Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 534   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őzbak  (Megtekintve 1012283 alkalommal)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1020 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 10:05:34 »

A dolog erdekessege, hogy a juliusban teritekre hozott bak alig 1000 meterre esett attol a baktol amit aprilisban lottem. Az aprilisi bakot joval nagyobbra ertekeltuk, a mostani juliusi bakot meg joval konnyebbre.

Vegul az aprilisi bak kis koponyaval 345 g volt (lasd a lenti kepeket). A tegnap leirt tortenetben szereplo bak meg 340 g! Alig volt merheto kulonbseg a ketto kozott.





Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #1021 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 10:22:07 »

Genfi,  Emelem!
Nagyon szép bak!
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #1022 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 13:03:40 »

Szép bak  Emelem
Gránátvetővel lőtted  Bion Bion Bion
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1023 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 14:09:31 »

Szép bak  Emelem
Gránátvetővel lőtted  Bion Bion Bion

Szervusz!

Szerintem te arra a dologra gondolsz, ami az utolso kepen jol lathato a harom labu loboton, nem?

Na, az egy erdekes szerszam! Meg par eve elso korben vettem egy 20-60x80mm-es Nikon spektivet. A 80mm-es bemeno optikaval nagyon jol mukodik a spektiv meg szurkuletben is, de 30-35-nel nagyobb nagyitast kezbol nem tudtam megtartani, mert akkor mar minden kez beremeges nagyon latszik. Fotos alvanyt nem akartam cipelni a cserkelesre magammal, igy kitalaltam, hogy valahonnan kene szerezni egy olyan fegyver szeru dolgot, amire mint egy fegyver tavcsovet, felszerelhetem a spektivemet. Vegul az USA-bol rendeltem egy olyan muanyag/fem szerkezetet, amit ugy kell beszoritani mint egy fegyvert es amire felcsavarozhato a spektiv. Nagyon jol mukodik!

Egyszer jottem hazafele a vadaszatbol es mar Budapesten megallitott a rendor. Amint kinyitottam a csomagtartot, azonnal rakerdezett, hogy "EZ MI?" Elmagyaraztam neki hogy ez micsoda, es mondtam, hogy ha akarja akkor kiprobalhatja. Akarta... Olyan hirtelen fekezeseket mar regen lattam, mint amit az elhalado autok produkaltak, amikor lattak, hogy valamivel nezegeti oket a rendor... [:-)
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1024 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 14:12:23 »

Szervusz!

Szerintem te arra a dologra gondolsz, ami az utolso kepen jol lathato a harom labu loboton, nem?

Na, az egy erdekes szerszam! Meg par eve elso korben vettem egy 20-60x80mm-es Nikon spektivet. A 80mm-es bemeno optikaval nagyon jol mukodik a spektiv meg szurkuletben is, de 30-35-nel nagyobb nagyitast kezbol nem tudtam megtartani, mert akkor mar minden kez beremeges nagyon latszik. Fotos alvanyt nem akartam cipelni a cserkelesre magammal, igy kitalaltam, hogy valahonnan kene szerezni egy olyan fegyver szeru dolgot, amire mint egy fegyver tavcsovet, felszerelhetem a spektivemet. Vegul az USA-bol rendeltem egy olyan muanyag/fem szerkezetet, amit ugy kell beszoritani mint egy fegyvert es amire felcsavarozhato a spektiv. Nagyon jol mukodik!

Egyszer jottem hazafele a vadaszatbol es mar Budapesten megallitott a rendor. Amint kinyitottam a csomagtartot, azonnal rakerdezett, hogy "EZ MI?" Elmagyaraztam neki hogy ez micsoda, es mondtam, hogy ha akarja akkor kiprobalhatja. Akarta... Olyan hirtelen fekezeseket mar regen lattam, mint amit az elhalado autok produkaltak, amikor lattak, hogy valamivel nezegeti oket a rendor... [:-)

 Nyihi Taps Tasli, minden ami háromlábú, az út mellett van és nem zongora, az gyanús. Nem csuklottál egészen véletlenül aznap?  Ördög Off vége
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1025 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 14:37:40 »

Nyihi Taps Tasli, minden ami háromlábú, az út mellett van és nem zongora, az gyanús. Nem csuklottál egészen véletlenül aznap?  Ördög Off vége

Szervusz!

Nem csak akkor csuklottam!    [:-)

A szoban forgo "fegyvernek latszo" spektiv tartot a Cabela's-tol rendeltem meg. A csomag tobb mint harom honapig csatangolt valamerre mire megkaptam. A papir dobozon a harom honap vegzalas nagyon meglatszott. Gondolom minden vamos es biztonsagi ember azonnal sikito fraszt kapott, amikor atvilagitottak a csomagot ...

Egy biztos, hogy ezzel a spektivvel nem szivesen mennek ki a repuloterre nezegetni a gepeket... [:-)
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #1026 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 11:33:48 »

Tegnap este eredménye.
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #1027 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 11:56:15 »

Barna!
Gratulálok!
A két macska is a tegnap este eredménye? Nyihi
Naplózva

Üdv:Kapszli
Steve
Vendég
« Új üzenet #1028 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 12:00:17 »

Barna!
Gratulálok!
A két macska is a tegnap este eredménye? Nyihi


Azok a zsigereléskor kerültek elő a bakból! Heheh Macs
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1029 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 12:03:54 »

Gratulálok!
Így nem volt nehéz meglőni, hogy a két nagymacska lefogta. Bion Bion

Vagy az utánkeresésnél jeleskedtek?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #1030 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 12:14:44 »

A vadászház udvarán készült a kép. A macskákat egy hónapja valaki a vadászház udvarán hagyta azóta mindenki eteti őket amivel tudja, legtöbbször zsigerrel. több kép is készült de akárhogy próbáltuk elhessegetni őket valahogy minden képen rajt vannak.
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1031 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 15:27:31 »

Miért nem galambot lősz nekik? Ördög
Gratulálok a bakhoz! Emelem
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #1032 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 15:48:32 »

Ma délben esett Galla pusztán,a Nagy Galla alatt.Valószinűleg az üzekedés miatt nagyon leromlott a kondíciója,minket meglátva bement egy elhagyatott gyümölcsösbe.Tíz méterről lövettem meg a társaságunk gazdasági vezetőjével.A jobb száron szemág hiányos,4-5 év körüli bak.
Naplózva
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1033 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 17:23:03 »

Ma délben esett Galla pusztán,a Nagy Galla alatt.Valószinűleg az üzekedés miatt nagyon leromlott a kondíciója,minket meglátva bement egy elhagyatott gyümölcsösbe.Tíz méterről lövettem meg a társaságunk gazdasági vezetőjével.A jobb száron szemág hiányos,4-5 év körüli bak.

Szervusz!

De sokat jartam arra regebben amikor meg az oreg vador ott lakott Galla-pusztan... Regi szep idok!

A bakhoz GRATULALOK! Szep hosszu szaru hegyi bak!
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1034 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 17:35:48 »

Ma délben esett Galla pusztán,a Nagy Galla alatt.Valószinűleg az üzekedés miatt nagyon leromlott a kondíciója,minket meglátva bement egy elhagyatott gyümölcsösbe.Tíz méterről lövettem meg a társaságunk gazdasági vezetőjével.A jobb száron szemág hiányos,4-5 év körüli bak.
Szervusz!
Ha van meg kozelebbi keped is errol a borzsonyi bakrol, akkor kerlek rakd fel.
Kellemes hetveget!
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 534   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: