Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 39   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .270 Winchester  (Megtekintve 138862 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #135 Dátum: 2009. November 27. - 10:36:52 »

Hát ez ma nem az én napom volt, de ilyennek is kell lennie.....  OOO

Ha így megy lassan elfogy a kajla hornady ha esetleg valaki rendelkezik személyes tapasztalatokkal az xp3-ról azt szívesen venném. A gyári honlapon lévő képeket és reklám rizsát azt ismerem. Üdv: Oconor
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
perdix
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Új üzenet #136 Dátum: 2009. November 27. - 12:50:42 »

 Emelem Helló mindenki!
Egy barátom használ .270 -es winchestert. A tavalyi és az idei gímbikáját bôgésben XP3-al lôtte. Az elsôt 110 méterrôl nyaktôvôn. Átverte a nyakcsigolyát, persze helyben maradt! Az ideit 242 méterrôl kamrán lôtte, kb. 10 centivel a szíve felett. A mag átment a bikán. Bô vérnyom, még 110m halálvágta (felénk rohant). Szerintem egy jó lôvedék de inkább nagyobb vadra való! A távolságokat utólag távolságmérôvel megmértuk.
Naplózva

Amióta az eszemet tudom VADÁSZOM!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #137 Dátum: 2009. November 27. - 18:26:39 »

Emelem Helló mindenki!
Egy barátom használ .270 -es winchestert. A tavalyi és az idei gímbikáját bôgésben XP3-al lôtte. Az elsôt 110 méterrôl nyaktôvôn. Átverte a nyakcsigolyát, persze helyben maradt! Az ideit 242 méterrôl kamrán lôtte, kb. 10 centivel a szíve felett. A mag átment a bikán. Bô vérnyom, még 110m halálvágta (felénk rohant). Szerintem egy jó lôvedék de inkább nagyobb vadra való! A távolságokat utólag távolságmérôvel megmértuk.

Eddig jól hangzik és azt szabad tudni,hogy a kedves kolléga milyen típusú hangszeren játszik.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
perdix
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Új üzenet #138 Dátum: 2009. November 28. - 12:33:07 »

Helló Oconor! ZKK-ja van az illetô barátomnak.
Naplózva

Amióta az eszemet tudom VADÁSZOM!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #139 Dátum: 2009. November 28. - 17:28:35 »

Helló Oconor! ZKK-ja van az illetô barátomnak.

Köszönöm az infókat további hasonlókat kívánok a cimborádnak.
Űdv: Oconor.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #140 Dátum: 2009. November 28. - 22:07:38 »

Ha így megy lassan elfogy a kajla hornady ha esetleg valaki rendelkezik személyes tapasztalatokkal az xp3-ról azt szívesen venném. A gyári honlapon lévő képeket és reklám rizsát azt ismerem. Üdv: Oconor
"reklám rizsát azt ismerem"
Az XP3 az Accubond és a Fail Safe ötvözete, 30-06-ban használtam mind a kettőt.
Jelenleg amikor már nem tudnak mit fejleszteni a magokon a Winchester zseniálisan megoldotta ezt a feladatot,
egy új konstrukcióval állt elő, a kíváló kül-és belballisztiklai tulajdonságok ötvöződnek ebben a lőszerben és ami nem utolsó dolog de mindenki szépen hallgat erről a dologról, nem kell több kiló Ólmot megzabálnod ha vadhúst eszel Bion
Láttam én már olyan vadhús röntgenképét amire azt mondták abban nincs ólom. Szerinted amikor szilánkokra esik szét egy SP lövedék hova lesznek a szilánkok ? A vadhús egészséges Igen , igen ha nincs benne ólom  Taps
Egyébként magánvéleményem, hogy pont a Winchester nem érdemli meg a reklámrizsát mert ő legalább erőlködik és fejleszt  Igen  Igen  Igen
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #141 Dátum: 2009. November 29. - 08:03:48 »

"reklám rizsát azt ismerem"
Az XP3 az Accubond és a Fail Safe ötvözete, 30-06-ban használtam mind a kettőt.
Jelenleg amikor már nem tudnak mit fejleszteni a magokon a Winchester zseniálisan megoldotta ezt a feladatot,
egy új konstrukcióval állt elő, a kíváló kül-és belballisztiklai tulajdonságok ötvöződnek ebben a lőszerben és ami nem utolsó dolog de mindenki szépen hallgat erről a dologról, nem kell több kiló Ólmot megzabálnod ha vadhúst eszel Bion
Láttam én már olyan vadhús röntgenképét amire azt mondták abban nincs ólom. Szerinted amikor szilánkokra esik szét egy SP lövedék hova lesznek a szilánkok ? A vadhús egészséges Igen , igen ha nincs benne ólom  Taps
Egyébként magánvéleményem, hogy pont a Winchester nem érdemli meg a reklámrizsát mert ő legalább erőlködik és fejleszt  Igen  Igen  Igen

Nagy tisztelettel küszöntölek örlök, hogy sikerült egy kicsit az adrenalin szintedet megemelnem pont ez volt a rejtett lényeg, hogy kialaküljon egy egészséges mondom egészséges vélemény ütköztetés esetleges tapasztalatcserével kombinálva. Én szemályes tapasztalatokra gondoltam természetesen amit leírtál abban rengeteg igazság van. Bár felénk úgy tartják, hogy a vadászat az nem húsevés.
További jó egészséget és nagyon sok vadászsikert kívánok neked. Üdv. oconor
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #142 Dátum: 2009. November 29. - 08:28:16 »

Bár felénk úgy tartják, hogy a vadászat az nem húsevés.
Tényleg nem az. Ettől függetlenül nem hagyjuk kint az elejtett vadat, azt valaki megeszi. Ezokból viszont nem árt, ha az tényleg ehető állapotban kerül leadásra/feldolgozásra.
Nem igazán értem ezt a mentalitást, hogy mindegy milyen, úgysem eszem meg...  Vállat von
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #143 Dátum: 2009. November 29. - 08:50:43 »

Tényleg nem az. Ettől függetlenül nem hagyjuk kint az elejtett vadat, azt valaki megeszi. Ezokból viszont nem árt, ha az tényleg ehető állapotban kerül leadásra/feldolgozásra.
Nem igazán értem ezt a mentalitást, hogy mindegy milyen, úgysem eszem meg...  Vállat von

Nagyon köszönöm az xp3-al kapcsolatos személyes tapasztalataidat de mindha távolodnánk a témától.
harcos üdvözlettel: oconor
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #144 Dátum: 2009. November 29. - 09:56:25 »

Nagyon köszönöm az xp3-al kapcsolatos személyes tapasztalataidat de mindha távolodnánk a témától.
harcos üdvözlettel: oconor
Ne arcoskodj tesókám...a topic tárgya/témája/célja nem feltétlenül a te mérhetetlen tudásvágyad kielégítése, engedtessék meg egy kicsit másról is beszélni...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #145 Dátum: 2009. November 29. - 10:02:54 »

Ne arcoskodj tesókám...a topic tárgya/témája/célja nem feltétlenül a te mérhetetlen tudásvágyad kielégítése, engedtessék meg egy kicsit másról is beszélni...

Aggódom a mentális egészségedért iszol te rendesen?
Ja most veszem észre, hogy ez a hal atortán honlapja hát további jó munkát: oconor
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #146 Dátum: 2009. November 29. - 10:47:33 »

Aggódom a mentális egészségedért iszol te rendesen?
Ja most veszem észre, hogy ez a hal atortán honlapja hát további jó munkát: oconor
Akkor most gondolkozz egy kicsit azon, hogy jó helyen jársz-e...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7948


Generalbakter


« Új üzenet #147 Dátum: 2009. November 29. - 15:50:04 »

Akkor most gondolkozz egy kicsit azon, hogy jó helyen jársz-e...
Támogatom. Szartkeverni otthon is tud.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
foximaxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 373


vadász


« Új üzenet #148 Dátum: 2009. December 17. - 21:25:13 »

Sziasztok! Ehhez a csodálatos kaliberhez  Nyihi tud valaki teljes köpenyes lövedéket? Én eddig sikertelen voltam a keresgélésben  Szomorú
 Emelem
Naplózva

"Üres a puska" - ennyi soha ne legyen elég, bárkitől is hangozzék!
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #149 Dátum: 2009. December 17. - 21:43:49 »

Sziasztok! Ehhez a csodálatos kaliberhez  Nyihi tud valaki teljes köpenyes lövedéket? Én eddig sikertelen voltam a keresgélésben  Szomorú
 Emelem
Szia!
Nem kell oda teljes köpenyes! Vegyél pl.Winchester Silvertipet, az nem fogja (teljesen) széttépni a rókát. Főleg, ha bordán lövöd! Aztán amit nem használsz el rókára, nyugodtan lőhetsz vele bármilyen nagyvadat.
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 39   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: