Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124977 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #330 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 13:32:20 »

Olyan nem létezik, Lacóka.
Itt csak bölcsész vn, andragógus, politológus, kommunikáció szakos, a legújabb a "szabad bölcsész"!
Onnan tudom, hogy mind jelentkezik nálam konyhalánynak...
Suszter, köszörűs nincsen.
A mászterminitben meg nem tud ilyet csinálni a levitézlett, kenézykórházas beteghordó, aki most ott "dolgozik".

 Emelem
Mert a maszterrminites miatt tönkrement a mester. Őt meg most veszik fel a Kenézybe,csak nem beteghordónak,hanem az idegre.Betegnek.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #331 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 13:37:54 »

Igen, ez egy magyarországi körkép á 'la 2012...

 Emelem Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #332 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 13:48:56 »

Nem biztos, hogy a miszterminit-es miatt ment tönkre a kis suszter, bár az is közre játszhat. A kínai dömping termékek ölték meg a hazai kis-, meg nagy- üzemeket. Meg a politika!  Nem
1500 Ft-os "cipő"-vel nem lehet versenyezni, azt nem javíttatja senki, igaz nem is lehet, ragasztott/fröccsöntöt, vesz a pógár másikat! Lassan mindennel így leszünk, tv, mosógép, telefon, kocsi. Vedd meg, használd, dobd el, vegyél másikat!
Szomorú
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #333 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 13:55:59 »

Akkor majd veszek egy fröccsöntött-bőr-barna-lámpatokot.... Fejvakarás
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #334 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 14:38:30 »

Valami ilyesmi motivált a megvételnél.
Labsnál láttam a kocsiban, ott hánykolódik neki a kesztyűtartóban, bármikor előkapható egy kis vizsgálódásra.
Sztem arra tökéletes lesz.
Nem hiszem, hogy beszámolót fogok írni a "szürkületi értékekről"... Ördög Ördög Ördög
 Effendi Emelem

Erre tökéletes Effendi, a kesztyűtartóban való tartásra, jól írod...  Ördög Ördög Ördög

De viccet félretéve fogadd meg amit Sakac mester írt, véletlenül se hagyjad napon, mert egyből annyi lesz neki. A 3000 Ft árát azért valószínűleg megszolgálja!
Üdv: monti
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #335 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 14:41:30 »

 Ördög Ördög

 Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #336 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 14:54:52 »

Nem biztos, hogy a miszterminit-es miatt ment tönkre a kis suszter, bár az is közre játszhat. A kínai dömping termékek ölték meg a hazai kis-, meg nagy- üzemeket. Meg a politika!  Nem
1500 Ft-os "cipő"-vel nem lehet versenyezni, azt nem javíttatja senki, igaz nem is lehet, ragasztott/fröccsöntöt, vesz a pógár másikat! Lassan mindennel így leszünk, tv, mosógép, telefon, kocsi. Vedd meg, használd, dobd el, vegyél másikat!
Szomorú

Sanyooo!

..Nem gondolnám már én sem Rólad, hogy képes lennél megjavítani egy mosógépet!   Stoel ..   Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #337 Dátum: 2012. December 07. - 07:37:01 »

Nem akarok reklámozni senkit,de az aprón hirdető bőröstől tavaly egy övet,idén puskaszíjat rendeltem. Nagyon szép igényes munka mindkettő. A szépségén kívül meg még árban is verhetetlen. Ajándéknak kitűnő!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #338 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 19:00:01 »

Nem akartam új topicot nyitni, így itt érdeklődök:

Szeretnék egy minőségi hátizsákot, ami jó sokáig kiszolgál. Nézegettem mindenféléket, szeretem a bőrt is, mint alapanyagot, így kérdezném, hogy az alábbi termékekről van e valakinek tapasztalata, vagy hogy mit tudnátok ajánlani?

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/74670

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/83132

Előre is köszönöm a segítséget!
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #339 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 20:26:22 »

Szeretnék egy minőségi hátizsákot, ami jó sokáig kiszolgál. Nézegettem mindenféléket, szeretem a bőrt is, mint alapanyagot....
Szia!
Biztosan szépe és exkluzív egy ilyen hátizsák, de nekem háromszor volt ilyenem: először, utoljára és sohatöbbé...... Stoel
Az "Örök élet +2 nap" szlogen lehet akár helytálló is, de ahhoz annyit kell foglalkozni vele, amennyit általában egy hátizsák nem igényel normális esetben.
Sokat kell kenegetni, ápolni.
De nagyon el kell találni a kezelést, meg hogy mivel kened, mert vagy kevés neki, vagy tocsog a cucctól.
Emellett nagyon kényes holmi, nem lehet csak úgy bedobni a kocsi hátuljába amikor társas vadászaton öten szorongtok egy terepjáróban és a cuccnak csak a platón van hely a vérző nyulak-fácánok és a sáros, csatakos kutyák között.
Persze kibírja, mert a bőr mindent kibír, de úgy fog kinézni, mint ha lehányták volna.
Tehát pont az lesz oda benne, amiért kedveled.
Én nem voltam elég pedáns egy bőr hátizsákhoz, tönkre is ment, de nem is hiányzik.
Az utóbbi 12 évben egy Ausztriában vásárolt Bergjäger-rucksack a társam. Erős vászonból, csepegésmentes belsővel, filccel bélelt bőrhámmal, puskatartóval, spektív/termosz- és 2 egyéb nagy zsebbel. Volt már benne egyszerre 2 db zerge és csapos dámbika is, mert a sok ledőlt fa miatt nem tudtam egyedül kihúzni az autóig egy gödörágból.
Ha úgy bírja továbbra is mint eddig, akkor együtt fogunk nyugdíjba menni Vigyorog
Kicsit került többe, mint a bőr hátizsák, de a használati értéke  a többszöröse.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #340 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:33:21 »

Az én hátizsákom valami békebeli csehszlovák vászon.Eddig ezernéhányszáz vadászaton vett részt (édesapámtól kértem)-ami meg is látszott rajta.Tűzrevaló állapotban volt. Vettem ruhafestéket,befestettem. Elvittem egy öreg cipészhez,aki barna bőrrel beszegte,újrahevederezte,patentozta.Egy ezrest kért érte...Most van egy vadiúj,de mégis patinás hátizsákom,amire ha ránézek gyerekkorok legtöbb élményt nyújtó vadászatai,várakozás-teli estéi jutnak eszembe...A lényeg: a vásznat javaslom én is.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #341 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:44:21 »

Csakis vászon! De legalább is textil!
Az Urak már leírták az indokokat, csak még egy adalék: A bőr mindég akkor nyikoul meg amikor nem kellene! Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #342 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:49:59 »

Az én hátizsákom valami békebeli csehszlovák vászon.Eddig ezernéhányszáz vadászaton vett részt (édesapámtól kértem)-ami meg is látszott rajta.Tűzrevaló állapotban volt. Vettem ruhafestéket,befestettem. Elvittem egy öreg cipészhez,aki barna bőrrel beszegte,újrahevederezte,patentozta.Egy ezrest kért érte...Most van egy vadiúj,de mégis patinás hátizsákom,amire ha ránézek gyerekkorok legtöbb élményt nyújtó vadászatai,várakozás-teli estéi jutnak eszembe...A lényeg: a vásznat javaslom én is.
                   Akkor az lehet hogy a cseh katonai hátizsák!  Nekem is olyan van , innen rendeltem nem volt drága!  http://militarycelpont.hu/termekeink/taskak-hatizsakok-ovek/oldal/5
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 02. - 21:51:35 írta Ansch » Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #343 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:54:21 »

Nem akartam új topicot nyitni, így itt érdeklődök:

Szeretnék egy minőségi hátizsákot, ami jó sokáig kiszolgál. Nézegettem mindenféléket, szeretem a bőrt is, mint alapanyagot, így kérdezném, hogy az alábbi termékekről van e valakinek tapasztalata, vagy hogy mit tudnátok ajánlani?

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/74670

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/83132

Előre is köszönöm a segítséget!
                www.militarycelpont.hu/termekeink/taskak-hatizsakok-ovek               www.military-shop.hu/shop/index.php?route=product/category&path=18&sort=rating&order=DESC              Itt tudol válogatni!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #344 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:55:27 »

nyikoul = nyikordul! Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: