Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187941 alkalommal)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1005 Dátum: 2013. Június 24. - 15:52:21 »

Szmogos városból, falvakon keresztül a természetbe...  Wave













Naplózva

" There is good out there "
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1006 Dátum: 2013. Június 29. - 11:12:42 »

 Emelem



Naplózva

" There is good out there "
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #1007 Dátum: 2013. Június 29. - 11:24:37 »

Emelem





Elaccc!

Minden elismerésem,nagyon szépek! Igen

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1008 Dátum: 2013. Július 02. - 10:55:01 »

Elaccc!

Minden elismerésem,nagyon szépek! Igen

 Emelem

Köszönöm! Örülök, hogy tetszett!  Emelem
Naplózva

" There is good out there "
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1009 Dátum: 2013. Július 02. - 10:58:44 »

Ha megnéztétek, kérlek véleményezzétek, fontos volna! Minden kritikát megfontolok, elfogadok, átgondolok, ne fogd vissza magad, nem sértődök meg, sőt ebből tanulok!  Okos 



olaj vászon 61x79 + keret
Naplózva

" There is good out there "
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #1010 Dátum: 2013. Július 02. - 16:59:53 »

Ha megnéztétek, kérlek véleményezzétek, fontos volna! Minden kritikát megfontolok, elfogadok, átgondolok, ne fogd vissza magad, nem sértődök meg, sőt ebből tanulok!  Okos 



olaj vászon 61x79 + keret

Elaccc!

Hát én azt mondom hogy akinek ez nem tetszik az próbálkozzon,nem gondolom hogy különbet tud,nekem tetszik nagyon az biztos! Igen

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1011 Dátum: 2013. Július 02. - 18:10:28 »

Szervusz Laci! Emelem

Én nagy kritikát mondani nem igen tudok, nekem nagyon tetszik. Ha minden áron problémát keresnék, akkor talán két észrevétel.
Kicsit jobban kellene állnia a gerincen a sörtének, de súlyosabb hiba az, hogy  nagyon-nagyon  rossz helyen van!!! Mosolyog

Egyébként mit vársz kritikát pl. tőlem? Ha ilyet tudnék festeni örömömben végigfo.nám a lábikrámat!

Vadászüdvözlettel: Attila  Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1012 Dátum: 2013. Július 02. - 18:44:11 »

Ha megnéztétek, kérlek véleményezzétek, fontos volna! Minden kritikát megfontolok, elfogadok, átgondolok, ne fogd vissza magad, nem sértődök meg, sőt ebből tanulok!  Okos 

elaccc!  Igen  Emelem

..Ha már kritikára ösztönzöl bennünket.., abban  általában  jó szoktam lenni..  Vigyorog ..
Nekem a háttér olyan, mintha agancsokkal lenne teleszórva az az erdő..  Stoel  Stoel  Stoel ..  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1013 Dátum: 2013. Július 02. - 21:33:53 »

elaccc!  Igen  Emelem

..Ha már kritikára ösztönzöl bennünket.., abban  általában  jó szoktam lenni..  Vigyorog ..
Nekem a háttér olyan, mintha agancsokkal lenne teleszórva az az erdő..  Stoel  Stoel  Stoel ..  Emelem
- Maga mindenütt agancsokat lát???
- Ééén,hát maga mutogat nekem agancsokat!!!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1014 Dátum: 2013. Július 03. - 07:00:34 »

Köszönöm mindenkinek, örülök, hogy tetszik!  Wave

Apróbb változásokat azért végeztem rajta, mert fotón utólag jobban észrevenni a hibákat...  Wave  Bár egy ilyen festmény soha nincs kész teljesen, nagyon nehéz félrerakni, mert ahányszor ránézek, annyiszor alakítani kell valamin...  Fejbever Ördög
Naplózva

" There is good out there "
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9992



« Új üzenet #1015 Dátum: 2013. Július 03. - 08:15:30 »

Akkor én kritizálok.
Nem a képról beszélek, az jól van megfestve, hanem magamról.
Nem vált ki belőlem érzelmet.
Sem ez, sem a szarvasos képek. Ellentétben pl. a városi szmoggal, vagy a régebben feltett aktjaiddal.
Hibátlan festmény, fényképszerűen tökéletes, de megnéztem, rácsodálkoztam, aztán ennyi. Lépek tovább. A szmogos képedet ötödször is el tudom nézegetni fél óra hosszatt.


Fűzök hozzá még pár gondolatot a közérthetőség végett. Pl. Munkácsynak a Baba látogatói c. képe is egy jó, hibátlan festmény. De nézzétek meg együtt a Siralomházzal. Nem a sokalakossal, azzal, amin csak a betyár van, meg háttérben homályosan a csendőr. Az egyikre azt mondod, hogy szép, a másikra azt, hogy velőtrázó.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1016 Dátum: 2013. Július 03. - 09:11:44 »

Üdv elacc!
Alapvetően azokhoz csatlakozom, akiknek tetszenek a képeid.
De elmondanám a kritikus észrevételemet is.
Azok a képek "rezegtetnek" meg, mint a lassan sétáló alak a szmogos utcán, az árnyékot vető kerítés a patak mentén.
Amelyik képeden állatábrázolás van, az nem fog meg.
Nekem túl statikusak, túl szépen és aprólékosan kidolgozottak.
Inkább keltenek bennem fotó benyomást, mint festmény hangulatot.
Egy kannal életre-halálra küzdő foxi nenézzen ki úgy, mint ha kuglóf-cukormázzal öntötték volna le.
Annak legyen büdös, csatakos kutyaszaga a vásznon is.
A szarvasaid is túl idealizáltak.
Néha a kevesebb a több.
De, hogy fantasztikusan jó kezed és szemed van hozzá, az nem kérdés!
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1017 Dátum: 2013. Július 03. - 09:57:44 »

Akkor én kritizálok.
Nem a képról beszélek, az jól van megfestve, hanem magamról.
Nem vált ki belőlem érzelmet.
Sem ez, sem a szarvasos képek. Ellentétben pl. a városi szmoggal, vagy a régebben feltett aktjaiddal.
Hibátlan festmény, fényképszerűen tökéletes, de megnéztem, rácsodálkoztam, aztán ennyi. Lépek tovább. A szmogos képedet ötödször is el tudom nézegetni fél óra hosszatt.


Fűzök hozzá még pár gondolatot a közérthetőség végett. Pl. Munkácsynak a Baba látogatói c. képe is egy jó, hibátlan festmény. De nézzétek meg együtt a Siralomházzal. Nem a sokalakossal, azzal, amin csak a betyár van, meg háttérben homályosan a csendőr. Az egyikre azt mondod, hogy szép, a másikra azt, hogy velőtrázó.


Lajos!  Emelem

Keresek neked valamit még...  Wave
Naplózva

" There is good out there "
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1018 Dátum: 2013. Július 03. - 10:06:02 »

Üdv elacc!
Alapvetően azokhoz csatlakozom, akiknek tetszenek a képeid.
De elmondanám a kritikus észrevételemet is.
Azok a képek "rezegtetnek" meg, mint a lassan sétáló alak a szmogos utcán, az árnyékot vető kerítés a patak mentén.
Amelyik képeden állatábrázolás van, az nem fog meg.
Nekem túl statikusak, túl szépen és aprólékosan kidolgozottak.
Inkább keltenek bennem fotó benyomást, mint festmény hangulatot.
Egy kannal életre-halálra küzdő foxi nenézzen ki úgy, mint ha kuglóf-cukormázzal öntötték volna le.
Annak legyen büdös, csatakos kutyaszaga a vásznon is.
A szarvasaid is túl idealizáltak.
Néha a kevesebb a több.
De, hogy fantasztikusan jó kezed és szemed van hozzá, az nem kérdés!
 Wave

Csaba!  Emelem

Én tudom mire gondolsz, és ha hiszed ha nem pontosan így szeretném én is!!!!!!!  Okos  Piál  De most még nem lehet... nem szabad...  Vigyorog nincs itt az ideje...  Wave

Később előfognak jönni belőlem ezek az érzések, érzelmek, ez az ábrázolási mód, de még egyenlőre vissza kell fognom magam... Pedig de szívesen pocsékolnám a festéket, mikor csapja szét a sarat és iszapot a dagonyázó disznó, vagy mikor a vágtató, izgatott, adrenalinnal teli csapzott bikát egy izzadtságtól párolgó aura veszi körül, és elernyedt ágdarabok csüngenek az agancsáról, repülnek a föld darabok a patája alól... stb.  Vigyorog  Látni fogsz még ilyeneket is, csak idő kell...   Pacsi
Naplózva

" There is good out there "
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1019 Dátum: 2013. Július 03. - 10:40:56 »

Akkor én kritizálok.
Nem a képról beszélek, az jól van megfestve, hanem magamról.
Nem vált ki belőlem érzelmet.
Sem ez, sem a szarvasos képek. Ellentétben pl. a városi szmoggal, vagy a régebben feltett aktjaiddal.
Hibátlan festmény, fényképszerűen tökéletes, de megnéztem, rácsodálkoztam, aztán ennyi. Lépek tovább. A szmogos képedet ötödször is el tudom nézegetni fél óra hosszatt.


Fűzök hozzá még pár gondolatot a közérthetőség végett. Pl. Munkácsynak a Baba látogatói c. képe is egy jó, hibátlan festmény. De nézzétek meg együtt a Siralomházzal. Nem a sokalakossal, azzal, amin csak a betyár van, meg háttérben homályosan a csendőr. Az egyikre azt mondod, hogy szép, a másikra azt, hogy velőtrázó.




Ez egy nagyon régi festményem és egy gyerekkori emlékkép ihlette. Majd újra megakarom festeni... Mikor kisgyermek voltam imádtam a nyári konyhában játszani és pihenni. A masina melege biztonságot adott. Nagymamáim és nagypapáim, már nagyon régen nincsenek köztünk...( a sok meló hamar végzett velük  ...)  Emléxem, hogy Nagymamám a sparhelt mellett ült és főzte a kávét, a sparhelt tetején és alul a hamusból villódzó fények jöttek elő, és a falakon illetve a plafonon táncoltak, csend és nyugalom volt...  :Mosolyog
Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: