Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196734 alkalommal)
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #720 Dátum: 2020. Március 20. - 19:01:10 »

Sziasztok

Szeretnék segítséget kérni egy UM595-2g kamera beállításában
Egy telekom-os sim kártyát tettem bele amit kipróbáltam egy síma 2g-s készülékben és működik rajta a net.
Végig próbáltam amit találtam leírást itt a fórumban és amit mellékeltek hozzám de mindig a hálózat foglalt üzenetet kapom és így nem küldi el az emailt.
Gmailos email címmel próbálom de nem akar jó lenni valakinek ötlet hogy mi lehet a gond?
Amit próbáltam smtp.gmail.com 25 és 465 porton is
Bekapcsoltam a gmail biztonságban a kevésbé biztonságos alkalmazásokat de az sem segített

A net beéllításnál próbáltam wnw wap wap  és az internet névvel is de úgy sem ment.

Mivel lehet a gond az email cím nem tezsik vagy a net beállítás nem akar jó lenn?

Köszönöm előre is

Gmail fiókban engedélyezted a POP protokollt minden levélre és az IMAP hozzáférést?
APN átjárónak mit adtál meg?
465
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #721 Dátum: 2020. Március 21. - 09:23:21 »

Gmail fiókban engedélyezted a POP protokollt minden levélre és az IMAP hozzáférést?
APN átjárónak mit adtál meg?
465

Apn átjárónak próbáltam a wnw és az internet is.
próbáltam 465 és 25 portal is
A pop protokollt és az imap hozzáférést hol tudom engedélyezni?
Naplózva
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #722 Dátum: 2020. Március 21. - 09:31:26 »

Megtaláltam közben és engedélyeztem de ugyanúgy nem akar küldeni
Nem értem
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #723 Dátum: 2020. Március 21. - 12:14:48 »

Megtaláltam közben és engedélyeztem de ugyanúgy nem akar küldeni
Nem értem
Pin kód kérés kiiktatva?
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #724 Dátum: 2020. Március 25. - 10:17:39 »

Igen kiiktatva van térerő is és feljelentkezik a hálózatra
Naplózva
Sonob
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #725 Dátum: 2020. Március 29. - 13:37:26 »

Sziasztok!
HC550g kamerám nem akart több emailt küldeni ezért feltettem egy új firmwaret. Viszont utána már be sem kapcsol teszt üzemmódban a kijelző illetve a számítógép sem látja a kamerát. Ha élesítem a kamerát akkor készít fényképeket. Ezt úgy tudtam ellenőrizni, hogy kivettem a memóriakártyát és külön megnéztem mi van rajta. Viszont semmit nem tudok rajta beállítani. Mit lehet ilyenkor csinálni? Próbáltam újra rátenni a firmwaret de semmi reakció.
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #726 Dátum: 2020. Március 29. - 19:34:04 »

Sziasztok!
HC550g kamerám nem akart több emailt küldeni ezért feltettem egy új firmwaret. Viszont utána már be sem kapcsol teszt üzemmódban a kijelző illetve a számítógép sem látja a kamerát. Ha élesítem a kamerát akkor készít fényképeket. Ezt úgy tudtam ellenőrizni, hogy kivettem a memóriakártyát és külön megnéztem mi van rajta. Viszont semmit nem tudok rajta beállítani. Mit lehet ilyenkor csinálni? Próbáltam újra rátenni a firmwaret de semmi reakció.
Ha nyugalmat és békét akarsz magad körül, akkor dobd ki a p..ba.  Emelem
Távgyógyításhoz egyikünk sem ért, így szerintem esélytelen. A firmware sem mindegy, hogy melyiket toltad rá, asszem szériaszámfüggő, ráadásul nagyon elkurvultak az összeszerelésben is. Tudom olcsó, nekem megteszi, ennyim van rá, stb. De többet fogsz vele szívni, mintha vennél egy megbízhatót, akár garanciával.  Emelem
Az hogy nem küldött mailt, nem feltétlen a kamera hibája Kacsint Van hogy a szolgáltató szaraxik, vagy csak simán ki kell cserélni a sim kártyát, vagy csomagot váltottak vagy tiltás van a csomagon stb. de oxidálódhattak az érintkezők is, nem a legjobb konstrukciók. Nekem volt olyan, amelyiknek a kijelzőjébe simán befolyt a víz. Kiszáradt és működött.   Röhög. Aztán persze meguntam a sok szarakodást.
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sonob
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #727 Dátum: 2020. Március 30. - 13:22:05 »

Köszi a választ, Szerencsére ma reggel megoldódott a probléma. Kipróbáltam megint, hogy feltettem a memóriakártyára a firmwaret (Igen 2 típus van és most a hozzávalót tettem rá) Szerencsére észlelte és frissítette, ezután már bekapcsolt a teszt mód és tudtam csatlakoztatni a számítógéphez is. Átnéztem a beállításokat a kamerán és a gmail fiókban is, megváltoztattam néhány dolgot és most végre ismét működik az email küldés.   Sam6
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #728 Dátum: 2020. Március 30. - 13:24:20 »

Köszi a választ, Szerencsére ma reggel megoldódott a probléma. Kipróbáltam megint, hogy feltettem a memóriakártyára a firmwaret (Igen 2 típus van és most a hozzávalót tettem rá) Szerencsére észlelte és frissítette, ezután már bekapcsolt a teszt mód és tudtam csatlakoztatni a számítógéphez is. Átnéztem a beállításokat a kamerán és a gmail fiókban is, megváltoztattam néhány dolgot és most végre ismét működik az email küldés.   Sam6
Szívesen  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
lg0122
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #729 Dátum: 2020. április 08. - 14:21:18 »

Sziasztok!
Esetleg valakinek van tapasztalata a Minox (DTC-550) és a UOvision (785-3G+) FullHD videóinak minőségéről? Melyik teljesít jobban éjszaka, melyik zajosodik jobban, melyiknek részletgazdagabb a felvétel? Esetleg más tényező ami miatt egyik vagy másik kamerát választanátok (leszámítva a képküldési funkciót).
Köszönöm előre is a válaszokat!
Naplózva
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #730 Dátum: 2020. április 22. - 11:10:27 »

Sziasztok!
Ismét hozzám került egy vadkamera.
Ennek a típusa um565-sms .
Működött jó sokáig egy telekomos kártyával de az tönkre ment és szolgáltatót is váltottak és most telenorral kellene mennie.
Nincs hozzá leírásom sem.
Valaki tudja hogyan kell ezt beállítani hogy küldjön telenorral emailt?
köszi
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #731 Dátum: 2020. április 22. - 12:26:49 »

Sziasztok!
Ismét hozzám került egy vadkamera.
Ennek a típusa um565-sms .
Működött jó sokáig egy telekomos kártyával de az tönkre ment és szolgáltatót is váltottak és most telenorral kellene mennie.
Nincs hozzá leírásom sem.
Valaki tudja hogyan kell ezt beállítani hogy küldjön telenorral emailt?
köszi
Igen. Valaki biztos tudja Mosolyog
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #732 Dátum: 2020. április 22. - 13:42:16 »

Az a valaki biztos te lehetsz.  Kacsint
segítenél pls
Naplózva
Kóbász
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #733 Dátum: 2020. április 24. - 15:48:00 »

Sziasztok !

Előkerestem a régi Suntec HC550G-s vadkamerámat. Sajnos a távirányító nem került elő. Tisztelettel kérdezlek Titeket van-e valakinek egy eladó távirányítója ehhez a kamerához?

Várva válaszotokat,

Üdv: Kóbász
Naplózva
Adamo
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #734 Dátum: 2020. Május 17. - 21:22:16 »

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy vadkamerát és ebben szeretném a segítségeteket kérni. MAX 50e ft-ot szánok rá, nem küldőset tehát sima sd kártyára rögzítőset szeretnék. 
Eddig ezek jöttek szóba :UOVision UV595 Full-HD, Minox DTC 550, Spypoint FORCE-20. a kérdés az lenne, hogy ezek közül melyik a legjobb tapasztalat alapján vagy ezen kívül van e még olyan amit ajánlanátok 50e ft-ig.

A válaszokat előre is köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: