Oldalak: 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 797696 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #1530 Dátum: 2010. December 13. - 23:01:30 »

Tisztelt Vadásztársak!L200-hoz keresek gyári,kézi kapcsolású féltengely zárat.1992-es évjárat.Most automata van rajta de elég sok a baj vele.Köszönöm!
Ha nem ragaszkodsz a gyárihoz hanem beéred jobbal is, próbáld meg itt:
http://www.avm.co.hu/
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1531 Dátum: 2010. December 14. - 08:11:01 »

Hát a viszkó meg a torsen difi amúgy sem a komoly terepjárók ismérvei...
Legyen minden mechanikus.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1532 Dátum: 2010. December 14. - 20:16:58 »

Legyen minden mechanikus.


 Igen Igen Igen Igen Igen Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1533 Dátum: 2010. December 14. - 22:23:00 »

Hát a viszkó meg a torsen difi amúgy sem a komoly terepjárók ismérvei...

Ezt viszont kevesen tudják!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #1534 Dátum: 2010. December 14. - 22:50:58 »

Ezt viszont kevesen tudják!
Azt is kevesen tudják, mi az a viszkókuplung, hogy működik egy torsen difi...de ezek olyan jól hangzanak, biztos jó lehet...
Tetszik, amikor autós újságírónak látszó tárgyak elkezdik fikázni a pickupok kapcsolható összkerékhajtásos, kézikapcsolású elsőagyas hajtásláncát, hogy az olyan teherautós, nem igazi terepjárós...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Steve
Vendég
« Új üzenet #1535 Dátum: 2010. December 15. - 09:07:26 »

Az URAL az URAL brutális!
Igen
Nekem olyan Ipolydamásd fillingje vagyon... Mosolyog
Én URAL-al mentem így az áradó Ipolyban. Kacsint

A benzinessel csak az volt a gond, hogy egy szimatszatyornyi gyújtógyertyával kellett hosszabb útra elindulni.... Vigyorog
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #1536 Dátum: 2010. December 15. - 11:19:53 »

Azt is kevesen tudják, mi az a viszkókuplung, hogy működik egy torsen difi...de ezek olyan jól hangzanak, biztos jó lehet...
Tetszik, amikor autós újságírónak látszó tárgyak elkezdik fikázni a pickupok kapcsolható összkerékhajtásos, kézikapcsolású elsőagyas hajtásláncát, hogy az olyan teherautós, nem igazi terepjárós...

Biztos vagyok benne, hogy a viszkókuplungot nagyon sokan a motor és a váltó közé gondolják valamilyen spéci tengelykapcsolóként! Ördög
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #1537 Dátum: 2010. December 15. - 11:20:48 »

Igen
Nekem olyan Ipolydamásd fillingje vagyon... Mosolyog
Én URAL-al mentem így az áradó Ipolyban. Kacsint

A benzinessel csak az volt a gond, hogy egy szimatszatyornyi gyújtógyertyával kellett hosszabb útra elindulni.... Vigyorog

Ellenben jó sok benzint lehetett értékesíteni a kocsma mögött.....! Stoel
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #1538 Dátum: 2010. December 15. - 11:27:32 »

Ellenben jó sok benzint lehetett értékesíteni a kocsma mögött.....! Stoel
Kacsint
 Vigyorog
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #1539 Dátum: 2010. December 17. - 12:44:42 »

Nem terepjárós,de autóval kapcsolatos dolog történt velem!

Van egy sz@.......ó m.....s  VW Passátom! A pontok helyére minden szépet gondoltam!
Már furcsa volt, hogy egy hónapja nem volt baja, mondjuk havas időben inkább a terepjárót használjuk.
Meg sem lepődtem, hogy a feleségem telefonált, hogy nincsen fék az autón.
Beültem a Micsuba és elmentem felmérni a helyzetet. Megállapítottam, hogy a rásegítő nem működik, és egy gyenge nő a lábával nem bírja benyomni a féket, meg hát egy női láb nem is ilyen megerőltető feladatokra való!
Autót cseréltünk, és óvatosan hazaballagtam, mondjuk nem is volt messze, és a forgalom is gyér volt.
Reggel elvittem a szerelőhöz aki széles mosollyal/vigyorral/ ecsetelte a Passát alkatrész árakat!
Csak úgy repkedtek a százezrek! Rásegítő 70.000, főfékhenger 70.000, ABS központ vagy mi a szösz fél misi, de lehet, hogy minden rossz, stb!!!
Mondta, hogy péntek van, meg majd a jövő héten foglalkozik az autóval. Erős rábeszélésre, meg néhány pár szarvaskolbász hatására nekiláttunk, és leszedtük /mert én is ottmaradtam segíteni/ a fékrásegítőt.
Ahogy kiemelte a mester a helyéről egy csomó rozsdás víz végigfolyt a gyönyörű / mosva talán soha nem volt/ overálján.
Tele volt vizzel és amikor többet volt  minuszban befagyott, és azért nem működött!
Kiolvasztottuk, kiszárítottuk és máris kész az autó, szinte nem került semmibe!

De hogyan a búsba került 1-1,5l víz abba a zárt köcsögbe??

Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1540 Dátum: 2010. December 17. - 12:56:02 »

Nem terepjárós,de autóval kapcsolatos dolog történt velem!

Van egy sz@.......ó m.....s  VW Passátom! A pontok helyére minden szépet gondoltam!
Már furcsa volt, hogy egy hónapja nem volt baja, mondjuk havas időben inkább a terepjárót használjuk.
Meg sem lepődtem, hogy a feleségem telefonált, hogy nincsen fék az autón.
Beültem a Micsuba és elmentem felmérni a helyzetet. Megállapítottam, hogy a rásegítő nem működik, és egy gyenge nő a lábával nem bírja benyomni a féket, meg hát egy női láb nem is ilyen megerőltető feladatokra való!
Autót cseréltünk, és óvatosan hazaballagtam, mondjuk nem is volt messze, és a forgalom is gyér volt.
Reggel elvittem a szerelőhöz aki széles mosollyal/vigyorral/ ecsetelte a Passát alkatrész árakat!
Csak úgy repkedtek a százezrek! Rásegítő 70.000, főfékhenger 70.000, ABS központ vagy mi a szösz fél misi, de lehet, hogy minden rossz, stb!!!
Mondta, hogy péntek van, meg majd a jövő héten foglalkozik az autóval. Erős rábeszélésre, meg néhány pár szarvaskolbász hatására nekiláttunk, és leszedtük /mert én is ottmaradtam segíteni/ a fékrásegítőt.
Ahogy kiemelte a mester a helyéről egy csomó rozsdás víz végigfolyt a gyönyörű / mosva talán soha nem volt/ overálján.
Tele volt vizzel és amikor többet volt  minuszban befagyott, és azért nem működött!
Kiolvasztottuk, kiszárítottuk és máris kész az autó, szinte nem került semmibe!

De hogyan a búsba került 1-1,5l víz abba a zárt köcsögbe??


VW Passat... Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1541 Dátum: 2010. December 17. - 13:01:22 »

Nem terepjárós,de autóval kapcsolatos dolog történt velem!

Van egy sz@.......ó m.....s  VW Passátom! A pontok helyére minden szépet gondoltam!
Már furcsa volt, hogy egy hónapja nem volt baja, mondjuk havas időben inkább a terepjárót használjuk.
Meg sem lepődtem, hogy a feleségem telefonált, hogy nincsen fék az autón.
Beültem a Micsuba és elmentem felmérni a helyzetet. Megállapítottam, hogy a rásegítő nem működik, és egy gyenge nő a lábával nem bírja benyomni a féket, meg hát egy női láb nem is ilyen megerőltető feladatokra való!
Autót cseréltünk, és óvatosan hazaballagtam, mondjuk nem is volt messze, és a forgalom is gyér volt.
Reggel elvittem a szerelőhöz aki széles mosollyal/vigyorral/ ecsetelte a Passát alkatrész árakat!
Csak úgy repkedtek a százezrek! Rásegítő 70.000, főfékhenger 70.000, ABS központ vagy mi a szösz fél misi, de lehet, hogy minden rossz, stb!!!
Mondta, hogy péntek van, meg majd a jövő héten foglalkozik az autóval. Erős rábeszélésre, meg néhány pár szarvaskolbász hatására nekiláttunk, és leszedtük /mert én is ottmaradtam segíteni/ a fékrásegítőt.
Ahogy kiemelte a mester a helyéről egy csomó rozsdás víz végigfolyt a gyönyörű / mosva talán soha nem volt/ overálján.
Tele volt vizzel és amikor többet volt  minuszban befagyott, és azért nem működött!
Kiolvasztottuk, kiszárítottuk és máris kész az autó, szinte nem került semmibe!

De hogyan a búsba került 1-1,5l víz abba a zárt köcsögbe??

Inkább örülj neki, hogy ott maradtál segíteni, mert ha nem vagy ott akkor ki tudja mennyibe kerül egy új rásegítő!  Nyihi
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1542 Dátum: 2010. December 17. - 14:10:48 »

"VW Passat... Ördög"

Nem egyedi  Fejvakarás Fejvakarás Ördög Ördög
Naplózva

Üdv End
vadaszgabi
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #1543 Dátum: 2011. Január 03. - 08:27:22 »

Köszönöm a kapcsolóra vonatkozó javaslatokat.Sikerült megoldani.
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #1544 Dátum: 2011. Január 16. - 22:03:19 »

Kedves Fórumtársak!
Szeretném segítségeteket kérni,Édesapámtől megörökölt Suzuki Vitarámba kellenének belső kilincsek!
Kérem segítsetek,honnan,hogyan és kb. mennyiért tudom ezeket az alkatrészeket beszerezni!
Előre is köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: