Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 236274 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #30 Dátum: 2008. Október 22. - 09:25:47 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?

Zoli!

Tudtommal igen, de nézd meg a Lugeren, ott választ kapsz mindenre. Nekem fix komlói van azon...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #31 Dátum: 2008. Október 22. - 09:27:58 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?

A gyűrűkkel együtt is levehehető a céltávcső, de ahhoz le kell venned a komplett szereléket, mert takarva vannak a csavarok és csak úgy férsz hozzá.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #32 Dátum: 2008. Október 22. - 09:28:28 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?
Zoooooliiii!
Igen...
De én csak a Weaver-ről veszem le. Ördög
És a gyári Steyr csavarok fogják a sínt.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #33 Dátum: 2008. Október 22. - 09:28:54 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?

Zoli!

Tudtommal igen, de nézd meg a Lugeren, ott választ kapsz mindenre. Nekem fix komlói van azon...

 Wave

Tényleg, hát van nekem egy Luger puskám is, azon meg fix komlói van!
 Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #34 Dátum: 2008. Október 22. - 09:31:53 »

Köszönöm a válaszaitokat! Wave
Mindenképp marad az oldható szerelék, mert az alulibalövőn nem akarom a felragasztott szereléktalpat leszedegetni, mivel alu a tok és a meneteknek nem tesz jót, ha sokat tekergetem benne a csavart. Igaz Peti? Ördög
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #35 Dátum: 2008. Október 22. - 19:03:25 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?

Nem, az oldalsó körmöket fellazítva gyűrűstől le tudod venni a csövet.
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #36 Dátum: 2008. Október 22. - 20:47:29 »

Szia Roli!

Egy kérdésem lenne, a komlói fix szereléknél csak úgy lehet a távcsövet levenni, hogy a gyűrűkből kiveszed?

Nem, az oldalsó körmöket fellazítva gyűrűstől le tudod venni a csövet.

Az újabbakon az oldalsó körmökön kívül még van egy kis hernyócsavar is ami felülről rögzíti a sínben elhelyezett központosító zsákfurathoz.
Azt nehezebb kihajtani, de nem lehetetlen. Csak el kell vágni hozzá egy imbuszkulcsot.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #37 Dátum: 2008. Október 22. - 21:22:58 »

Szasz, Danikutya!
Az első körömtartó tuskót rögzítő két csavar lazult ki, pedig amikor belőttük akkor az összes csavart meghúzta a fegyvermester barátom. Azóta pontosan 45 lőszert lőttem el azóta mióta meg lettek szorítva a csavarok. Lehet, hogy a menet ki van kopva.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #38 Dátum: 2008. Október 22. - 21:24:03 »

Szasz, Danikutya!
Az első körömtartó tuskót rögzítő két csavar lazult ki, pedig amikor belőttük akkor az összes csavart meghúzta a fegyvermester barátom. Azóta pontosan 45 lőszert lőttem el azóta mióta meg lettek szorítva a csavarok. Lehet, hogy a menet ki van kopva.
Mármint amelyik a távcsó külső sínére van felfogatva.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Viktor
Vendég
« Új üzenet #39 Dátum: 2008. November 13. - 16:27:09 »

Paledog üzenete

Sziasztok. IZH 18 ra keresek szereléket. Mert ami most van rajt azt le sem merem írni. Ha netántán nem válna be akkor képben legyek. Bár már 20 lövésen túl vok és nem mozdult+.( Biztosan tudom mrt lőtéri lővés volt.) Vagy elég ez főpróbának szerintetek?
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #40 Dátum: 2008. November 13. - 16:42:40 »

Paledog üzenete

Sziasztok. IZH 18 ra keresek szereléket. Mert ami most van rajt azt le sem merem írni. Ha netántán nem válna be akkor képben legyek. Bár már 20 lövésen túl vok és nem mozdult+.( Biztosan tudom mrt lőtéri lővés volt.) Vagy elég ez főpróbának szerintetek?

Az enyémen fix komlói volt, 3 évig meg se moccant. Akkor az egyik baktartó csavar kilazult. Az vissza lett hajtva, ragasztózva, és utána évekig ismét nem mozdult. Már eladtam a puskát de amíg nálam volt, addig jó volt.
Naplózva
Paledog
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #41 Dátum: 2008. November 13. - 16:47:23 »

Én is beragasztóztam menetrögzítővel mindent. Igazából  nem csak oldalt hanem fentről is benne van a rögzítő csavar. Csak aluminium ötvözet attól félek.
Naplózva

Minden fegyver annyira vadászias,amennyire a forgatója!
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #42 Dátum: 2008. November 13. - 16:49:36 »

Én is beragasztóztam menetrögzítővel mindent. Igazából  nem csak oldalt hanem fentről is benne van a rögzítő csavar. Csak aluminium ötvözet attól félek.

15-20ezer körül lehet egy IZS-re való fix komlói. Az acélból készül.
Naplózva
Paledog
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #43 Dátum: 2008. November 13. - 16:52:13 »

Van valami honlapja v elérhetősége?
Naplózva

Minden fegyver annyira vadászias,amennyire a forgatója!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #44 Dátum: 2008. November 13. - 16:58:50 »

Van valami honlapja v elérhetősége?

http://www.pi-montages.com/hu/
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: