Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 177172 alkalommal)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1672


Koma


« Új üzenet #1320 Dátum: 2018. Március 06. - 06:31:50 »

Szerintem szimplán meglepné őket a hav.

Minden évben meglepi a magyar közlekedési vállalatokat hogy kontinentális klímán vagyunk...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1321 Dátum: 2018. Március 07. - 11:54:03 »


 Ma délelőtt...beszéljenek a képek...



Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #1322 Dátum: 2018. Március 07. - 15:07:18 »

Nem semmi Csaba! Nálunk már tökig ér a sár!  Rííí Rííí Rííí
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1323 Dátum: 2018. Március 07. - 18:58:03 »

...nálunk is ilyen szép fehér még minden...de gyanítom, nemsoká lesz valami... Ördög ...valami minden eddiginél nagyobb SÁRDAGONYA... Vigyor
Ezt ne is említsd OOO
Tavaly tavasszal költöztünk egy, a '60-as évek végén épült családi házba.
Akkor a telkeket a falu bővítésekor a település melletti közvetlen szántókon mérték ki.
Akik ide építkeztek, soha nem volt autójuk, a néni mesélte, hogy 2-3 évente télen, fagyban hoztak nekik egy Kamaz fát,
azon kívül semmi más forgalom nem volt...eddig.
Most, hogy elkezdtük járni az udvart, személyautóval és terepjáróval, kicsit más lett a helyzet.
Voltam már télidőben harckocsi gyakorlópályán, kb. arra hasonlít Rííí
Ma reggel feleséget úgy húztam ki a terepjáróval, holnap reggel szintén ez lesz a program.
Az utca olyan keskeny, hogy kint lehetetlen úgy parkolni, hogy nagyobb gép elférjen a kocsi mellett....mert sajnálták azt a plusz másfél métert a kertből lecsípni Fej a falba
Ma egész nap a keréknyomban felgyűlő vizet mertem vödörrel és kőműves pfandlival, és borogattam a hátsó kertbe, hogy kicsit hamarabb szikkadjon meg.
Holnapra ígértek 5 köbméter murvát (aranyáron), annak a bedolgozása lesz a következő szórakozásom Nyihi
Szép is ez a falusi élet Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1672


Koma


« Új üzenet #1324 Dátum: 2018. Március 07. - 19:40:02 »

A murva gereblézés lapátolás milyen kiváló lesz a kezednek Nevet
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1325 Dátum: 2018. Március 07. - 19:58:17 »

A murva gereblézés lapátolás milyen kiváló lesz a kezednek Nevet

Gondolhatod....előre élvezem minden pillanatát....főleg az utána következő napoknak Rííí
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
táborilelkész
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3507



« Új üzenet #1326 Dátum: 2018. Március 07. - 20:01:41 »

Anno valamelyik Balassi lekiabált a Kékkői várból a falu  bírójának, hogy küldjön fel a várba egy szekér murvát. A bíró kicsit elhallotta és nekiállt összeszedni őket a környékről. De  csak vénasszonyokat sikerült felhajtani.

Csabus! Biztos jól hallották a rendelésed? Holnap aztán majd gereblyézhetsz.  Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Szmöre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Új üzenet #1327 Dátum: 2018. Március 08. - 06:56:45 »

Ezt ne is említsd OOO
Tavaly tavasszal költöztünk egy, a '60-as évek végén épült családi házba.
Akkor a telkeket a falu bővítésekor a település melletti közvetlen szántókon mérték ki.
Akik ide építkeztek, soha nem volt autójuk, a néni mesélte, hogy 2-3 évente télen, fagyban hoztak nekik egy Kamaz fát,
azon kívül semmi más forgalom nem volt...eddig.
Most, hogy elkezdtük járni az udvart, személyautóval és terepjáróval, kicsit más lett a helyzet.
Voltam már télidőben harckocsi gyakorlópályán, kb. arra hasonlít Rííí
Ma reggel feleséget úgy húztam ki a terepjáróval, holnap reggel szintén ez lesz a program.
Az utca olyan keskeny, hogy kint lehetetlen úgy parkolni, hogy nagyobb gép elférjen a kocsi mellett....mert sajnálták azt a plusz másfél métert a kertből lecsípni Fej a falba
Ma egész nap a keréknyomban felgyűlő vizet mertem vödörrel és kőműves pfandlival, és borogattam a hátsó kertbe, hogy kicsit hamarabb szikkadjon meg.
Holnapra ígértek 5 köbméter murvát (aranyáron), annak a bedolgozása lesz a következő szórakozásom Nyihi
Szép is ez a falusi élet Ördög


 Jó reggelt!
 Kb ugyan ez a helyzet nálam is, a né kicsit megsüllyedt(persze nem szólt)kapartatás eredménye pedig a fehér nemesvakolt homlokzat tiszta sár lett, szép is volt hajnal 5-kor mosni a homlokzatot!  Vigyorog Emelem Emelem
 
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1328 Dátum: 2018. Március 08. - 13:09:30 »

...nálunk is ilyen szép fehér még minden...de gyanítom, nemsoká lesz valami... Ördög ...valami minden eddiginél nagyobb SÁRDAGONYA... Vigyor
Múlt héten nagy hó, rá az ónos eső, majd ismét hó (középen a jégréteg). Rettenetes volt a területen a közlekedés, inkább azt mondom, hogy februárban alig járt ki valaki. Ezen a héten hétfőn még ugyanez, kedden erősen olvadt, szerda -azaz tegnap- délutánra szinte nem maradt hó, ma meg reggel hat óta szakad az eső! Áááá, nincs belvíz, nincs sár....
A krotáliákat meg ma kapjuk, holnaptól lehetne vadászni...
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #1329 Dátum: 2018. Március 10. - 12:56:09 »

Jövő hétvégére havazást meg -2-t mutat a wetter.at  remélem tévednek...
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #1330 Dátum: 2018. Március 10. - 20:00:54 »

Jövő hétvégére havazást meg -2-t mutat a wetter.at  remélem tévednek...
Ja neked osztrák van, ukraine, rumanien  változat nincs ??? Vigyorog
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #1331 Dátum: 2018. Március 13. - 05:59:31 »

Ja neked osztrák van, ukraine, rumanien  változat nincs ??? Vigyorog

Azt nem tudok de talán Lehel barátunk igen Kacsint

Most néztem:

30 cm Neuschnee in Wien erwartet  -8 -9 0C vasárnapra Rííí  Márpedig Bécs csak egy köpésre van..
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1332 Dátum: 2018. Március 13. - 11:51:43 »


Hogyaza !  Rííí

https://www.idokep.hu/hirek/sandor-jozsef-benedek-zsakban-hoznak-hideget
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1333 Dátum: 2018. Március 13. - 14:26:43 »


Éreztem én hogy nem kell még eltenni a lesbakancsot, meg a termós poncsót. Na nem mintha annyira lesre készülődtem volna mostanában. De ha bejön a hó meg fagy, a végén még kimegyek süldőket abajgatni, úgyis üres a hűtő.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1334 Dátum: 2018. Március 14. - 14:40:48 »

Nem semmi Csaba! Nálunk már tökig ér a sár!  Rííí Rííí Rííí

  Emelem
 ...nálunk is...már...de hála a szélnek és a napsütésnek nincs akkora mint amekkorára számítottam (volna)...de mint hallom, mire nagyjából felszáradna, hétvégére megint jelentős csapadékot ígér a "pesti ember"... Woest
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: