Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 74   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A mezei nyúl és "kistestvére": a kinigli  (Megtekintve 547803 alkalommal)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #165 Dátum: 2008. December 02. - 12:52:05 »

 Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #166 Dátum: 2008. December 02. - 13:30:20 »

A képeket látva még jobban sajnálom, hogy nem lehettem ott!  Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #167 Dátum: 2008. December 02. - 18:19:39 »

Szép volt fiúk! Emelem
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
arcsi
vadász
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


ifjú vadasz


« Új üzenet #168 Dátum: 2008. December 02. - 20:03:40 »

Szia Girgesz!
 Jól éreztem magam piszkosul.Bár Lajos báttya jól megjáratott bennünket/ Sanyi,Gangocs,és jó magam/ de ez volt benne a legjobb.
 Remélem legközelebb is lesz módunk együtt vadászni a kis csapattal.
  Legközelebb a sült kacsádat is megkóstolom ígérem! Bion
 Üdv Árcsi! gyozo Emelem
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #169 Dátum: 2008. December 02. - 21:38:58 »

Szia Girgesz!
 Jól éreztem magam piszkosul.Bár Lajos báttya jól megjáratott bennünket/ Sanyi,Gangocs,és jó magam/ de ez volt benne a legjobb.
 Remélem legközelebb is lesz módunk együtt vadászni a kis csapattal.
  Legközelebb a sült kacsádat is megkóstolom ígérem! Bion
 Üdv Árcsi! gyozo Emelem


Úgy legyen! Wave

Most már csak Sanyit kell felcsábítani a fórumra Bion Bion Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #170 Dátum: 2008. December 14. - 14:59:14 »

Na Sábi!

Hogy is volt avval a nyúllal? Elver Tudod ugye, hogy a fórumtalálkozón mi is felavatunk.... Nyihi
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #171 Dátum: 2008. December 14. - 18:56:09 »

Na Sábi!

Hogy is volt avval a nyúllal? Elver Tudod ugye, hogy a fórumtalálkozón mi is felavatunk.... Nyihi


Méé lőtt nyulat...???? Ördög
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #172 Dátum: 2008. December 14. - 19:00:06 »


Méé lőtt nyulat...???? Ördög

Van róla papírja!  Ördög Elver
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Steve
Vendég
« Új üzenet #173 Dátum: 2008. December 14. - 19:02:33 »

Van róla papírja!  Ördög Elver

Van zárójelentése a klinikáról ahol az ambulancián összefércelték a valagát.....???? Nyihi
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #174 Dátum: 2008. December 14. - 19:08:47 »

„Szultáni nyúl-hajtóvadászat

A mai napon Allah kegyelméből nyúlvadászaton vettem részt birodalmunk Püspökladány nevű vilajetében.
E nemes cselekedethez az Igazhitű Sam6 olvtársunk szíves baráti meghívása volt a fő mozgatórugó, mert ő végre felfogta, hogy annak a szent embernek (Ich..), akinek az egész napja, hetei a Próféta igaz szolgálatával telnek, balzsamként éri a lelkét, ha vadászni hívják.

A találkozó a fent nevezett nemes szerájában volt reggel 7.25 órakor. Ezt megelőzően az álmomat valami dzsinn megzavarta 4.18 perckor, 4.32 perckor, illetve 4.58 perckor. Ekkor már úgy döntöttem, hogy a további két perc alvás már nem szolgál pihenéssel, úgyhogy felkeltem.
A mellettem alvó háremhölgy morgott valami megjegyzést ostoba vadászokról, de ezt nem vettem szívemre, hisz nem tudja, miről beszél. (Ez a konzekvens abból ered, hogy nekem is igent mondott anno… Ördög).

Szóval, a császári járművel (WagonR+) elhajtottam Blédkollégáért, aki mellett majdnem elmentem, mert terepszínű kaftánt viselt. A kíséretünkre kirendelt János nevű serpa  és fegyverhordozó nem jelent meg, mert valami sivatagi huriszellem álmot varázsolt a szemeire. Tasli

Nemesünk rezidenciáján történt szíves fogadtatásunk után a vadászat helyszínére érkeztünk, ahol már hetven-egynéhány hitetlen és igazhitű gyülekezett, Allah kegyelméből.
Rövid eszmecserét, hazudozást és ismerkedést követően a helyi nagyvezír, Gyöngy Lajos eligazította a briganti kalózcsapatot és mindenki elfoglalta a helyét a nemhiába Sárrétnek nevezett ingatlan pontjain. Nem tudom, miért tartom fontosnak megjegyezni, de a Szőkének titulált földdarabon indultunk hadba.

Meglepetéssel tapasztaltam, hogy a nyulaknak Allah jóval több észt adott, mint azt az ostoba nagy füleikből megítélni tudnánk. Nem elég, hogy akkor kezdenek el rohanni, mikor az igazhitű lába már majdnem a fejüket tapodja, hanem még arra is képesek, hogy elengedjék maguk mellett a magamfajta vakegeret, és hátul eliszkoljanak.

Egy ilyen túlvezérelt tapsifül lett az első áldozata csodálatos császári mordályomnak, a távolságról tiltja a szerénységem, hogy nyilatkozzak, majd leírják a krónikások. Angyal
Szóval, meglett az első, és én a dagadt seggemet módfelett vonszolva igyekeztem őt a birtokomba venni.

Ki kell térnem a vadászterületen uralkodó áldatlan terepviszonyokra, melyek igencsak próbára tették a felséges erőnlétemet. Valami teljesen elvetemült gyaur kutya a szentségtelen traktorjával mélyszántást végzett-hogy Allah rogyassza rá az eget- és olyan raggancsos fekete színű csirizt hintett szét a földön, ami folyamatosan hat tonna súllyal ragadt a csizmámra. Remélem, a dzsinnek éjszaka ráhuhognak az átkozottra…

Szóval, meglett az első, ekkor örömömben fülig szaladt a szám, mely ezek után úgy is maradt…
Bevallom, nem mindig a boldogságomat fejezte ki ezen arcszerkezet, mert gyakran inkább néhány molekula oxigént próbáltam az agyonkínzott szervezetembe juttatni.

Az első után még két és fél nyúl esett zsákmányomul.
A fél úgy esett, hogy egy kitörő tapsira egyszerre tüzeltem egy beutalttal, ő a végét találta, én az elejét, de meghagytam azon hiú ábrándjában, hogy övé a dicsőség, mert még messze volt az a hely, ahová el kellett a nyulakat cipelni… Ördög

A vadászat során többször jutottam Allahközeli állapotba, gyakran profán hangnemben emlegettem Őt, amiért biztosan megkapom a büntetésem a Paradicsomban, de a nyakamban lógó piros nyakkendő (a nyelvem) erre motivált.

Vadászatunk befejezését teríték koronázta, ahol a nagyvezír megköszönte, hogy nem kerülünk be az RTL-Klub esti Híradójába, dicsérte a lőkészséget, mely 135 nyúl terítékre hozását eredményezte.
Jómagam azon gondolkodtam, hogy ennyi ember koordinálása, mozgatása mekkora tudást és tapasztalatot igényel, és a kompetencia átvételekor meg is köszöntem az önzetlen fáradságot.

Búcsúzás után visszahajtottunk nemesünk szerájába, ahol igen illetlen, ámde mégis helyénvaló veregetést míveltek a hátsó felemen abból az alkalomból, hogy Nyúlvadász lettem. Elver

Nemes vendéglátónk hihetetlen figyelmességről tett tanúbizonyságot, amikor a saját kezével faragott avatóbottal verte el a seggemet, illetve életre szóló becses emléket adott nekem a Nyúlvadásszá való avatásomat dokumentáló Oklevéllel.

Nagyon meghatódtam, mert én ilyet még soha, senkitől nem kaptam, senki nem volt ilyen figyelmes és kedves velem.

Vadásznapunkat finom ebéd koronázta, mely végre valós komfortérzetet biztosított agyongyötört testemnek.

Még egy érdekesség:
Valamikor kölyökkoromban láttam, hogy a vadászok hogyan fordítják ki a kabátjukból a nyulakat.
Ma az emlékeimre hagyatkozva a McLaren csapatot kenterbe verve Forma 1 sebességgel nyúztam és zsigereltem. Vannak még csodák!!”

Kedves Sanyi!
Nagyon, nagyon köszönöm ezt a csodálatos napot, a fantasztikus hangulatot és az elegáns figyelmességedet!

Laciúr!
Nagyon örülök, hogy végre együtt vadásztunk, remélem, még sok közös élményt tartogat számunkra a jövő!

Köszönöm a mai napot!


 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #175 Dátum: 2008. December 14. - 19:14:52 »

Sabbati, gratulálok az Első Nyúlhoz! Éljen Elver Emelem
A vadászaton turbánban vettél részt?  Mosolyog :turbanos
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #176 Dátum: 2008. December 14. - 19:15:04 »

A mai nap képei: Ördög








Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #177 Dátum: 2008. December 14. - 19:15:47 »

 Igen

"A mellettem alvó háremhölgy morgott valami megjegyzést ostoba vadászokról, de ezt nem vettem szívemre, hisz nem tudja, miről beszél. (Ez a konzekvens abból ered, hogy nekem is igent mondott anno… ).

Szóval, a császári járművel (WagonR+) "  Bion Bion Bion Bion

egyszer már valaki öszegyűjthetné  az itteni műveket megérne egy misét ....
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #178 Dátum: 2008. December 14. - 19:23:20 »

„Szultáni nyúl-hajtóvadászat

 :turbanos

Gratulálok Nyúlvadászságodnak!   Emelem   :turbanos  Igen
A történet is lenyűgöző volt!   Taps Taps

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #179 Dátum: 2008. December 14. - 19:31:17 »

Gratulálok Sába!

Még vagy ezer ilyet!
Gratulálok! Taps Taps Taps



"Valamikor kölyökkoromban láttam, hogy a vadászok hogyan fordítják ki a kabátjukból a nyulakat.
Ma az emlékeimre hagyatkozva a McLaren csapatot kenterbe verve Forma 1 sebességgel nyúztam és zsigereltem. Vannak még csodák!!”

??  A hátán keresztbe vágva un. rabsic nyúzással???
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 74   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: