Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 41   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őzbak 2008  (Megtekintve 113679 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #240 Dátum: 2008. Május 09. - 08:05:16 »


Fiatal vadászbarátom meglőtte élete első őzbakját. Jó választás, derék bak. Itt is gratulálok!



Gratulálok az első bakhoz! Igen
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #241 Dátum: 2008. Május 09. - 08:08:43 »

Szia Viktor!
Gratulálok az első bakjához igen jó középkorú bak.
(csak megjegyzésként barátilag ha már késztűnk egy szép fényképet és az utolsó falatnak oda tesszűk a tölgyfa levelet,akkor már rá tehetjűk a sebtőretet is meg egy kicsit igazitva nem egy "lecsos" fűben fényképezem az első bakom).ez csak baráti érszrevétel és nem azért mert galamblelkű vagyok.
Üdv HSanyi
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #242 Dátum: 2008. Május 09. - 08:20:19 »

Szia Sanyi!
Ezt Horrido tette fel, nem pedig Viktor! Viktor csak gratulált.
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #243 Dátum: 2008. Május 09. - 08:40:08 »

Szia Zoli !
Elnézést kérek egy kicsit be néztem (egy kicsit bonyolúlt ez a új rendszer)Űdv HSanyi
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #244 Dátum: 2008. Május 09. - 08:45:13 »

Szia Zoli !
Elnézést kérek egy kicsit be néztem (egy kicsit bonyolúlt ez a új rendszer)Űdv HSanyi

 Wave
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #245 Dátum: 2008. Május 09. - 21:48:14 »

Sziasztok!
Megpróbálok egy-két képet feltenni a most esett bakok közül. A minőségük nem a legjobb, telefonnal készültek
[/img]
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #246 Dátum: 2008. Május 09. - 22:03:10 »

 Igen
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #247 Dátum: 2008. Május 09. - 22:43:17 »

Sziasztok!
Megpróbálok egy-két képet feltenni a most esett bakok közül. A minőségük nem a legjobb, telefonnal készültek
[/img]

Szia Ruger!

Itt legfeljebb csak a kép minőségére lehet panasz! Igen Igen Igen

Üdv a vadásznak és üdv a Vadgazdának!
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #248 Dátum: 2008. Május 10. - 01:12:43 »

Szia Viktor!
Gratulálok az első bakjához igen jó középkorú bak.
(csak megjegyzésként barátilag ha már késztűnk egy szép fényképet és az utolsó falatnak oda tesszűk a tölgyfa levelet,akkor már rá tehetjűk a sebtőretet is meg egy kicsit igazitva nem egy "lecsos" fűben fényképezem az első bakom).ez csak baráti érszrevétel és nem azért mert galamblelkű vagyok.
Üdv HSanyi
Szia Sanyi!
Természetesen jogos a felvetésed. Lehetett volna sebtöretet is tenni.  De ennél a fiatal vadászbarátunknál örülünk, hogy volt nála fényképezőgép és tudta használni is, a nagy idegességtől.  Elejtés után 3 órával hívott fel, de még akkor is alig értettem meg mit is lőtt.annyira ideges és vadászlázas volt.
Gondolj bele, újfelvételis vadászként lőhetsz őzbakot. Bármekkorát, ami elédáll, van jó esély 5-600 grammos bakra is. Kifigyelsz egy ,úgy gondolod lőhető bakot. Nem mered meglőni, hozzáhívsz egy öreg vadásztársat ki rámondja, hogy OK. Akkor nem tudod meglőni, de másnap ott áll keresztben.Meglövöd.
Hogy a kép nem egészen stimmel? Legyen, de ne is legyen nagyobb gondunk ennél, ha szeretjük és tiszteljük is a vadunkat egyben.
Idén került közénk 
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #249 Dátum: 2008. Május 10. - 07:32:24 »

 Igen Igen Igen

Én szégyellem magam emiatt, de leírom: az első bakomnál annyira meg voltam kergülve, hogy eldobtam az avatóbotot... és később sem találtam meg, pedig kerestem... jó lecke volt. De Istenem, akkor is milyen jó emlékezni, hiszen pont a mai napon történt anno....
Naplózva
monti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Új üzenet #250 Dátum: 2008. Május 10. - 08:13:11 »

Gratulálok!!!
Naplózva

A vadászat vadűzés és erdőzúgás,
de több erdőzúgás!
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #251 Dátum: 2008. Május 10. - 09:29:36 »

Szia Viktor!
Gratulálok az első bakjához igen jó középkorú bak.
(csak megjegyzésként barátilag ha már késztűnk egy szép fényképet és az utolsó falatnak oda tesszűk a tölgyfa levelet,akkor már rá tehetjűk a sebtőretet is meg egy kicsit igazitva nem egy "lecsos" fűben fényképezem az első bakom).ez csak baráti érszrevétel és nem azért mert galamblelkű vagyok.
Üdv HSanyi
Szia Sanyi!
Természetesen jogos a felvetésed. Lehetett volna sebtöretet is tenni.  De ennél a fiatal vadászbarátunknál örülünk, hogy volt nála fényképezőgép és tudta használni is, a nagy idegességtől.  Elejtés után 3 órával hívott fel, de még akkor is alig értettem meg mit is lőtt.annyira ideges és vadászlázas volt.
Gondolj bele, újfelvételis vadászként lőhetsz őzbakot. Bármekkorát, ami elédáll, van jó esély 5-600 grammos bakra is. Kifigyelsz egy ,úgy gondolod lőhető bakot. Nem mered meglőni, hozzáhívsz egy öreg vadásztársat ki rámondja, hogy OK. Akkor nem tudod meglőni, de másnap ott áll keresztben.Meglövöd.
Hogy a kép nem egészen stimmel? Legyen, de ne is legyen nagyobb gondunk ennél, ha szeretjük és tiszteljük is a vadunkat egyben.
Idén került közénk 
Szia Horrido!
Én is örülők a sikerének,és még sokk hasonlót kivánok neki.Ha ilyen hatással van rá az első bak (vad elelytése)akkor jó utón halad az "igaz" vadásszá vállásban.Itt ülve a gép elött és felnézve a trófea falamra a mai napig eszembe jút az elsö bakom elelytése.Az észrevételt nem bántó széndékkal irtam inkább azért,hogy figyeljünk erre is mert egy szép megkomponált kép összbenyomását ilyen látszolag semmi ségekkel el lehet rontani.És sajnos ez egyre sürübben látni a rohanó világban el vessznek a részletek.Végül is ez a vad "ravatala"ahol fekszik ,sajnos egyre több olyan fotot látni ahol minden "lecso,szétlöt állati testek,hiányos torzok stb szerepelnek.Még egyszer nem bántó szándékkal irtam a "kritikát"
Vadászbarátsággal:HSanyi
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #252 Dátum: 2008. Május 10. - 10:58:49 »

Szia Viktor!
Gratulálok az első bakjához igen jó középkorú bak.
(csak megjegyzésként barátilag ha már késztűnk egy szép fényképet és az utolsó falatnak oda tesszűk a tölgyfa levelet,akkor már rá tehetjűk a sebtőretet is meg egy kicsit igazitva nem egy "lecsos" fűben fényképezem az első bakom).ez csak baráti érszrevétel és nem azért mert galamblelkű vagyok.
Üdv HSanyi
Szia Sanyi!
Természetesen jogos a felvetésed. Lehetett volna sebtöretet is tenni.  De ennél a fiatal vadászbarátunknál örülünk, hogy volt nála fényképezőgép és tudta használni is, a nagy idegességtől.  Elejtés után 3 órával hívott fel, de még akkor is alig értettem meg mit is lőtt.annyira ideges és vadászlázas volt.
Gondolj bele, újfelvételis vadászként lőhetsz őzbakot. Bármekkorát, ami elédáll, van jó esély 5-600 grammos bakra is. Kifigyelsz egy ,úgy gondolod lőhető bakot. Nem mered meglőni, hozzáhívsz egy öreg vadásztársat ki rámondja, hogy OK. Akkor nem tudod meglőni, de másnap ott áll keresztben.Meglövöd.
Hogy a kép nem egészen stimmel? Legyen, de ne is legyen nagyobb gondunk ennél, ha szeretjük és tiszteljük is a vadunkat egyben.
Idén került közénk 

Ebben bene van minden.... Wave
Naplózva

Üdv End
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #253 Dátum: 2008. Május 10. - 11:39:33 »

Ismét esett 2 bak. (tag lőtte)

Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #254 Dátum: 2008. Május 10. - 11:49:28 »

 Igen Igen Táncol
Az jó ha a tagoknak is lehet nagyobb őzet lőni, nagyon jó!!!
Naplózva

Üdv End
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 41   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: