Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .30-06 Springfield  (Megtekintve 381896 alkalommal)
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #825 Dátum: 2012. Február 12. - 20:27:35 »

Több barátom vadászik a Remington Core-Lock SP 180gr vel igen jó eredménnyel .
Ár érték arányban sem rossz . Én is próbáltam csak a fegyverem nem szereti .
 Emelem

Nekem jobban szorja az SP-t, a PSP-vel "szinte" pontot lő 100 méterre
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #826 Dátum: 2012. Február 12. - 21:10:17 »



Mindenképp jó, hogy legalább így sikerült próbálnod. Gond esetén az eladónak a minimum kötelessége, hogy tartja a hátát, de szerencsére nem így lett.
Melegében hozzá is teszem, hogy pont az ilyenek miatt "100km-es körzeten belül nem volt lehetőség, hogy kipróbáljam, és elhoztam anélkül" nem is értem, miért nem lehet vadászterület erre alkalmas részén lőni... de ez már nem ide tartozik.
Majd számolj be kérlek, mit produkáltatok a lőtéren.


Megnyugtatlak,hogy legtöbb,vagy majd minden  helyen van erre alkalmas rész,amit használnak is,lehet te is,csak nem kell vele dicsekedni.
Valaki lead 3-4 lövést,és ki a nyüvek megy oda mit is csinál,mire lőtt, a kollégákat sem érdekli,nem egy rendőrt,aki az octaviával beautózik,aztán még maga sem tudja hova megy ,ha mégis megteszi,megmondják neki,hogy sajnos ez a konda elment,pedig kitáraztam rájuk...
Persze törvénytelen,de ahol a járőr ilyenekkel foglalkozik,azokat szívből sajnálni tudom,mert akkor megérhetik azt is ,hogy vadászat közben lehívja a rendőr a lesről (na szépen néznénk ki).

Persze nálunk a fenn leírtak elképzelhetetlenek,mert törvénytisztelők vagyunk.
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #827 Dátum: 2012. Február 12. - 21:16:36 »

Nekem jobban szorja az SP-t, a PSP-vel "szinte" pontot lő 100 méterre

A fegyvernek mi a jó az már kiderült, most az a kérdés, hogy a kétfajta lőszer közül, melyik mit művel vadászat alkalmával?...ezért kérdeztem, hátha valakinek van tapasztalata
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #828 Dátum: 2012. Február 12. - 21:23:53 »

A fegyvernek mi a jó az már kiderült, most az a kérdés, hogy a kétfajta lőszer közül, melyik mit művel vadászat alkalmával?...ezért kérdeztem, hátha valakinek van tapasztalata
Hát mind a kettő lukat üt !  Vigyorog
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #829 Dátum: 2012. Február 12. - 21:36:05 »

Hát mind a kettő lukat üt !  Vigyorog

Lukat, az hafyján, de még ha lyukat is ...az már tuti jó  Röhög
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #830 Dátum: 2012. Február 12. - 21:41:21 »

Lukat, az hafyján, de még ha lyukat is ...az már tuti jó  Röhög
A "lik" is jó ! Csak legyen mire lőni! Ördög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #831 Dátum: 2012. Február 13. - 09:20:29 »

A hagyján is tuti jó! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #832 Dátum: 2012. Február 13. - 09:25:11 »

A hagyján is tuti jó! Röhög

Erdőjáró ! Milyen kemény legény a mi módink ! Ilyen hóban rövidujjúban ! Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #833 Dátum: 2012. Február 13. - 10:11:42 »

Erdőjáró ! Milyen kemény legény a mi módink ! Ilyen hóban rövidujjúban ! Röhög


Nem vagyok fázós! Ördög
Csak úgy gondolom, ha valaki kijavítja más helyesírási hibáját akkor ő is figyeljen a sajátjára!!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #834 Dátum: 2012. Február 13. - 10:20:24 »

Erdőjáró ! Milyen kemény legény a mi módink ! Ilyen hóban rövidujjúban ! Röhög
Mióta leszokott a mosdásról, nem kell pulóverre sem költeni... Ördög
Csak a szaga ne lenne... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #835 Dátum: 2012. Február 13. - 10:41:09 »

Mióta leszokott a mosdásról, nem kell pulóverre sem költeni... Ördög
Csak a szaga ne lenne... Rííí

Még egy hét és nem kerülnek el a disznók ! Kitartás !    Röhög
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #836 Dátum: 2012. Február 13. - 14:38:23 »


Nem vagyok fázós! Ördög
Csak úgy gondolom, ha valaki kijavítja más helyesírási hibáját akkor ő is figyeljen a sajátjára!!

Nem látszanak a bötük a klaviatúrán (ki kellene cserélni, de a távcső fontosabb lett Mosolyog )...tehát ez elütés..és nem hiba Mosolyog  Stoel

Ámbár, ha engedélyezve lenne a " szerkesztés" mód akkor ezek korrigálhatóak lennének azonnal.  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
hosszupuska
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #837 Dátum: 2012. Február 13. - 15:16:02 »

Forma4!
Nyugodtan használd a PSP Remingtont, az én,és a környezetemben levő Yugó csövek mind szeretik. Vadásszál vele bátran, amit ezzel nem tudsz elejteni, azt mással sem fogod tudni.
Most én éppen mást használok, de barátaimmal együtt jónéhány paklival ellőttünk belőle.
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #838 Dátum: 2012. Február 13. - 15:32:58 »

Forma4!
Nyugodtan használd a PSP Remingtont, az én,és a környezetemben levő Yugó csövek mind szeretik. Vadásszál vele bátran, amit ezzel nem tudsz elejteni, azt mással sem fogod tudni.
Most én éppen mást használok, de barátaimmal együtt jónéhány paklival ellőttünk belőle.
Igen köszönöm  Emelem  Ördög
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #839 Dátum: 2012. Február 13. - 17:40:10 »

Megnyugtatlak,hogy legtöbb,vagy majd minden  helyen van erre alkalmas rész,amit használnak is,lehet te is,csak nem kell vele dicsekedni.
Valaki lead 3-4 lövést,és ki a nyüvek megy oda mit is csinál,mire lőtt, a kollégákat sem érdekli,nem egy rendőrt,aki az octaviával beautózik,aztán még maga sem tudja hova megy ,ha mégis megteszi,megmondják neki,hogy sajnos ez a konda elment,pedig kitáraztam rájuk...
Persze törvénytelen,de ahol a járőr ilyenekkel foglalkozik,azokat szívből sajnálni tudom,mert akkor megérhetik azt is ,hogy vadászat közben lehívja a rendőr a lesről (na szépen néznénk ki).

Persze nálunk a fenn leírtak elképzelhetetlenek,mert törvénytisztelők vagyunk.

Én aztán nyugodt vagyok.
Amúgy meg ugyan arról beszélünk, kár volt kifejteni.  Igen
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: