Oldalak: 1 ... 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 [430] 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792343 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #6435 Dátum: 2018. Május 03. - 00:08:53 »

Táposok... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6436 Dátum: 2018. Május 04. - 14:55:10 »

Nekem a videó végén az a nagy LC jobban kellene, ami huzza a trailert. Kacsint
Naplózva

Jó szelet!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #6437 Dátum: 2018. Május 08. - 02:49:27 »

Range Rover Sport turbodizel motor (3 L, V6)  lesz a valasztekba 2019 evjaratu Ford F 150 pick up pallettan itt E Amerikaba. Nem uj nekik a Ford Europe gyartja Dagenham, Angliaba, onnan hozzak ide. Takarekos eros motor az adatok szerint. Erdekesmodon a Ford beszunteti a szemelyi autok gyartasat csak a Ford Mustang marad meg, teljesen az  SUV -k es pickupok gyartasanal marad. Ez valahogyan nem lep meg itt senki nem vesz kis autot nagy es kozepes SUV es pick upokkal vannak tele az utak.

      http://autoweek.com/article/trucks/ford-says-30-mpg-diesel-f-150-expect-more     
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6438 Dátum: 2018. Május 08. - 09:51:58 »


Van e valakinek tapasztalata a Mitsubishi  Pininnel  ?  Ossza meg ha kérhetem .  Esetleg véleményt is írhattok a Pinnin vs Suzuki Vitara  2TD (2000 -es körüli évjárat) vel kapcsolatban .
Qrva jó terepképességei vannak a Samurajnak de kényelmetlen és én meg sajnos öregszem .   Rííí
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #6439 Dátum: 2018. Május 08. - 10:34:16 »

Van e valakinek tapasztalata a Mitsubishi  Pininnel  ?  Ossza meg ha kérhetem .  Esetleg véleményt is írhattok a Pinnin vs Suzuki Vitara  2TD (2000 -es körüli évjárat) vel kapcsolatban .
Qrva jó terepképességei vannak a Samurajnak de kényelmetlen és én meg sajnos öregszem .   Rííí

Ezt most komolyan gondolod? A jó kis megbízható, mindenhol elmenő, meleg ( mármint jól fűtő  Vigyorog) Samurait elcserélnéd valami szétberhelt olajkályhára???!!! Én Samuból ültem át Vitarába (igaz benzinesbe) de meg kell mondanom, terepen nem egy kávéház a két autó. Két házzal arrébb van egy diesel Vitara, hát mit mondjak, nem úszta meg az annyiból az eltelt éveket mint én. Kopogjam le. Nekem négy év és 60 ezer kilométer alatt mindössze egy eldurrant vízcső cseréje vált esedékessé a motortérben. Neki azért nem állt meg ennyiben. Ma vizsgázik a Vitara és most bizony ráment 200 ezer . Futómű (kormányösszekötők, szilentek stb...) de főleg karosszéria (küszöbcsere, hegesztések, festések itt-ott). Viszont egy 25 éves autóról beszélek. Ha többet jársz vele országúton, akkor a Vitara a jobb választás, ha terepen, akkor a Samurai.
A Mitsu Pinin nekem is rajta van a bakancslistámon, mint vitaraváltó. Pontosabban volt. Ha emellett döntesz, akkor lehetőleg a 2,0 GDI motorral vedd, mert ezeket minden esetben a Superselect váltóval szerelték. Abban van mindenféle okosság, a központi difitől a felezőig. Az 1,8-asokat leginkább egy sima állandó összkerékhajtással szerelték felező nélkül, de 2001-ig akadt azokban is Superselect. Annyit tudok még, hogy terepen is és országúton is jó. Nagyon jó. Én mégis inkább egy Jimnyt szeretnék majd venni. Szerintem olcsóbb is és jobban van hozzá alkatrész is.   Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6440 Dátum: 2018. Május 08. - 19:57:28 »

Van e valakinek tapasztalata a Mitsubishi  Pininnel  ?  Ossza meg ha kérhetem .  Esetleg véleményt is írhattok a Pinnin vs Suzuki Vitara  2TD (2000 -es körüli évjárat) vel kapcsolatban .
Qrva jó terepképességei vannak a Samurajnak de kényelmetlen és én meg sajnos öregszem .   Rííí

A  pajerókból az elektromos adagolósat nem szabad megvenni. Az egy betegágy. Több ismerősöm is káromkodik veszettűl miatta. Állandóan tönkremegy az adagoló, a javítása meg heroin árba van, ha egyáltalán javítható. Bontva meg fehér holló. Nem tudom hogy a Pininbe az van, de ha igen, akkor lebeszélnélek  róla A mechanikus adagolós és a did motor közötti autókról beszélek.

A Samu egy nagyon jó autó! Én most cserélem le, vérző szívvel. Nagyon szerettem. Egy baja van hogy kicsi. De ez sokszor előny is. Nincs hozzá fogható terepjáró. Vannak a mindenféle terepjárók, meg a samu. Más dimenzió. És fillérekből fentartható. VT-n belül rögtön lecsaptak rá, ahogy  szóba hoztam, hogy el fogom adni... Megvan már az utód, de tudom, hogy nem lesz olyan terepen, mint az elődje. Most már mindegy, nem csinálok segget a számból, odaigértem, így oda adom. Már bánom...
Naplózva

Jó szelet!
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #6441 Dátum: 2018. Május 08. - 20:37:17 »

A  pajerókból az elektromos adagolósat nem szabad megvenni. Az egy betegágy. Több ismerősöm is káromkodik veszettűl miatta. Állandóan tönkremegy az adagoló, a javítása meg heroin árba van, ha egyáltalán javítható. Bontva meg fehér holló. Nem tudom hogy a Pininbe az van, de ha igen, akkor lebeszélnélek  róla A mechanikus adagolós és a did motor közötti autókról beszélek.

A Samu egy nagyon jó autó! Én most cserélem le, vérző szívvel. Nagyon szerettem. Egy baja van hogy kicsi. De ez sokszor előny is. Nincs hozzá fogható terepjáró. Vannak a mindenféle terepjárók, meg a samu. Más dimenzió. És fillérekből fentartható. VT-n belül rögtön lecsaptak rá, ahogy  szóba hoztam, hogy el fogom adni... Megvan már az utód, de tudom, hogy nem lesz olyan terepen, mint az elődje. Most már mindegy, nem csinálok segget a számból, odaigértem, így oda adom. Már bánom...



Üdv Csaba!

És mi lett az utód ha publikus?

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6442 Dátum: 2018. Május 08. - 20:56:31 »



Üdv Csaba!

És mi lett az utód ha publikus?

 Emelem

Szia!
Egy Land Cruiser KZJ95
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6443 Dátum: 2018. Május 08. - 21:01:34 »

Naplózva

Jó szelet!
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #6444 Dátum: 2018. Május 08. - 21:08:49 »



Szép azis,sok szerencsét hozzá,balesetmentes utakat!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6445 Dátum: 2018. Május 08. - 21:46:59 »

Szép azis,sok szerencsét hozzá,balesetmentes utakat!

 Emelem

Köszi!  S.Peti
Naplózva

Jó szelet!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #6446 Dátum: 2018. Május 08. - 21:48:52 »

A  pajerókból az elektromos adagolósat nem szabad megvenni. Az egy betegágy. Több ismerősöm is káromkodik veszettűl miatta. Állandóan tönkremegy az adagoló, a javítása meg heroin árba van, ha egyáltalán javítható. Bontva meg fehér holló. Nem tudom hogy a Pininbe az van, de ha igen, akkor lebeszélnélek  róla A mechanikus adagolós és a did motor közötti autókról beszélek.

A Samu egy nagyon jó autó! Én most cserélem le, vérző szívvel. Nagyon szerettem. Egy baja van hogy kicsi. De ez sokszor előny is. Nincs hozzá fogható terepjáró. Vannak a mindenféle terepjárók, meg a samu. Más dimenzió. És fillérekből fentartható. VT-n belül rögtön lecsaptak rá, ahogy  szóba hoztam, hogy el fogom adni... Megvan már az utód, de tudom, hogy nem lesz olyan terepen, mint az elődje. Most már mindegy, nem csinálok segget a számból, odaigértem, így oda adom. Már bánom...

A Pininekben csak benzinmotor van. Egynyolcas és kétezres. Ez utóbbi közvetlen befecskendezéses. Az egynyolcasról nem tudom az-e.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #6447 Dátum: 2018. Május 09. - 04:24:13 »

Szia!
Egy Land Cruiser KZJ95

Ez a Land Cruiser feltetelezem az itteni Toyota 4Runner kozep '90 -es evek valtozata (Prado alvaz)
Mint ez ? Habar ezek V6 benzinesek. Kesobb jottek V8 is, de most mind V6 -ak.

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6448 Dátum: 2018. Május 09. - 06:25:07 »

Ez a Land Cruiser feltetelezem az itteni Toyota 4Runner kozep '90 -es evek valtozata (Prado alvaz)
Mint ez ? Habar ezek V6 benzinesek. Kesobb jottek V8 is, de most mind V6 -ak.



Ezt nevezik  Land Cruiser Prado-nak. Más a hajtáslánca mint a 4Runner-nek ha jól tudom. Az enyém 3,0TD Mechanikus adagolós.  Ez a J9-es.
Ilyen:
http://auto-database.com/images/toyota-land-cruiser-prado-j9-1998-wallpaper-55852.jpg.html
Naplózva

Jó szelet!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6449 Dátum: 2018. Május 09. - 08:31:56 »

A  pajerókból az elektromos adagolósat nem szabad megvenni. Az egy betegágy. Több ismerősöm is káromkodik veszettűl miatta. Állandóan tönkremegy az adagoló, a javítása meg heroin árba van, ha egyáltalán javítható. Bontva meg fehér holló. Nem tudom hogy a Pininbe az van, de ha igen, akkor lebeszélnélek  róla A mechanikus adagolós és a did motor közötti autókról beszélek.

A Samu egy nagyon jó autó! Én most cserélem le, vérző szívvel. Nagyon szerettem. Egy baja van hogy kicsi. De ez sokszor előny is. Nincs hozzá fogható terepjáró. Vannak a mindenféle terepjárók, meg a samu. Más dimenzió. És fillérekből fentartható. VT-n belül rögtön lecsaptak rá, ahogy  szóba hoztam, hogy el fogom adni... Megvan már az utód, de tudom, hogy nem lesz olyan terepen, mint az elődje. Most már mindegy, nem csinálok segget a számból, odaigértem, így oda adom. Már bánom...


Pinnin az benzines !  Volt az aprón egy háromajtós gyönyörű 1,5 milláért 2000 -es és 2005 évjárat . Tegnapelőtt tették fel tegnap már törölték a hirdetést .  Rííí

Ha olyan hegyek között vadásznék mint táborilelkész druszám csak Samuban és Jimnny ben gondolkodnék de itt zömében homokos terület van és az esetek 95% -ban akár személyautóval is el lehet járni . Ezért gondolkodom most valami kényelmesebb MELEGEBB járgányban .  Szóba jött még a pick-up ok valamelyike is ( első helyen Toyota) mert volt már ilyen autóm (Nissan) és nagyon hasznos volt mint mobil magasles is meg a kutyáknak is nagyon jó helyet találni a platón .  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 [430] 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: