjed a vilagban, hogy milyen modszerekkel dolgoznak Magyarorszagon, akkor majd megnezhetjuk, hogy ki fog idejonni vadaszni. Csak azok jonnek majd akiknek mindegy, hogy mit ejtenek el es hogyan, mint a kovetkezo vicc:

A titkarno konyokol az asztalon felhuzott szoknyaval es hatraszol:
Titkarno - Fonok Ur! Bent van mar?
Fonok - Igen!
Titkarno - Hu!!! De nagy!!!

Igazad van, és egytértek Veled. Ezért írtam, hogy tudomásom szerint.....
De könyörgöm ugye csal általánosságban beszélünk? Mert ügye a bizonyatás.... Na meg ha valakire rákiabálják a kabátlopási ügyet, az soha nem mossa le magáról!

Üdv:
             Égő
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 23. - 16:24:18 írta Viktor » Naplózva
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #50 Dátum: 2008. április 23. - 09:56:00 »

Szervusz!
Nem veletlenul nem irtam konkret ugyrol, hanem ugy altalaban irtam le egy modszert ! Ha nagyon akarnam, akkor biztosan lehetne bizonyitani ilyen ugyeket, de nem akarom nagyon bizonyitani. Nekem eleg az, ha valahol a gyanu felmerul es akkor megyek mashova vadaszni.

A leirt modszer fuggetlen az elozo uzenetekben emlitett parokas baktol. Amit leirtam azt az orszag masik feleben meselte nekem a vador.
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #51 Dátum: 2008. április 23. - 10:00:12 »

Csak meg egy megjegyzes!

Szerintem az ilyen modszerek ellen csak a nyilvanossag segithet. Ha elmondjuk egymasnak, hogy mit tapasztaltunk. Ha az aki fizet, elutasitja az ilyen csinalt bakokat, akkor nem fognak ilyen modszerekhez nyulni, mert nem lesz ra fizeto kepes kereslet. En a magam reszerol nem vagyok vevo csinalt bakokra.
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
égő
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #52 Dátum: 2008. április 23. - 12:05:47 »

Szia Genfi!

Egy véleményen vagyunk!!!! Igen Igen Igen
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #53 Dátum: 2008. április 23. - 12:19:07 »

Csak meg egy megjegyzes!

Szerintem az ilyen modszerek ellen csak a nyilvanossag segithet. Ha elmondjuk egymasnak, hogy mit tapasztaltunk. Ha az aki fizet, elutasitja az ilyen csinalt bakokat, akkor nem fognak ilyen modszerekhez nyulni, mert nem lesz ra fizeto kepes kereslet. En a magam reszerol nem vagyok vevo csinalt bakokra.
Olyan nyugati fizetőképes kereslet van rá!, hogy rettenet.
Rendesen előjegyzés van rá!
Lőttek tavalyelőtt egy szomszéd területen ilyet. El voltak ájulva mindaddig, míg ki nem derült, hogy az ő szomszédjuktól egy bekábított bak, idő előtt magához tért...
Puska nélkül, egy darab tízméteres vezérdróttal, jópár sókockával ugyanez elérhető.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #54 Dátum: 2008. április 23. - 13:57:28 »

Szervusz!

Irod: "Puska nélkül, egy darab tízméteres vezérdróttal, jópár sókockával ugyanez elérhető."

Ezt a modszert nem ismerem. Ezt hogy csinaljak? Kikotik a bakot es utana?

Egyebkent az egesz olyan mint a prostitucio. Ha van akinek erre van igenye es meg tudja fizetni, akkor mindig lesz olyan aki ezt az igenyt kiszolgalja. Ezt a kereslet oldalarol kene megallitani (ha egyaltalan meg lehet allitani...).
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #55 Dátum: 2008. április 23. - 15:15:13 »

Szervusz!

Irod: "Puska nélkül, egy darab tízméteres vezérdróttal, jópár sókockával ugyanez elérhető."

Ezt a modszert nem ismerem. Ezt hogy csinaljak? Kikotik a bakot es utana?

Egyebkent az egesz olyan mint a prostitucio. Ha van akinek erre van igenye es meg tudja fizetni, akkor mindig lesz olyan aki ezt az igenyt kiszolgalja. Ezt a kereslet oldalarol kene megallitani (ha egyaltalan meg lehet allitani...).

Inkább olyan mintha a haverok kifizetnének egy jó nőt, úgy hogy erről fogalmad nincs, aztán piszok büszke vagy rá milyen nagy kan vagy.
Naplózva

Renkecz Rafael
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. április 23. - 15:20:52 »

Szervusz!

Irod: "Puska nélkül, egy darab tízméteres vezérdróttal, jópár sókockával ugyanez elérhető."

Ezt a modszert nem ismerem. Ezt hogy csinaljak? Kikotik a bakot es utana?

Egyebkent az egesz olyan mint a prostitucio. Ha van akinek erre van igenye es meg tudja fizetni, akkor mindig lesz olyan aki ezt az igenyt kiszolgalja. Ezt a kereslet oldalarol kene megallitani (ha egyaltalan meg lehet allitani...).
Nem kötik ki, hanem sózóra szoktatják, valami sűrű, erdős részen.

Ne adjunk tippeket ha kérhetem. Aki arra kíváncsi, hogy hogyan kell ilyen bakot gyártani, az valami más honlapot keressen fel. Viktor
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 23. - 15:24:01 írta Viktor » Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #57 Dátum: 2008. április 23. - 15:21:51 »

Mindenesetre az állatkínzás megáll ebben az esetben. A csalás sajnos nem, de az állatkínzás igen...
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #58 Dátum: 2008. április 23. - 15:27:24 »

Jogos!
Vonakodtam leírni, de ha Barnának lehet agancstuning-alapanyagot keresni, akkor nekem is lehet írni.
Rá is kérdeztem, csak régi anyag, és szerintem már sokan nem is tudják, hogy mi az...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #59 Dátum: 2008. április 23. - 16:17:10 »

Idézet
Szerintem hosszu tavon ez nagyon veszelyes jatek (tul azon, hogy torvenybe utkozik es az osszes irott es iratlan vadaszetikanak ellentmond). Ha elterjed a vilagban, hogy milyen modszerekkel dolgoznak Magyarorszagon, akkor majd megnezhetjuk, hogy ki fog idejonni vadaszni. Csak azok jonnek majd akiknek mindegy, hogy mit ejtenek el es hogyan.

Szia! sajnos Magyarországon már jelen van az agancsmanipuláció! Nem kell a bulgár világrekord szarvas miatt a tamtam-oz vernünk inkább nézzünk magunkba vaddisznó világrekord! Wave

Bocs az off-ért. Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 41   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: