Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A vad betegségei és kezelésük  (Megtekintve 255453 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1035 Dátum: 2020. Február 04. - 19:39:45 »

Köszönöm hogy meghagyod nekem ezt a lehetőséget.
Te nem hiszel az eldobott szendvicsben én meg a 100km-t sétáló, Dunát átúszó disznóban nem hiszek.
Boar hozzászólása nagyvonalakban fedi a valóságot (amit Te saját igazad bizónyítására elég inkorrekt módon kiheréltél), amivel itt többen is egyetértünk, vagyis hogy az ASP lóugrás szerü terjedését valószínüleg emberi mulasztás vagy felelőtlenség okozza.
Sumákolás meg félrebeszélés volt, pontosan addig míg fel nem készültünk a nagyobb gazdasági kár kivédésére.
Kína, a világ egyik legerősebb gazdasága belezakkant az ASP-be.
 Emelem

A Dunán átúszó disznókról ott a videó de biztos az is megrendezett volt .  Ördög

A lopás , sikkasztás attól még bűncselekmény (értsd törvénytelen ) ha nagymama gyógyítására kell a pénz .  De nem is vagyok biztos benne hogy jó célra kel a nyereség vagy az elkerült veszteség  ha egyáltalán el lett kerülve bármilyen veszteség   Fejvakarás  Na meg jó helyre jó személyhez , jó célra került ? Nagyban lehet sumákolni - csalni  de a kisembernek minden szabályt be kell tartani ?  Fejvakarás

Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1036 Dátum: 2020. Február 04. - 19:51:25 »

https://vadaszlap.hu/2020/02/04/9-szazalekos-csokkenes-varhato-serteshus-globalis-termelesebe/?fbclid=IwAR0UTJ-WscEFvPU9L00HVFVYkgekDJclSZthO6gR-jSie7OI54Jyg0zIUvM
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1037 Dátum: 2020. Február 04. - 19:56:37 »

Csak hogy lássuk, nem csak a Magyar oligarhák, politikai hovatartozástól függetlenül, járnak jól az ASP-vel.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1038 Dátum: 2020. Február 04. - 20:45:06 »

A Dunán átúszó disznókról ott a videó de biztos az is megrendezett volt .  Ördög

A lopás , sikkasztás attól még bűncselekmény (értsd törvénytelen ) ha nagymama gyógyítására kell a pénz .  De nem is vagyok biztos benne hogy jó célra kel a nyereség vagy az elkerült veszteség  ha egyáltalán el lett kerülve bármilyen veszteség   Fejvakarás  Na meg jó helyre jó személyhez , jó célra került ? Nagyban lehet sumákolni - csalni  de a kisembernek minden szabályt be kell tartani ?  Fejvakarás


Stefi!
Saját szememmel láttam Dunán átúszó szarvast, disznót. Disznót libázás közben jégtáblák között is táttam úszni.
A Sajkodi-öbölben, süllőzés közben a parttól 500 m-re láttam úszó kondát.
A dolgok láncolatában nem igazán hiszek.
Az első ASP-s hírek egy Tiszamenti disznóskertből röppentek fel, aztán a Dunántúlon is egy kertben jelentek meg.
Lehetne összeesküvés elméleteket gyártani, de nem érdemes.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1039 Dátum: 2020. Február 04. - 20:59:15 »

Mondj igazat és beverik a fejed !

Sokkal könnyebb O1G-zni meg Csányizni a valóság vizsgálata helyett ! A vaddisznó tokkal vonóval 3.5 mrdFt-os üzlet egy évben míg a házi/nagyüzemi disznó 140-150mrdFt/év ! Pontosan ezért tartom sunyi módon ránk szabadított "vegyifegyvernek" mint természetes vírusnak ! A kínaiaknak a cirke és rizz mellett a deznyó az élelmezés fő alappillére ! Az már csak hab a tortán , hogy pont az ellen érdekelt júeszéjben nincs jelen a vírus , míííg ejrópát és a csájnízokat meg persze azzoroszokat sújtja ez a tragédia ! Kicsit csak tényleg kicsit el kellene engedni ezt azzzorbán a hibás mindenért gondolkodást és lehet akkor tisztulna a kép !

Üdv az Ogre

Lemaradt a végéről a szmájli. Remélem véletlenül  ...  Rííí
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1040 Dátum: 2020. Február 05. - 07:10:03 »

Stefi!
Saját szememmel láttam Dunán átúszó szarvast, disznót. Disznót libázás közben jégtáblák között is táttam úszni.
A Sajkodi-öbölben, süllőzés közben a parttól 500 m-re láttam úszó kondát.
A dolgok láncolatában nem igazán hiszek.
Az első ASP-s hírek egy Tiszamenti disznóskertből röppentek fel, aztán a Dunántúlon is egy kertben jelentek meg.
Lehetne összeesküvés elméleteket gyártani, de nem érdemes.


Az első ASP hírek Gyöngyös 2018. 04. 21.  Hol folyik ott a Tisza ???     Csodalk      Röhög      ( Már borítékolom is a válaszod . ) 
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #1041 Dátum: 2020. Február 05. - 09:11:52 »

Az első ASP hírek Gyöngyös 2018. 04. 21.  Hol folyik ott a Tisza ???     Csodalk      Röhög      ( Már borítékolom is a válaszod . ) 

A hivatalos hírek!!!    Az első hírek tömeges elhullásról már előtte vagy másfél évvel jöttek a keleti országrészről, itt a fórumon is, és a klf. vadászportálokon. Emlékezz csak, Fiatal Forrókezű Barátunkra aki megírta, hogy nagyon nagy a baj, csak a hivatalok hallgatnak!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1042 Dátum: 2020. Február 05. - 09:18:54 »

Nna Uraim...százszámra pusztul a disznó...
Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1043 Dátum: 2020. Február 05. - 09:54:32 »

Ekkor már tudni lehetett,hogy baj lesz. Aztán lett is,itt 10 kilométerre tőlünk. Most amúgy megint 10 kilométerre van tőlünk csak most nem keletre,hanem nyugatra.Körbeért.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1044 Dátum: 2020. Február 05. - 10:31:46 »

A hivatalos hírek!!!    Az első hírek tömeges elhullásról már előtte vagy másfél évvel jöttek a keleti országrészről, itt a fórumon is, és a klf. vadászportálokon. Emlékezz csak, Fiatal Forrókezű Barátunkra aki megírta, hogy nagyon nagy a baj, csak a hivatalok hallgatnak!


Akkor most tudott - tud terjedni természetesen is vagy nem ? Vagy csak kolbásszal ?  Fejvakarás   De azt hiszem a kérdés és a probléma lényegét nem értitek .  Az a lényeg hogy ha  úgy akarom  akkor a nem hivatalos híreket hiszem el és azzal érvelek .  / S.Peti 2017. április 21. /    
Stoel
   Ha meg úgy akarom akkor akkor a Hivatalosat  Budakeszi vadaspark de az tuti hogy másként nem lehetett .  Egyszer lehazugozzuk őket máskor ők az igazmondók a tuti megmondói megfelebezhetetlül .      ??? 

Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1045 Dátum: 2020. Február 05. - 11:30:04 »

Tudod ez így hihető is - önmagában . Csak abban a környezetben már nem annyira amit leírtam .  Szóval mikor már  a határon innen  több mint egy éve  jelzik ( itt a fórumon is , más portálokon , fényképekkel , stb ) pusztul a vaddisznó , pont az ASP re jellemző módon egyszerre egy helyen több példány ( dögök a bokor alatt ) és senki nem tudja mitől de biztos nem ASP - től akkor elgondolkodtató .  Biztos hogy szerepe van a terjedésben az embernek csak tudod ez olyan hogy ha egyszer kétszer hazudik neked valaki akkor azt se hiszed el amikor igazat mond . Főleg ha semmi bizonyíték nincs rá .  Amit írsz az is ezt támasztja alá - legalább is a kétkedés jogosságát .  
Igazad van! Mindíg azt a verziót használod ami az aktuális állításodat igazolja.
 Ördög
 Wave
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1046 Dátum: 2020. Február 05. - 12:22:23 »

Igazad van! Mindíg azt a verziót használod ami az aktuális állításodat igazolja.
 Ördög
 Wave

Éppen hogy te használod ha nem vetted volna észre .   Én következetesen kételkedek a Duna  jobb és bal felén is tett állításaikban . 
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1047 Dátum: 2020. Február 05. - 20:28:05 »

https://www.vadasz-blog.hu/2020/02/05/a-vaddiszno-kiirtasarol/?fbclid=IwAR0y3lVs_MLYAHdOMftO1RUVovDyfPh2WUPLszX7bOrHQPkICrB1Up4O3ac
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Forester73
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Új üzenet #1048 Dátum: 2020. Február 05. - 20:34:18 »


Géza mögmonták itten a fórumon , hogy mi hülyék vagyunk ez nem megoldás ! Majd a járvány megoldja !
Naplózva

" A 3006-t sohasem hiba választani !"
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #1049 Dátum: 2020. Február 05. - 21:14:56 »

Géza mögmonták itten a fórumon , hogy mi hülyék vagyunk ez nem megoldás ! Majd a járvány megoldja !
Igen
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: