Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 7mm. Rem. Magnum  (Megtekintve 58404 alkalommal)
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #285 Dátum: 2016. November 01. - 20:56:24 »

...........Pszichés bajom volt vele elsősorban,........
 

Hogy lehet egy loszernek pszichés alapon baja?
Talan szemmel volt verve, vagy benne volt a rontas ?   :Mosolyog  Vadász
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #286 Dátum: 2016. November 01. - 22:04:40 »

Szaisztok!  Szinte "muszáj" volt megvennem annyira ár alatt kaptam egy 7 mm steyr-t.  Viszont ahogy olvasom a hozzászólásokat a lőszerválasztás nem lesz könnyü. Én  Winchester Pow. Po. 11.34 gr gondoltam. Van aki ilyet használ,ha igen megírná a tapasztalatát? Előre is köszönöm!


En hasznaltam, azthiszem meg is irtam a velemenyem.
De leirhatom megegyszer:
Ha jol viszi a puska biztos hogy meg fogsz vele elegedni.
Viszont valtozalanul fenntartva azt a velemenyem hogy, 2800 es folotti "velocity"-nel nincs az a lovedek ami nem robbanna szet az allati testben (frocsogos).
Vegul is lehet loni ilyen loszert is belole, merthogy belepasszo, az ara is meg van hozza hogy jo legyen ($ 63.00 / doboz ,20 db>) de rovid tavon ugyan ugy viselkedik mint a tobbi:

 
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #287 Dátum: 2016. November 02. - 08:50:50 »

Kinek van itt problémája a fröcsögős lőszerekkel ?   NoNo

Azoknak, akik szórón használják a nem oda való kalibereket, ráadásul nem megfelelő lövedékkel...meg lőni sem tudnak...Utána meg megy a nagy  Fejvakarás , hogy kicsit félrecsúszott lövésnél nincs vér, mert a "piros hetes" mégsem visz mindent, és még egy kis süldőcskét sem üt át... Tacsi meg ugye nincs.
Azért mert neked, vagy nekem, vagy sokaknak nem gond, akadhat rá példa  Kacsint
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #288 Dátum: 2016. November 02. - 09:49:05 »

Azoknak, akik szórón használják a nem oda való kalibereket, ráadásul nem megfelelő lövedékkel...meg lőni sem tudnak...Utána meg megy a nagy  Fejvakarás , hogy kicsit félrecsúszott lövésnél nincs vér, mert a "piros hetes" mégsem visz mindent, és még egy kis süldőcskét sem üt át... Tacsi meg ugye nincs.
Azért mert neked, vagy nekem, vagy sokaknak nem gond, akadhat rá példa  Kacsint

Ó én balga!  Eddig nem is tudtam, hogy a szórón történő vadászathoz külön kaliber, és más lövedék kell mint pl.  a cserkeléshez!   Fejvakarás  De, ha jobban belegondolok lehet benne igazság, mert nagyon más egy 70 méterről szórón, vagy egy cserkelés közben 70 méterről elejtett disznó vadászata.   Mosolyog  
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #289 Dátum: 2016. November 02. - 11:27:41 »


Szórón, bárki tud lőni. ( mármint, akinek lehetősége van rá. )    Emelem

Bárcsak igazad lenne...
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #290 Dátum: 2016. November 02. - 11:46:56 »

Azoknak, akik szórón használják a nem oda való kalibereket, ráadásul nem megfelelő lövedékkel..

Bár úgy látom, van olyan is, aki megint elmegy a lényeg mellett, ezt azért légyszi picit kifejtenéd érthetőbben?
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #291 Dátum: 2016. November 02. - 13:32:52 »

Bár úgy látom, van olyan is, aki megint elmegy a lényeg mellett, ezt azért légyszi picit kifejtenéd érthetőbben?

Párszor megtettem.
Nincs kedvem többször.

Warthognak:
Elém nem kell kiülnöd, de sajnos nem egy olyan vendéget láttam már, aki elé ki mernélek ültetni.
Naplózva
franky822
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


« Új üzenet #292 Dátum: 2016. November 02. - 14:15:37 »

Azoknak, akik szórón használják a nem oda való kalibereket, ráadásul nem megfelelő lövedékkel...meg lőni sem tudnak...Utána meg megy a nagy  Fejvakarás , hogy kicsit félrecsúszott lövésnél nincs vér, mert a "piros hetes" mégsem visz mindent, és még egy kis süldőcskét sem üt át... Tacsi meg ugye nincs.
Azért mert neked, vagy nekem, vagy sokaknak nem gond, akadhat rá példa  Kacsint
  Emelem Szent igaz rengeteg hülye van.Én némelyiknek nem hogy puskát,még lapátot se adnék a kezébe.
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #293 Dátum: 2016. November 02. - 14:23:23 »

Warthognak:
Elém nem kell kiülnöd, de sajnos nem egy olyan vendéget láttam már, aki elé ki mernélek ültetni.
Igen  Taps  Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #294 Dátum: 2016. November 02. - 14:59:11 »



Warthognak:
Elém nem kell kiülnöd, de sajnos nem egy olyan vendéget láttam már, aki elé ki mernélek ültetni.

Én mindenki elé ki merném ültetni ha írásba adja hogy saját akaratából tette !    Ördög   Vendégnek meg 7,62 -t hívnám a lesre .   Ördög
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #295 Dátum: 2016. November 02. - 15:20:43 »

Azoknak, akik szórón használják a nem oda való kalibereket, ráadásul nem megfelelő lövedékkel...meg lőni sem tudnak...Utána meg megy a nagy  Fejvakarás , hogy kicsit félrecsúszott lövésnél nincs vér, mert a "piros hetes" mégsem visz mindent, és még egy kis süldőcskét sem üt át... Tacsi meg ugye nincs.
Azért mert neked, vagy nekem, vagy sokaknak nem gond, akadhat rá példa  Kacsint

Sose felejtem el....... gyesznóhajtás, valahol Miskolciában..... arc Brájzler errr kilencvenhármas 300-as vetörbí magnummal lövi a vaddisznókat, még jött is elé, még el is találta azt az egyet!

...."Azok a szemét hajtók ellopták a disznómat..."

Mér, mi történt? - kérdezgettük  ártatlanul, "nagy részvéttel". Ördög

....."Baszkikám, meglőttem a disznót, ezzel a hatezer zsúllal!!!, és egy kicsit továbbment, de nekem ne mondja senki, hogy ezzel nem lövöm agyon!!!..... a hajtók azt mondták, hogy utána mennek.. megnézik, és a szemetek azt mondják, hogy elfogyott a vér, és nem találják... szemét g...cik biztos ellopták!!!" Woest Woest

hatezer zsúúúúl?, mér mivel lősz?? Meglepődött Meglepődött

"Háromszázas vetörbí, itt van a dobozon.... remington.. soft point....150 grain......B+++, ez hatezer zsúl, megnéztem Woest Woest


Hát ennyi a rövid szösszenet... és meg is történt....szóval nagy az Úr állatkertje. Vigyorog Vigyorog
 Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #296 Dátum: 2016. November 02. - 18:46:17 »

Filjuk!

Lehet hogy eszrevettetek, de azert figyelmeztetes keppen : nem illik a .30-as kalibert a .028-assal keverni  Tasli
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #297 Dátum: 2016. November 02. - 18:52:05 »

    Igen    Emelem

A 7,62 elé, csak akkor ülnék ki, amennyiben "pirospont"-os kollimátort, vagy mi a nyavalyát, használna.  Vigyorog

A többiek elé, bármikor.  Ördög     Emelem

Jogos!! Igen  Vigyorog Bölcs meglátás.... Kacsint  Okos
Hisz a "többiek" is tökéletesen tisztában vannak azzal, hogy az öntelt nagyképű seggfejekért is pontosan annyit lehet kapni, mint a rendes emberekért.. Kacsint   Ördög Ördög  Wave
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #298 Dátum: 2016. November 02. - 19:09:09 »

Filjuk!

Lehet hogy eszrevettetek, de azert figyelmeztetes keppen : nem illik a .30-as kalibert a .028-assal keverni  Tasli

Nikalösz!
Méjbí jú didnt kecsit, bát áv takd öbát dö prinszipl….. Vigyorog
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #299 Dátum: 2016. November 02. - 19:15:33 »

   Igen   Igen  Emelem

Látom, hoztad a szinted megint...  Vigyorog    Emelem

....... én is szeretlek...... ÖrömNeked

Mindenki mástól elnézést kérek a szándékos gyökérségemért.. Stoel  Fejbever
... mostantól önkéntes száműzetésbe vonulok.....
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: