Oldalak: 1 ... 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 471572 alkalommal)
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2595 Dátum: 2014. április 19. - 16:32:33 »

Igen Taps

1.    Te meg, minek örülsz ennyire.  Vállat von ..

       Újabban, már csak a káromnak szeretnél..

2.    Inkább szólhatnál a Gazdának, hogy klasszikusokat vagy pontosssan.., vagy sehogy.  S.Peti    Vigyorog ..

Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2596 Dátum: 2014. április 19. - 16:38:39 »

Kérdés adva van egy lámpa madzaggal aminek a végén ott figyel a kapcsoló ez viszont pillanatkapcsoló. Létezik olyan madzagos ugyanilyen kivitelben ami fix kapcsolóval van ellátva?

 Fejvakarás ..      Annak meg mi értelme?  Vállat von .. 

Jöhet privátban is.  Tudod.., hallgatok, mint sír.   Röhög
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #2597 Dátum: 2014. április 20. - 09:05:56 »

Sájen , Sájen azt hittem tájékozottab vagy ,a  kivezetéseken a mai trend szerint van egy fix kapcsoló utánkeresésre és van 2-3 nyomógomb a megvilágításhoz .  Az árérték kategóriáról igen sokat lehetne vitázni , de nem érdemes  . Ha meg valaki átalakítás nélkül taktikai lámpával kíván vadászni , hát tegye (aki már tette , az úgyis csak rőhög magában és eszébe jut az amikor megakarta világítani a sertést és SOS kombinációval sikerült ) .

Üdv Én (nedutki)
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #2598 Dátum: 2014. április 20. - 09:22:03 »

...aki már tette , az úgyis csak rőhög magában és eszébe jut az amikor megakarta világítani a sertést és SOS kombinációval sikerült
Utána kell is a külső segítség az újraélesztéshez.... Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2599 Dátum: 2014. április 20. - 10:34:47 »

Sájen , Sájen azt hittem tájékozottab vagy ,a  kivezetéseken a mai trend szerint van egy fix kapcsoló utánkeresésre és van 2-3 nyomógomb a megvilágításhoz .  Az árérték kategóriáról igen sokat lehetne vitázni , de nem érdemes  . Ha meg valaki átalakítás nélkül taktikai lámpával kíván vadászni , hát tegye (aki már tette , az úgyis csak rőhög magában és eszébe jut az amikor megakarta világítani a sertést és SOS kombinációval sikerült ) .

Üdv Én (nedutki)

 Igen A pillanatkapcsoló ellenére a zsákban ott van az eredeti kapcsoló mert utánkeresésnél kényelmesebb ha nem kell folyamatosan nyomkodni .   Emelem
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #2600 Dátum: 2014. április 20. - 12:25:21 »

Igen A pillanatkapcsoló ellenére a zsákban ott van az eredeti kapcsoló mert utánkeresésnél kényelmesebb ha nem kell folyamatosan nyomkodni .   Emelem

Igen nagy segítség tud ám lenni.  Igen

Nekem ugyanis ahhoz ott van egy másik lámpa és egy csipesz...., hiszen: naná, hogy kidobtam az eredeti kapcsolóját annak is.  Röhög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2601 Dátum: 2014. április 20. - 17:24:07 »

Sájen , Sájen azt hittem tájékozottab vagy ,a  kivezetéseken a mai trend szerint van egy fix kapcsoló utánkeresésre és van 2-3 nyomógomb a megvilágításhoz .  Az árérték kategóriáról igen sokat lehetne vitázni , de nem érdemes  . Ha meg valaki átalakítás nélkül taktikai lámpával kíván vadászni , hát tegye (aki már tette , az úgyis csak rőhög magában és eszébe jut az amikor megakarta világítani a sertést és SOS kombinációval sikerült ) .

Üdv Én (nedutki)

       Ogre!

..én, nem értek a trendihez.   :Mosolyog ..   

Most azonban, egy Fenix TA-20-t próbálok "ráerőszakolni" a ZKK-ra ( villásban)..       Az fixes, meg lengő-mikrós is.  Vigyorog ..

Utolsó lámpám egy heliátor 6V 35W, tusárafelhúzós volt, egy mikrokapcsolóval, ami teljes egészében, egy sufnitunig.

De a mai napig megállja a helyét.., természetesen, csak gyakorlott kézben.  Kacsint ..

Naplózva
Dzsabba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #2602 Dátum: 2014. április 20. - 18:45:22 »

Üdv Uraim
Használ valaki ilyen lámpát hosszabb ideje?
Mennyire tartós, az eladó mennyire korrekt?
Előre is köszönöm.
 Emelem
http://vadaszapro.net/reszletek/209172/fegverlampa-oldhato-szerelekkel-!

 Emelem

Én pont ettől az eladótól vásároltam lámpát a izs 308-ra. Odamentem hozzá és olyat rakott össze amilyet kértem. Kellett esztergálnia az alumínium házból hogy a szerelék megfelelő legyen és dekoratív. Én a cső végére raktam fel a lámpát, tehát mehettem a lőtérre. 2. lövésnél széttört a lámpa háza. Embert felhívtam és elmeséltem neki a történetet, csak annyit mondott hogy menjek vissza hozzá és kicseréli a házat. Elmentem hozzá és megvizsgálta a lámpát, megállapította hogy ő hibázott azzal, hogy sokat esztergált le belőle. Esztergált egy újat garanciában, aztán összerakta és kipróbálta. Visszamentem a lőtérre és ellőttem egy doboz lőszert úgy hogy a lámpa a puskacső végére volt felrakva. Hibátlanul működött és működik azóta is, bár már nem a csővégre rakom a lámpát mert 50m-en 25cm-el viszi  fel a lövedéket.
Csak ajánlani tudom ezt a lámpát. Emelem
Remélem nem reklámoztam!
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2603 Dátum: 2014. április 21. - 07:41:08 »

Emelem

Én pont ettől az eladótól vásároltam lámpát a izs 308-ra. Odamentem hozzá és olyat rakott össze amilyet kértem. Kellett esztergálnia az alumínium házból hogy a szerelék megfelelő legyen és dekoratív. Én a cső végére raktam fel a lámpát, tehát mehettem a lőtérre. 2. lövésnél széttört a lámpa háza. Embert felhívtam és elmeséltem neki a történetet, csak annyit mondott hogy menjek vissza hozzá és kicseréli a házat. Elmentem hozzá és megvizsgálta a lámpát, megállapította hogy ő hibázott azzal, hogy sokat esztergált le belőle. Esztergált egy újat garanciában, aztán összerakta és kipróbálta. Visszamentem a lőtérre és ellőttem egy doboz lőszert úgy hogy a lámpa a puskacső végére volt felrakva. Hibátlanul működött és működik azóta is, bár már nem a csővégre rakom a lámpát mert 50m-en 25cm-el viszi  fel a lövedéket.
Csak ajánlani tudom ezt a lámpát. Emelem
Remélem nem reklámoztam!

      Üdv Dzsabba!


Nyugi.     Nem reklámoztad.
Mi köszönjük, hogy leírtad.   Sokat "tanultunk" belőle.  Mosolyog ..    Emelem
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2604 Dátum: 2014. Május 17. - 11:55:59 »

 Tisztelt, Nagyérdemű!  Emelem

Segítséget szeretnék kérni Tőletek, 1 db. CRRE XM-L2  led vásárlásához, magyarországi kereskedőtől, fórumtagtól, bárkitől.

A külföldi oldalakról rendelhetőekkel.., nincs sajnos szerencsém.  Rííí ..    Emelem
Naplózva
Dani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Új üzenet #2605 Dátum: 2014. Június 01. - 12:53:50 »

Üdv Uraim!
Elszállt a Helliator lámpám izzója és meglehetősen drága amit a neten találtam.Tudnátok valami pénztárca kímélő megoldást?Csak az izzó kellene,a foglalat nem.Visszaolvastam és másnak is fájt az ára.Nem tudom sikerült-e orvosolni a fájdalmat.Az izzó 6v35w-os.
Köszönöm a segítséget!
Naplózva

Azért vagyok ilyen goromba,mert gyerekkoromba vizet tettek a boromba!
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2606 Dátum: 2014. Június 01. - 17:20:05 »

Üdv Uraim!
Elszállt a Helliator lámpám izzója és meglehetősen drága amit a neten találtam.Tudnátok valami pénztárca kímélő megoldást?Csak az izzó kellene,a foglalat nem.Visszaolvastam és másnak is fájt az ára.Nem tudom sikerült-e orvosolni a fájdalmat.Az izzó 6v35w-os.
Köszönöm a segítséget!

Szia Dani,

Korrekt megoldás sajnos csak az izzócserével megvalósítható.

Üdv  Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


Koma


« Új üzenet #2607 Dátum: 2014. Június 01. - 17:28:28 »

Érdekes dolog ez a fegyverlámpásdi.
Én egy sufni tuningolással egy elég egyszerűt de normálisan működőt raktam össze.
Hozzávalók:
CZ550 stucni kapcsolóval és lámpafoglalattal.
Kínai CREE lámpa egy móddal
Kínai tartóka
És egy sima kacsalámpa foglalat amit kaptam egyik ismerősömtől.
Menetmetsző
Fúró
Nem volt 14 a sztori. A mágneses vagy csőre rakhatósoktól nekem nagyon libabőröm van.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Dani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Új üzenet #2608 Dátum: 2014. Június 01. - 17:37:41 »

Szia Dani,

Korrekt megoldás sajnos csak az izzócserével megvalósítható.

Üdv  Emelem
Köszönöm a segítséget!Tehát ez az izzó külön csak erre a célra lett gyártva?Másba ilyen nem található?Holnap,munkanap lévén futok egy-két kört.Jah,és van egy Bat lámpám ugyanilyen teljesítműnyű izzóval,csak annyiban különbözik,hogy van egy perem visszahajtva az izzó üvegfeje alatt.Majd lecsiszolom.......ha összejön jelzem.
De azért köszönöm!
Naplózva

Azért vagyok ilyen goromba,mert gyerekkoromba vizet tettek a boromba!
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2609 Dátum: 2014. Június 01. - 22:09:17 »

Köszönöm a segítséget!Tehát ez az izzó külön csak erre a célra lett gyártva?Másba ilyen nem található?Holnap,munkanap lévén futok egy-két kört.Jah,és van egy Bat lámpám ugyanilyen teljesítműnyű izzóval,csak annyiban különbözik,hogy van egy perem visszahajtva az izzó üvegfeje alatt.Majd lecsiszolom.......ha összejön jelzem.
De azért köszönöm!

A Heliatornál tulajdonképp az izzó végében van egy menet, amit mozgatsz a fókuszáláskor.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 ... 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: