Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2022.  (Megtekintve 14297 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #60 Dátum: 2022. Május 08. - 11:37:42 »


Tisztelt Szervezők! Emelem

Kérném a találkozóról a részvételünkt törölni, egy előre nem látott esemény miatt.
Nagyon sajnáljuk, hogy nem mehetünk, de ez most így alakult. Rííí

Kívánom, hogy érezzétek jól Magatokat! Igen Igen

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #61 Dátum: 2022. Május 08. - 14:06:37 »


Üdv Srácok!

Fórumtalálkozó 2022.

Az időpont: 2022. 05.27-29.  Püspökladány
http://www.thermalcamping.hu/

Elhelyezés és szállások ára a következőképpen alakul:
- 2 ágyas panzió szoba (6) 5.000 Ft/fő/éj   (maradt 3 db)
- 3 ágyas panzió szoba(1) 5.000 Ft/fő/éj  (maradt 1 db)
- 2 ágyas komfortos faház (18) 5.000 Ft/fő/éj (  maradt 14 db)
- 4 ágyas összkomfortos apartman (8 ) 5.500 Ft/fő/éj (maradt 3 db)
- 3 ágyas összkomfortos apartman(3) (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett 5.500 Ft/fő/éj (maradt 1 db)
- ha hozol sátrat: 3.200 Ft/fő/éj
- ha húzol egy lakókocsit 3.500 Ft/fő/éj
Minden 18 év feletti személy Idegenforgalmi adó köteles, ami 300 Ft/fő/éj.
(Lehetőség szerint az ágyszámnak megfelelően kellene a szállásokat feltölteni.)
Ebben az árban benne van a közvetlen szomszédos gyógyfürdőbe a korlátlan belépő, valamint a saját medence és jacuzzi használat (ha jól viselkedtek akkor éjszaka is). Lehet grillezni bográcsozni, kemencézni, horgászni.
Lehet fizetni átutalással, bankkártyával, Szép kártyával, készpénzben, vadászatban.

Agyaggalamb lövészet legalább 10 fő esetén szombat délelőtt, vagy ebéd és szondázás után.  Nem szól szám
Foci a strandon homokban vagy füves pályán. De szinte bármilyen program kivitelezhető, ha van olyan személy, aki vállalja a szervezését.
Kajában lehet osztozkodni, ki mit szeretne. Természetesen, akinek nem lesz fogára való a kaja, az étteremben talál helyette ezt azt, az aktuális áron.

Kérdésekkel keressetek privátban, vagy itt.


Szépen alakul a létszám, ha valaki szeretné csillogtatni a tudását főzésben, esetleg tud felajánlani alapanyagot, azt alább megteheti. Köszönjük szépen!

Az Éhezők Viadalának lecsendesítésére jelentkezők:

Péntek vacsora:   Boar...mármint nem én leszek a vacsora de sütök valamit.

Szombat reggeli:

Esetleg ebédet csináljunk, vagy majd későn reggelizünk?  Röhög  ? Azért gondoljatok azokra is, akik nem isszák végig az éjszakát! Balkónak ne adjatok reggeli készítést feladatként!     :Mosolyog

Szombat ebéd:   Madarász Laciék    Gulyásleves és palacsinta

Szombat vacsora:


Vasárnap reggeli:


Felajánlások:
- bull: 1 liter jóféle Bakonyi házi vegyespálinka
- Anti: sörfőzés
- Bobakos: egyik kaját bevállalom
- Boar: egy kaját bevállalok én is. Ha lesznek pecások és fognak halat, akkor egy halászlét is.
Lassan el kellene gondolkodni a kajákon, ki, mikor stb. Ha keverek mics-et azt péntek este meg kellene sütni, ne álljon sokáig.  



Akkor eddig:   felnőtt:  2 ,   gyermek: 1   nagyjából.


Jelentkezők:  (Írjátok már meg, ki melyik szállást szeretné!)

1. Bobakos + .... fő   4 ágyas összkonfortos apartman (faház)
2. Bird0 + Csillu +gyerekek+utánfutők és tartozékok 14 fő 2 db 4 ágyas összkonfortos apartman (faház) + 3 db  2 ágyas faház
3. Vincze Lehel + 1 fő  2 ágyas apartman
4. Anti + feleség + 2 gyermek - 4 ágyas összkomfortos apartman
5. Tamás + Feleség + 1 Gyermek 3 ágyas összkomfortos apartman
6. vegeza  2 ágyas komfortos faház
7. Girgesz+egy fő (esetleg még + két gyerek, ha a mama nem ér rá vigyázni rájuk  )
8. Chris + Tünde 2 ágyas panzió szoba
9. Boar+család a szokásos 4 ágyas összkomfortos faház
10. doki (család még örlődik    )
11. Balkó+1+1 1 db 3 ágyas összkomfortos apartman (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett
12. zajandras 2 ágyas panzió szoba és Egy bögrét kérnék   valamint a koronglövésbe beszállnék.
13. J. vadász, +Éva+ Zoltán.
14. Báki + (1?)


Arra kérek mindenkit, ha szeretne bármit hozzáfűzni a listához, az "idézet" gombot használja, ne úgy másolja a szöveget, mert minden formázás, kiemelés elveszik. Az alsó quote után írva a hozzáfűznivalót, valamelyik admin, vagy modi beszerkeszti szívesen, vagy nem szívesen, de beszerkeszti.    Ördög  
A 2019-es fém poharaitokat ne felejtsétek otthon! - Ha valakinek nincs már meg, vagy új beutalt és szeretne, jelezze nekem. Névre gravírozom. Az egyszerűség kedvéért Decathlonos fém bögre lesz.


 Emelem

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #62 Dátum: 2022. Május 08. - 18:01:50 »

Üdv Srácok!

Fórumtalálkozó 2022.

Az időpont: 2022. 05.27-29.  Püspökladány
http://www.thermalcamping.hu/

Elhelyezés és szállások ára a következőképpen alakul:
- 2 ágyas panzió szoba (6) 5.000 Ft/fő/éj   (maradt 3 db)
- 3 ágyas panzió szoba(1) 5.000 Ft/fő/éj  (maradt 1 db)
- 2 ágyas komfortos faház (18) 5.000 Ft/fő/éj (  maradt 14 db)
- 4 ágyas összkomfortos apartman (8 ) 5.500 Ft/fő/éj (maradt 3 db)
- 3 ágyas összkomfortos apartman(3) (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett 5.500 Ft/fő/éj (maradt 1 db)
- ha hozol sátrat: 3.200 Ft/fő/éj
- ha húzol egy lakókocsit 3.500 Ft/fő/éj
Minden 18 év feletti személy Idegenforgalmi adó köteles, ami 300 Ft/fő/éj.
(Lehetőség szerint az ágyszámnak megfelelően kellene a szállásokat feltölteni.)
Ebben az árban benne van a közvetlen szomszédos gyógyfürdőbe a korlátlan belépő, valamint a saját medence és jacuzzi használat (ha jól viselkedtek akkor éjszaka is). Lehet grillezni bográcsozni, kemencézni, horgászni.
Lehet fizetni átutalással, bankkártyával, Szép kártyával, készpénzben, vadászatban.

Agyaggalamb lövészet legalább 10 fő esetén szombat délelőtt, vagy ebéd és szondázás után.  Nem szól szám
Foci a strandon homokban vagy füves pályán. De szinte bármilyen program kivitelezhető, ha van olyan személy, aki vállalja a szervezését.
Kajában lehet osztozkodni, ki mit szeretne. Természetesen, akinek nem lesz fogára való a kaja, az étteremben talál helyette ezt azt, az aktuális áron.

Kérdésekkel keressetek privátban, vagy itt.


Szépen alakul a létszám, ha valaki szeretné csillogtatni a tudását főzésben, esetleg tud felajánlani alapanyagot, azt alább megteheti. Köszönjük szépen!

Az Éhezők Viadalának lecsendesítésére jelentkezők:

Péntek vacsora:   Boar...mármint nem én leszek a vacsora de sütök valamit.

Szombat reggeli:

Esetleg ebédet csináljunk, vagy majd későn reggelizünk?  Röhög  ? Azért gondoljatok azokra is, akik nem isszák végig az éjszakát! Balkónak ne adjatok reggeli készítést feladatként!     :Mosolyog

Szombat ebéd:   Madarász Laciék    Gulyásleves és palacsinta

Szombat vacsora:


Vasárnap reggeli:


Felajánlások:
- bull: 1 liter jóféle Bakonyi házi vegyespálinka
- Anti: sörfőzés
- Bobakos: egyik kaját bevállalom
- Boar: egy kaját bevállalok én is. Ha lesznek pecások és fognak halat, akkor egy halászlét is.
Lassan el kellene gondolkodni a kajákon, ki, mikor stb. Ha keverek mics-et azt péntek este meg kellene sütni, ne álljon sokáig.  



Akkor eddig:   felnőtt:  2 ,   gyermek: 1   nagyjából.


Jelentkezők:  (Írjátok már meg, ki melyik szállást szeretné!)

1. Bobakos + .... fő   4 ágyas összkonfortos apartman (faház)
2. Bird0 + Csillu +gyerekek+utánfutők és tartozékok 14 fő 2 db 4 ágyas összkonfortos apartman (faház) + 3 db  2 ágyas faház
3. Vincze Lehel + 1 fő  2 ágyas apartman
4. Anti + feleség + 2 gyermek - 4 ágyas összkomfortos apartman
5. Tamás + Feleség + 1 Gyermek 3 ágyas összkomfortos apartman
6. vegeza  2 ágyas komfortos faház
7. Girgesz+egy fő (esetleg még + két gyerek, ha a mama nem ér rá vigyázni rájuk  )
8. Chris + Tünde 2 ágyas panzió szoba
9. Boar+család a szokásos 4 ágyas összkomfortos faház
10. doki (család még örlődik    )
11. Balkó+1+1 1 db 3 ágyas összkomfortos apartman (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett
12. zajandras 2 ágyas panzió szoba és Egy bögrét kérnék   valamint a koronglövésbe beszállnék.
13. J. vadász, +Éva+ Zoltán.
14. Báki + (1?)


Arra kérek mindenkit, ha szeretne bármit hozzáfűzni a listához, az "idézet" gombot használja, ne úgy másolja a szöveget, mert minden formázás, kiemelés elveszik. Az alsó quote után írva a hozzáfűznivalót, valamelyik admin, vagy modi beszerkeszti szívesen, vagy nem szívesen, de beszerkeszti.    Ördög  
A 2019-es fém poharaitokat ne felejtsétek otthon! - Ha valakinek nincs már meg, vagy új beutalt és szeretne, jelezze nekem. Névre gravírozom. Az egyszerűség kedvéért Decathlonos fém bögre lesz.


 Emelem



 Üdv. mindenkinek!
Megkérem valamelyik moderátort, hogy javítsa ki végre a foglalásomat 2 ágyas panzióra.
Igaz volt már javítva oda vissza, de végül nem változott semmi.
  A kedély javító folyadékokból én is hozok pár fiolát, a szokásosakat meg néhány újat.


Javítva.  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2022. Május 08. - 18:27:14 írta Sakac » Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #63 Dátum: 2022. Május 08. - 18:26:18 »

Üdv Srácok!

Fórumtalálkozó 2022.

Az időpont: 2022. 05.27-29.  Püspökladány
http://www.thermalcamping.hu/

Elhelyezés és szállások ára a következőképpen alakul:
- 2 ágyas panzió szoba (6) 5.000 Ft/fő/éj   (maradt 3 db)
- 3 ágyas panzió szoba(1) 5.000 Ft/fő/éj  (maradt 1 db)
- 2 ágyas komfortos faház (18) 5.000 Ft/fő/éj (  maradt 14 db)
- 4 ágyas összkomfortos apartman (8 ) 5.500 Ft/fő/éj (maradt 3 db)
- 3 ágyas összkomfortos apartman(3) (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett 5.500 Ft/fő/éj (maradt 1 db)
- ha hozol sátrat: 3.200 Ft/fő/éj
- ha húzol egy lakókocsit 3.500 Ft/fő/éj
Minden 18 év feletti személy Idegenforgalmi adó köteles, ami 300 Ft/fő/éj.
(Lehetőség szerint az ágyszámnak megfelelően kellene a szállásokat feltölteni.)
Ebben az árban benne van a közvetlen szomszédos gyógyfürdőbe a korlátlan belépő, valamint a saját medence és jacuzzi használat (ha jól viselkedtek akkor éjszaka is). Lehet grillezni bográcsozni, kemencézni, horgászni.
Lehet fizetni átutalással, bankkártyával, Szép kártyával, készpénzben, vadászatban.

Agyaggalamb lövészet legalább 10 fő esetén szombat délelőtt, vagy ebéd és szondázás után.  Nem szól szám
Foci a strandon homokban vagy füves pályán. De szinte bármilyen program kivitelezhető, ha van olyan személy, aki vállalja a szervezését.
Kajában lehet osztozkodni, ki mit szeretne. Természetesen, akinek nem lesz fogára való a kaja, az étteremben talál helyette ezt azt, az aktuális áron.

Kérdésekkel keressetek privátban, vagy itt.


Szépen alakul a létszám, ha valaki szeretné csillogtatni a tudását főzésben, esetleg tud felajánlani alapanyagot, azt alább megteheti. Köszönjük szépen!

Az Éhezők Viadalának lecsendesítésére jelentkezők:

Péntek vacsora:   Boar...mármint nem én leszek a vacsora de sütök valamit.

Szombat reggeli:

Esetleg ebédet csináljunk, vagy majd későn reggelizünk?  Röhög  ? Azért gondoljatok azokra is, akik nem isszák végig az éjszakát! Balkónak ne adjatok reggeli készítést feladatként!     :Mosolyog

Szombat ebéd:   Madarász Laciék    Gulyásleves és palacsinta

Szombat vacsora:  Girgesz  halas sült só+Bobákos tejbegríz


Vasárnap reggeli:


Felajánlások:
- bull: 1 liter jóféle Bakonyi házi vegyespálinka
- Anti: sörfőzés
- Bobakos: egyik kaját bevállalom
- Boar: egy kaját bevállalok én is. Ha lesznek pecások és fognak halat, akkor egy halászlét is.
Lassan el kellene gondolkodni a kajákon, ki, mikor stb. Ha keverek mics-et azt péntek este meg kellene sütni, ne álljon sokáig.  



Akkor eddig:   felnőtt:  2 ,   gyermek: 1   nagyjából.


Jelentkezők:  (Írjátok már meg, ki melyik szállást szeretné!)

1. Bobakos + .... fő   4 ágyas összkonfortos apartman (faház)
2. Bird0 + Csillu +gyerekek+utánfutők és tartozékok 14 fő 2 db 4 ágyas összkonfortos apartman (faház) + 3 db  2 ágyas faház
3. Vincze Lehel + 1 fő  2 ágyas panzió szoba
4. Anti + feleség + 2 gyermek - 4 ágyas összkomfortos apartman
5. Tamás + Feleség + 1 Gyermek 3 ágyas összkomfortos apartman
6. vegeza  2 ágyas komfortos faház
7. Girgesz+egy fő (esetleg még + két gyerek, ha a mama nem ér rá vigyázni rájuk  ) 4 ágyas összkomfortos apartman
8. Chris + Tünde 2 ágyas panzió szoba
9. Boar+család a szokásos 4 ágyas összkomfortos faház
10. doki (család még örlődik    )
11. Balkó+1+1 1 db 3 ágyas összkomfortos apartman (Róna Vendégház) közvetlenül a kemping mellett
12. zajandras 2 ágyas panzió szoba és Egy bögrét kérnék   valamint a koronglövésbe beszállnék.
13. J. vadász, +Éva+ Zoltán.
14. Báki + (1?)


Arra kérek mindenkit, ha szeretne bármit hozzáfűzni a listához, az "idézet" gombot használja, ne úgy másolja a szöveget, mert minden formázás, kiemelés elveszik. Az alsó quote után írva a hozzáfűznivalót, valamelyik admin, vagy modi beszerkeszti szívesen, vagy nem szívesen, de beszerkeszti.    Ördög  
A 2019-es fém poharaitokat ne felejtsétek otthon! - Ha valakinek nincs már meg, vagy új beutalt és szeretne, jelezze nekem. Névre gravírozom. Az egyszerűség kedvéért Decathlonos fém bögre lesz.


 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2022. Május 10. - 18:22:24 írta Boar » Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #64 Dátum: 2022. Május 08. - 23:52:31 »

Az Istenért sem szeretnék erőszakoskodni a kajával, tudom nem szeretitek a halas sült sót... De én is írtam, hogy péntek vahy szombat estére tudok valamit vállalni.

+Nem látom, hogy bekerült volna a foglalásom egy négyágyas apartmanra!

Értem én, hogy ritka vendég vagyok, de jó lenne tudni, hogy szervezzek-e más programot arra a hétvégére, vagy iszunk "pár" italt együtt?  Figyelmes olvasás Stoel
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #65 Dátum: 2022. Május 09. - 04:14:51 »

Az Istenért sem szeretnék erőszakoskodni a kajával, tudom nem szeretitek a halas sült sót... De én is írtam, hogy péntek vahy szombat estére tudok valamit vállalni.

+Nem látom, hogy bekerült volna a foglalásom egy négyágyas apartmanra!

Értem én, hogy ritka vendég vagyok, de jó lenne tudni, hogy szervezzek-e más programot arra a hétvégére, vagy iszunk "pár" italt együtt?  Figyelmes olvasás Stoel

Pedig benn vagy a névsorban igaz az nincs ott hogy milyen szállást lesz
Gondolom ezért:
7. Girgesz+egy fő esetleg még + két gyerek, ha a mama nem ér rá vigyázni rájuk

De akkor beírtam.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #66 Dátum: 2022. Május 09. - 07:15:42 »

Pedig benn vagy a névsorban igaz az nincs ott hogy milyen szállást lesz
Gondolom ezért:
7. Girgesz+egy fő esetleg még + két gyerek, ha a mama nem ér rá vigyázni rájuk

De akkor beírtam.


Máj. 3-án írtam, hogy jönnek a fogadott- és vér szerinti családtagjaim is  Figyelmes olvasás  Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 875



« Új üzenet #67 Dátum: 2022. Május 10. - 08:12:17 »

 Emelem
Érdeklődnék a koronglövészetről. Ki szeretne, rajtam kívül, részt venni?
 Wave
Naplózva

Üdv Chris
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #68 Dátum: 2022. Május 10. - 09:03:08 »

Emelem
Érdeklődnék a koronglövészetről. Ki szeretne, rajtam kívül, részt venni?
 Wave

 Emelem

Én szívesen lőnék, de ahogy nézem a listát, lassan összesen nem leszünk tizen... Fejvakarás
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #69 Dátum: 2022. Május 10. - 16:58:22 »

Emelem
Érdeklődnék a koronglövészetről. Ki szeretne, rajtam kívül, részt venni?
 Wave

Én szeretnék!
Három tényező tart vissza:
Egy: -Nem szeretném megfosztani fórumunk egyik moderátorát az őt megillető örökös, legeslegutolsó utáni
          helytől és az ezzel együtt járó "A korongok szent védelmezője." titulustól. Pedig ahogy most gondolom
          magamról, nem az első helyért versenyeznék, hanem az utolsóért.
Kettő: -Csipkebokor vessző.
Három: -A szombati vacsorának el kellene készülnie emberi időben. (Talán abban még jobb vagyok, mint
               koronglövészetben.)


Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #70 Dátum: 2022. Május 10. - 18:29:21 »

Viszek tárcsát oszt ha összedobunk 80-100 tojást, Balázs hoz szalonnát meg veszünk két-három doboz gombát akkor egyik reggelire egy jó kis rántottát összedobok, csak az íze miatt.
Kétszáz tojás esetén kettőt is. Ördög
Péntek estére souvlakit gondoltam sütni, valami salátát összedobhatunk mellé ha valakinek a fóliában ipari mennyiségű paradicsom és kígyóuborka terem...olivabogyót viszek én.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #71 Dátum: 2022. Május 10. - 19:24:00 »

Viszek tárcsát oszt ha összedobunk 80-100 tojást, Balázs hoz szalonnát meg veszünk két-három doboz gombát akkor egyik reggelire egy jó kis rántottát összedobok, csak az íze miatt.
Kétszáz tojás esetén kettőt is. Ördög
Péntek estére souvlakit gondoltam sütni, valami salátát összedobhatunk mellé ha valakinek a fóliában ipari mennyiségű paradicsom és kígyóuborka terem...olivabogyót viszek én.
3 tábla szalonnát viszek,2 tálca tojást, és 3 doboz gombát. Mosolyog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #72 Dátum: 2022. Május 10. - 19:52:04 »

3 tábla szalonnát viszek,2 tálca tojást, és 3 doboz gombát. Mosolyog


És reggelit ne vállalj!
Este tedd be szépen mindet a hűtőbe, és a Feri reggel megcsinálja.
Tudod, ő már öreg. Korán kel.
 Nyihi Ördög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #73 Dátum: 2022. Május 11. - 19:46:16 »


És reggelit ne vállalj!
Este tedd be szépen mindet a hűtőbe, és a Feri reggel megcsinálja.
Tudod, ő már öreg. Korán kel.
 Nyihi Ördög
Így van. A másik verzió az lenne, hogy le sem fekszem, reggelik olvasgatjuk a könyvtár készletét Piál, de annyira álmosító a mesemondás amit Balázzsal vállvetve műveltek, hogy ezt már nem vállalom... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #74 Dátum: 2022. Május 11. - 21:07:45 »

Így van. A másik verzió az lenne, hogy le sem fekszem, reggelik olvasgatjuk a könyvtár készletét Piál, de annyira álmosító a mesemondás amit Balázzsal vállvetve műveltek, hogy ezt már nem vállalom... Ördög
Egy próbát megér.
Téma lesz! Reggeli, nem biztos...  Nyihi Ördög Röhög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: