Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A kisgolyós:0,22  (Megtekintve 417719 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #885 Dátum: 2012. Március 05. - 18:45:04 »

Igazából én számszeríjászkodom már közel 10 éve! Szóval a gyakorlatlan kézzel nem hinném hogy gondom lesz! Kacsint  A Helyi lőtértől meg körülbelül 10 percnyire lakom..... Mint mondtam közel 10 éve!  Egész egyszerűen szeretnék majd idővel áttérni a fegyverekre! És időben el szeretném kezdeni a tanulmányozásukat! De nem gondoltam hogy itt ennyire "furán" kezelik a laikusokat.
 Emelem

Nem a laikusokat kezeljük furcsán, hanem azokat a "komolyan"  érdeklődőket akik a minimális ismeretek megszerzéséért sem tesznek egyetlen lépést sem maguktól!
Ha csak itt olvastál volna egy keveset, sokat tanulhattál volna!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Checa
Vendég
« Új üzenet #886 Dátum: 2012. Március 05. - 18:45:20 »

Ha figyeltél volna akkor tudnád hogy én akkor kérdeztem valami!!!! És tudtommal a tapasztaltabbtól tanulni(kérdezni)
 nem bűn..................
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #887 Dátum: 2012. Március 05. - 18:46:00 »

Számszeríjjal nem szeretnél vadászni?

Te kis hamis!  Ördög

Mindjárt idekanyarít egy-két számszeríjas vadásztörténetet, aztán már repül is  Ördög Ördög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #888 Dátum: 2012. Március 05. - 18:46:45 »

Ha figyeltél volna akkor tudnád hogy én akkor kérdeztem valami!!!! És tudtommal a tapasztaltabbtól tanulni(kérdezni)
 nem bűn..................


Viszont a törvény nem ismerete nem mentesít!

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Checa
Vendég
« Új üzenet #889 Dátum: 2012. Március 05. - 18:47:22 »

 Röhög a kérdés alól?
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #890 Dátum: 2012. Március 05. - 18:47:49 »

Te kis hamis!  Ördög

Mindjárt idekanyarít egy-két számszeríjas vadásztörténetet, aztán már repül is  Ördög Ördög

Milyen vagy!
Kinyitom a kelepcét,te meg becsukod,mielőtt belerepülne  a madárka.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #891 Dátum: 2012. Március 05. - 18:50:03 »

Milyen vagy!
Kinyitom a kelepcét,te meg becsukod,mielőtt belerepülne  a madárka.

Legyünk hiszékeny naivak, aztán majd meglátjuk...

Tudod: "Bocsáss meg az ellened vétőknek, de jól jegyezd meg a nevüket!"      Vigyorog
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #892 Dátum: 2012. Március 05. - 18:52:32 »


Igen elszaporodtak az egunos linkek, nem gondoltok a jóérzésű emberre, aki direkt nem látogat ilyen oldalakat, erre ide teszitek az orra elé az dolgokat. Ne kínozzatok!  Doof
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #893 Dátum: 2012. Március 05. - 19:00:08 »

Igazából én számszeríjászkodom már közel 10 éve! Szóval a gyakorlatlan kézzel nem hinném hogy gondom lesz! Kacsint  A Helyi lőtértől meg körülbelül 10 percnyire lakom..... Mint mondtam közel 10 éve!  Egész egyszerűen szeretnék majd idővel áttérni a fegyverekre! És időben el szeretném kezdeni a tanulmányozásukat! De nem gondoltam hogy itt ennyire "furán" kezelik a laikusokat.
 Emelem

Na azért a szerénységtől sem hinném, hogy gondod lenne!  Kacsint És persze azt a szerencsétlen rókát sem fogja vígasztalni, hogy te közel 10 éve céllapokra lövöldözöl számszeríjjal, amikor kint a területen a lőláztól fűtve remegő kézzel gyomron bombázod a toznyócassal 90 méterről.., persze magadat nyugtatgathatod majd, hogy "de én már akkor is 10 éve lövök számszeríjjal!"

Viszont tudod, mit? Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!  Igen
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #894 Dátum: 2012. Március 05. - 19:18:59 »


Szemrevaló!  Igen
Naplózva

Üdv,
Barna
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #895 Dátum: 2012. Március 05. - 19:41:40 »

Igen elszaporodtak az egunos linkek, nem gondoltok a jóérzésű emberre, aki direkt nem látogat ilyen oldalakat, erre ide teszitek az orra elé az dolgokat. Ne kínozzatok!  Doof

Na, ugyan ezen okból én is csak nagy ritkán nézek fel oda. Most, hogy a távcsöves topikban volt szó róla felmásztam egy kicsit. De valóban kár, mert mire itt elintézek egy engedélyt (vásárlásit) addigra nem ,hogy eladják, de szét is rozsdásodik egy fegyver!  Fejvakarás  Meg ugye ezt ide postán elküldeni nem lehet,  Vállat von ha meg kiutazok érte több a hús int a leves!  De talán majd egyszer, ha tagjai leszünk az EU-nak! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #896 Dátum: 2012. Március 05. - 20:11:45 »

Na, ugyan ezen okból én is csak nagy ritkán nézek fel oda. Most, hogy a távcsöves topikban volt szó róla felmásztam egy kicsit. De valóban kár, mert mire itt elintézek egy engedélyt (vásárlásit) addigra nem ,hogy eladják, de szét is rozsdásodik egy fegyver!  Fejvakarás  Meg ugye ezt ide postán elküldeni nem lehet,  Vállat von ha meg kiutazok érte több a hús int a leves!  De talán majd egyszer, ha tagjai leszünk az EU-nak! Vigyorog

Mondjuk arra most kiváncsi leszek, meg fog szűnni a vásárlási, ez mit fog jelenteni a külföldi vásárlás esetében. Az Eu anlage19 az biztos kell, mert az a import engedély, de mi alapján adják oda, mert eddig a megszerzésit (másolatát) kellett kiküldeni?

Arra is kiváncsi leszek, hogy a szállítási feltételek is könnyültek valamelyest idehaza, ez vonatkozni fog-e a külföldi szállítókra? Mondjuk a futárszolgálatra?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #897 Dátum: 2012. Március 15. - 13:54:53 »

Szervusztok!

Próbálta már valaki 22WMR kaliberben, a hornady critical defense lőszert?


Naplózva
vadász84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 131


« Új üzenet #898 Dátum: 2012. Március 15. - 16:51:31 »

Üdv.Szeretnék venni egy 0,22 fegyvert egészen pontosan egy TOZ-8  lenne a kiszemelt.Lenne egy pár kérdésem:Az adott fegyverből ki lehet-e lőni a wm lőszert a hossza miatt és az átmérő beli különbség miatt?És ha ezek passzolnak vásárolhatok-e 0,22 fegyvertartásiva wm lőszer?Válaszokat előre is köszönöm. Emelem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #899 Dátum: 2012. Március 15. - 16:55:47 »

Üdv.Szeretnék venni egy 0,22 fegyvert egészen pontosan egy TOZ-8  lenne a kiszemelt.Lenne egy pár kérdésem:Az adott fegyverből ki lehet-e lőni a wm lőszert a hossza miatt és az átmérő beli különbség miatt?És ha ezek passzolnak vásárolhatok-e 0,22 fegyvertartásiva wm lőszer?Válaszokat előre is köszönöm. Emelem
Vadászvizsgád van?!
Vagy vadgazdamérnök vagy?   Röhög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: