Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 120   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenéljünk - kedvencek, érdekességek  (Megtekintve 196750 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #840 Dátum: 2013. Július 24. - 16:54:39 »



 Stoel
Egy...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #841 Dátum: 2013. Július 24. - 16:57:51 »

Egy...

 Ördög hőség van... 37oC-t mutat a hőmérő...
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #842 Dátum: 2013. Július 24. - 18:17:21 »

Ördög hőség van... 37oC-t mutat a hőmérő...

Legalább Te mint moderátor megtalálhatnád a megfelelő topicot!

Kúltúra- Mindent a szemnek- Videók
 Röhög

Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #843 Dátum: 2013. Július 24. - 19:38:12 »

Kimondottan csak Sakacnak! Tasli

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #844 Dátum: 2013. Július 24. - 19:39:29 »

 Ördög  a hőségnek ártó hatása van.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #845 Dátum: 2013. Július 24. - 19:59:29 »

 :Mosolyog Csuda egy klipp volt! Ördög Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #846 Dátum: 2013. Július 24. - 22:39:05 »


A rock az itt lakik:


...vagy itt, es toluk tanultak a 90-es evek "ordito-i"  Mosolyog

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
forester73
Vendég
« Új üzenet #847 Dátum: 2013. Július 25. - 13:49:26 »

Na veteránok ehez mit szoltok:

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #848 Dátum: 2013. Július 25. - 14:48:37 »

Na veteránok ehez mit szoltok:



Ehhez?

Hát jól figyeljetek gyerekek! Ezek a zenészek mindnyájan azokon a cicin nevelkedtek amit Bill Haley, Chuck Berry, (nem összekeverni Chuck Norris-sal) Sir Cliff Richard, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis, Elvisz (bár őt nem igazán szerettem), Roy Orbison, a Beatles,  és még sorolhatnám estig, eléjük tartottak! Na, ezeknél nem a hangerő dominált a keverő mellett! Ja, és nem plébekről nyomták a zenét!!
Nem hiszem, hogy a hetvenes évek közepéig-végéig nagyon sok újat tudnátok mutatni ebben a zenében.  Fejvakarás  Mikor hetvenben elkeztem vadászni, jártam az egész országot, és keményen "dolgoztam", hogy a ti utánzatokon felnőtt generációtok megszülessen,  :Mosolyog Nem szól szám Nem szól szám  már nem jutott annyi időm a zenére! 
Az igaz, hogy azóta is kinőtt egy pár  jó zenész, zenekar, de ezeknél legtöbbször csak a technika dominál, és az sem véletlen, hogy pár év alatt a nagy részük eltűnt a semmibe. A legtöbbje vért pisilve esetleg elért egy, vagy két jobb számot aztán kiégett!

Úgyhogy drága lehetséges gyermekeim (bár ha az enyémek volnátok sokkal szebbek és okosabbak lennétek!  Angyal) ideje egy kicsit kotorászni a netten, és magatokba szívni egy kis zenei kultúrát az 50-es, 60-as, 70-es évekből!

 Röhög Röhög Röhög
 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
forester73
Vendég
« Új üzenet #849 Dátum: 2013. Július 25. - 15:03:39 »

Például ilyenekre gondolsz Attila nagy fehér főnök?



Mellesleg a film sem rossz .
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #850 Dátum: 2013. Július 25. - 15:10:53 »

A filmet nem láttam, de nem lehetett rossz! Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #851 Dátum: 2013. Július 25. - 15:14:16 »

Ehhez?

Hát jól figyeljetek gyerekek! Ezek a zenészek mindnyájan azokon a cicin nevelkedtek amit Bill Haley, Chuck Berry, (nem összekeverni Chuck Norris-sal) Sir Cliff Richard, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis, Elvisz (bár őt nem igazán szerettem), Roy Orbison, a Beatles,  és még sorolhatnám estig, eléjük tartottak! Na, ezeknél nem a hangerő dominált a keverő mellett! Ja, és nem plébekről nyomták a zenét!!
Nem hiszem, hogy a hetvenes évek közepéig-végéig nagyon sok újat tudnátok mutatni ebben a zenében.  Fejvakarás  Mikor hetvenben elkeztem vadászni, jártam az egész országot, és keményen "dolgoztam", hogy a ti utánzatokon felnőtt generációtok megszülessen,  :Mosolyog Nem szól szám Nem szól szám  már nem jutott annyi időm a zenére! 
Az igaz, hogy azóta is kinőtt egy pár  jó zenész, zenekar, de ezeknél legtöbbször csak a technika dominál, és az sem véletlen, hogy pár év alatt a nagy részük eltűnt a semmibe. A legtöbbje vért pisilve esetleg elért egy, vagy két jobb számot aztán kiégett!

Úgyhogy drága lehetséges gyermekeim (bár ha az enyémek volnátok sokkal szebbek és okosabbak lennétek!  Angyal) ideje egy kicsit kotorászni a netten, és magatokba szívni egy kis zenei kultúrát az 50-es, 60-as, 70-es évekből!

 Röhög Röhög Röhög
 

 Igen
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #852 Dátum: 2013. Július 25. - 21:33:40 »

Na veteránok ehez mit szoltok:


Rolling Stones? Attilának ez "negyerebe", erre a zenére nem lehetett összesimulóst játszani és fogdosni az akkori lányok seggét... Tasli Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #853 Dátum: 2013. Július 25. - 21:41:00 »

Ehhez?

Hát jól figyeljetek gyerekek! Ezek a zenészek mindnyájan azokon a cicin nevelkedtek amit Bill Haley, Chuck Berry, (nem összekeverni Chuck Norris-sal) Sir Cliff Richard, Fats Domino, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis, Elvisz (bár őt nem igazán szerettem), Roy Orbison, a Beatles,  és még sorolhatnám estig, eléjük tartottak! Na, ezeknél nem a hangerő dominált a keverő mellett! Ja, és nem plébekről nyomták a zenét!!
Nem hiszem, hogy a hetvenes évek közepéig-végéig nagyon sok újat tudnátok mutatni ebben a zenében.  Fejvakarás  Mikor hetvenben elkeztem vadászni, jártam az egész országot, és keményen "dolgoztam", hogy a ti utánzatokon felnőtt generációtok megszülessen,  :Mosolyog Nem szól szám Nem szól szám  már nem jutott annyi időm a zenére! 
Az igaz, hogy azóta is kinőtt egy pár  jó zenész, zenekar, de ezeknél legtöbbször csak a technika dominál, és az sem véletlen, hogy pár év alatt a nagy részük eltűnt a semmibe. A legtöbbje vért pisilve esetleg elért egy, vagy két jobb számot aztán kiégett!

Úgyhogy drága lehetséges gyermekeim (bár ha az enyémek volnátok sokkal szebbek és okosabbak lennétek!  Angyal) ideje egy kicsit kotorászni a netten, és magatokba szívni egy kis zenei kultúrát az 50-es, 60-as, 70-es évekből!

 Röhög Röhög Röhög
 
Nem játszd itt a töritanárt, Alzheimer bácsi már rég eldugta a feljegyzéseidet... Röhög
Bon Scott mondta meg a tutit, hogy is kezdődött ez a rock'n'roll biznisz:


In the beginning
Back in nineteen fifty five
Man didn't know 'bout a rock 'n' roll show
'N all that jive
The white man had the schmaltz
The black man had the blues
No one knew what they was gonna do
But Tschaikovsky had the news, he said

Let there be sound, and there was sound
Let there be light, and there was light
Let there be drums, there was drums
Let there be guitar, there was guitar, ah
Let there be rock...
Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #854 Dátum: 2013. Július 25. - 21:52:04 »

Olvass már vissza egy kicsit! Én egyedül Elvisre mondtam, hogy nem szerettem, de a nagyságát nem vitattam soha. Nekem az ember, a megjelenése volt unszimpatikus.

Ezzel az idézettel mit akarsz mondani? Ha van még egy sor, még az is kiderül, hogy Ádámot és Évát is ő teremtette? Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 120   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: