Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 93   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Orosz sörétesek  (Megtekintve 271639 alkalommal)
ptibike
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #735 Dátum: 2013. Március 14. - 09:11:33 »

Köszönöm.  Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #736 Dátum: 2013. Március 14. - 17:37:24 »

 Szépen lassan meg fog ütni a gutta. Fél éve keresek egy jóravaló  használt duplapuskát és képtelenség normális állapotút találni. Lötyögős, rozsdás ócskavastól más még nem volt a kezembe. Ma is adtam egy pofont a szerves-trágyának, mert egy dologról regélt a tulaj a telefonban, és más volt a kiábrándító valóság. De nem adom fel. Előbb utóbb majd csak akad valami fogamra való.
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #737 Dátum: 2013. Március 14. - 17:50:43 »

Szépen lassan meg fog ütni a gutta. Fél éve keresek egy jóravaló  használt duplapuskát és képtelenség normális állapotút találni. Lötyögős, rozsdás ócskavastól más még nem volt a kezembe.

Mert még nálam nem jártál!  Ördög
Akkor lehet, hogy már más lenne a helyzet.  Kacsint  Persze csak akkor, ha nem ha nem fog el az undor, egy Germán flinta láttán.  Nyihi
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #738 Dátum: 2013. Március 15. - 09:28:11 »

Mert még nálam nem jártál!  Ördög
Akkor lehet, hogy már más lenne a helyzet.  Kacsint  Persze csak akkor, ha nem ha nem fog el az undor, egy Germán flinta láttán.  Nyihi

Én benne lennék, csak aztán hogy hozom haza. Utánajártam (a járási erdészet igazgatója most hozott be egy Sauer 2O2-t Magyarországról) és az jött ki, hogy a különböző vámok, illetékek, kenőpénzek és egyéb rossebek kipengetése magában kerül annyiba, mint egy jó puska(kb 2OO ezerFT)
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #739 Dátum: 2013. Március 15. - 20:15:28 »

Én benne lennék, csak aztán hogy hozom haza. Utánajártam (a járási erdészet igazgatója most hozott be egy Sauer 2O2-t Magyarországról) és az jött ki, hogy a különböző vámok, illetékek, kenőpénzek és egyéb rossebek kipengetése magában kerül annyiba, mint egy jó puska(kb 2OO ezerFT)

Ja értem, tehát nem Mo-i vagy, így mindjárt más.
Hát sok sikert a keresgéléshez, csak találsz egy szép duplát magadnak, előbb utóbb.  Mosolyog
Egy darabig nekem is eltartott, míg megtaláltam az igazit, de a lényeg, hogy már megvan!  Táncol
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #740 Dátum: 2013. április 11. - 12:23:44 »

Sziasztok

IZS-27-es puskámhoz gondoltam vennék csere-choke-os csövet. Mennyibe kerülhet csak a csere-cső és egyáltalán érdemes-e ebben gondolkodnom?



Köszönöm


 Emelem
Naplózva
ritt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191



« Új üzenet #741 Dátum: 2013. április 18. - 21:54:26 »

Tisztelt Vadàsztàrsak

Segítségeteket kérném. Vettem egy Izs 27 E-t azaz ejektoros darabot. Az ejektor működik a felső csőből,az alsóból is, de az alsó  hüvelyt (pufferpatront) a tűzfal felső  éle alá löki, úgyhogy nem dobja ki a hüvelyt, ellenben az alu pufferpatron peremét már egész jól elverte....szépen látszik a nyoma a tűzfalon is. Nem érkezem olyan gyorsan nyitni a csövet hogy ne verje oda.Mi lehet a gond? Találkoztatok ilyennel?
Naplózva

"..ködből és csendből létezem.."
Anti
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #742 Dátum: 2013. április 19. - 09:05:16 »

Tisztelt Vadàsztàrsak

Segítségeteket kérném. Vettem egy Izs 27 E-t azaz ejektoros darabot. Az ejektor működik a felső csőből,az alsóból is, de az alsó  hüvelyt (pufferpatront) a tűzfal felső  éle alá löki, úgyhogy nem dobja ki a hüvelyt, ellenben az alu pufferpatron peremét már egész jól elverte....szépen látszik a nyoma a tűzfalon is. Nem érkezem olyan gyorsan nyitni a csövet hogy ne verje oda.Mi lehet a gond? Találkoztatok ilyennel?
Emelem
Ez, ha minden igaz beállítás kérdése. Irány egy fegyvermester.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
ritt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191



« Új üzenet #743 Dátum: 2013. április 19. - 15:01:29 »

Emelem
Ez, ha minden igaz beállítás kérdése. Irány egy fegyvermester.
 Wave

Köszönöm, hasonlóra gondoltam,  előbb löki ki az ejektor a hüvelyt  mint ahogy a puska teljesen nyitva lenne. Emiatt  dobja a tűzfalnak. Szerintem a beállítasa nem lehet nehéz, lehet a két kis csavar a tokon, ami az ejektort is kikapcsolja? Várok hátha valaki tudja... Emelem Emelem
Naplózva

"..ködből és csendből létezem.."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #744 Dátum: 2013. április 19. - 16:45:04 »

Köszönöm, hasonlóra gondoltam,  előbb löki ki az ejektor a hüvelyt  mint ahogy a puska teljesen nyitva lenne. Emiatt  dobja a tűzfalnak. Szerintem a beállítasa nem lehet nehéz, lehet a két kis csavar a tokon, ami az ejektort is kikapcsolja? Várok hátha valaki tudja... Emelem Emelem
Csavar ügyben csak nyugodtan lapozz vissza.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
ritt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191



« Új üzenet #745 Dátum: 2013. április 19. - 17:11:44 »

Csavar ügyben csak nyugodtan lapozz vissza.

Üdv

A csavar ügyében tudom hogy ki lehet kapcsolni vele az ejektort, azt nem tudom hogy esetleg nem e állítható a kivetés. Erre nem találtam választ visszaolvasva sem.
Naplózva

"..ködből és csendből létezem.."
krisaaaak
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Új üzenet #746 Dátum: 2013. Május 16. - 12:53:54 »

Tisztelt Fórumtársak!

Birtokomba került egy Tula Toz 34 ep sörétes puska. Egy problémám van vele, mégpedig az, hogy nem tudom hogyan kell levenni a csöveket. Az előző gazdája már nem emlékszik rá, pedig réges régen mindig szétszedte. Ebben kérném a segítségeteket.

köszönöm
Krisaaaak
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #747 Dátum: 2013. Május 16. - 13:25:03 »

Üdv!
A baszkül jobb oldali nyúlványán vagy egy egyszerű billentyű,azt kell átkapcsolni (természetesen csak akkor lehetséges a cső fel van csukva),utána a Scott kulcs elfordításával lenyitni a csövet és akkor szépen
elválasztható a cső a baszkültöl... Annyira kell figyelni ennél a típusnál,hogy azok a hornyok amiben a cső mozog az mindig zsírozva legyen (az olajozás valamiért kevés volt annál amelyik nálam volt egy ideig). Az összerakás meg pont fordítva történik mint az előbb leírtak.
Remélem tudtam segíteni!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #748 Dátum: 2013. Május 16. - 13:42:39 »

Üdv!
A baszkül jobb oldali nyúlványán vagy egy egyszerű billentyű,azt kell átkapcsolni (természetesen csak akkor lehetséges a cső fel van csukva),utána a Scott kulcs elfordításával lenyitni a csövet és akkor szépen
elválasztható a cső a baszkültöl... Annyira kell figyelni ennél a típusnál,hogy azok a hornyok amiben a cső mozog az mindig zsírozva legyen (az olajozás valamiért kevés volt annál amelyik nálam volt egy ideig). Az összerakás meg pont fordítva történik mint az előbb leírtak.
Remélem tudtam segíteni!
Így:
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
krisaaaak
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Új üzenet #749 Dátum: 2013. Május 16. - 14:02:25 »

serg, Balkóbátya
Köszönöm a gyors reagálást. Kipróbálóm, ahogy a hazaérek.
Tisztelettel:
krisaaaak

Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 93   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: