Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156481 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #150 Dátum: 2010. Május 13. - 19:24:29 »

Gondolom azóta már  a JJ is tudja. Csak érdekességként raktam fel, hogy mennyire  befolyásoló tényező a tv nyilvánossága és mennyire meghatározza a marketing az életünket.
A részeg autóShtol/ ról  szóló  hírekben is kiemelve szerepel minden egyes alkalommal, hogy az X faktor műsorvezetője lett volna. Eddig  fogalma sem volt egy csomó embernek, hogy ez mi a retek,most már várni fogják- Tudod ez az a műsor ahonnan..... Subarunál dolgozó ismerős mondja, hogy már így keresik a Forestert is... amelyikben túlélte a karambolt az a részeg színész.....
Ugyan ez volt a választások éjszakáján. Az egyik hárombetűs párt rendezvénye egy  Instant nevű kocsmában ért véget. A kocsma neve minden híradásban szerepelt, azóta nincs olyan ismerős aki  ha felugrik a Nagyfaluba ne akarná megnézni.
Amikor Simon Tibor focistát ( másodállású gengsztert) agyonverték minden híradásban így szerepelt ...Mammut bevásárlóközpontnál lévő „Caffe Allure” bárban..... azóta is jól megy nekik a bolt. Hány

Hogy ne legyen teljesen off. Tóni bácsi esete ehhez képest még elég szolidnak is mondható.


Marketing ismeret kezdőknek: Ördög

A marketing  típusai:

1. Egy bulin meglátsz egy gyönyörű nőt. Odamész hozzá és egyszerűen azt mondod neki: “ Fantasztikus vagyok az ágyban.” Ez a direkt marketing.

2. Egy bulin vagytok a haverjaiddal és meglátsz egy gyönyörű nőt. Az egyik haverod odamegy hozzá és azt mondja neki - miközben rád mutat  - “ Ő nagyon jó az ágyban.” Ez a hirdetés.

3. Egy bulin vagy, és meglátsz egy gyönyörű nőt. Odamész hozzá, elkéred a telefonszámát, majd másnap felhívod és azt mondod neki: “ Hello, én fantasztikus vagyok az ágyban. “ Ez a telemarketing.

4. Egy bulin vagy, mikor meglátsz egy gyönyörű nőt. Megigazítod a nyakkendőd, odamész hozzá, beszélgetni kezdtek. Meghívod egy italra, kinyitod az ajtót neki, ha valamit elejt, te felveszed. Hazaviszed kocsival, és azt mondod neki “ Egyébként fantasztikus vagyok az ágyban.” Ez a PR.

5. Egy bulin vagy, meglátsz egy gyönyörű nőt, amint éppen feléd tart. Mikor odaér hozzád, azt mondja “ Úgy hallottam, jó vagy az ágyban.” Ez a márkaismeret.  Ördög Ördög Ördög

Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #151 Dátum: 2010. Május 13. - 19:30:38 »


Marketing ismeret kezdőknek: Ördög

A marketing  típusai:

 Igen Igen

 Ördög
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #152 Dátum: 2010. Május 13. - 20:26:12 »

"Gondolom azóta már  a JJ is tudja."

Tudta első perctől fogva, mert ez is csak marketing!
Aki a filmet készítette ott vadászik! Nem véletlen forgatták ott!  Nem kevés pénz fordítottak az elkészítésére, és jutott egy kevés a Vt-nek is a közreműködésért! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #153 Dátum: 2010. Május 13. - 21:12:06 »

Gondolom azóta már  a JJ is tudja. Csak érdekességként raktam fel, hogy mennyire  befolyásoló tényező a tv nyilvánossága és mennyire meghatározza a marketing az életünket.
A részeg autóShtol/ ról  szóló  hírekben is kiemelve szerepel minden egyes alkalommal, hogy az X faktor műsorvezetője lett volna. Eddig  fogalma sem volt egy csomó embernek, hogy ez mi a retek,most már várni fogják- Tudod ez az a műsor ahonnan..... Subarunál dolgozó ismerős mondja, hogy már így keresik a Forestert is... amelyikben túlélte a karambolt az a részeg színész.....
Ugyan ez volt a választások éjszakáján. Az egyik hárombetűs párt rendezvénye egy  Instant nevű kocsmában ért véget. A kocsma neve minden híradásban szerepelt, azóta nincs olyan ismerős aki  ha felugrik a Nagyfaluba ne akarná megnézni.
Amikor Simon Tibor focistát ( másodállású gengsztert) agyonverték minden híradásban így szerepelt ...Mammut bevásárlóközpontnál lévő „Caffe Allure” bárban..... azóta is jól megy nekik a bolt. Hány

Hogy ne legyen teljesen off. Tóni bácsi esete ehhez képest még elég szolidnak is mondható.
...


Nekem is van egy ugyanilyen sapkám. Jó sapi, csak már elég avíttas, helyenként vérfoltos, kicsit zsíros, stb stb... szóval nem kereskedelmi tv-be való. Vigyorog

Simonról mindig beugrik az Ajax meccs, amikor valamelyik holland összeakaszkodott vele, mire a kommentátor sajnálkozva: "... kihívta maga ellen a sorsot, ha pont Simonba kötött bele."  Bion
Naplózva
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #154 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 21:37:49 »

Segítségeteket kérném!

Van egy Deerhunter kabátom amit imádok. De sajnos sehol sem találok már ilyen modellt. Zöld, kívülről igen szőrös, napoleon zseb, normál zseb aminek van egy kívülről zipzáros része. Vállakon bőr szerű rész, derék környékén pedig össze lehet szűkíteni a kabátot. Amint tudok csatolok róla képet de hátha így is felismerte valaki.
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #155 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 21:44:33 »

Szia!

Az Eurohunt-nál kérdezted/nézted már? (www.eurohunt.hu)

Hochstein Péter -maga is vadászember- a tulajdonos, néhány éve Ők importálják ezt a dán terméket. Jómagam is ott vásárolok. Remélem nem tartjátok reklámnak... Jutalékot nem kapok...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #156 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 22:15:07 »

Üdv Mindenkinek!

Ha már ruhánál tartunk: igazán nagy méretű (4XL, vagy 64-es) vadászruházatot árusító vagy ilyet gyártó céget nem tud ajánlani valaki? A Deerhunter nagyon jó minőség és van is nagy mérete, de nem olcsó... Mostanában van egy OUTLET kategória, de abból már megvettem az összes rám való méretet.

Tehát: nagy méret, olcsón, bárhol az országban! Tippek? 
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #157 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 09:51:07 »

Szia!

Sajnos nem magyar, de lehet náluk rendelni és sos cucc van 4-XL nagyságban.



Üdv              Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #158 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 12:21:12 »

Szia feketerdo!

Gondolom lemaradt a link, megismételnéd?

Kösz,
Péter
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #159 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 19:21:34 »

Huu!

Igazad van, tegnap az asszony belebeszélt a munkába. Stoel   

Üdv                      Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #160 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 20:23:28 »

Szia Gyuri!

Köszönöm! Meghajol Meghajol Meghajol

(Ez nálunk is gyakran megesik...   Kacsint )

Már néztem is magamnak valót...

Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #161 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 20:28:37 »

Kun Gábor (Gaben)

Találtam egy kabátot a Gyuri (feketeerdo) által adott linken. Nem ezt keresed? Az ára egyébként elég jó.

http://www.forstbekleidungschmidt-shop.de/epages/62279105.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/62279105/Products/563/SubProducts/563-0001

MÁS!!!  Lehet, hogy meg kellene próbálni összhozni egy több tételből álló rendelést, talán olcsóbban kijönne a szállítás. Érdekel valakit?
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #162 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 21:04:18 »

Sziasztok!

A Gillie II parka kifutó modell volt tavaly, az idei 2010-es katalógusban nincs is benne már. Tehát ha találtok méretet belőle valahol azt meg kell venni mert nem lesz utánpótlás. Wave

Üdv

Imre
Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #163 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 00:35:37 »


SZiasztok!

Nézegettem ezt az oldalt és nekem elég olcsónak tűnik. Vajon mennyi lehet a posta költség? A legdrágább bakancs 30e. Itthon, meg 50e-nél kezdődik.
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #164 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 08:28:25 »

Üdv!

Néztem én is, próbáltam rendelni is. Az a gond, hogy csak Németországba szállítanak. Legalábbis nekem úgy tűnt...

Talán feketeerdo tudna nekünk ebben segíteni.

feketeerdo?

Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: