Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169620 alkalommal)
Kispuska
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #720 Dátum: 2017. Február 27. - 07:45:25 »

Akkor legjobban teszed, ha füled-farkad behúzod, levond a tanulságot, aztán újra nekiugrassz egy távcső vásárlásának.
Lehetőleg szaküzletből.

Rémisztő, jogi fórumon két ilyen velős jó tanács....verjem agyon, vagy húzzam be fülem-farkam....ne fárasszuk egymás, nektek jó fórumozást egymás közt. Ezért vannak ilyen eladások, mert a vevők így reagálnak mint ti, holott nem ez a normális.

Szép napot és jó fórumozást nektek.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4146


TSP


« Új üzenet #721 Dátum: 2017. Február 27. - 07:56:14 »

Rémisztő, jogi fórumon két ilyen velős jó tanács....verjem agyon, vagy húzzam be fülem-farkam....ne fárasszuk egymás, nektek jó fórumozást egymás közt. Ezért vannak ilyen eladások, mert a vevők így reagálnak mint ti, holott nem ez a normális.

Szép napot és jó fórumozást nektek.

Ez egy vadászfórum. Van olyan, hogy jogifórum, csak ez nem az.

Voltál olyan lúzer bölcs, hogy megvettél használtan egy optikát egy szerelékkel - gondolom vakra -, amikről később kiderült, hogy gagyi, vagy hogy használt. Majd idekeveredsz a bajoddal, hogy oldja meg valaki  Fejvakarás Halkan megsúgom: nem fogja. Jogi útra lehet terelni a dolgot, ez lesz az eredménye: még 3 távcső árán a bíróság végül elzavar a francba  Wave

Az általad is hivatkozott "normális" az lett volna, hogy egyfelől vagy felkészülten mész vásárolni ahol kizárod a hibát, vagy kikötöd a próba lehetőségét mondjuk írásos szerződéssel, mondjuk például.

Könnyes búcsúval elköszönve: szerencsés távcsővásárlást.  Wave   Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #722 Dátum: 2017. Február 27. - 08:13:03 »

Miért, mit vártál?
Ingyen sztárügyvédet, aki a gatyát is leperli a lelkedbe gázolóról?

Először is ez NEM JOGI FÓRUM, hanem Vadászfórum. Balkóbátya pedagógus én pedig könyvelő vagyok. Semmi okod rá, hogy velünk arcoskodj, mert:
1. Nem mi vertünk át egy szar távcsővel,
2. Nem a vásárlás előtt kérdeztél rá itt a hozzáértőkre, hogy megvedd-e a cuccot, hanem utólag akarod a fogkrémet visszatoszogatni a tubusba.

De tudod mit? Igazad van. Keress egy menő ügyvédet, indíts pert, ölj bele egy valag pénzt, meg időt, mérgezd a lelkedet éveken át, aztán csikorogj még évekig az esetleg elbukott per miatt, mert igazad volt.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #723 Dátum: 2017. Február 27. - 09:25:06 »

http://kapszli.hu/a-meflsz-eszrevetelei-a-fegyvertorveny-modositashoz/


https://444.hu/2017/02/26/pinterek-uj-tervezete-a-legalisan-tartott-lofegyvereket-is-kicsavarna-a-magyarok-kezebol


Na ez megint már micsoda ?   Fejvakarás

Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #724 Dátum: 2017. Február 27. - 14:10:53 »


Az hogy a "mi"" kamaránk még mindig hallgat mint @ar a gazban  !    Emelem
Naplózva
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #725 Dátum: 2017. Február 27. - 14:52:49 »

Az hogy a "mi"" kamaránk még mindig hallgat mint @ar a gazban  !    Emelem

A nyugat,újabb,nyomásra történő  diktátuma... terroristákat nem így kell kiszűrni....az elkövető,hozzáférhető  eszközeit sem...  a következő a kamionok betiltása lesz,mert rájönnek,hogy mennyire impotensek és mekkora sz@rt hoztak európára!?
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #726 Dátum: 2017. Február 27. - 14:54:24 »

Az hogy a "mi"" kamaránk még mindig hallgat mint @ar a gazban  !    Emelem
Egyetlen egy kapcsolódási pontot írj, a 20+ férőhelyes tárral kiegészíthető félautomata lőfegyverek és a "Mi" kamaránk között.
Nehéz lesz, úgy gondolom.
Akkor miért is kellene bármit tenni, mondani, írni a témában?
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #727 Dátum: 2017. Február 27. - 14:57:57 »

Rémisztő, jogi fórumon két ilyen velős jó tanács....verjem agyon, vagy húzzam be fülem-farkam....ne fárasszuk egymás, nektek jó fórumozást egymás közt. Ezért vannak ilyen eladások, mert a vevők így reagálnak mint ti, holott nem ez a normális.

Szép napot és jó fórumozást nektek.
Nem. Azért vannak ilyen eladások,mert amíg van olyan veréb mint te,addig lószar is akad nekik...Ezen dühönghetsz nyugodtan,de ha ezt az energiát belefektetted volna a vásárlásod ellenőrzésébe,nem itt tartanál.
6 éve vagyok a fórumon,de még most sem szégyellek megkérdezni evidenciákat sem,mert én inkább óvatos vagyok-(tartsanak bár hülyének a kérdéseim miatt) mintsem,hogy szánalmas balek legyek.Bár legnagyobb óvatosságom ellenére,már az is voltam.  Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #728 Dátum: 2017. Február 27. - 16:05:04 »

Egyetlen egy kapcsolódási pontot írj, a 20+ férőhelyes tárral kiegészíthető félautomata lőfegyverek és a "Mi" kamaránk között.
Nehéz lesz, úgy gondolom.
Akkor miért is kellene bármit tenni, mondani, írni a témában?
A hivatásos vadászok illetve az erdészeti szakszemélyzet akik rendelkeznek szolgálati (öntöltő központgyújtsos rövid tűzfegyverrel) pisztollyal.
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #729 Dátum: 2017. Február 27. - 18:11:59 »

A hivatásos vadászok illetve az erdészeti szakszemélyzet akik rendelkeznek szolgálati (öntöltő központgyújtsos rövid tűzfegyverrel) pisztollyal.
Emelem Valóban, ez nálam nem került látókörbe  Stoel
Igaz, errefelé nem is lett divat a szolgálati marokfegyver, hirtelenjében egyetlen kolléga sem ugrik be,
aki ilyent birtokolna.

Így az eredeti felvetés jogos, a kamara mondjon le Angyal
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #730 Dátum: 2017. Február 27. - 18:20:31 »

Egyetlen egy kapcsolódási pontot írj, a 20+ férőhelyes tárral kiegészíthető félautomata lőfegyverek és a "Mi" kamaránk között.
Nehéz lesz, úgy gondolom.
Akkor miért is kellene bármit tenni, mondani, írni a témában?

Olvasd el Németh Balázs írását a "félotomatákkal " kapcsolatban is . Ki bizonyítja hogy nem gyártottak hozzá soha 10+ os tárat illetve hogy nem lehet hozzá mókolni .
Szerintem a tárkapacitás növelhetőség hülye megközelítés mert egy ügyesebb falusi mester bár mikor csinál akkorát amekkorát akar .
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #731 Dátum: 2017. Február 27. - 18:23:44 »

Egyetlen egy kapcsolódási pontot írj, a 20+ férőhelyes tárral kiegészíthető félautomata lőfegyverek és a "Mi" kamaránk között.
Nehéz lesz, úgy gondolom.
Akkor miért is kellene bármit tenni, mondani, írni a témában?


“5. A központi gyújtású félautomata tűzfegyver, ha az

b) olyan hosszú lőfegyver, amely képes újratöltés nélkül legalább 11 lőszer kilövésére, feltéve, hogy a töltőberendezés kapacitása meghaladja a 10 lőszert vagy ahhoz egy levehető, 10 lőszert meghaladó kapacitással rendelkező töltőberendezés csatlakoztatható.”

Ilyen azt hiszem neked is van .  Fejvakarás 
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4146


TSP


« Új üzenet #732 Dátum: 2017. Február 27. - 18:43:12 »


“5. A központi gyújtású félautomata tűzfegyver, ha az

b) olyan hosszú lőfegyver, amely képes újratöltés nélkül legalább 11 lőszer kilövésére, feltéve, hogy a töltőberendezés kapacitása meghaladja a 10 lőszert vagy ahhoz egy levehető, 10 lőszert meghaladó kapacitással rendelkező töltőberendezés csatlakoztatható.”

Ilyen azt hiszem neked is van .  Fejvakarás 

arra gondolsz, hogy mindenhez létezik/létezhet 10-esnél nagyobb tár / póttár?
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #733 Dátum: 2017. Február 27. - 19:14:27 »


“5. A központi gyújtású félautomata tűzfegyver, ha az

b) olyan hosszú lőfegyver, amely képes újratöltés nélkül legalább 11 lőszer kilövésére, feltéve, hogy a töltőberendezés kapacitása meghaladja a 10 lőszert vagy ahhoz egy levehető, 10 lőszert meghaladó kapacitással rendelkező töltőberendezés csatlakoztatható.”

Ilyen azt hiszem neked is van .  Fejvakarás 
Stefi!
Miért kell Csabit "lebuktatni", hogy ilyen fegyvere van. De én reménykedem, hogy csak sport célra.
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
Stefi
Vendég
« Új üzenet #734 Dátum: 2017. Február 27. - 19:21:37 »

arra gondolsz, hogy mindenhez létezik/létezhet 10-esnél nagyobb tár / póttár?

Igen és a szöveg még azt sem mondja hogy "rendszeresítettek avagy bár hol gyártottak hozzá" hanem "csatlakoztatható" azt meg mókólni lehet.  Nem szól szám
Na és nálunk nagy az Isten állatkertje .  Nem szól szám 

Stefi!
Miért kell Csabit "lebuktatni", hogy ilyen fegyvere van. De én reménykedem, hogy csak sport célra.

                                                                                                                                                                                                                                                             Karcsi ! Szerintem a kulcsszó amit pirossal idéztem és na és vele együtt az Isten állatkertje .   Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: