Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 150   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkések  (Megtekintve 435129 alkalommal)
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #1065 Dátum: 2012. December 02. - 12:06:05 »

Nekem is van Wenger, és egy Martinim is,de van egy olyan késem amit édesapám is úgy kapott. Ez a kés minimum húsz éves lehet,úgy került a kés élezőhöz, hogy kemény és kitört belőle egy darab. Az élező nem tudta szépen megcsinálni,de mivel a kés tulajdonosa nem szerette volna megbántani a kiöregedett mestert ezért nála hagyta. Tíz évvel később került hozzánk, és mivel édesapámnak is van pár kése ezért a fiókban várta míg én levizsgázzak és megkapjam. Ennek a késnek nagyon jó az éle többször zsigereltem két disznót is vele élezés nélkül(a másodiknál már nem volt túl éles Mosolyog)  szerettem volna kideríteni ki gyárthatta, de sajnos kikopott a gyártó nevének egy része belőle. Esetleg valaki látott már ilyet? A késen lévő motívum egy pergamentet, és egy nevet ábrázol.


Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1066 Dátum: 2012. December 02. - 12:10:54 »

Először is Köszönöm a segítséget mindenkinek!

A Szalontai féle késem most volt éleztetésen egy hozzá értő mesternél és valóban az volt a baja, hogy vastag volt az éle.
Azonban mondta aki élezte, hogy még így sem lesz tökéletes, mivel ahoz teljesen fentről kellene neki leszedni a pengét, hogy a megfelelő élszöget ki tudja alakítani. Ezzel viszont az a bajom, hogy így le kellene neki szedni a mintát róla és még akkor sem lenne olyan szerinte, mint egy eleve vékonyabra készített kés. Így azonban még csúnya is lenne.
Most arra jó, hogy darabold a húst, stb, de bontáshoz, nyúzáshoz már nem. Ilyenkor kell sokat élezni.

Egy cimborám javasolta még a Falkníven H1-est, de ennél meg a kés nyelének (gumi) a tulajdonságait szapulták a fórumokon.

Ezek után a kérdésem milyen kést érdemes venni, ami max. 50.000 Ft-ból kijön?
Ja és ne 440 C legyen az anyaga!

Válaszokat köszönöm!
 
A vékonyításra opció a homorú élezés is.
A Fallkniven markolatot nem tudom, mely fórumokon szapulták..és pláne kik... Nekem elég régóta van egy S1-em, tökéletesen ellátja a feladatát. Ezek a rovátkolt kraton vagy gumi markolatok munkára sokkal jobbak mint az agancs vagy pláne a fényesre lakkozott fa.
Amúgy a Fallknivennek eleve domború élezése van oszt mégis lehet vele dolgozni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Szüri
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


WWW
« Új üzenet #1067 Dátum: 2012. December 02. - 14:32:55 »

Először is Köszönöm a segítséget mindenkinek!

A Szalontai féle késem most volt éleztetésen egy hozzá értő mesternél és valóban az volt a baja, hogy vastag volt az éle.
Azonban mondta aki élezte, hogy még így sem lesz tökéletes, mivel ahoz teljesen fentről kellene neki leszedni a pengét, hogy a megfelelő élszöget ki tudja alakítani. Ezzel viszont az a bajom, hogy így le kellene neki szedni a mintát róla és még akkor sem lenne olyan szerinte, mint egy eleve vékonyabra készített kés. Így azonban még csúnya is lenne.
Most arra jó, hogy darabold a húst, stb, de bontáshoz, nyúzáshoz már nem. Ilyenkor kell sokat élezni.

Egy cimborám javasolta még a Falkníven H1-est, de ennél meg a kés nyelének (gumi) a tulajdonságait szapulták a fórumokon.

Ezek után a kérdésem milyen kést érdemes venni, ami max. 50.000 Ft-ból kijön?
Ja és ne 440 C legyen az anyaga!

 Stoel

acél: Sleipner
markolat: stabilizált kaukázusi dió gyökér
leélezés: egyenes


Válaszokat köszönöm!
 
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1068 Dátum: 2012. December 02. - 14:37:48 »

Szia zsozso69! Emelem

Nekem is Szalontai van, aminek a pengéjét egy kissé levékonyította Lovász mester, itt Debrecenben.
Az enyémnek az éltartása megfelelő, zsigerelek vele és nyúzok is.
A disznó bontásához azért vettem Lovászéktól egy íves csontozót, melynek ha jól tudom, az anyaga 420-as, tehát borotvára lehet fenni. Elemeire lehet vele szedni a disznót!
A Szalontai-hoz még a vételkor kaptam grátiszba egy kerámia élező rudat. Ezen szoktam közben át-áthúzni mindkettőnek az élét, ha kicsit tompulna. De nem nagyon szoktak. Kacsint
A rúddal szinte tisztán vissza lehet élezni őket. Persze azért évente nem árt elvinni mesterhez is, mert ahogy mondták, lekerekedik ám az éle egy idő után mindnek.

Szóval én azt javasolnám, hogy vegyél egy hasonló rudat, és egy jó kis íves csontozót (nekem a rózsafa markolattal együtt volt 7.000 Ft)a bontáshoz.
A nyúzáshoz szerintem akkor jobb, ha az előbb említett gyártótól veszel egyet KO13 anyagból. Ezt otthon is könnyen lehet fenni. Azt hiszem van is a honlapjukon több leértékelt darab is. "Potom" 8.000 Ft-ért adják, mely az 50.000 Ft-hoz képest azért elgondolkodtató. Ezt kést valamelyik nap néztem is náluk, volt a kezemben is. Nagyon finom kis darab, nyúzáshoz meg szerintem tökéletes.

http://www.keses.hu/termekek/ak40343#!prettyPhoto[pp_gal]/0/

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1069 Dátum: 2012. December 02. - 14:38:54 »

Szép az a kés, Szüri! Kacsint Igen
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #1070 Dátum: 2012. December 02. - 15:14:42 »


Először is Köszönöm a segítséget mindenkinek!

A Szalontai féle késem most volt éleztetésen egy hozzá értő mesternél és valóban az volt a baja, hogy vastag volt az éle.
Azonban mondta aki élezte, hogy még így sem lesz tökéletes, mivel ahoz teljesen fentről kellene neki leszedni a pengét, hogy a megfelelő élszöget ki tudja alakítani. Ezzel viszont az a bajom, hogy így le kellene neki szedni a mintát róla és még akkor sem lenne olyan szerinte, mint egy eleve vékonyabra készített kés. Így azonban még csúnya is lenne.
Most arra jó, hogy darabold a húst, stb, de bontáshoz, nyúzáshoz már nem. Ilyenkor kell sokat élezni.

Egy cimborám javasolta még a Falkníven H1-est, de ennél meg a kés nyelének (gumi) a tulajdonságait szapulták a fórumokon.

Ezek után a kérdésem milyen kést érdemes venni, ami max. 50.000  :Ft-ból kijön?
Ja és ne 440 C legyen az anyaga

Válaszokat köszönöm!
 
Szia!
50000 Ft-ért vegyél 10db Morát és többet nem lesz gondod késre! Stoel
Üdv
Laci
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1071 Dátum: 2012. December 02. - 15:57:28 »


Ha a betűtípus egyezik a Te késed pengéjén azzal, amit felraktam ide, akkor több mint valószínű, hogy Dixon-termék. Márpedig ez a debreceni cég nem egy kutyaütő. Úgyhogy meg is lehetsz elégedve a késeddel.
Üdv Beregi Vadász!
Az általad említett cég termékei közül egy bicskát használok évek óta.
Én is csak jókat tudok róla mondani! Vigyorog
Üdv: J. vadász Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 02. - 16:40:49 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
zsozso79
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65



« Új üzenet #1072 Dátum: 2012. December 02. - 16:45:02 »

Köszönöm Mindenkinek még egyszer a segítséget!

AZ én Szalontai késemhez is kaptam anno ajándékba egy ugyan olyan élezőt amit Beregi Vadász írt, most meg ajánlottak egy Falkníven DC4-es élezőt, amit sokan dícsérnek.
A linket köszönöm Beregi Vadász, valószínűleg választok onnét egy szép darabot.

Egy Kalappal mindenkinek! Vadász
Naplózva
Szüri
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


WWW
« Új üzenet #1073 Dátum: 2012. December 02. - 18:41:44 »

Szép az a kés, Szüri! Kacsint Igen

Köszönöm.
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #1074 Dátum: 2012. December 02. - 18:45:05 »

Szép bizony, és a tok is gyönyörű!  Igen
Naplózva
vizslás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Új üzenet #1075 Dátum: 2012. December 04. - 14:38:33 »

Köszönöm a sok hozzá szólást a rostfrei késhez de az enyém nem ugy van írva mint azon a zseb késen mint a Beregi Vadász tett fel .ezen úgy néz ki GML be karikázva és a karika alsó nyomvonalát követve nyomtatott betűvel van írva fél kör ívbe Fejvakarás
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1076 Dátum: 2012. December 04. - 18:47:11 »

Köszönöm a sok hozzá szólást a rostfrei késhez de az enyém nem ugy van írva mint azon a zseb késen mint a Beregi Vadász tett fel .ezen úgy néz ki GML be karikázva és a karika alsó nyomvonalát követve nyomtatott betűvel van írva fél kör ívbe Fejvakarás
Ha utánanézel a neten még meglepő felfedezést is tehetsz. Ha jól látom német késed van... Kacsint Taps
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1077 Dátum: 2012. December 04. - 18:48:28 »

http://kesportal.hu/2012/10/22/gml-kesek-a-faltol-keletre/
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vizslás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Új üzenet #1078 Dátum: 2012. December 04. - 19:20:37 »

köszönöm a segítséget jó volt olvasni ezt a cikket Emelem
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1402



« Új üzenet #1079 Dátum: 2012. December 05. - 22:58:13 »


Életem első saját kése is egy ilyen öreg modell volt. Kár, hogy azóta egy kölcsönadás alkalmával sikeresen elbarmolták.
Szép emlékeket idéz mindenesetre.

 Emelem
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 150   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: