Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 144200 alkalommal)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #360 Dátum: 2012. Február 27. - 18:41:46 »

Köszönöm a válaszokat!
Esetleg valaki tud hasonló kategóriában,  (mint az mfs 11,7g-os 30.06-os ) másik lőszert ajánlani, CZ 550-hez?
Aki mfs-t használt, milyen töltényre váltott?
Árban se legyen horror, de megbízható, és pontos legyen.


Remington?
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #361 Dátum: 2012. Február 27. - 19:04:40 »

Köszönöm a válaszokat!
Esetleg valaki tud hasonló kategóriában,  (mint az mfs 11,7g-os 30.06-os ) másik lőszert ajánlani, CZ 550-hez?
Aki mfs-t használt, milyen töltényre váltott?
Árban se legyen horror, de megbízható, és pontos legyen.


Geco TM
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Tamás86
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #362 Dátum: 2012. Február 28. - 12:57:15 »

Érdeklődtem pár helyen, és a helyzet az, hogy Sirokon megszűnt a lőszer gyártása.
Tehát a beszerzése igencsak kétséges, úgyhogy át kell állni másik típusra.
Most nézegetem a többi gyártót, mint égen a csillag, de az árukat is megkérik.
Naplózva
Győző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 301


« Új üzenet #363 Dátum: 2012. Május 28. - 18:40:54 »

Köszönöm a válaszokat!
Esetleg valaki tud hasonló kategóriában,  (mint az mfs 11,7g-os 30.06-os ) másik lőszert ajánlani, CZ 550-hez?
Aki mfs-t használt, milyen töltényre váltott?
Árban se legyen horror, de megbízható, és pontos legyen.



FRONTIER 30-06 SPRG
Naplózva

A róka, sakál és a farkas az erdész és mezőgazdász legjobb barátja.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #364 Dátum: 2012. Október 16. - 09:25:00 »

Szervusz Lovi! Emelem

Jól érezted! Mosolyog
Mivel kereskedelmi jellegű hirdetés, ezért töröltem.

Vüdv: Erdőjáró
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lovi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Új üzenet #365 Dátum: 2012. Október 16. - 10:48:07 »

Semmi gond!Ha törölted, akkor törölted!
Nem terméket hirdettem,csak egy lehetőséget az itt lévő srácoknak!De ha, így gondoljátok akkor legyen így!
Lovi
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 16. - 23:44:48 írta Boar » Naplózva
baikalbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 437


« Új üzenet #366 Dátum: 2012. Október 25. - 20:53:02 »

Ma nagyon jó benyomás ért engem a tatai Harmónia Vadászboltban!

Mindenféle fegyvert be tudnak szerezni, a ruszkiktól 2 hónapon belül megjön a külön rendelt fegyver! Én most egy Baikal 94 Expressel szemezek 9,3x74r kaliberben.  OOO

Rengeteg Baikal sörétesük és golyósok vannak raktáron, volt pár Beretta is, sok Tikka és Sako puska!

Lőszer is van, rendelésre bármit meghoznak!

Nekem tetszik ez a bolt, kedvesek, és mindent megszereznek normális időn belül, korrekt áron!  Igen
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #367 Dátum: 2012. Október 27. - 17:25:43 »

Miért volt ma zárva a pesti Diana vadászbolt?  Woest
Munkanap van!
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #368 Dátum: 2012. Október 27. - 21:27:44 »

Ma nagyon jó benyomás ért engem a tatai Harmónia Vadászboltban!

Mindenféle fegyvert be tudnak szerezni, a ruszkiktól 2 hónapon belül megjön a külön rendelt fegyver! Én most egy Baikal 94 Expressel szemezek 9,3x74r kaliberben.  OOO

Rengeteg Baikal sörétesük és golyósok vannak raktáron, volt pár Beretta is, sok Tikka és Sako puska!

Lőszer is van, rendelésre bármit meghoznak!

Nekem tetszik ez a bolt, kedvesek, és mindent megszereznek normális időn belül, korrekt áron!  Igen


Csak Baikal puskához choke-ot nem tudnak szerezni június  óta,én meg nem tudom,hogy fogok vadászni.
Valamit eladnak,alkatrész meg alszik,3 choke-ot megetettem a puskával,azt mondja két egymástól független fegyvermester,hogy a fegyverben lévő menet  most is jó,minden ok,ha pontosan illeszkedő méretpontos choke lenne belerakva(megfelelően) akkor működne is.A harmadik choke nem bírt ki 5 doboz lőszert.
A szemét choke meg van húzva rendes nyomatékkal,a helyén van,nem laza,nincs túlhúzva,kimegy a fegyverből 30-40 lövés és kilazul,én meg húzkodom meg.
Kimegyek vadászni ellövök x  lőszert elfelejtem meghúzni,gáznyomás alámegy a menetnek,a cső végén meg a kanóc lóg ki,minden lövés után meg figyelgetem,nehogy szétment choke-ra rálőjek,mert fölrobbanik az a mocsok.
Kifizetném akár mennyibe kerül a choke,nem kell nekik kegyet gyakorolni,de nem lehet kapni,különben is bassz@m meg márt lejárt a garancia.Állítólag  szarrá lőtték lőtéren a puskát,nem lazul ki a choke,mondom tökéletes,megveszem a choke-okat,jaj azt nem lehet,az cilinder choke,érdekes olyant tudtak bele tekerni,az kapható,másmilyent nem lehet beszerezni Fejvakarás,mese habbal,azt mondanám megveszem a cilinder choke-ot,hirtelen nem lenne meg,elkallódott.
Mindhárom choke kipurcant 2 éven belül,alkatrész meg nincs, most szemezek egy Bettinsolival 250.000.-,ha rászánom magam,és megveszem,akkor ezt bedobom az ablakukon.
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #369 Dátum: 2012. Október 27. - 21:38:29 »


FRONTIER 30-06 SPRG

A Hornady szokta ráírni a lőszereinek talpára,azt,hogy FRONTIER,de hát a Hornady rengeteg féle lőszert gyárt 30.06-ban,így hát sokat segítettél.

Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #370 Dátum: 2012. Október 27. - 21:43:50 »


Csak Baikal puskához choke-ot nem tudnak szerezni június  óta,én meg nem tudom,hogy fogok vadászni.
Valamit eladnak,alkatrész meg alszik,3 choke-ot megetettem a puskával,azt mondja két egymástól független fegyvermester,hogy a fegyverben lévő menet  most is jó,minden ok,ha pontosan illeszkedő méretpontos choke lenne belerakva(megfelelően) akkor működne is.A harmadik choke nem bírt ki 5 doboz lőszert.
A szemét choke meg van húzva rendes nyomatékkal,a helyén van,nem laza,nincs túlhúzva,kimegy a fegyverből 30-40 lövés és kilazul,én meg húzkodom meg.
Kimegyek vadászni ellövök x  lőszert elfelejtem meghúzni,gáznyomás alámegy a menetnek,a cső végén meg a kanóc lóg ki,minden lövés után meg figyelgetem,nehogy szétment choke-ra rálőjek,mert fölrobbanik az a mocsok.
Kifizetném akár mennyibe kerül a choke,nem kell nekik kegyet gyakorolni,de nem lehet kapni,különben is bassz@m meg márt lejárt a garancia.Állítólag  szarrá lőtték lőtéren a puskát,nem lazul ki a choke,mondom tökéletes,megveszem a choke-okat,jaj azt nem lehet,az cilinder choke,érdekes olyant tudtak bele tekerni,az kapható,másmilyent nem lehet beszerezni Fejvakarás,mese habbal,azt mondanám megveszem a cilinder choke-ot,hirtelen nem lenne meg,elkallódott.
Mindhárom choke kipurcant 2 éven belül,alkatrész meg nincs, most szemezek egy Bettinsolival 250.000.-,ha rászánom magam,és megveszem,akkor ezt bedobom az ablakukon.

Ezt a problémát én már hallottam pár éve a csere choke-os izs-ekről, sajnos igaz a hír!
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #371 Dátum: 2012. Október 27. - 21:51:34 »

Ezt a problémát én már hallottam pár éve a csere choke-os izs-ekről, sajnos igaz a hír!

Szia !

Ez az egyetlen esélyem:
http://www.colonialarms.com/ct13.html
Ismerős a nyáron jön haza,és hoz legalább 10  db-ot.
Fegyvermester fixen beleforrasztja az alsóba a felest,a felsőbe a full szűkítést,a többi choke-ot sorstársaimnak szétszórom Frutti helyett beszer áron.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #372 Dátum: 2012. Október 27. - 22:01:27 »

Szia !

Ez az egyetlen esélyem:
http://www.colonialarms.com/ct13.html
Ismerős a nyáron jön haza,és hoz legalább 10  db-ot.
Fegyvermester fixen beleforrasztja az alsóba a felest,a felsőbe a full szűkítést,a többi choke-ot sorstársaimnak szétszórom Frutti helyett beszer áron.

Mérjétek meg pontosan az új choke töltényűr felé eső belső átmérőjét, és a cső oda illeszkedő átmérőjét! Sajnos ehhez speciális műszer (subito) vagy idomszer kell(lene)!  Azt hallottam, hogy a choke-ok "vállas"-ak, az a baj! Vagy nem! Mosolyog
Naplózva
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #373 Dátum: 2012. Október 30. - 23:02:15 »

Szia !

Ez az egyetlen esélyem:
http://www.colonialarms.com/ct13.html
Ismerős a nyáron jön haza,és hoz legalább 10  db-ot.
Fegyvermester fixen beleforrasztja az alsóba a felest,a felsőbe a full szűkítést,a többi choke-ot sorstársaimnak szétszórom Frutti helyett beszer áron.

http://www.trulockchokes.com
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #374 Dátum: 2012. Október 31. - 11:37:46 »


A "full" choke hogy lehet 0,03 szűkítés???  A "constriction" szűkítést jelen, ha jól gondolom. Nem értem!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: