Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124977 alkalommal)
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #390 Dátum: 2014. Július 12. - 18:28:09 »

 Emelem
Akkor egy házi készítésű négy lábú

A összefogás helye és a zsineg hossza, fegyver meg alkat függvénye.
Ezen szíj darabon támaszkodik a fegyver.
Lenti illesztés, 5x50 csavarral amit ha szétbontunk marad egy két lábú.
Erre helyeződik a tus. A rögzítés feletti hossz a tus formájától függ.
A lécek eredetileg 200x2x2 cm. Költségek k.b. 800 Ft  + a munka. Ha megvan az anyag, 4 db. léc, 4 db. 5x50 csavar meg a bőrdarab, 1-1,5 óra alatt össze lehet állítani.
Naplózva

Üdv Chris
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #391 Dátum: 2015. Március 01. - 22:47:29 »

A mai napon avattam fel, az övre fűzhető csodaszép bőr lőszertartómat, amiért nagy taps jár Snoopy mesternek... Taps
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Snoopy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 267


WWW
« Új üzenet #392 Dátum: 2015. Március 02. - 11:07:43 »

A mai napon avattam fel, az övre fűzhető csodaszép bőr lőszertartómat, amiért nagy taps jár Snoopy mesternek... Taps



 Emelem
( a mester vizsgám talán idén már meg lesz  Mosolyog )
Naplózva

"Adja a magyarok Istene, hogy ősi, nemes
      kedvtelésünk: az agarászat újra felviruljon!"
                       (Csanádi Jenő)
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #393 Dátum: 2015. április 24. - 15:17:34 »

 Emelem
Sajnos a hallásom kezd romlani, ezért gondoltam beszerzek egy védő-erősítő ketyerét. Ma próbáltam a Peltor Sport-Tak-ot, de a magasabb fokozatnál halható alapzümmögés zavar. A kérdésem az lenne hogy ez általános jelenség az elektronikus védőknél, vagy csak ezen típus "adottsága". A válaszokat előre is köszönöm Wave 
Naplózva

Üdv Chris
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #394 Dátum: 2015. április 27. - 14:15:52 »

Emelem
Sajnos a hallásom kezd romlani, ezért gondoltam beszerzek egy védő-erősítő ketyerét. Ma próbáltam a Peltor Sport-Tak-ot, de a magasabb fokozatnál halható alapzümmögés zavar. A kérdésem az lenne hogy ez általános jelenség az elektronikus védőknél, vagy csak ezen típus "adottsága". A válaszokat előre is köszönöm Wave 

 Emelem

Én is egy ilyen Peltor Sport-Tak-ot használok, de nem zavar az alapzümmögés ill. valószínűleg azt a frekvenciát nem hallom... Vállat von
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #395 Dátum: 2015. április 27. - 14:23:03 »

Emelem
Sajnos a hallásom kezd romlani, ezért gondoltam beszerzek egy védő-erősítő ketyerét. Ma próbáltam a Peltor Sport-Tak-ot, de a magasabb fokozatnál halható alapzümmögés zavar. A kérdésem az lenne hogy ez általános jelenség az elektronikus védőknél, vagy csak ezen típus "adottsága". A válaszokat előre is köszönöm Wave 

Az enyém is zümmög.
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #396 Dátum: 2015. április 28. - 08:30:13 »

Köszönöm a válaszokat. Azóta kivittem a területre is az eladó jóvoltából, és rájöttem hogy meg lehet szokni, kis idő után már nem zavar. Hát megtartom, remélem hamarább meghallom a surranó disznót, ha meg mégse, legalább melegíti a fülemet Nyihi
 Emelem
Naplózva

Üdv Chris
300w
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #397 Dátum: 2015. április 28. - 15:09:47 »

Szia Chris
Sajnos a Peltor nem a leg tökéletesebb inkább lőtéri használatra az ideális, én is használtam régebben.
Hosszabb keresgélés után találtam meg a számomra megfelelőt, ez a Microsonic Vadász halló készüléke.
Árban többe van mint a Peltor, de minőség és a használhatóság szempontjából nagyságrenddekkel jobb..
Személyre szabottan elkészítik, először van egy hallás vizsgálat. utána egy fül minta vétel, ezek után legyártják a formát. Tulajdon képpen olyan mint egy normál halló készülék kicsi belesimul a fülbe nem zavaró pár órán keresztűl a hordása.
Három fokozatban lehet állítani, nincs erősítő zaj, nekem már  az első is megfelelő, és persze a legfontosabb. hogy a lövés zaját halk pukkanássá csendesíti.
Üdv:
Miki
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #398 Dátum: 2015. április 28. - 17:21:09 »

Nekem (több Peltor és Targo után) a Sordin készülékei váltak be igazán.
Elérhető áron kaphatók, kényelmesen viselhetők és nem susognak...vagy már azt sem hallom Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #399 Dátum: 2015. április 28. - 17:42:23 »

Nekem (több Peltor és Targo után) a Sordin készülékei váltak be igazán.
Elérhető áron kaphatók, kényelmesen viselhetők és nem susognak...vagy már azt sem hallom Ördög

Én is nagyot hallok már, és alkalmi süket is vagyok, főleg a zasssszony hangjára!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9527


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #400 Dátum: 2015. április 28. - 17:49:14 »

Nekem (több Peltor és Targo után) a Sordin készülékei váltak be igazán.
Elérhető áron kaphatók, kényelmesen viselhetők és nem susognak...vagy már azt sem hallom Ördög

Mi az az elérhető ár? Van egy linked?

Kösz!  Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #401 Dátum: 2015. április 28. - 17:54:02 »

Mi az az elérhető ár? Van egy linked?
Szerintem jelenleg Vgéza olvtársunk sokkal jártasabb a témában, mint én, mert ő nem rég merült el benne...... hátha idetéved.
Emlékeim szerint 40-70eft közötti árak vannak, típustól függően.
Ja, a gyártó az MSA cég, ha így keresel, biztosan találsz jó párat.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #402 Dátum: 2015. április 28. - 18:06:50 »

Szerintem jelenleg Vgéza olvtársunk sokkal jártasabb a témában, mint én, mert ő nem rég merült el benne...... hátha idetéved.
Emlékeim szerint 40-70eft közötti árak vannak, típustól függően.
Ja, a gyártó az MSA cég, ha így keresel, biztosan találsz jó párat.
 Wave

Egy kis off: ma nem belelapoztam egy írott sajtóba, hogy ott mik vannak. Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #403 Dátum: 2015. április 28. - 21:55:52 »

Idetévedtem!
MSA miatt keressetek privátba.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vadász84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 131


« Új üzenet #404 Dátum: 2015. Május 20. - 18:15:50 »

Üdv mindenkinek. Emelem Segítséget szeretnék kérni,szükségem lenne a golyós fegyverem tusának megtoldására esztétikusan.Léteznek bőrből készült toldók lamelákkal,egyik cimborámnak volt egy ilyen pár éve nagyon szép sötét bőr volt az alján fűzös megoldással lehetett rászorítani  a tusra.Hasonlót szeretnék de nem találok ha valaki esetleg tud bőrművest ajánlani azt megköszönném.Köszönettel Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: