Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A vadászat etikai kódexe, vadászati tradíciók  (Megtekintve 203941 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #210 Dátum: 2009. Október 19. - 15:14:01 »

Hát, Attila, én nem is értelek....
Mert én is úgy gondoltam, hogy majd amikor élek a meghívásoddal, akkor vinném a családom, a kedvesem, a haverokat, Csipeszt, sőt, ahol két ember elfér, ott több is, úgyhogy hívok még néhány vendéget is, hátha viszonozzák NEKEM a meghívást...
És ne táncolj vissza, mert akkor visszaélsz a helyzeti előnyöddel... Nyihi Nyihi Nyihi

(Kurva messzire dobd el azt a névjegyet...)

 :turbanos


Családom + Kedvesem??   Fejvakarás                 Elver Elver Elver
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #211 Dátum: 2009. Október 19. - 15:16:45 »

Nagy baj, ha nem fogadom meg a tanácsod?  Ördög Amúgy az egyik haverommal mennénk hozzád vadászni a hétvégén...mert ha már meghívtál a múltkor... Nyihi Nyihi Nyihi

Amúgy hihetetlen, milyen helyzeteket produkál az élet... a hétvégén meséltem egy vadásznak, hogy mennék én akár dúvadazni is, közmunkára is, csak kijuthassak még többet vadászni. Erre azt válaszolta, hogy ő alapjában véve szívesen vendégül látna (persze közmunkára mindig szívesen látnak, mert kevés a szorgos kéz), de nem olyan régen fejeződött be egy peres ügye, amikor is hitegetésért és szószegésért -vagy valami hasonló miatt- jelentették fel. A dolog lényege nagyjából az, amit te is írtál(meghívott egy ismeretlen, akit egyszer vendégül is látott, aztán az illető még egyszer-kétszer megjelent nála csapatostól, hogy jöttek vadászni,amibe persze az "ismerősöm" nem ment bele) csak őt be is perelték 100 000.- kártérítést követelve a szóban tett ígéret megszegéséért. Hát... majdnem a földről kellett felvakarnom az állam, úgy leesett. Ezek után nem csodálkoztam, hogy óvatosabban kezeli az ilyen meghívásokat. Wave

  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás  Lehet, hogy rám is ez a herce-hurca vár? Ha jól tudom jogász! Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #212 Dátum: 2009. Október 19. - 15:17:42 »

Családom:
Anyukám, tesóim
Kedvesem:
Kedvesem.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #213 Dátum: 2009. Október 19. - 15:18:46 »

 Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás  Lehet, hogy rám is ez a herce-hurca vár? Ha jól tudom jogász! Stoel


Attila, ezt benyelted...
Miért kell az álruhás V.-nak fűt-fát ígérgetned??
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 19. - 15:20:00 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #214 Dátum: 2009. Október 19. - 15:25:45 »

  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás  Lehet, hogy rám is ez a herce-hurca vár? Ha jól tudom jogász! Stoel
Csak nem... de azért ne dobd ki azt a névjegykártyát!A múltkori esetemből tanulva, hátha hasonlóképp megoldjuk majd a te problémád is, ha oda kerül a sor. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #215 Dátum: 2009. Október 19. - 15:35:47 »

Csak nem... de azért ne dobd ki azt a névjegykártyát!A múltkori esetemből tanulva, hátha hasonlóképp megoldjuk majd a te problémád is, ha oda kerül a sor. Wave

Előbb fogja a tímár kikészíteni a bőrét, minthogy én tárgyalásra járnék!

Egyszerűen nem értem meg az embereket. Nem elég, hogy őt meghívom, még ő a szenvtelen.
Én életemben most vettem előszór a bátorságot, hogy egy kedves Barátomat megkértem, had vigyem el magammal a fiamat is hozzá vadászni. Ezen is napokig gondolkodtam, és csak azért szántam rá magam, mert végre a fiam magától akart eljönni vadászni. ( A saját vadásztársaságomban nagyon nem érzi jól magát!)
Sok etikátlan dologgal találkoztam már, de amikor a vendég, vendéget hív, az nálam benne van az első három "kedvencben"!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #216 Dátum: 2009. Október 19. - 15:37:32 »

Ez nagyon jó! Igen  Akkor ez most hogy van ? Ha engem meghivtak és nem tudok elmenni akkor is beperelnek.? Inkább elmegyek mindenhova  Táncol
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #217 Dátum: 2009. Október 19. - 16:02:33 »

  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás  Lehet, hogy rám is ez a herce-hurca vár? Ha jól tudom jogász! Stoel

Attila!

Add meg az illetékes "vadász" számát. Nálunk a nyúlbefogás is vadászatnak számít. Oda eljöhetnek. Az sem baj, ha sokan és az sem, ha többször egy évben.
Legfeljebb majd megállapodunk valami jó árban.

"jobb helyen" az ilyeneket megkocsikáztatják a területen 300 ft-os kilométerenkénti áron, plussz egy "ajándék" ebéd aztán lehet menni a pénztárhoz bedobni egy húsz-ezrest.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #218 Dátum: 2009. Október 19. - 16:12:52 »

HÚHA!!!

Azért ez tényleg nem mindennapi.  Meglepődött Meglepődött Csak elképzelem lelki szemeim előtt a tárgyalótermet  Fejvakarás . Az a baj, hogy tényleg lehet belőle buktavári. (biztatási kár meg ilyesmi...) mondjuk ott és akkor (is) lenne a meséhez egykét kevésbé keresett, de még jegyzőkönyvbe pont beleillő szó. Mindenesetre annyira azért nem eszik forrón a kását.  :Mosolyog

Akárhonnan nézzük, ez bizony szégyen...

Lacus! Ha nem érsz rá, inkább szólj! CSak megoldjuk valahogy  Ördög Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #219 Dátum: 2009. Október 19. - 16:46:04 »

Szia Attila

Ha jól emlékszem a múltkor behívtál a lakókocsidba körülnézni. Én úgy gondolom ez alapján elmennék hozzád látogatóba, vinnék néhány havert is mert ha a lakókocsid ekkora akkor a lakásod még nagyobb lehet. Az sem baj, ha kiviszel minket vadászni is , mert láttam a kezedben egy vadászújságot is és zöld nadrág volt rajtad. Amennyiben elfelejtenéd, úgy  felháborodott hangon közlöm, Woest hogy a baráti társaságom csak bírókból, ügyészekből, ügyvédekből és egyéb köztisztviselőkből áll. Az időpont tök mindegy de  szilveszterkor ott leszünk  Ördög Ördög Ördög Piál Piál Pezsgő Borz Grill Éhes Macs
Maradtam tisztelettel: Ijasz

Ui:Az utazásunk költségeihez engedélyünkkel hozzájárulhatsz. Nem fogsz rosszul járni, baráti áron megszámítjuk. Vigyorog
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #220 Dátum: 2009. Október 19. - 16:55:09 »

HÚHA!!!

Azért ez tényleg nem mindennapi.  Meglepődött Meglepődött Csak elképzelem lelki szemeim előtt a tárgyalótermet  Fejvakarás . Az a baj, hogy tényleg lehet belőle buktavári. (biztatási kár meg ilyesmi...) mondjuk ott és akkor (is) lenne a meséhez egykét kevésbé keresett, de még jegyzőkönyvbe pont beleillő szó. Mindenesetre annyira azért nem eszik forrón a kását.  :Mosolyog



Nagysas! Nagysas!
Ez kell még nekem, hogy ötletet adjál a Barátaimnak! A múltkor is meghívtam valakit gerlézni, de egyet sem látott.  Ha ezt olvassa, még képes kártérítést kérni!  Ördög Ördög Ördög

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #221 Dátum: 2009. Október 19. - 17:15:40 »

Nagysas! Nagysas!
Ez kell még nekem, hogy ötletet adjál a Barátaimnak! A múltkor is meghívtam valakit gerlézni, de egyet sem látott.  Ha ezt olvassa, még képes kártérítést kérni!  Ördög Ördög Ördög



Nem ez volt a cél, szánom-bánom..., nem tehetek róla, egyből összeállt a "forgatókönyv "  Angyal  Ördög Ördög Ördög


Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #222 Dátum: 2009. Október 19. - 17:47:17 »

  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás  Lehet, hogy rám is ez a herce-hurca vár? Ha jól tudom jogász! Stoel
Hát aki csak ígérget az meg is érdemli ! Ördög Ördög Ördög
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #223 Dátum: 2009. Október 19. - 18:54:37 »

Nagysas! Nagysas!
Ez kell még nekem, hogy ötletet adjál a Barátaimnak! A múltkor is meghívtam valakit gerlézni, de egyet sem látott.  Ha ezt olvassa, még képes kártérítést kérni!  Ördög Ördög Ördög


És mi is van azzal, akit már háromszor fenekeltél el, pedig nem ártott neked?Ráadásul az utolsó kettőt 12 órán belül adtad neki... ez akárhogy is nézem, könnyű testi sértés-és bizonyítani is tudom pár fényképpel.

(ja, amúgy tényleg átküldhetnéd a képeket, mert mivel fogok bizonygatni? Nyihi)
Látod-látod!-minek neked ellenség, ha ilyen barátaid vannak Bion

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #224 Dátum: 2009. Október 19. - 21:54:01 »

Attila, csak érdekességképpen kérdezem:
Az utidíjon, szálláson, kaján-pián, minőségi lőszeren, kompetencián, nyúzó és daraboló brigádon, HACCP szállításon, thai masszázson kívül a zsebpénzt tudod euroban biztosítani?
Mert ha nem , megette a fene az egészet...

 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: