Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászvizsga  (Megtekintve 196775 alkalommal)
Steve
Vendég
« Új üzenet #360 Dátum: 2011. Március 09. - 14:47:10 »

A kacsáktól,......

Khmmm!
Récék. Kacsint
Kacsák a kórházban, meg a bulvár lapokban vannak. Emelem
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #361 Dátum: 2011. Március 09. - 14:54:10 »

Khmmm!
Récék. Kacsint
Kacsák a kórházban, meg a bulvár lapokban vannak. Emelem

Szerinted az milyen, hogy egy egyetemen a récék összefoglalásánál, a dia címe: Vadkacsák.
Nem baj, az a lényeg, hogy előadás elején elhangzott, hogy egy vadgazdamérnök azért nagyobb tudással rendelkezik mint egy (hangnemből ítélve: kutya) hivatásos vadász.
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #362 Dátum: 2011. Március 09. - 15:11:59 »

Azt csak én érzem nagyon meredeknek, hogy levizsgázik valaki úgy, hogy halvány segédtiszti fogalma sincs róla, hogy hogyan és milyen módon fog tudni vadászni?  Stoel
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #363 Dátum: 2011. Március 09. - 15:16:21 »

Azt csak én érzem nagyon meredeknek, hogy levizsgázik valaki úgy, hogy halvány segédtiszti fogalma sincs róla, hogy hogyan és milyen módon fog tudni vadászni?  Stoel

Nem, de ki meri ezt már itt szóvá tenni??
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #364 Dátum: 2011. Március 09. - 15:24:00 »

Tíz éve vizsgázott és kezdett vadászni egy ismerősöm.
Pár hónapra rá találkoztam vele, és boldogan mesélte mi mindent lőtt, és hány helyre jár.
Amikor megkérdeztem, hogy fizetős vadászatokra jár, vagy meghívásra, azt válaszolta, hogy nem, egyikre sem.
Elmondta, hogy akikkel vizsgázott, (két sráccal) beülnek a kocsiba, és kimennek vadászni minden alkalommal máshova, amelyik terület éppen tetszik nekik. Kidülledt a szemem a csodálkozástól! Mikor elmagyaráztam neki, hogy ez egyszerű orvvadászat, azt felelte: Miért? A vadászjegye az egész országra érvényes, bárhol vadászhat!  Fejvakarás
Szerencsére abbahagyta a vadászatot.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #365 Dátum: 2011. Március 09. - 15:28:04 »

Nem, de ki meri ezt már itt szóvá tenni??

Merthogy?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Dzsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 517


« Új üzenet #366 Dátum: 2011. Március 09. - 15:34:32 »

Tíz éve vizsgázott és kezdett vadászni egy ismerősöm.
Pár hónapra rá találkoztam vele, és boldogan mesélte mi mindent lőtt, és hány helyre jár.
Amikor megkérdeztem, hogy fizetős vadászatokra jár, vagy meghívásra, azt válaszolta, hogy nem, egyikre sem.
Elmondta, hogy akikkel vizsgázott, (két sráccal) beülnek a kocsiba, és kimennek vadászni minden alkalommal máshova, amelyik terület éppen tetszik nekik. Kidülledt a szemem a csodálkozástól! Mikor elmagyaráztam neki, hogy ez egyszerű orvvadászat, azt felelte: Miért? A vadászjegye az egész országra érvényes, bárhol vadászhat!  Fejvakarás
Szerencsére abbahagyta a vadászatot.

 Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #367 Dátum: 2011. Március 09. - 16:01:27 »

Merthogy?

Ugyanaz a szitu, mint a múltkor. Az illető nem bírta kiszedni a saját puskájából a zárdugattyút, gondolom emlékszel még.
Valahol alap dolog ez is, meg az is és mégis mekkora vita kerekedett az egészből.

Persze, nem az ő hibájuk hogy átmentek a vadászvizsgán.
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
davidde
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244



« Új üzenet #368 Dátum: 2011. Március 09. - 16:02:39 »

Tíz éve vizsgázott és kezdett vadászni egy ismerősöm.
Pár hónapra rá találkoztam vele, és boldogan mesélte mi mindent lőtt, és hány helyre jár.
Amikor megkérdeztem, hogy fizetős vadászatokra jár, vagy meghívásra, azt válaszolta, hogy nem, egyikre sem.
Elmondta, hogy akikkel vizsgázott, (két sráccal) beülnek a kocsiba, és kimennek vadászni minden alkalommal máshova, amelyik terület éppen tetszik nekik. Kidülledt a szemem a csodálkozástól! Mikor elmagyaráztam neki, hogy ez egyszerű orvvadászat, azt felelte: Miért? A vadászjegye az egész országra érvényes, bárhol vadászhat!  Fejvakarás
Szerencsére abbahagyta a vadászatot.
    és még a trófeákat is bemutatta valjon a hivatalba? Fejvakarás
Naplózva

davidde
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #369 Dátum: 2011. Március 09. - 16:14:34 »

     és még a trófeákat is bemutatta valjon a hivatalba? Fejvakarás

Csak apróvadra vadásztak. Golyósuk még szerencsére nem volt.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #370 Dátum: 2011. Március 09. - 19:40:54 »

Szervusztok.
Ahogy olvasom ezeket a kérdéseket úgy felvillan bennem egy kérdés milyen tanfolyamra jártak ezek az ifjuk.
Ott nem oktattak vadászati jogot.Vagy általánosságban mit oktattak?
Üdv:HSanyi
Naplózva
nroli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


« Új üzenet #371 Dátum: 2011. Március 09. - 20:35:24 »

Én most jelentkeztem tanfolyamra és előre láthatólag májusba indul. Ezek a kérdések azért vetődtek fel bennem, hogy nagyon szeretek távcsővel és kutyával az erdőt járni. A közeli vadászokkal meg nem tudok szót érteni.... Elnézést a kellemetlen kérdésekért! Stoel
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #372 Dátum: 2011. Március 09. - 21:06:02 »

Ezek szerint még nincs vizsga.
Akkor viszont vissza minden!

Mindenesetre remélem, hogy a tanfolyamon választ kapsz ezekre a kérdésekre.  Wave
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #373 Dátum: 2011. Március 09. - 21:19:39 »

Ezek szerint még nincs vizsga.
Akkor viszont vissza minden!

 Igen
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
vandus
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #374 Dátum: 2011. Március 09. - 21:53:48 »

Sziasztok Kacsint
Megtudnátok nekem mondani,hogy Miskolcon mikor lesz vizsga?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: