Oldalak: 1 ... 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 [495] 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1921730 alkalommal)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #7410 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 08:16:25 »

A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika! :eplEgyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám.


 OOO Emberek! Vadászok! Ezeket a fantasztikus következtetéseket, meglátásokat tanítják valahol? Van valami iskola, vagy vadászvizsga kérdés?  Vadász "4 ága van az agancsnak 4 éves bika, 5 ága 5 éves... szembe villás kaka, oldalt villás jó... sötét színű bika öreg, világos színű bika fiatal... kistestű fiatal, nagytestű öreg... a szarvasbika a fiú, az őz a kislány...nagy agancs öreg bika, kis agancs fiatal bika...stb."  Suicide

Nézd már a fejét (az arcát  Ördög) és az agancsát légyszíves... akkor is egy fiatal bikát látsz???????  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva

" There is good out there "
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #7411 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 08:28:37 »

A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika! :eplEgyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám.


 Röhög Röhög
 Fej a falba Bangdesk
Röhögök és verem a fejem a falba! Ilyen ökörséget hogy lehet kitalálni?!
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #7412 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 08:51:47 »

'90-es évek közepe, Gyulaj, fővadászi iroda, vendégelszámolás.
Tipikus "olajszőkítős" csoport, óriásgyíknak öltözött, tetőtől-talpig terepszínű tagok, sok arany, 60-as IQ, friss vadászjegy.
Egyszer csak megszólal az egyik:
- Hát azéé meg kár vót...... nédmáá még pöttyös.......ha nem borgyú korában lüvik meg, mire vitte vóna!?
Nézem, hogy mire fel nyilatkoztatta ki az úriember ezt a csodálatos körmondatot?
Hát az iroda falán lógó, az első gúti világrekord dámbikát bemutató fotót tanulmányozza éppen Meglepődött
Nem igazán tudtam, hogy sírva fakadjak, vagy felnyerítsek a röhögéstől.
Ha onnan közelítem meg, hogy érkezésükkor még "öcsiszarvasnak" meg "rénszarvasnak" titulálták a dámot, akkor oké, hogy fingja sincsen róla, miről beszél.
Ha onnan, hogy ki lehetett az a hadibarom, aki ennek a tudatlan ökörnek érvényesítette a vadászvizsgáját (több ezer társával együtt), akkor statáriumot szeretnék kérni és felállítani pár vérpadot.
Ha meg onnan, hogy legalább annyi megmaradt abban a mócsingnyi kis agyában, hogy a borjúból egyszer felnőtt vad lesz és az évek múlásával még a trófea minősége is javulhat, akkor látok valami halvány fényt az alagút végén Vigyorog
No hál'Istennek ez az ember már régen nem vadászik és az akkor hasonló körülmények között vizsgázott sorstársainak nagy része is régen kimaradt a vadászatból.
De néha a szellemi hagyatékuk azért még felbukkan itt-ott Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #7413 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:02:03 »

Röhög Röhög
 Fej a falba Bangdesk
Röhögök és verem a fejem a falba! Ilyen ökörséget hogy lehet kitalálni?!

Szerintem a pettyezettség - fiatal összefüggést hülyeségből írta, a dámmal való párhuzam pedig lehet, hogy nem is áll olyan messze a valóságtól...  Kacsint
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #7414 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:06:06 »

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika! :eplEgyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Ha valaki vette volna a fáradtságot, és megnézte volna, hogy a mondatban látszólag értelmetlenül szereplő ": e p l" valójában milyen emoticon (hangulatjel) is, akkor pontosan tudná, hogy ez a nyihi ikon:, vagyis ez: Nyihi
Azaz a vinnyogó, nyihogó röhögés.
Ezzel egyből megváltozik a mondat hangsúlya, közölnivalója.
Az utána lévő hozzászólásban - miután látta, hogy nem megfelelően jelent meg az ikon - külön is betette ezt az ikon, még egyszer, hogy érthető legyen.
Tehát így nézne ki a két különálló mondat, helyesen:

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika!  Nyihi Egyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Gondolom, így már érthető, hogy ez egy poénos megjegyzés akart lenni.
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #7415 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:08:46 »

egy poénos megjegyzés akart lenni.

Nem jött össze!  Nyihi
Naplózva

" There is good out there "
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #7416 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:09:20 »

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika! :eplEgyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Ha valaki vette volna a fáradtságot, és megnézte volna, hogy a mondatban látszólag értelmetlenül szereplő ": e p l" valójában milyen emoticon (hangulatjel) is, akkor pontosan tudná, hogy ez a nyihi ikon:, vagyis ez: Nyihi
Azaz a vinnyogó, nyihogó röhögés.
Ezzel egyből megváltozik a mondat hangsúlya, közölnivalója.
Az utána lévő hozzászólásban - miután látta, hogy nem megfelelően jelent meg az ikon - külön is betette ezt az ikon, még egyszer, hogy érthető legyen.
Tehát így nézne ki a két különálló mondat, helyesen:

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika!  Nyihi Egyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Gondolom, így már érthető, hogy ez egy poénos megjegyzés akart lenni.

Így, már más!
Akkor, nem szóltam semmit. Azt is halkan! Nem szól szám Stoel
Naplózva
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #7417 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:11:58 »

Észrevettem.  Vigyorog
Azért is írtam, mert nem akartam, hogy szegény ninjazolit meglincseljétek...  Nyihi
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #7418 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 09:33:04 »

Én nem értek hozzá , de szerintem ez a fiatal és amire kulminál , akkorra megőszül és kifehérednek a pettyei . . . !  Vagy negatív fotó .    Vállat von   Nyihi



 Emelem
Naplózva
ninjazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új üzenet #7419 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 10:20:06 »

Én nem értek hozzá , de szerintem ez a fiatal és amire kulminál , akkorra megőszül és kifehérednek a pettyei . . . !  Vagy negatív fotó .    Vállat von   Nyihi



 Emelem
Ő egy kisebbségi szarvas,fényt kapott,de még az anyaméhben!Egyébként,ha ilyen színű szarvast lőnék,biztos igényt tartanék a "bundájára",nagyon mutatós!
Naplózva
ninjazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új üzenet #7420 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 10:21:30 »

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika! :eplEgyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Ha valaki vette volna a fáradtságot, és megnézte volna, hogy a mondatban látszólag értelmetlenül szereplő ": e p l" valójában milyen emoticon (hangulatjel) is, akkor pontosan tudná, hogy ez a nyihi ikon:, vagyis ez: Nyihi
Azaz a vinnyogó, nyihogó röhögés.
Ezzel egyből megváltozik a mondat hangsúlya, közölnivalója.
Az utána lévő hozzászólásban - miután látta, hogy nem megfelelően jelent meg az ikon - külön is betette ezt az ikon, még egyszer, hogy érthető legyen.
Tehát így nézne ki a két különálló mondat, helyesen:

"A felső képen szépen látszik a pettyezettség,tehát ez egy fiatal bika!  Nyihi Egyébként ebből látszik,hogy a gím is pettyes volt valamikor,mint a dám."

Gondolom, így már érthető, hogy ez egy poénos megjegyzés akart lenni.
Köszönöm,tényleg poén akart lenni!
Naplózva
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #7421 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 12:27:18 »

Köszönöm,tényleg poén akart lenni!

Megnéztem én is újra.Már ott van a Karácsony-i "dilibogyó". Így már egyértelműen poénos a megjegyzés.
De az arabus beszúrás nem volt észrevehető.
Kondor tanár úrtól megtanultam,hogy aki nem tud arabusul,vagy tanuljon meg arabusul,vagy ne beszéljen arabusul!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 19. - 12:34:39 írta Németh Lajos » Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Tompi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Új üzenet #7422 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 13:03:16 »

Galoscsabus Emelem

Öszintén irigyellek...ilyen ingergazdag melóhelyet mint a Tied....csupa móka- kacagás, izgalmas emberek.... Ördög
Nekem nem menne! Szétvettne a pipa és összesz@rnám magam mérgemben, hogy milyen emberek vannak Nem szól szám


Üdv. S.Peti
Naplózva

" Légy résen! "
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #7423 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 13:10:37 »

Tompi, hidd el, van rosszabb  Ördög  Látnád az én ügyfeleimet  OOO
Naplózva
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #7424 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 13:24:02 »

http://huntingpress.eu/magazin/a_meglepetes_bika    habár én nem vagyok oda a gímért,ezt el tudnám nézegetni a falon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 [495] 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: