Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gondolatok a vadászat helyzetéről  (Megtekintve 143391 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #1020 Dátum: 2013. Június 18. - 19:00:27 »

Ha-ha-ha
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1021 Dátum: 2013. Június 19. - 07:13:43 »

Bocsánat Károly, de mellőzzük a napi politikát!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 19. - 08:23:52 írta Németh Lajos » Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1022 Dátum: 2013. Június 19. - 09:05:00 »

 Vállat von Fejvakarás   Lajos !  Te hol vadászol - a kisszobában ... ??!!   Nyihi

 Emelem
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #1023 Dátum: 2013. Június 19. - 11:38:18 »

Vállat von Fejvakarás   Lajos !  Te hol vadászol - a kisszobában ... ??!!   Nyihi

 Emelem



A kisszobából akár vadászhatnék is, ha kedvem úgy hozná (még nem hozta úgy), de ez nem változtat azon a tényen, hogy napi politikát tartalmazó hivatkozásokat töröljük.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1024 Dátum: 2013. Június 19. - 14:48:47 »

Nem hiszem el , hogy "napi politikát" emlegetsz és nem akarod látni a vadgazdálkodást , a vadászatot és a vadászokat is érintő , sötét szándékot és esetleg a következményt . . . !!!
De hát te vagy itt az egyik szűrő , azt javítasz és törölsz , amit jónak gondolsz .   Fejvakarás Vállat von Emelem
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #1025 Dátum: 2013. Június 19. - 19:59:49 »

Nem hiszem el , hogy "napi politikát" emlegetsz és nem akarod látni a vadgazdálkodást , a vadászatot és a vadászokat is érintő , sötét szándékot és esetleg a következményt . . . !!!
De hát te vagy itt az egyik szűrő , azt javítasz és törölsz , amit jónak gondolsz .   Fejvakarás Vállat von Emelem
Nem hiába kapott Ő bizalmat,és nem te...
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1026 Dátum: 2013. Június 19. - 21:37:53 »

Igazad is van ! ! !  Sportvadászoknak megbízni bennem - - - teljes melléfogás .  Meg fordítva is ... !   Ördög  Vigyorog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #1027 Dátum: 2013. Június 19. - 21:41:15 »

Talán nem kellene általánosítani. Az, hogy te így gondolkodsz a "sportvadászokról" , nem jelenti azt, hogy a "sportvadászok" is így vélekednek rólad! Ez a gyűlölet már undorító! Hány
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #1028 Dátum: 2013. Június 19. - 22:24:08 »

Igazad is van ! ! !  Sportvadászoknak megbízni bennem - - - teljes melléfogás .  Meg fordítva is ... !   Ördög  Vigyorog
Tudod Karcsi, ebben a vadászatnak nevezett bordélyházban a sportvadász a kuntschaft...nem folytatom a sort...
És lehet, hogy utálják a lányok a vendéget, lehet, hogy ezerszer többet tudnak a dugásról mint a klienseik, de kuntschaftok nélkül csak nézegetnék egymást a kupiban és villámgyorsan bezárna a bazár...
Biztos vannak kiváló ötleteid, hogyan kellene működtetni ezt a kupit, de hidd el, nekünk is vannak...és ahogy a Te elképzeléseidbe mi nem férünk bele, úgy meglehet, ez fordítva is így van. Mert aki a RÁBÍZOTT vagyonnak ura akar lenni ahelyett, hogy kellő alázattal a szolgálója lenne, az szerintem rosszul sáfárkodik. Márpedig ezt olvasom ki akár a Te, akár Netzkar cimborád soraiból. Nektek a kuntschaft csak egy zavaró tényező a rendszerben...mi meg úgy gondoljuk, hogy nem csak pénzt de elég sok munkát is teszünk ebbe a dologba ahhoz, hogy aki lenézéssel viselkedik irántunk, azt nyugodtan küldjük el a halálfa szárára...akár helyből, akár nekifutásból... Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #1029 Dátum: 2013. Június 19. - 22:28:06 »

Helyből...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #1030 Dátum: 2013. Június 19. - 22:41:05 »

Kedves Karcsi!
Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, aki tanácstalanul gondolkodóba esik a savanykás, megkeseredettséget sugalló bejegyzéseid kapcsán. Általában értem a vitriolos humorod, ám nekem is nehezemre esik néha értelmezni azokat, néha nem is sikerül.
De azt hiszem, semmi csorba nem esne a tekintélyeden, és az irántad érzett tiszteletünket is csak növelné, ha a véleményedet bővebben, tisztán és részletesen kifejtenéd. Szóval, ha embernek tekintenél minket is, aki nem „pajuszrángatás” és „mindig tudtam, hol a helyem” (manapság már elég ciki, és elég negatív asszociációkat keltő…) útján lettek vadászok, vagy majdnem-vadászok.
Volt itt egy fickó, aki legalább olyan nagy gím-professzor lesz nem sokára, mint Te vagy. Fizut, nyugdíjat valószínűleg soha nem lát majd olyat, mint a tiéd, de mégsem volt soha rest bármilyen amatőrrel szóba állni, ugyanakkor a legfontosabb, legkomplikáltabb témákban is közreadta a véleményét. Megharagszol, ha azt mondom, hogy nagyobb tiszteletem az övé, mint a tiéd?
Szóval hajrá, mondd el a véleményed közérthetően, abból csak jó születhet! Időhiánnyal ne mentegetőzz, akinek van energiája minden létező témához egy pinapoént keresni, az tud pötyögni egy kicsit a fejéből is!  Kacsint
Mindemellett töretlen tisztelettel: Zs.
 Emelem
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1031 Dátum: 2013. Június 19. - 23:22:24 »

aki lenézéssel viselkedik irántunk, azt nyugodtan küldjük el a halálfa szárára...akár helyből, akár nekifutásból... Wave

Tudom és érzem is én ezt nagyon jól , de sajnos nem tudom felsorolni annak a 15-20 ezer kivételnek a nevét a 60 ezerből , akivel szívesen(!) beszélgetnék a vadászatról és persze kb. ilyen arányban vannak  a vadőrök is !
De ugye ez egy szabad fórum és ide írhat akárki-akármit a vadászatról , - - - még talán én is !   Fejvakarás  Vállat von

 Wave  Emelem
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #1032 Dátum: 2013. Június 20. - 07:31:16 »

Tudom és érzem is én ezt nagyon jól , de sajnos nem tudom felsorolni annak a 15-20 ezer kivételnek a nevét a 60 ezerből , akivel szívesen(!) beszélgetnék a vadászatról és persze kb. ilyen arányban vannak  a vadőrök is !
De ugye ez egy szabad fórum és ide írhat akárki-akármit a vadászatról , - - - még talán én is !   Fejvakarás  Vállat von

 Wave  Emelem
...de akkor legyen szabad téged nem tisztelni is!
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #1033 Dátum: 2013. Június 20. - 07:32:32 »

Időhiánnyal ne mentegetőzz, akinek van energiája minden létező témához egy pinapoént keresni, az tud pötyögni egy kicsit a fejéből is! 
Igen Taps Igen
Naplózva
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #1034 Dátum: 2013. Június 25. - 18:08:02 »

Elnézést, hogy csak most reagálok napokkal ezelőtti hozzászólásokhoz, de elkezdődött a főszezon az Üdülőben.

elaccc!
Nagyon nem értetted meg amit írtam. Szerencsére más (nagysas) igen.
A sírás igen messze áll tőlem, tudom mit vállaltam, ha nem tudtam volna, bele se kezdek. Elnézést, de most részletesen nincs időm kifejteni, ha gondolod, majd nyáron  személyesen, egy pohár bor mellett megbeszéljük.
További szép estét!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: