Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156481 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #300 Dátum: 2012. November 10. - 17:32:59 »

Sziasztok.

Jahti Jakt vadászruházat érdekelne, hogy használja-e valaki, és mi a tapasztalata vele?

Nekem abban az időben, amikor forgalmazni kezdték itthon, akkor "hozott a Jézuska" egy nagy "szettet".
Nagyon bevált, főként hűvös, szeles, nyirkos időben.
Az alsóruha használatával pedig megszűnt a rám izzadt póló minden kellemetlensége. Mosolyog
Nagyon kényelmes és kellemes viselet a ruházat minden darabja.
Egyedül azt sajnálom, hogy a mellény kimaradt ebből a készletből, mert a kabáthoz és nadrághoz hasonló
anyagból készült mellény nagyon hiányzik.
A következő "generációt" már nem ismerem ebből a gyártmányból, de valószínű, hogy az is ilyen jó,
vagy még jobb.
Üdv: J. vadász Emelem
 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Dobba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Új üzenet #301 Dátum: 2012. November 10. - 18:22:03 »

Nekem abban az időben, amikor forgalmazni kezdték itthon, akkor "hozott a Jézuska" egy nagy "szettet".
Nagyon bevált, főként hűvös, szeles, nyirkos időben.
Az alsóruha használatával pedig megszűnt a rám izzadt póló minden kellemetlensége. Mosolyog
Nagyon kényelmes és kellemes viselet a ruházat minden darabja.
Egyedül azt sajnálom, hogy a mellény kimaradt ebből a készletből, mert a kabáthoz és nadrághoz hasonló
anyagból készült mellény nagyon hiányzik.
A következő "generációt" már nem ismerem ebből a gyártmányból, de valószínű, hogy az is ilyen jó,
vagy még jobb.
Üdv: J. vadász Emelem
 


Köszönöm a segítséget Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #302 Dátum: 2012. November 14. - 11:27:40 »

Ma megjött a nadrág, elég jónak tűnik. Már néztem hozzá nadrágtartót, de azt is varrtak rá. A megadott méretek alapján nagyon kényelmes nadrágot készítettek és nem utolsó sorban nagyon normális volt az úr mindkét telefonos egyeztetés alkalmával. A mai világban már ez is nagy szó. A nadrág kidolgozása szép, a zsebek elég nagyok, és praktikus helyekre tették őket. Meglátjuk nagy hidegben mit tud.

Balassa Kft. amire gondolsz. http://www.balassaruha.hu/ A honlapon a nadrágok között ott is van első helyen, amiről beszélsz. Emelem

Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Dobba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Új üzenet #303 Dátum: 2012. December 12. - 09:17:59 »

Pinewood ruházat érdekelne, hogy milyen minőséget képvisel, illetve mennyire strapabíró?
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #304 Dátum: 2012. December 12. - 10:23:08 »

Pinewood ruházat érdekelne, hogy milyen minőséget képvisel, illetve mennyire strapabíró?

Ami ilyen márkájú terméket használok, az eddig jónak tűnik (nadrág, kabát, 1.5-2 éves tapasztalat, eléggé sokat használva).  Vállat von
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #305 Dátum: 2012. December 12. - 10:30:55 »

Pinewood ruházat érdekelne, hogy milyen minőséget képvisel, illetve mennyire strapabíró?
Kesztyűt hordok ebből a márkából pár éve, teljes megelégedéssel.
Meleg, ténylegesen szél és vízálló.  Igen
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #306 Dátum: 2012. December 12. - 17:40:19 »

Kos Fashion által gyártott vadászkalapot használ valaki? Nagyon jó minőségűnek tűnik elsőre...
Ma megjött a kalapom.Tökéletes. Táncol
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #307 Dátum: 2012. December 13. - 00:43:38 »

Pinewood ruházat érdekelne, hogy milyen minőséget képvisel, illetve mennyire strapabíró?
Van pár nadrágom, rövidgatyám, sapkám, kalapom tőlük, nagyon meg vagyok velük elégedve. Egyetlen probléma, hogy sok cucc csak XXXL-ig készül és az pl. kabátból kicsi rám.
A másik gond, hogy  a megrendelt mellényem már egy hónapja nem akar megérkezni... Türelmetlen
Szerintem eléri a Fjall Raven minőségét viszont nem státuszszimbólum, nem tahóuniformis...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Dobba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Új üzenet #308 Dátum: 2012. December 13. - 08:35:05 »

Mindenkinek köszönöm a segítséget Wave
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #309 Dátum: 2012. December 16. - 22:06:02 »

Ma megjött a nadrág, elég jónak tűnik. Már néztem hozzá nadrágtartót, de azt is varrtak rá. A megadott méretek alapján nagyon kényelmes nadrágot készítettek és nem utolsó sorban nagyon normális volt az úr mindkét telefonos egyeztetés alkalmával. A mai világban már ez is nagy szó. A nadrág kidolgozása szép, a zsebek elég nagyok, és praktikus helyekre tették őket. Meglátjuk nagy hidegben mit tud.



Sikerült kipróbálni a fagyos időkben is a nadrágot, bátran ajánlom mindenkinek!  Egyszer sem éreztem benn a hideget, hangtalan, kényelmes. Az anyaga nagyon bírja a gyűrődést, a héten megjártam benne mindent, ami egy kemény kiképzéshez kell, és semmi nem kezdte ki. Ami még fontos, hogy egyszer sem izzadtam bele. Azt hiszem ennyi pénzért ilyen minőséget ritkán kapni.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #310 Dátum: 2012. December 19. - 10:36:38 »

Sikerült kipróbálni a fagyos időkben is a nadrágot, bátran ajánlom mindenkinek!  Egyszer sem éreztem benn a hideget, hangtalan, kényelmes. Az anyaga nagyon bírja a gyűrődést, a héten megjártam benne mindent, ami egy kemény kiképzéshez kell, és semmi nem kezdte ki. Ami még fontos, hogy egyszer sem izzadtam bele. Azt hiszem ennyi pénzért ilyen minőséget ritkán kapni.

Pontosan melyiket rendelted meg? Lóden-vesevédőst-bélelt?

 Wave
Naplózva

Üdv End
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #311 Dátum: 2012. December 19. - 10:47:31 »

Pontosan melyiket rendelted meg? Lóden-vesevédőst-bélelt?

 Wave

Szia!

Igen azt.  Wave
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #312 Dátum: 2012. December 19. - 12:18:45 »

Szia!

Igen azt.  Wave

Köszönöm!

 Wave
Naplózva

Üdv End
nils holgerson
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #313 Dátum: 2012. December 27. - 12:48:00 »

Chevalier ranger kabátról valakinek van valami tapasztalata?
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #314 Dátum: 2013. Január 15. - 17:05:40 »

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata Wanderlick márkájú téli vadászruházattal? (Lesnadrág és kabát)
Ma néztem egy üzletben. Az árára fogjuk rá, hogy elmegy (szerintem reális, bár annyira azért nem mondható olcsónak).
Pozitív-negatív tapasztalat egyaránt érdekel. Ajándékba szeretném vásárolni, s tényleg olyasvalamit szánnék az illetőnek, aminek használati értéke is van.
Előre is köszönöm az infókat!

Üdv.: Beregi!  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: