Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 157203 alkalommal)
Sziju
Vendég
« Új üzenet #90 Dátum: 2009. Június 11. - 10:55:39 »

Amíg melegek, azok is melegítenek. Nyihi
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #91 Dátum: 2009. Június 11. - 16:32:21 »

Sziasztok!

Sajnos konkrétum nincs :'( Ha látom, felismerem, de a nagy hátsó íves hajtókás zsebet még máson nem láttam. Marha nehezet kérdeztem tudom, ezért köszönöm, hogy segíteni próbáltatok. Még nézelődök és ha meglesz, jelzem a nevét!
Nagyon köszönöm még egyszer!

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #92 Dátum: 2009. Augusztus 07. - 13:40:24 »

Szevasztok!

Múltkor Baján az "új" vadászboltban vettem egy új kalapot. A kalap jobb oldalán van egy pánt-szerűség, amit nem tudom hogy miért tettek rá? Az az elképzelésem hogy a töretnek tették oda, de hát azt a bal oldalra kell. Gondoltam hogy még mielőtt eltávolítom a kalapról, megkérdezlek Titeket hátha tudja valaki hogy mi a funkciója, mert szerintem nem csak dísz.
Egyébként maga a vadászbolt jól felszerelt, az eladó készséges, és az áraik is nagyon jók, tehát:  Igen Igen Emelem

http://kepfeltoltes.hu/view/090807/PICT0044_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090807/PICT0046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Tardi Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



« Új üzenet #93 Dátum: 2009. Augusztus 07. - 15:59:41 »

Szevasztok!

Múltkor Baján az "új" vadászboltban vettem egy új kalapot. A kalap jobb oldalán van egy pánt-szerűség, amit nem tudom hogy miért tettek rá? Az az elképzelésem hogy a töretnek tették oda, de hát azt a bal oldalra kell.

Igazad van!
A töretnek a bal oldalon van a helye. Kivéve, az ünnepi és a gyásztöretet! (Az utóbbit, a levél fonákával kifelé fordítva kell viselni.)
Szóval,... ne szedd le!
Naplózva

A szamárfül igenis, origami! Csak le van egyszerűsítve.
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #94 Dátum: 2009. Augusztus 07. - 16:14:29 »

 Igen Igen Igen Igen

Köszönöm a felvilágosítást!
 Emelem
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #95 Dátum: 2009. Augusztus 07. - 19:38:07 »

 :GO Csevegő.
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #96 Dátum: 2009. November 16. - 15:16:24 »

Találtam jó áron hó álcaruhát. Hóban tarlón kacsázni, libázni tökéletes. Ráadásul sokkal olcsóbb mint a Cabelasnál, van emberes méretben, tehát jól alá lehet öltözni.

http://www.outdoorfan.de/start.php?d_11957UBB_BW_Schneetarnanzug__2_teilig__Uebergr_.php

Érdemes lenne összegyűjteni az igényeket, akkor a szállításiköltség sem lenne olyan veszélyes.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #97 Dátum: 2009. November 16. - 15:57:17 »

Találtam jó áron hó álcaruhát. Hóban tarlón kacsázni, libázni tökéletes. Ráadásul sokkal olcsóbb mint a Cabelasnál, van emberes méretben, tehát jól alá lehet öltözni.

http://www.outdoorfan.de/start.php?d_11957UBB_BW_Schneetarnanzug__2_teilig__Uebergr_.php

Érdemes lenne összegyűjteni az igényeket, akkor a szállításiköltség sem lenne olyan veszélyes.



Engem érdekelne...
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #98 Dátum: 2009. November 16. - 16:01:53 »

Vigyazzatok! Csak nagyon dagik jelentkezzenek!
En is jol megnottem de 2xl-nel nagyobban elvesznek, ezek meg 3xl es 4xl meretek.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #99 Dátum: 2009. November 16. - 16:14:07 »

Üdv ! 

Én is néztem a méretet  Ördög De nincs annyi ruhám hogy jó legyen ez a méret ,Igaz takarónak is jó Bion Bion Bion
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #100 Dátum: 2009. November 16. - 17:46:07 »

Vigyazzatok! Csak nagyon dagik jelentkezzenek!
En is jol megnottem de 2xl-nel nagyobban elvesznek, ezek meg 3xl es 4xl meretek.

Van S,M,L,XL,XXl méretű is:

http://www.outdoorfan.de/start.php?d_11957BB_BW_Schneetarnanzug__2_teilig.php

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #101 Dátum: 2009. November 16. - 17:55:26 »

Üdv Voldemort ! Leírod a jellemzőit?  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #102 Dátum: 2009. November 16. - 19:39:25 »


Igy igen! De valaki ellinkeskedte az elozo link-et Fejvakarás Bion
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #103 Dátum: 2009. November 16. - 19:45:25 »

Igy igen! De valaki ellinkeskedte az elozo link-et Fejvakarás Bion
Nem linkeskedte el, csak a felnőtt emberre való méreteket linkelte...amik persze drágábbak... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #104 Dátum: 2009. November 16. - 20:10:04 »

Üdv Voldemort ! Leírod a jellemzőit?  Wave

Dzseki kapucnival, rajta patentos zseb. Zippzárral és patenttel záródik, a nadrágon 2 oldalzseb, + 2 zseb, gumis derekúő, alul zsinórral összehúzható.
100% pamut.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: