Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ahol a nagyvad jól érzi magát - dagonyák, szórók és társaik  (Megtekintve 187144 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #210 Dátum: 2013. április 18. - 16:25:37 »

Szervusz Karcsi! Emelem

Az hiszem, nem kell magyaráznom, mert a Skype-n már többször megbeszéltük, én tisztelem a tudásodat, és a munkádat.
Úgy gondolom, ezen a fórumon Te is jól érzed magad, mert különben nem lennél itt. Éppen ezért nem értem, hogy miért vagy ilyen negatív véleménnyel úgy összességében a vadászokról.  Abban pedig biztos vagyok, ha egy kicsit másképpen néznél ránk, és nem zörgetnéd azt a qrva harasztot, még virtuális barátságokat is köthetnél!

Vadászüdvözlettel: Attila
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #211 Dátum: 2013. április 18. - 17:34:25 »

Stefi !
Leírtam már itt is , meg a másikon is ,  de legelőször részletesen kidolgozva megjárta az akkor illetékes országos főmuftit is , ahonnan úgy jött vissza , hogy  " - Jó-jó , biztos(?!) meg is lehet csinálni ,  de nem ez a cél ! "
A "célt"(?) és a hozzá vezető utat meg azóta egyre tisztábban látjuk . . . !!!    Nyihi  Ördög  Vigyorog
Kérdezd valamelyik életképes vadőrt (hivatásos vadász) , az se baj , ha nincs egyetemi végzettsége ... !   Cigi2
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #212 Dátum: 2013. április 18. - 18:11:49 »

Attila !
Jónéhányan vagytok , akikért szeretek ide járni !!!  Ha ti nem lennétek itt , akkor istenbizony én se .    Wave
Röhögni jó a kabaré is , mérgelődni meg a híradó !  A fröccsöt se úgy szeretik , hogy 1 deci bor , 2 liter szóda . . . !   Vállat von

 Koccint   Emelem

Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #213 Dátum: 2013. április 18. - 18:34:56 »

Attila !
Jónéhányan vagytok , akikért szeretek ide járni !!!  Ha ti nem lennétek itt , akkor istenbizony én se .    Wave
Röhögni jó a kabaré is , mérgelődni meg a híradó !  A fröccsöt se úgy szeretik , hogy 1 deci bor , 2 liter szóda . . . !   Vállat von

 Koccint   Emelem

Aki a Zemplénbe jár csajozni,rossz ember nem lehet...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #214 Dátum: 2013. április 18. - 19:43:11 »

Aki a Zemplénbe jár csajozni,rossz ember nem lehet...
Akkor vasárnap irány Tolcsva... Igen  Piál Ördög



 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #215 Dátum: 2013. április 18. - 19:56:06 »

Akkor vasárnap irány Tolcsva... Igen  Piál Ördög

 S.Peti
Hejj ha azok a hegyek-völgyek mesélni tudnának...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #216 Dátum: 2013. április 18. - 21:35:10 »

Stefi !
Leírtam már itt is , meg a másikon is ,  de legelőször részletesen kidolgozva megjárta az akkor illetékes országos főmuftit is , ahonnan úgy jött vissza , hogy  " - Jó-jó , biztos(?!) meg is lehet csinálni ,  de nem ez a cél ! "
A "célt"(?) és a hozzá vezető utat meg azóta egyre tisztábban látjuk . . . !!!    Nyihi  Ördög  Vigyorog
Kérdezd valamelyik életképes vadőrt (hivatásos vadász) , az se baj , ha nincs egyetemi végzettsége ... !   Cigi2

A mezőgazdaságot soha nem fogják a vadgazdálkodáshoz igazítani.( Bár csak tévednék  Angyal )  A valóságot és a realitásokat kell figyelembe venni .
Szerintem ezt Te is pontosan tudod csak nem akarsz tudomást venni róla és ez a szerep talán még tetszik is NEKED .     Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #217 Dátum: 2013. április 18. - 22:04:36 »

Hejj ha azok a hegyek-völgyek mesélni tudnának...

Szerintem nagyon hamar megtalálnád az összes cuccodat egy lepedőbe csomagolva az ajtótok előtt! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #218 Dátum: 2013. április 21. - 13:50:55 »

Szervusz Karcsi! Emelem

Az hiszem, nem kell magyaráznom, mert a Skype-n már többször megbeszéltük, én tisztelem a tudásodat, és a munkádat.
Úgy gondolom, ezen a fórumon Te is jól érzed magad, mert különben nem lennél itt. Éppen ezért nem értem, hogy miért vagy ilyen negatív véleménnyel úgy összességében a vadászokról.  Abban pedig biztos vagyok, ha egy kicsit másképpen néznél ránk, és nem zörgetnéd azt a qrva harasztot, még virtuális barátságokat is köthetnél!

Vadászüdvözlettel: Attila

"Erdész" létemre megvédem Karl barátomat!(Igaz,hogy szakmánk mindkét feléből van liberális fertőzés nélküli végzettségem!)
Mi liberálisnak és ezzel alapjaiban rossznak ítéljük a jelenlegi "vadgazdálkodási" szemléletet.
Sajnos közöttünk,hivatásosok között már alig van néhány megtűrt,aki a jó szemlélettel rendelkezik.A többség kiszolgálja a pillanatnyi haszon keresőit,ezzel segít a szakmánk lerohasztásában és a hosszútávú, újra jó irányú fejlődés akadályozásában.
Közöttetek,nem hivatásosok között pedig jóval több van ebből a típusból.Innen ered Karl pesszimizmusa.De hidd el nekem,ki tudjuk választani és tudunk baráti kapcsolatot ápolni azokkal,akik nézeteikben közel állnak a miénkhez.
Sok hozzászólásunk süket fülekre talál,ezért néha ,vagy egyre gyakrabban írja le Karl egy Neked kevésbé tetsző hozzászólásban a véleményét.
Van oka annak,hogy a visszajáró vendégek zöme ragaszkodik az újra velünk vadászáshoz!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #219 Dátum: 2013. április 21. - 18:16:19 »

"Erdész" létemre megvédem Karl barátomat!(Igaz,hogy szakmánk mindkét feléből van liberális fertőzés nélküli végzettségem!)
Mi liberálisnak és ezzel alapjaiban rossznak ítéljük a jelenlegi "vadgazdálkodási" szemléletet.
Sajnos közöttünk,hivatásosok között már alig van néhány megtűrt,aki a jó szemlélettel rendelkezik.A többség kiszolgálja a pillanatnyi haszon keresőit,ezzel segít a szakmánk lerohasztásában és a hosszútávú, újra jó irányú fejlődés akadályozásában.
Közöttetek,nem hivatásosok között pedig jóval több van ebből a típusból.Innen ered Karl pesszimizmusa.De hidd el nekem,ki tudjuk választani és tudunk baráti kapcsolatot ápolni azokkal,akik nézeteikben közel állnak a miénkhez.
Sok hozzászólásunk süket fülekre talál,ezért néha ,vagy egyre gyakrabban írja le Karl egy Neked kevésbé tetsző hozzászólásban a véleményét.
Van oka annak,hogy a visszajáró vendégek zöme ragaszkodik az újra velünk vadászáshoz!

Védd, de a 3-3,5 m magasról való fórumozásra továbbra sincs indok. Akkor se, ha maga Nadler Herbert is tőletek(?) tanulta a "szakmát".  Fejvakarás Fejvakarás    Wave

Miért gondolom a fentieket?

1. nincs objektív igazság.
2. a köpködésen kívül érdemi álláspontról nemigen írtok
3. a fenti kettő okán nettó komolytalanná váltok/váltatok, ebben az a legszomorúbb, hogy a cél, ami ugye evidens, rajtatok kívül mindenki szerint közös.

Röviden: le kéne mászni a vélt/valós elefántcsonttoronyból.  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #220 Dátum: 2013. április 21. - 19:11:17 »

 Igen Emelem
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #221 Dátum: 2013. április 21. - 19:21:30 »

Röviden: le kéne mászni a vélt/valós elefántcsonttoronyból.  Emelem
Röhög Röhög Röhög
A világtól, a mindennapi élettől, politikai kűzdelmektől elzárkózó művészi magatartás megjelölése.

40 évi tőmelletti erdészkedés , vadgazdálkodás , országos vadgazdálkodási testület alapító tagsága , a Rowland Ward trófeabírálói megbízatása nyilván beleillik ebbe a képbe !
Vagy ez csak egy magyarországi vadászfórum , budapesti moderátorának a véleménye ? - - - Hát istenem . . . !

Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #222 Dátum: 2013. április 21. - 20:18:49 »


Vagy ez csak egy magyarországi vadászfórum , budapesti moderátorának a véleménye ?


Nem, egy vidéki moderátorának szintén.
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #223 Dátum: 2013. április 21. - 21:03:06 »

Hát istenem II. !  Veszekedtem én már annyit a sportvadászokkal , hogy ihaj !  De azért 60 000-en ne írjatok . . . !

 Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog    Emelem
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #224 Dátum: 2013. április 21. - 21:32:52 »

Hát istenem II. !  Veszekedtem én már annyit a sportvadászokkal , hogy ihaj !  De azért 60 000-en ne írjatok . . . !

 Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog    Emelem

Itt senki sem akar Veletek veszekedni.
Csupán arra szeretnék célozni, hogy a fórumon sokan fogékonyak lennének Tőletek tanulni.
Legalábbis meghallgatni (elolvasni) Benneteket és megpróbálni megérteni, kiszűrni a lényeget.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: