Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177317 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #390 Dátum: 2015. December 02. - 17:16:59 »

Mikor megjegyeztem valakinek az UAZ-ban, hogy
-Pista bácsi! Nagyon felém áll a puskád csöve. ----annyi volt rá a válasz foghegyről:
-Sanyikám ez be van biztosítva!

Én hátul ültem, Ő elől, a 7x64-es csőre volt töltve. Ő egy régi jó vadász volt, én meg gyáva kezdő!  Ördög
60-as vadásztárs pukkasztgatott egy fácán(tyúk) után,a saját fia feje fölé...
-Apu!!!! Erre (felém) ne lőj már!!!!!
-Nem lőttem én olyan alacsonyan!!!!
 Lehajolok,felveszem a hüvelyt amit eldobott(!)...
- Józsi bácsi! Ez gyöngygolyó volt...
-Dehogy is!! Nincs nekem ilyen gyöngygolyóm!
-Nincs is mert ezt én adtam magának vagy fél éve...Ez  maradt a fiók alján a 12-es puskából...
 Nem szól szám
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #391 Dátum: 2015. December 02. - 18:08:15 »

60-as vadásztárs pukkasztgatott egy fácán(tyúk) után,a saját fia feje fölé...
-Apu!!!! Erre (felém) ne lőj már!!!!!
-Nem lőttem én olyan alacsonyan!!!!
 Lehajolok,felveszem a hüvelyt amit eldobott(!)...
- Józsi bácsi! Ez gyöngygolyó volt...
-Dehogy is!! Nincs nekem ilyen gyöngygolyóm!
-Nincs is mert ezt én adtam magának vagy fél éve...Ez  maradt a fiók alján a 12-es puskából...
 Nem szól szám

A goló messzirű lehozza ám a fácánytyúkot!  Ördög
Naplózva
franky822
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


« Új üzenet #392 Dátum: 2015. December 03. - 06:54:08 »

 Röhög ugy ám 2oo ról is pottyan Vadász
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #393 Dátum: 2015. December 03. - 07:14:44 »

-Zolibácsi, látom a peremezést a lőszereden!
-Hogy láthatnád, mikor az lefelé van az övben?
-Nem azokét, hanem azt a kettőt, ami a csőben van!!!!!
  (fül, és szemtanú voltam)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #394 Dátum: 2015. December 04. - 10:26:51 »


  Az egyik igen tisztelt vadásztársam anno  hajtás végeztével puskáját ürítve (szerencsétlenkedve) közélőtt a kifelé igyekvő hajtóknak. Hálistennek senkinek semmi baja nem lett. Kivéve,hogy őt majdnem meglincselték.  Azóta csak a gyülekező helyen segédkezhet. Tüzel,teát főz.

Más. A helyi rendőrfőnököt mindig meghívtuk a disznóhajtásokra. Egyszer egymás mellé vetett a balszerencsém. Már megy a hajtás mikor átballag hozzám,hogy te öreg,látom neked is olyan puskád van mint nekem. Töltsd már meg légyszives. Aztán hajtás végén üríteni is kellett.

Ugyanő egy másik hajtáson. Ráment egy nagy koca a malacaival. Éktelen lövöldözés,de valami nem stimmel a lövésekkel. Más a hangja,meg nagyon sok jön egymás után. A hajtás végén megkérdeztük, hogy mivel lövöldözött ennyire. Mivel lövöldöztem volna? A pisztolyommal. Ki a f@x bízik ebben a dióverőben?
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #395 Dátum: 2015. December 04. - 10:34:46 »



Más. A helyi rendőrfőnököt mindig meghívtuk a disznóhajtásokra. Egyszer egymás mellé vetett a balszerencsém. Már megy a hajtás mikor átballag hozzám,hogy te öreg,látom neked is olyan puskád van mint nekem. Töltsd már meg légyszives. Aztán hajtás végén üríteni is kellett.


Rég társaságunknál volt olyan vadásztársam, aki tőlünk tudta meg, hogy a ZKK-ba nem csak egy töltény fér...
A délvidéken voltam libázni, ott meg egy helyi öreg aki a földtulajdonosi közösség oszlopos tagjaként úgy döntött, hogy márpedig Ő vadászni fog és punktum, a Merkel duplát SEM tudta betölteni. Aztán beszélgetvén próbáltuk kiszedni belőle, milyen golyós puskája van, milyen kaliber stb. de minden ebbéli igyekezetünk kudarcba fulladt.
Ja, és Ő volt az, aki a sötétben láthatatlanul kihúzó libákra rápuskázott ezzel felrebbentve a körbeállt vetésen éjszakázó többezer!!! másikat. Persze azok is elmentek jórészt sötéttel...cirka harminc ember várta őket, potyára. Fejvakarás
De ezek az emberek valahogy levizsgáztak...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #396 Dátum: 2015. December 04. - 10:46:22 »

  Az egyik igen tisztelt vadásztársam anno  hajtás végeztével puskáját ürítve (szerencsétlenkedve) közélőtt a kifelé igyekvő hajtóknak. Hálistennek senkinek semmi baja nem lett. Kivéve,hogy őt majdnem meglincselték.  Azóta csak a gyülekező helyen segédkezhet. Tüzel,teát főz.

Más. A helyi rendőrfőnököt mindig meghívtuk a disznóhajtásokra. Egyszer egymás mellé vetett a balszerencsém. Már megy a hajtás mikor átballag hozzám,hogy te öreg,látom neked is olyan puskád van mint nekem. Töltsd már meg légyszives. Aztán hajtás végén üríteni is kellett.

Ugyanő egy másik hajtáson. Ráment egy nagy koca a malacaival. Éktelen lövöldözés,de valami nem stimmel a lövésekkel. Más a hangja,meg nagyon sok jön egymás után. A hajtás végén megkérdeztük, hogy mivel lövöldözött ennyire. Mivel lövöldöztem volna? A pisztolyommal. Ki a f@x bízik ebben a dióverőben?

Az öregemnek is volt egy vendége, akinek be kellett tölteni...Egyszer meghívta bakra, kiszálltak a kocsiból, apám töltené, kéri a lőszert, az öreg adja. Fater nyújtja a kezét, hogy jöhet a második, mire az öreg széttárja a kezét. Faterom: "csak egyet hoztál", mire az öreg..."miért, nem egy bakot lövünk?..." Önbizalom azért volt  Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #397 Dátum: 2015. December 04. - 11:13:28 »

  Az egyik igen tisztelt vadásztársam anno  hajtás végeztével puskáját ürítve (szerencsétlenkedve) közélőtt a kifelé igyekvő hajtóknak. Hálistennek senkinek semmi baja nem lett. Kivéve,hogy őt majdnem meglincselték.  Azóta csak a gyülekező helyen segédkezhet. Tüzel,teát főz.

Más. A helyi rendőrfőnököt mindig meghívtuk a disznóhajtásokra. Egyszer egymás mellé vetett a balszerencsém. Már megy a hajtás mikor átballag hozzám,hogy te öreg,látom neked is olyan puskád van mint nekem. Töltsd már meg légyszives. Aztán hajtás végén üríteni is kellett.

Ugyanő egy másik hajtáson. Ráment egy nagy koca a malacaival. Éktelen lövöldözés,de valami nem stimmel a lövésekkel. Más a hangja,meg nagyon sok jön egymás után. A hajtás végén megkérdeztük, hogy mivel lövöldözött ennyire. Mivel lövöldöztem volna? A pisztolyommal. Ki a f@x bízik ebben a dióverőben?

Hát ez már több mint balfa@ság . De ezt a rendőröst  Fejvakarás - Akkor már nem is csak balfasz hanem hülye is volt mert ugye a pisztoly jogilag nem vadász fegyver............. Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #398 Dátum: 2015. December 04. - 11:55:57 »


 Amikor rendőrfőnökünket kinevezték, állománygyűlést tartott.Gyerekek, itt rendnek, fegyelemnek kell lenni,törik,szakad. De egyet azért mondok. A helybelieket ne b@xtassátok,ne bűntessétek. Nekem az nem hiányzik,hogy ismerős,rokon leköpdössön az utcán.  Jól van főnök,majd az idegeneket bírságoljuk. Na még csak az hiányzik! Hogy hírét vigyék milyen vaddisznó rendőrök vannak itt? Szó sem lehet róla! De főnök,akkor kit bűntessünk? Oldjátok meg.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #399 Dátum: 2015. December 04. - 12:09:15 »

Amikor rendőrfőnökünket kinevezték, állománygyűlést tartott.Gyerekek, itt rendnek, fegyelemnek kell lenni,törik,szakad. De egyet azért mondok. A helybelieket ne b@xtassátok,ne bűntessétek. Nekem az nem hiányzik,hogy ismerős,rokon leköpdössön az utcán.  Jól van főnök,majd az idegeneket bírságoljuk. Na még csak az hiányzik! Hogy hírét vigyék milyen vaddisznó rendőrök vannak itt? Szó sem lehet róla! De főnök,akkor kit bűntessünk? Oldjátok meg.

 Egymást !!!   Ördög        Röhög Röhög Röhög
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #400 Dátum: 2015. December 04. - 14:20:48 »

Egymást !!!   Ördög        Röhög Röhög Röhög

 Igen Hát körülbelül úgy is volt. Akkoriban jelentgették is egymást a főnöknek. Utána pedig ment a szembeköpősdi  keményen.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #401 Dátum: 2015. December 06. - 21:09:57 »

Rég társaságunknál volt olyan vadásztársam, aki tőlünk tudta meg, hogy a ZKK-ba nem csak egy töltény fér...
A délvidéken voltam libázni, ott meg egy helyi öreg aki a földtulajdonosi közösség oszlopos tagjaként úgy döntött, hogy márpedig Ő vadászni fog és punktum, a Merkel duplát SEM tudta betölteni. Aztán beszélgetvén próbáltuk kiszedni belőle, milyen golyós puskája van, milyen kaliber stb. de minden ebbéli igyekezetünk kudarcba fulladt.
Ja, és Ő volt az, aki a sötétben láthatatlanul kihúzó libákra rápuskázott ezzel felrebbentve a körbeállt vetésen éjszakázó többezer!!! másikat. Persze azok is elmentek jórészt sötéttel...cirka harminc ember várta őket, potyára. Fejvakarás
De ezek az emberek valahogy levizsgáztak...

Megtörtént eset ez is még az átkosból...
Egy német nagyváros nyugdíjas főépítésze közel a hetvenhez úgy döntött hogy vadász lesz és első vadászélményét nálunk szerzi meg. Nosza eljött őzbakra egy újonnan vásárolt míves drilling fegyverrel. Már indulnának ki a vadőrrel, amikor is elhangzott az "ein moment bitte" és az öregúr a zsebéből kimarkolt egy rakás lőszert, hogy aszondja melyik rakja a drillingbe, melyik tőtés lesz jó a bakra? Volt közötte apró sörét, brenneke és persze a golyós csőbe való lőszer is.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #402 Dátum: 2015. December 10. - 10:15:44 »

http://m.zaol.hu/hirek/halalos-vadaszbaleset-tortent-zalaistvand-hataraban-ma-kora-reggel-1742979
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #403 Dátum: 2015. December 10. - 14:48:42 »


Vajon ki ellen indított eljárást a rendőrség? A szerencsétlen halott hivatásos vadász ellen? Mert a szövegből az derül ki,hogy ő csúszott el és az ő fegyvere sült el. Ráadásul ugye az osztrákot tanúként hallgatták ki.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #404 Dátum: 2015. December 10. - 15:32:43 »

Vajon ki ellen indított eljárást a rendőrség? A szerencsétlen halott hivatásos vadász ellen? Mert a szövegből az derül ki,hogy ő csúszott el és az ő fegyvere sült el. Ráadásul ugye az osztrákot tanúként hallgatták ki.

A cselekményével veszélyeztette a másikat is, csak éppen ő halt meg.

Az eljárást akkor is le kel folytatni ha büntethetőséget megszüntető ok merül fel ( jelen esetben az elkövető halála) ha kimondják, hogy az elhunyt cselekménye veszélyeztette a társát is akkor értelem szerűen a büntethetőség megszűnik mert azt a JÓ Isten már kimérte.

Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: