Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .30-06 Springfield  (Megtekintve 381811 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1050 Dátum: 2013. Május 07. - 17:36:20 »

Csá! Suttyók! Mi a pálya? Nem vett itt valaki mostanában egy Marlint ??? Stoel Pedig minden topikban olvasnék róla szívesen... Vigyorog Stoel Stoel Vigyor  Én a Köcsög...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1051 Dátum: 2013. Május 07. - 18:04:22 »

Sziasztok

Örömmel tudatom, hogy egy új puskával magam is csatlakoztam a .30-06 Springfield klub széles táborához.  Wave
Az új jövevény egy Marlin X7.  Táncol



 Emelem

Pedig kíváncsi lettem volna meddig tart ez a fegyver nála? 2 hónap?
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1052 Dátum: 2013. Május 07. - 18:36:23 »

..hogy mennyi suttyó van itt a fórumon. Senki nem mondta, hogy a Marlin a legjobb. De összehasonlítani sincs értelme a Nagant-tal. Egyszerűen mert teljesen másra lett kitalálva. Egy ma gyártott autó sem fog 50 évig futni, de valamiért mégsem a 30 éves autókat veszik jellemzően.

Ha lenne félmillióm puskára én is mást választanék. De nincs.

Azért kár így kirohanni, mert páran oltogatnak. Annak is megvan az oka, például, hogy minden kósza gondolat ami átsuhan az agyadon témafelvetést eredményez egy-egy topikban. Ahhoz szerintem túl sokan próbáltunk neked segíteni akár privátban is, hogy lesuttyózd a többséget! Meg egyből a másik fórummal vagdalkozni enyhén ciki. Majd meglátod az itteni társasághoz képest ott mekkora suttyógyülekezet van sokszor, aztán elgondolkozol, hol jobb a légkör! Nekem sincs egy könnyű természetem, de bárkivel nézeteltérésem akadt-nem volt túl sok- mindig sikerült harag nélkül megbeszélni a dolgokat. Neked is ezt ajánlom és inkább legyél hálás a többségnek azért a sok gyakorlati tanácstól amit tőlük kaptál.  Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1053 Dátum: 2013. Május 07. - 18:44:35 »

Azért kár így kirohanni, mert páran oltogatnak. Annak is megvan az oka, például, hogy minden kósza gondolat ami átsuhan az agyadon témafelvetést eredményez egy-egy topikban. Ahhoz szerintem túl sokan próbáltunk neked segíteni akár privátban is, hogy lesuttyózd a többséget! Meg egyből a másik fórummal vagdalkozni enyhén ciki. Majd meglátod az itteni társasághoz képest ott mekkora suttyógyülekezet van sokszor, aztán elgondolkozol, hol jobb a légkör! Nekem sincs egy könnyű természetem, de bárkivel nézeteltérésem akadt-nem volt túl sok- mindig sikerült harag nélkül megbeszélni a dolgokat. Neked is ezt ajánlom és inkább legyél hálás a többségnek azért a sok gyakorlati tanácstól amit tőlük kaptál.  Emelem
Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1054 Dátum: 2013. Május 07. - 18:54:00 »

Nézzétek, kicsit óvodás volt, kicsit fárasztó volt, de legyünk őszinték, melyikünk tud még így lelkesedni?!
Bárcsak tudnék ennyire örülni egy puskának, vagy akárminek  mostanság. Fél éve megvettem álmaim puskáját, és max. recskáztam rá pár hétig, vagy addig sem?!
És nem bántott senkit.
Csak nem érezte meg, hogy kicsit sok.
Végül is senki sem mondta meg neki, én is csak "akartam" neki írni, hogy kevesebb több lenne, de nem tettem meg....
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1055 Dátum: 2013. Május 07. - 19:04:53 »

Nézzétek, kicsit óvodás volt, kicsit fárasztó volt, de legyünk őszinték, melyikünk tud még így lelkesedni?!
Bárcsak tudnék ennyire örülni egy puskának, vagy akárminek  mostanság. Fél éve megvettem álmaim puskáját, és max. recskáztam rá pár hétig, vagy addig sem?!
És nem bántott senkit.
Csak nem érezte meg, hogy kicsit sok.
Végül is senki sem mondta meg neki, én is csak "akartam" neki írni, hogy kevesebb több lenne, de nem tettem meg....
De. Volt aki megmondta.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1056 Dátum: 2013. Május 07. - 19:07:35 »

De. Volt aki megmondta.

Jól van, ennél több diskurzust nem ér az eset.

Kialussza magát, ha akar vissza tud jönni, nem erősítette meg senki még a regisztráció törlését.

Mindenki szokott kapni 1-2 nap gondolkodási időt...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #1057 Dátum: 2013. Május 07. - 19:20:40 »

Csá! Suttyók! Mi a pálya? Nem vett itt valaki mostanában egy Marlint ??? Stoel Pedig minden topikban olvasnék róla szívesen... Vigyorog Stoel Stoel Vigyor  Én a Köcsög...

 Ördög Röhög Nooormalis?
Na, ez ott volt!  Kacsint Vigyorog Wave
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1058 Dátum: 2013. Május 07. - 21:23:50 »

off:
Sabbati te állat. A marcipános résznél majdnem belefulladtam a reggelibe!!! 
on

Majdnem.... Szomorú

S

Mint Suttyó

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
debian
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Új üzenet #1059 Dátum: 2013. Május 08. - 05:59:45 »

De nem minden nagant tulajdonos ilyen, és nincs is mind szétlőve. Így az általánosítani nem szabad Emelem

Igaz. Nem is azt írtam, hogy mind, hanem azt, hogy sok.

Na majd azt figyeljétek meg,hogy a Marlin bír e annyi kínzást mint a Nagant.

Amennyiben a Marlinnal is annyi hadilőszert ellőnek, akkor az sem tart sokáig, de vadászlőszerrel biztosan tovább lesz jó csöve, mint a Nagantnak a hadival.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #1060 Dátum: 2013. Május 08. - 06:27:00 »

Igaz. Nem is azt írtam, hogy mind, hanem azt, hogy sok.

Amennyiben a Marlinnal is annyi hadilőszert ellőnek, akkor az sem tart sokáig, de vadászlőszerrel biztosan tovább lesz jó csöve, mint a Nagantnak a hadival.

Tulajdonosa válogatja....

Nem szeretném tovább ragoznátok.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #1061 Dátum: 2013. Május 08. - 09:42:20 »

Jól van, ennél több diskurzust nem ér az eset.

Kialussza magát, ha akar vissza tud jönni, nem erősítette meg senki még a regisztráció törlését.

Mindenki szokott kapni 1-2 nap gondolkodási időt...

Tudom, hogy én egy szőrös szívű f@sz vagyok, de ha valaki úgy nyilatkozik, hogy itt nem tudja jól érezni magát, annak nem adnék egy perc gondolkodási időt sem.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #1062 Dátum: 2013. Május 08. - 10:50:05 »

Tudom, hogy én egy szőrös szívű f@sz vagyok,
Szíved nincs. A talpad szőrös. Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1063 Dátum: 2013. Május 08. - 11:13:15 »

Tudom, hogy én egy szőrös szívű f@sz vagyok, de ha valaki úgy nyilatkozik, hogy itt nem tudja jól érezni magát, annak nem adnék egy perc gondolkodási időt sem.
Te sem lennél ilyen szőrösszívű, ha a srác nem úgy viselkedett volna állandóan (ahogyan ezt már megfogalmaztam neki)  mint az 50 első randi főhősnője...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1064 Dátum: 2013. Május 08. - 11:29:11 »

Te sem lennél ilyen szőrösszívű, ha a srác nem úgy viselkedett volna állandóan (ahogyan ezt már megfogalmaztam neki)  mint az 50 első randi főhősnője...

Aha!!!

Szóval te vagy a bűnös, aki kicikizted szegény tudásszomjas gyereket!! Tasli

 Röhög Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: